Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 10:33 pm

Aj, piši, da vidim koliko sam dobro shvatila, ali danas bi mi dobro došao prijevod.

Ako ovaj Mart nije skužio išta oko Umuta je glup. Ako se nije prepoznao ni na jednoj slici.

I sad samo da Sarp ne nadrlja ako postoje te kamere uopće.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 10:55 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:04 pm

Dobra epizoda, iako nije bilo toliko akcije kao u prošloj. Ipak i pored nadostatka akcije, stalno ubace neke detalje koji toliko drže pažnjuda jedva čekaš sledeću scenu. Za sada vrlo inteligentno odrađen scenario.

Scene u šumi su bile dobre, Aras i Caga standardno odlični, ali moje pohvale idu Rizi, bio je fenomenalan.

Bensu, u ovoj epizodi je gora nego u prošloj, s jedne strane volim njihove scene zbog hemije, s druge strane ona sa glumom neće na zelenu granu, postalo je jasno. Ali ona nekako i prolazi eto zbog te hemije, Nihal Koldas je već počela opasno da me nervira. Ja ne mogu da verujem da nju neko može da angažuje za seriju kao dobru glumicu. U onoj sceni na stepeništu je i Cagi ubila koncentraciju.

Ruski rulet je malo izlizana fora, ali Cetin i Riza su bili vrh.

Mert je potpuno ušao u Sarpovu porodicu, Saru je to već počelo da smeta, biće problema i oko toga.
I mislim da Mert ipak nije zaljubljen u Melek, to je više opsesija i želja za pripadanjem, alo ja između Merta i Melek, kao ni između Sarpa i Eylem ne vidim tu neku toplinu, tu neku bratsko-sestrinsku vezu.

Yusuf je provalio Sarpa na jedan u vezi Melek, ali kasno je za savete, Sarp je, rekla bih, već ulovljen.

Davut je veći prihopata nego što sam mislila, neka nastavi u tom smeru, begendim.

Celal – Yusuf 1-0 Yusuf je ispao poprilično naivan, nije valjda stvarno mislio da će čovek kao što je Celal da uđe u sobu i da priča svoje poslovne tajne nakon njihovog odlaska bez da proveri da li su ostavili bubicu.

Zadnja scena mislim da će da se završi tako što će Sarp da uzme sliku i da ode, ne verujem da će se tu nešto posebno desiti. Takođe ne verujem ni da će Celal videti da je Sarp postavio bubicu, tu bi bio njegov kraj. Čosto sumnjam da Celal ima kamere u toj sobi, nije logično da beleži snimke prostorije u kojoj priča o prljavim poslovima.

Gozde Kansu je smršala, dobro izgleda, samo očekivala sam da padne na Sarpa, možda i hoće u sledećoj epizodi.
Cagu su danas ponele emocije zbog odličnih komentara i verovatno je hteo da pokaže da ih čita. Sviđa mi se način na koji je to uradio.

Baš me zanima sutrašnja rejting lista. Mislim da Icerde svakako ostaje na prvom mestu, ali pitanje je šta će biti sa ostalima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:11 pm

Aj yok artik, sad sam pogledala fragman za YS, Kerem je saznao za lazi i krece Emirovim putem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:20 pm

I meni je bila dobra epizoda, ali kao što kažeš za nijansu manje akcije nego u prošloj.

Meni su isto bile super scene u šumi, ja sam zajaukala kad je Sarp lupnuo glavom. Ja tog Davuta ne volim. Ali kad je smotani Mert pao. Kako mu je Sarp težak...

Bensu nije neka glumcia, ali čak i ona mi je uvjerljivija od Nihal. Ta žena em ima neki meketavi glas, em joj scene ne stoje prirodno. Eno kad je došla kod Orade, sva nekako važna, ispade od nje ništa.

Sarp jednostavno ne voli da mu se itko petlja oko njegovih dragih.

Ma ne mislim ni ja da ima kamera, pretpostavljam da blefira.

Neka čita komentare, danas je rasturio s njima. Prvo ono za brata, sad s tavuletom... Koji kralj. smeh

Sad si ti Cetinov fan pa evo malo...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:20 pm

YS nisam odgledala ni zadnji nastavak. Što to snimaju remake Ferihe?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:23 pm

Staro.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Ct32_smXEAA8X0F
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:25 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:34 pm

Davut nije lik koji bi tebi legao, on je osmisljen za ovakve kao sto smo Bondarenkova i ja. lol! Davuta ni ja necu voleti zbog Sarpa, kao sto ne volim ni Celala, ali mi se dopada kako su zamisljeni.

Bensu kada su angazovali za ulogu znali su da ne zna da glumi, njena uloga i nije teska, ali ulogu Fusun su morali da daju glumici koja ce te emocije uspeti da nam prenese. Kako da se saosecam sa njom kad mi ide na zivce. I jedina je glumica u seriji sa kojom Caga nije uspeo da uspostavi hemiju, jednostavno ne uzivam u njihovim scenama. Dobro, nije ni sa Damlom.

Pa bukvalno je ponovio ono sto mu vec nedeljama salju. Na duhovit nacin se zahvalio na lepim komentarima i pobegao od klisea, hvala svima.

Ta scena kad su pevali mi je bila super.

Nisam ni ja odgledala 14. ali pratim fragmane. Ne znam sta snimaju, ali ga preterase. Pinar Bulut me je totalno razocarala, zena bez Kerema ne zna da napise scenario.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:39 pm

Naravno. Jadna ova Melek s njim, a pitanje je zna li ona njega.

Upravo to. Jednostavno mi nije za ulogu. Jedino mi je bila dobra u prethodnoj epizodi kad je držala one slike. Ali zbog scene.
I što kažeš, Caga s njima najmanje kemije ime.

Zato i kažem, ima Caga stila.

Nasmijali su me.

Ja čak nisam niti fragije sve. Ali glupo mi je što su napravili od serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:49 pm

Vidis, to si dobro konstatovala, stvarno ne znamo da li ga zna. Ali covek ulazi kod nje u kucu, pije kafu i krade stvari.
Neki su cak komentarisali da mu je mozda Melek cerka. Ne bih rekla, zasto bi bio onoliko ljubomoran na Sarpa.

Ima, i za rodjendan kad se zahvaljuje uvek smisli nesto lepo.

Neke Femirovce sam danas morala da otpratim na tw, toliko su retvitovali sve negativne komentare na racun Bensuine glume da su mi zatrpali timeline.

Steta, bila je jedna od retkih letnjih serija koja obecava, sa dobrom glumackom postavom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyMon Oct 03, 2016 11:54 pm

Pa zapravo, mislim da njega malo tko zna i pitanje je zna li ona njega. On nju da. Nije jedan od njih s ulice, jer je stariji. I ja sam mislila da su možda rod, ali ne vjerujem opet kad je toliko lud. Baš je ljubomoran.
I još ona ispadne luda, onda kad objašnjava Sarpu. Nestaju joj stvari, nalazi ih... A Sarp joj uključi ploču. Opet jadna kriva.
I kome je ona slala mail. Da nije Eylem...

Ma pravi je, a neki ga smatraju budalom.

Ozbiljno? Ok, ne glumi nešto, ali opet, da zatrpaju sve.

Ma baš su pokvarili seriju, a bila zanimljiva.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:04 am

E da, Omer definitivno ne salje, pitanje je ko bi mogao da salje Eylem mailove. Nije ona, Sarp je hteo da joj udje u mail da proveri za koga je rezervisala apartman u hotelu. Neko vazan dolazi, Celal je rekao da rezervise. Ali tu je malo logicka greska, Yusuf preko policijskih hakera moze da joj udje za minut u mail.

Neka ga smatraju, danas je pokazao da je bas potresen zbog toga.

Bukvalno ne komentarisu nista o seriji samo retvitaju to, budale.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:10 am

Ipak sam gledala preko ddizija, ali sam svejedno zakasnila.

Meni je epizoda bila malo dosadnjikava. Odnosno, nije dosadnjikava, jer je bilo predobrih momenata, već je jednostavno bila bez akcije kakvu sam navikla.

Ovaj put pre svega jedan najveći naklon za Rizu.
Od nemilosrdnog ubice do monstruoznog psihopate, preko odanog sluge i čoveka koji pati zbog neuzvraćene ljubavi on je od mene napravio svog odanog fana (lika naravno, glumca sam odavno).
I još jedna važna stavka, Davut je lik skoro identičan Temmuzu, a Riza ga je napravio totalno drugačijim.
Mislim, stvarno volim ovaj lik, šta ću.

Kao i Celala. smeh
Osvojio me je prilikom ovog plesa koji je Poncha gifovala. bravo
Inače je Celal u ovoj epizodi pokazao momente ljudskosti, čak mi je palo napamet da mu je Davut pravi sin.

E, sad glavni.

Sarpa mi je mnogo bilo žao kad ga je Davut gurnuo i posle kad vadi Umutovu sliku, pa pada u nesvest. placljivko
Pao je on na Melek načisto, a to je i Yusuf primetio. :cereeeeek:
I sviđa mi se što mu se ona svaki put sve više poverava, za razliku od prethodne epizode u kojoj je delovalo kako će sa Mertom imati posebnu bliskost, u ovoj se njih odnos pokazao mučnim, dok mi je sa Sarpom super, nekako se nameće između njih dvoje neka posebna bliskost.
Bensu je katastrofa, Melek ima predispozicije kao lik da mi uđe na onu moju listu, ali Bensu svojom glumom to neće učiniti i nažalost Melek će ostati samo na tome da je dobro napisan lik.

Mert me je pak razočarao. I to pre svega zato što je onako dugo odugovlačio dok je spašavao Sarpa.
Mislim, ipak je on sebe ranio da bi njega spasio, a on je morao prvo njegov telefon da pregleda, onda svoj, onda da se javi Celalu, pa da donese kola... I posle se još onako drsko odnosio prema njemu.
A, plus što je ispao glup u ovoj epizodi, baš oko ovoga što kaže Poncha.
Ali, opet mi ga je s druge strane bilo mnogo žao prilikom razgovora sa Melek i kad je zaspao kod Fusun. placljivko

Eylem me nervira, to je nepromenljivo. rolleyes
Pored svega umesto da podrži Sarpa i spasi šta se spasti može, ona njega napada i kao papagaj ponavlja Fusunine reči. I brate mili glupa je.

O Fusun/Nihan neću trošiti reči. Sve ste rekle.

Sara Ulusoy ::

Celal – Yusuf  1-0 Yusuf je ispao poprilično naivan, nije valjda stvarno mislio da će čovek kao što je Celal da uđe u sobu i da priča svoje poslovne tajne nakon njihovog odlaska bez da proveri da li su ostavili bubicu.

Yusuf je jednostavno glup. I nekako mi se čini metiljavim beskičkmenjakom, nije on sposoban da ide protiv Celala, čim godinama to nije uspeo, zato bi bilo bolje da Sarp pređe na Celalovu stranu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:10 am

I nisam vam dobro, ostajem bez posla. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:12 am

Da, Omer ne šalje, znači, netko je drugi. Ja bih čak rekla netko blizak. Ili se tek treba pojaviti glavni protivnik.

Skužila sam da dolazi neko važan, e sad taj važni mi je možda neka karika.

To ja već zovem glupošću. Ne znam, kad je serija najmanje gledam komentare jer svugdje svega ima pa se ne snalazim. Znam da ćeš ti reći ono ključno.
Nije lako komentirati ovakav tip serije.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:15 am

Bondarenkova, ajde neka si ti odgledala epizodu.

I nemoj očajavati. Bit će zamjena, a i sad možeš za Rusiju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:16 am

Ne znam, danas mi je užasan dan, nema šta mi se loše nije desilo. Jedva sam se i naterala na gledanje epizode i dobro da jesam, koliko toliko su mi izvadili prosek.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:17 am

Ja vjerujem da je teško ostati bez posla kad si se tako navikla na sve. Žao mi je, valjda ćeš uskoro naći nešto novo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:19 am

Sad videh šta si postavljala tamo na vk u grupi.
Odgovorila sam ti i tamo, ali evo i ovde - ja sa tim nemam veze, a kako sad nemam ni telefon ne mogu da proverim dal' je to i kod mene.
Nadam se da više nemaš tih problema.

Ma, nije samo to. Iako je to najveći problem.
Ali, ajde, preguraću i to. Danas sam ceo dan plakala. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:25 am

Ja nikako ne mogu da se otmem utisku da Melek Sarpu plete mrežu. Nošta joj ne verujem. Nekako je previše rano počela da se otvara. Ili je toliko odlepila za njim da ne može da se kontroliše ili mu nešto sprema.

Ovo za Temmuza i Davuta se slažem, smoro pa isti likovi, a ne podsećaju jedan na drugog, to pripisujem Rizi koji je stvarno maestralan. Ali šteta što nisi gledala Kuzeya, tamo je bio dobar, ni nalik ovom psihopati, a opet maksimalno uverljiv.

Vidiš, to da mu je Davut je moguće.

Istina, Mert je ispao glup, tragovi su mu pred očima, treba samo da ih poveže. Ali za to je previše rano.

Mislim da će Sarp biti na raskrsnici kad se stvarno zaljubi u Melek i Yusuf to primeti. Tada bi mogao da bude na putu da pređe na Celalovu stranu, ali opet mislim da se to neće desiti, jer je Celal oteo Umuta. To će ga uvek kočiti.

A valjda ćeš nači nešto, bar opet neku zamenu, ne nerviraj se, canim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:27 am

Meni je forum dobro radio, a Ponchi i Veroniki nije, moguce da je do njihovog provajdera.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:27 am

Nije to do tebe. Evo je i Veronika imala sličnu situaciju. Nije kod kuće mogla, ali je na poslu. Tako slično i ja. Sad mi radi, proradilo je. Da nije, vjerojatno ne bih mogla uopće komentirati nastavak.

Bondarenkova, pregurat ćeš ti to. Ajde, imat ćeš vremena više sad za sebe. Znam da nije neka utjeha, ali što da ti kažem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:29 am

Mene je Melek možda i prevarila. Prošli put sam mislila da nešto mulja, ali sad, nakon što si ti prevela onaj opis, nekako mislim da je možda iskrena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 EmptyTue Oct 04, 2016 12:29 am

Polako, tek si zavrsila faks, sad si bar stekla neko iskustvo.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: