Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 6:52 pm

Što je babi milo, to joj se i snilo. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 6:57 pm

Kivina pored Cagine.
Ja sam vise za made in Turkey.

Dobro je Sparks ovo napravila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 6:58 pm

Saro, hvala! Upravo sam bacila pogled na to. Hvala za prijevod. Znači, bit će onoliko epizoda koliko najviše. 39. Mogu onda računati kad je zadnja epizoda.
A Caga onda ima idući projekt, neće praviti pauzu ili je to mišljeno na film, a onda opet ide za Ameriku...

Bondarenkova, vrati se ti još malo spavati.


kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 6:59 pm

A, šta, neće ići na drugu sezonu čak ni u slučaju dobre gledanosti?

Vidi ovu, pa što me teraš? Jel' ćeš tako i za moj rođendan Sari da zahvaljuješ, a mene da teraš. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:01 pm

Mada bih mogla još malo da odspavam, ali moja sujeta mi ne dozvoljava da vas ostavljam da same piskarate. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:01 pm

Nisi ti ni pogledala one članke što ja stavila i Sara prevodila. Tako kažu.

Ja njoj zahvaljujem za Cagu i Icerde, a tebe šaljem leći jer sve krivo vidiš i čitaš. Za tvoje dobro.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:03 pm

Dobro, ja onda idem. durica Samo ovde smetam. durica A, faliću vam, znam to, ali dobro, uvek tako bude.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:06 pm

Verovatno je prica tako zamisljena, nece da razvlace i da ubacuju gluposti da bi produzili radnju.
Moguce da je serija u pitanju, filmovi se uglavnom snimaju leti. A mogu i uporedo sa serijom, to kod njih brzo ide. Mozda Ay yapim sa Cagom planira tri sezone, sada jednu i sledeca serija dve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:07 pm

Poncha, nemoj vise da mi zahvaljujes vidis da nekima ovde to smeta. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:07 pm

A što bi ti. Cijeli dan spavaš i kad se vratiš mamurna si.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:08 pm

Neću ti više zahvaljivati. Znaj da kad god pišeš, osim što slike stavljaš, zahvaljujem...

Što se tiče serije, ja sam svakako da je bolje i manje ali bez gluposti. Samo ako to znači da će Caga snimati drugu neku seriju. Mislim, šteta bi bilo da napravi pauzu veliku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:09 pm

E, samo da vas obavestim - u ponedeljak imam pakao od života, kući dolazim tek u 10 i to se poklapa taman sa vremenom kad završe epizodu. Pa, onda najverovatnije gledam preko yt kad postave, kao što smo i pričale.
Inače će mi rođendan najverovatnije presesti.

Kako da mi ne smeta, pored mene žive ona se ulizuje Sari. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:10 pm

Šalim se, naravno, nemoj zbog ovog da prestaneš da joj se zahvaljuješ.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:12 pm

Samo ti gledaj.

Neću joj zahvaljivati, unaprijed sam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:12 pm

Poncha, nisi pogledala Sparksine klipiće. durica

Treba mi savet koji da stavim u potpis.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:16 pm

Jesam.

Koliko ono imaš potpisa pa ti treba još jedan?

Sparks, ide tebi to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:17 pm

smeh smeh smeh
Ma, nešto ću promeniti ovaj sadašnji poptis, samo ne znam kako. Ali, znam da hoću jedan od ovih njenih klipova da ubacim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:18 pm

Ona bi da pije i da spava, da ne radi nista, cak i da nas ne cita kako treba, ali da njoj zahvaljujemo. lol!

Taman odgledas i onda kad Poncha i ja prokomentarisemo, prelazimo na komentarisanje sa tobom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:18 pm

Opet potpis? smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:19 pm

Pa, naravno, što sam inače gazdarica? lol!

E, znam gde ću smetiti ovaj Sparksin klip (o Vladu sam izbrala). U ovo srce koje mi stoji kod Vlad Orlov.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:19 pm

Sara Ulusoy ::
Opet potpis? smeh

Moram, mnogo mi se svidelo ovo što je napravila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:22 pm

Tadaa. Merder
Molim proveriti potpis Bondarenkove. trepko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:23 pm

A ti misliš da mi prelazimo preko tvog potpisa i znamo gdje je što? Nisam ni znala da je iza svačega nešto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:24 pm

Strašno, pa ti si mi pomagala da ga uredim. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 EmptySun Oct 02, 2016 7:25 pm

Pa znam da je bilo više toga, ali da je sve svoje i još iza smajlića, nisam.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: