Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 4:44 pm

E dobro. Mislim treba ga više, jer očito mu ne ide.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 4:48 pm

Nema mu pomoci, covek antitalenat.
Gde bi mu bio kraj da malo vise obraca paznju na ove pametne i dobronamerne savete.
A... znam sta je problem. Na vrhu je, mnogo je visoko, ne cuje ove odozdole.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 4:50 pm

A što je jadan. Ne znam kako li je uspio dobiti sve ove puste uloge... Ludi oni koji ga zaposle.

I meni se tako čini.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 4:51 pm

2. Bölüm 2. Tanıtım 21:59'da

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 4:53 pm

Pa da, ovi iz Ay yapima nemaju pojma.
I oni su na vrhu pa ne cuju.

Super, znaci u 9 po nasem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 4:54 pm

Tako je.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:11 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:12 pm

Ajme, što ste se raspisale, sad pola sata moram da samo izaberem postove koje ću da citiram.

Poncha, ubiću te, šta si natrpala tako da si mi zabagovala stranicu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:14 pm

https://www.instagram.com/p/BKquUlVBl0N/

Fragman.

Znači Umuta je ipak oteo Celala da bi Metin ćutao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:14 pm

Mrzim drugu smenu, mrzim. suze  
Ceo dan me nema, smrzavam se u školi, vraćam se kući kasno, propustim sve živo. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:19 pm

Tebi bi kao i meni najvise odgovaralo da radis trecu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:20 pm

Dobro, to mi ima logike. Jer koliko sam shvatila, pisalo se da je prihvatio krivicu nedužan. A i prošli put je prvo govorio Sarpu da je sve u redu, kasnije ih izbacio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Giphy

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:23 pm

Saraaaa84 ::
Tebi bi kao i meni najvise odgovaralo da radis trecu. lol!

lol!

Ne mogu sad ništa od ovog da pogledam, počela sam da čitam hr i iznervirala se. A, i nisam kući.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:24 pm

Pa da, ima logike, znaci Celal se izmedju ostalog bavi otmicama dece.

Kad Mert ovo sazna, mislim da ce Celalu biti kraj od Mertove ruke.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:24 pm

Ono na hr nije normalno, za sada necu da ulazim tamo da se bespotrebno nerviram.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:51 pm

Sad me interesuje zašto li je Celala poslao Sarpu tu kutiju. Koji je njegov interes da Sarp saza da mu je brat živ.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Cs-qpfUWYAIVwMO

Pretpostavljam da bismo ovde trebali da vidimo bes i očaj, a ono ništa sve ravno, nema mimike. Valjda ponestalo luka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:55 pm

Poncha ::
I pazi ovu sliku. Po njoj ispada Caga visok 180. Samo. Zato što Caga ne stoji uspravno.

E, posle ove slike ja više uopšte ne verujem tim merilima, Cagi pokazuje 10cm manje, meni 4, katastrofa.
Ali, sad mi je lakše, jer vidim da se ipak nisam snizila, pošto za njega znam da nije 180. lol!

Poncha ::
http://im.haberturk.com/galeri/2016/09/20/ver1474439626/464004/c3f44b54f2a591a83164675b9441695e_k.jpg

Ova je slika odlična.

Saraaaa84 ::
Moja mama koja voli i Cagu i Arasa kada sam joj rekla da ce da glume zajedno, rekla mi je da ce Aras da razbije Cagu sa glumom. Sinoc je odgledala epizodu i rekla je sta uradi ovo dete od sebe, pa izmedju njega i Arasa je mrtva trka sto se tice glume.
Ovo sam rekla zato sto je to komentar objektivne osobe koja nije niciji fan kao mi pa da bude subjektivna.

Ja se slažem sa tvojom mamom, isto sam mislila da će Aras Cagu prevazići u glumi.
Ne mogu da kažem da mi je Aras bio bolji, ali stvarno sam oduševljena njegovom glumom i zanimalo me je da li će parirati jedan drugom ili će ga Aras pojesti. I ako i ja kažem da su ravnopravni, ta Lenka može samo da se pokrije ušima i ćuti. U stvari, sad tačno znam šta ću joj napisati. đavolko

Ove Icerde videe sad gledam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:58 pm

Sta ces sada da pises na hru?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:58 pm

Celal je Sarpu podmetnuo sliku? Kako ste to provalile? mislilac

Inače, Celal sa šeširićem i naočarima. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 8:59 pm

Saraaaa84 ::
Sta ces sada da pises na hru?

Složiću se sa njom da je Aras fenomenalan glumac i da ne jede samo Cagu, već i svaku dosadašnju partnerku sa kojom je igrao, da se Caga još i dobro istakao kako su sve one ostale u Arasovoj senci. Jednostavno, niko ne može da mu priđe.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 9:00 pm

Saro, ne znam koji mu je interes, zato i jest zanimljivo. I tko zna tko mu je to podmetnuo. Da nije Yusuf imao prste u tome...

Možda Celal testira Sarpa.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 9:01 pm

Hahahahaha znam tacno protiv koga je to usmereno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 9:01 pm

Poncha ::
Možda Celal testira Sarpa.

Bravo, to je to!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 9:01 pm

Adminki samo da se svađat, njoj ovo dobro dođe.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 EmptyThu Sep 22, 2016 9:02 pm

Saraaaa84 ::
Hahahahaha znam tacno protiv koga je to usmereno.

Pa, ti si inteligentna i znaš da čitaš među redovima, ali da li će ona to shvatiti. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: