Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:02 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Image
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:06 pm

Nema, dosta je bilo, te zna da glumi, te ovo, te ono, gledam samo keramiku. lol! Vidiš sad, Yaman mi je upravo pao u očima zbog frizure, al ajde i on je imao dobru keramiku, o pur peni i da ne pričam.

Da, takva si i ti. A takvi su i Cagini fanovi, osim nekih izuzetaka. Kivini su super, baš se raduju što se druže. I sviđa mi se što vole Basak, uopšte nisu oni manijaci što pljuju i vređaju, kao na primer Seckinovi koji su maltretirali Deryu preko svake mere.

Završili su sa borbom, trenutno je stanje mirno.

Daj da vidim sliku.

I meni izgleda kao da je oduševljen, ali stvarno.

Trenutno je zanimljivo ovo. Izašao MC DVD u Rusiji. Ali ovo nije Serenay.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 CtxHt5ZWgAEcV_3

Cansu, moći ćeš da pratiš Turke kad se preseliš u Rusiju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:14 pm

Kakva si ti? Pišeš tu, slika yok. A filozofirati o njemu i njegovoj karijeri i glumi nećeš.

I meni je drago što se druže. Vidiš, ti Kivini fanovi nisu nimalo loši. Još kad pišu o Cagi, bravo za njih.

Evo ti slika. Slabo pratiš.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Icerde_slika

Ala Rusa, pa problem bio na DVD staviti pravu sliku. Bondarenkova, ovi tvoji su spaljeni.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:17 pm

Hahaha, dobra slika. Ne pratim, gledam kako ovi sprdaju Seru sto nije na slici.

Pa kad me ti teras da filozofiram, ne das mi da budem povrsna. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:20 pm

Tko? Hazalkini? Ili samo Cagini?

A što ću kad volim filozofiranje tvoje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:37 pm

Cagini.

Nema više filozofiranja, prelazim na keramika show.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Mwutds Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 2agrwx3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 28i0n4h Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 8zee14

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Vr6grl Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 16ld72b
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:42 pm

Osta ja sama s filozofiranjem... Ode ova s keramikom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:45 pm

Nemoj sad da se foliras i da kazes da ti ne prija keramika.
Ja mislim da je prvoklasna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:47 pm

Neću.

Ali nisi mi odgovorila, ili sam ja postala gora od Bondarenkove kad je čitanje u pitanju. Je li ovo novo?
http://www.milliyet.com.tr/15-genc-kiz-cagatay-ulusoy-un-magazin-2320285/

Refiya anne ponusila kizlar čajem. Da znam otići tamo.

Ili mi nećeš odgovoriti sad kad te keramika zanima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:55 pm

Dala je Damla Colbay intervju.

Ipak ono za njenu porodicu moze da bude tacno, da su zivi. Kaze, posto Eylem roditelji ne gledaju kao svoje dete odrasla je sa nedostatkom ljubavi. Kada se upozna sa Mertom pocinje da pronalazi svoj identitet.

Icerde nije ispravno predstaviti samo kao policijsku seriju, ima i ljubavi i intriga. Lada citate scenario, gubite se u njemu. Svaka sledeca scena budi znatizelju. Pored policijske, obradjuje se i tema porodice. Tema ljubavi otvara nova poglavlja. Prica o tome od cega covek moze da odustane zbog ljubavi i sta da rizikuje.

Ostalo sto je pricala o seriji vec znamo.

Ta vest je od jutros u svim novinama. Ali to je stara vest, jos iz vremena AFK. Osim ako se niie desio ponovo identican slucaj. Samo nije logicno da ga traze kod mame, svi znaju da vec godinama ne zivi tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 4:58 pm

Super, hvala ti što opet pišeš. naklon

Onda izgleda da ipak njeni roditelji putuju negdje.

E pa zato te i pitam. Znam da su već jednom tako došle pa mi je bilo poznato. Ali kad su sad opet napisali, možda su opet banule. Možda djevojke iz Cagine stare četvrti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 5:00 pm

Opet insajeder.

İlk bölümü izledikten sonra bütün ekip sabaha kadar keremin teknesiyle İstanbul'u turlamış
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 5:02 pm

Hahaha, ti ko da nisam pisala tri meseca, a ne deset minuta. lol!

Ne verujem da je ovo istina, ko im je to rekao, Refiya nije sigurno. A i koje su sanse da mu roditelji zive u staroj cetvrti, covek je milioner.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 5:08 pm

A pa što ja znam.

Ja se čak ni ne bih čudila da su ostali njegovi u staroj četvrti ako im se tamo sviđalo i ako su imali lijepu kuću. Ne vjerujem da bi mijenjali poznatu i dobru okolinu samo zato što im je sin bogat. Ne djeluju mi kao osobe koje bi uzimale od sina novac. Po svemu mi djeluju skromni.
Naravno, možda im on novčano pomaže, možda im je i kupio kuću novu. Brat mu je na studiju u Engleskoj, sigurno i za to treba novac.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:30 pm

Insajder ga pretera, to vec ulazi u privatnost.
I njemu izgleda treba reklama.
Te poznate licnosti stvarno svi razvlace kao zvaku, od novina do drustvenih mreza, nije ni njima lako. Kome god treba reklama uhvati se za nekog poznatog, narocito za ove koji nista ne demantuju.

I tu si u pravu, oni svi porodicno meni deluju kao skromni i fini ljudi. Ali mi je normalno da im sin pomaze kad je u mogucnosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:38 pm

Serkan Andic je komentarisao da li ce Icerde ipak trajati samo jednu sezonu i pored tako visokog rejtinga, neka Eda Guzelcik mu je odgovorila da hoce i da svi za sledecu godinu imaju druge planove. Ne verujem da je tu mislila ni na koga drugog nego na Cagu i produkciju. Znaci mozda ce biti nesto novi.
Samo ne znam ko je ta Eda, vidim da ima 11000 pratilaca.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:41 pm

Umreh od smeha zbog ove Sare, e jesi blesava. smeh smeh smeh
Džabe si postala površna, gubiš, zna se čija je keramika i ostali građevinski materijal the best. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 I3sTvq

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 WJ_lSc

Poncha, hvala ti na izveštaju! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:44 pm

Ja tek sad kontam po niku da si ti poslala istu poruku Stasu i na instagram! wow

Ajme, pa stvarno ne znam šta da ti kažem, volim te!!! <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:44 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 330finb
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:45 pm

Ne znam cija keramika je bolja, eventualno Kivina je tog kvaliteta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:46 pm

Dok ti spavas i ovde kukas zbog Julije, Poncha radi na tome da vas spoji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:47 pm

Ne mogu da verujem da si se složila sa mnom. wow
Inače sam ove scene stavila kao tizer za moj novi klip. lol!

A, canim benim, zlatna je. :cereeeeek:
Ja sam dvaput danas sanjala Stasa. :cereeeeek: Odsad pijem svako veče. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:48 pm

Ti se izgleda jos nisi otreznila, gde sam se slozila sa tobom?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:51 pm

Da i ti stvarno mislis da meni Stankova keramika moze da deluje primamljivije od Cagine. Odspavaj jos malo. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 EmptySun Oct 02, 2016 6:51 pm

Kažeš da je jedino Kivina tog kvaliteta. Ja sam shvatila kad kažeš tog da misliš na Stasa. lol!

Neyse, vidite šta mi je Sparks napravila. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3
https://www.magisto.com/video/KE4EZ1QPQWozRRNhCzE
https://www.magisto.com/video/LlMHNkVXB2g2URtiCzE
https://www.magisto.com/video/O1IRYkMZQyIvXkFhCzE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: