Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 12:41 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 12:49 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Giphy




I nešto nevezano.
Da mi je vidjeti Cagu da muze kozu.



Inače, ovoj plavoj je Engin menadžer... I uvijek komentira kad Engin nešto objavi o Cagi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:23 pm

Vidi ti te poglede. Hemija je odlicna, molim doticni par da stupi na scenu. Pise da su posle isli u neki klub i ostali do jutarnjih sati.

Umirem, shvati! Pred mojim ocima se vole. By Bihter Ziyagil. lol!

Ne verujem da poteze pistolj na Sarpa, sakriveni su iza auta, verovatno su se nasli usred neke pucnjave.

Opa, Gozde je Celalova zena, zaninljivo.
Mogli su jos nekog policajca da ubace u seriju, svi su mafijasi.

Caga da muze koze? Caga i koze mi nikako ne idu zajedno, ne mogu to ni da zamislim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:24 pm

Kod Kivinih uhoda sam videla da je to neki Gokhan i da je blizak sa Kivom, da je cesti u njegovom drustvu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:30 pm

Ma zakon su. Ova serija bila bi vrh! Cijeli svijet lud za njima. Samo ne znam kako bi se fanovi podnosili. Letjelo bi perje.

Nemoj umrijeti, jadna ti sam. Ostat ću sama bez ikoga... I tko će mi prevoditi... Drži se! Jača si ti od svih.

Onda ovo drugo, da je pao. Možda je smotan.

Je, žena mu je. I to mlađa duplo.
Ma premalo je policajaca. Ispast će tu svačega.


Kažem ti, da mi je njega vidjeti u takvoj nekoj ulozi. Može i reklami. Zamisli njega kako povlači za vimena... Samo da vidim kako bi se snašao.

E to sam i ja upratila kako se zove. Znam da nije bio prije dio Caginog društva, ali otkako se Caga druži s Kivom i on je tu. Ja ga prije nisam viđala u Caginoj ekipi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:37 pm

Vidi Show tv objavljue gifove. Mašala.

http://www.showtv.com.tr/dizi/haber/1300665-yilin-dizisi-icerdeyi-izlemeniz-icin-6-neden

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 1300665_1920x1080

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Ezgif2398850798 Gerilim ve aksiyon sahneleri benden sorulur diyorsanız...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Ezgif2892983197 Duygusal anlar olmazsa olmazınızsa...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 L Hikayesi ile ters köşede bıraksın diyorsanız...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Ezgif2239394088 E biraz da gülmek lazım diyorsanız...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Ezgif2791337838 Usta oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi olsun istiyorsanız... Siz de İçerde'siniz!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:42 pm

Cagini i Kivini fanovi se odlicno slazu, tu ne bi bilo problema.

A vidis, Caga, Kenan, Kivo, svi se medjusobno druze, to mi je bas super, vidi se da nemaju ego do neba i ne vide jedni u drugima konkurenciju.

Ne znam sta ce biti, ovu dvojicu moje srce nece dugo izdrzati. lol!

Dobra ce biti Gozde u toj ulozi. Veceras jedva cekam Rizu, on me bas zanima. Da li ce biti kao Temuz ili ce imati ljudske obrise.

Mozda ce Kivo/Cesur sad da muze kod Tube/Suphan na farmi.

Nije taj Gokhan iz Caginog tabora, on je izgleda Kivin privezak, ko Engin Cagin.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:42 pm

Sara Ulusoy ::
Jel ova to mom muzu sweet, honey i ostalo?! Allah, Allah.
Nece vise raditi sa njom. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Da mi je vidjeti Cagu da muze kozu.

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::
Vidi ti te poglede. Hemija je odlicna, molim doticni par da stupi na scenu. Pise da su posle isli u neki klub i ostali do jutarnjih sati.

Umirem, shvati! Pred mojim ocima se vole. By Bihter Ziyagil. lol!

smeh smeh smeh

Fino, znači jedino sam ja ovde svima apsolutno nepotrebna. Ova ako je bez Sare ostaje bez ikog, ona tamo završila sa mnom.
Dobro, kad vam odem jednog dana u Rusiju i to bez najave, videćete kako je kad ja nedostajem.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:44 pm

I ko o čemu, baba o uštipcima. Ali, ove slike sa predstave su mi fenomenalne, plus što je ovo izvođenje prošlo jako uspešno. Plus sam rešila da ignorišem Sparks u grupi na vk, tako da sad sve o Stasu pišem ovde.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 MffRTl8D_PA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 1xlWRvJcZHs

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 RKQBZHEjG0g

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Ah8phjhVMbg

I najlepši osmeh na svetu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 8xyYttC5tCQ

Čime i zaključujem kraj glasanja, jer imamo pobednika. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:49 pm

Show me je bas odusevio. Sad mi je drago sto se serija prikazuje na Showu.

Sve ces da pises ovde? Pa dobro ako bas moras. lol!

Canim, ne idi nigde, meni trebas. <3

Ovo najlepsi osmeh na svetu? Yok artik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:49 pm

Saro, znam da se slažu. Slažem se i ja da su oba glumci odlični. Ali kad bi se našli jedan pored drugog, za koga bi navijali. Podijelili bi se. Ja znam za koga bi, a ti biraj između.

Da. I uopće nije stvar Ay yapima da gura svoje glumce, nego što su sve pametni ljudi i očito dobri međusobno. Gle ova dva. Od Amerike se ne razdvajaju. Svako malo eto ih skupa. Evo Engo upratio Basak, Caga upratio Basak. Znači, svi se druže. Caga uprati skoro nikoga.
Zato su mi još i draži.

Ajde, nema predaje.

I ja mislim. Slažem se za Davuta.

Možda će. Ali to je on, kako ću ja Cagu vidjeti... Nek ide na set kod ovoga. Set ziyaret...

Znam da nije, zato sam i tebe, kao Kivinu, poslala da istražiš. Bolje ćeš nego ja. Cagine znam.

Adminko, što je tebi. Uhvatio te neki smijeh. Jučer nisi bila od volje.
Pa ti odeš za Rusiju, a Sara me trpi s ovim moji pitanjima o Turcima... Tko će mi od Turka ostati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:53 pm

Evet, najlepši osmeh na svetu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 RATLqlGuseY

I nemojte da se igrate sa mnom, još sam ja depresivna, ako vam smetam sa postovima o Stasu, otići ću. tuzni

Sara Ulusoy ::

Canim, ne idi nigde, meni trebas. <3

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:53 pm

Meni ne smetaju postovi o Stanku. Gdje ćeš. Ovo je tvoja kuća.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:54 pm

Za sve je kriva ona Sparks, kako me je surovo pedalirala, tako me nijedan momak u životu nije otkačio. lol!

Ali, ajde. Kad sam preživela Merderin nedolazak, i ovo ću. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:56 pm

Naći ću ja novu srodnu dušu, makar ovde dovela neku od Ruskinja. lol!
Ili ćete vi morati da me trpite i pišete sa mnom o Stasu kao što ste radile dok ste menjalu onu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:57 pm

Ja bih navijala sasvim je jasno za Cagu. Svaki fan bi navijao za svog.
Ne znam kada su se tacno upoznali, verovatno preko Ay yapima, ali ne teraju ih oni da se druze. Htela sam da kazem kad su ljudi uspesni i sigurni u sebe, nema sujete.

Ja Cagu nemam zelju da vidim kako muze koze, pre bih da vidim akciju sa Melek.

Stavicu ti sad link od jedne Kivine uhode, nju upratis i ostali ti ne trebaju, ona se po ceo dan bavi Kivom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:58 pm

Samo ti. Vidiš da pratimo. Malo ćemo posustati kad bude novosti o Cagi, ali evo, pogledat ću što postavljaš. Osim videa, to nemam vremena.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 1:59 pm

Što je ova Sara lepa. :cereeeeek: <3

Znači, ti si se definitivno opredelila između Cage i Kive za Cagu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 2:00 pm

Poncha ::
Samo ti. Vidiš da pratimo. Malo ćemo posustati kad bude novosti o Cagi, ali evo, pogledat ću što postavljaš. Osim videa, to nemam vremena.

kisic

Osim za moj rođendan, tad si rekla da gledaš. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 2:00 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 2:03 pm

Saro, onda bismo opet isto pisali. Neka, drago mi je.

Ne znam ni ja kad su, ali prvo što znam da su se sigurno sreli je na premijeri Delibala. I onda je Kivo već lijepo govori o Cagi. Ali od onda su nekako bliskiji. S Kenom je Caga uvijek bio dobar, pa on mu je uzor. Tako-nekako... A i Kivo i Keno su dobri. Sigurna sam da bi i Caga bio na vjenčanju da je bio u Turskoj.
To im je velika prednost što nisu ljubomorni i što vole svoje kolege u Ay yapimu.

Ma u akciji svakakvoj. Naravno da s Melek... Tamo u onoj radionici može.

Ok, kad dođem kući bacit ću pogled.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 2:05 pm

Jos danas sam lepa, a sutra cu biti najlepsa.

Citamo sta pises, ja can nosim Stanislava na avataru, sta jos hoces.

Jedino te veceras ne citam i ne poznajem Stanka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 2:06 pm

Ajde, mašem vam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 2:06 pm

Ja mislim da glumci generalno nisu ljubomorni na svoje kolege. Bije ih glas da su sujetni, ali ne stičem takav utisak.
Na sto primera se vidi kad je timski rad u pitanju koliko se ljudi međusobno zbliže.

Kad ti ideš u školu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 EmptyMon Sep 26, 2016 2:08 pm

Meni si danas najlepša. :cereeeeek: Lepša si čak i od mene. :cereeeeek:

A, razumljivo potpuno što večeras nećeš ništa drugo znati sem Icerdea.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: