Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:00 pm

Sara normalna? lol!

Ti to ciljaš da sam ja ostala bez svog para? suze
Slaviću ja Stasovu pobedu sama, sama sam se rodila, sama ću i umreti.

I hvala ti Saro što ćeš i sutra ceo dan da nosiš mog Stasa na avataru. :cereeeeek:


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sun Sep 25, 2016 11:00 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:00 pm

Pa vidiš, od nas, nekako ispadaš najnormalnija.

Vidi ih samo...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Caga_Kivo

Ja kontam, dok su oni na utakmici, da vam ne bude dosadno. Dvjema hanumama doma sjediti.

A, evo. Mislila sam da jesi pa ti nisam stavila.
https://www.instagram.com/p/BKyFw3VhpuP/?taken-by=aytenalpun Napisala je: Sweet as honey, young turkish actor @cagatayulusoy eazy peazy to work with

Ovdje očekujem slike visoke kvalitete.
http://www.fabrika.com.tr/EN/Photographers/Ayten-Alpun-Yilmaz/51/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:09 pm

Gledam sad VMLj, deo kad Vlad priređuje Veri iznenađenje, 9. epizoda.
Nedostaje mi period kad sam prvi put gledala seriju, kako sam gutala ove momente. <3 I sve emocije kroz koje sam prolazila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:10 pm

Ja sam mislila da ti već spavaš. A ona počela gledati seriju. Ako ti je to lijek, onda može.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:12 pm

Ne mogu da spavam. A i kako sam u emocionalnom raspadu bolje mi je da ga gledam. <3

Hoću Nevestu, kad će da se smiluju i puste Nevestu. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:13 pm

Gledaj onda. Ubij se i plači sa Stankom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:14 pm

smeh
Ništa onda, da se vratim na 4. epizodu. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:16 pm

Ujutro radiš, samo da te sjetim. Prehlađena si.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:17 pm

U pravu si. Sad stvarno odoh. I pozdravljamo vas. kisic

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 _DRXqJAoq0s
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:18 pm

Poncha, ako sam ti ja normalna, ti si nenormalnija nego sto sam mislila. lol!

Jel ova to mom muzu sweet, honey i ostalo?! Allah, Allah.
Nece vise raditi sa njom. lol!

Bez kog para si ostala? Za kartanje? Moras da nagovoris Sparks da ti se vrati.

Ja imam novu zelju za serijski par, necu Beren, hocu Kivu i Cagu, niko drugi nije ni potreban, tako da Ay yapim moze to da isfinansira.
Da se pogresno ne shvati, ne treba da se zaljube jedan u drugog u seriji. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:23 pm

Pa nije da si normalna, nego malo normalnija od nas. Ne možeš biti normalna i pisati ovdje. Vidiš ove što čitaju. Nisu ludi da dođu u diktaturu...

smeh Zabrani mu ti. Što će ona tako tvome govoriti. Njušim brzi razvod ako mu budeš sputavala karijeru.

Ma, misli luđačkog para. Sparks je ionako odlučila da joj je bolje bez nas. Svrati samo...

E, pa to bi im bio pothvat stoljeća i prodali bi seriju svugdje... A gledanost top...



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:30 pm

I hvala! <3 si.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:31 pm

Kamen spoticanja bi ionako bila njegova karijera, jer sam ja po prirodi ljubomorna na svoje partnere, a njega ne treba pustiti ni na ulicu kako izgleda.
Ali sta cu, moracu da trpim, Caga je to. Btw, on je verovatno jedini muskarac kome bih oprostila prevaru.

To bi se prodalo cim bi se proculo i pre pocetka snimanja.
Inace i Icerde i Cesur ve Guzel su prodati pre pocetka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:32 pm

Jao sad ne mogu da obrisem, moze samo zadnji. Izmenicu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:33 pm

Oprostila bi ti njemu kad bi ga varala...

To znam. I super je što su prodali. Evo u Hrvatskoj ide druga Cagina u razmaku od tri godine. Tako da bi moglo i ovo...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:34 pm

Mogu ti ja izbrisati. Moderator sam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:37 pm

Kod nas ide Feriha, ali ovi sa prve su glupi, uvek prikazuju serije nakon sto se zavrse u Hrvatskoj i Bosni i onda imaju los rejtin jer svi odgledaju preko neta.

Ne moras, stavila sam tacku.

I odoh da jedno vece legnem na vreme. Sutra je i serija, ne mogu da dremam dok gledam.

Noc, canim. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptySun Sep 25, 2016 11:39 pm

Ma to im je glup potez onda.

Ajde, spavaj. I ja ću uskoro. Prošli tjedan sam cijeli bila nenaspavana.

Laku noć! <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptyMon Sep 26, 2016 12:52 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptyMon Sep 26, 2016 12:59 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 CtO8yGyWYAA2sSR?format=jpg&name=large

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 CtO8yG9XYAAv3oW?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptyMon Sep 26, 2016 9:35 am

Saro, znaš li ti tko je ovaj s njima? Ja sam na twitteru upratila da je neki Gokhan.

Bi li ti bio problem vidjeti među Kivinim uhodama tko je on. Ja ne pratim Kivine uhode, a sigurno ti pratiš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptyMon Sep 26, 2016 9:40 am

Obično su fanovi govorili da Caga mijenja svoj stil odijevanja od uloge do uloge. Kakva uloga, tako i on nosi... A vidi ovdje. Ilknur Sarpa odijeva u Caginu odjeću. Čak nekad mislim da mu je to što nosi baš njegovo.

Dobar mu je ovaj kožnjak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptyMon Sep 26, 2016 11:09 am

Ja ću pisati, vi gledajte i čitajte kad dođete doma. Što ću kad su nam smjene takve.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Icerde

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 CtRHKggWIAQcuhs Što je sad? Što je Mertu? Poteže li ovo pištolj na Sarpa ili mu je nešto?

Evo i njih...
http://www.haberturk.com/magazin/herkes-bunu-konusuyor/haber/1301626-riza-kocaoglu-ve-gozde-kansu-da-icerde
Stižu Riza i Gozde.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 1301285_620x410 Bu yıl Çağatay'la Aras'ın yılı olacak
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptyMon Sep 26, 2016 11:28 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 14463236_583407825178007_9081424560267377226_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 14440874_583407821844674_1554982409254525943_n Sarp, Celal i Davut

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 14502890_583407878511335_7399720845328556132_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 14502908_583407865178003_3374891773039554853_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 14479552_583407885178001_1037098293879689974_n

Znači, svi imaju veze s Celalom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 EmptyMon Sep 26, 2016 11:30 am

Malo i seta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 CtRREzjWYAA1b2m

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 CtRRGA2WYAAuzjj

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 CtRRGsFWIAAPhQK

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: