Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 11:56 am

Poncha ::
A kako skinuti serije koje nisu na YT, a nema opcija skidanja?

Zavisi sa kog sajta. Ja mogu preko onog mog Ummy-ija da skinem bilo šta sa yt, vk, ok, fb i dm.
Za ostale ne znam, a i nisam dosad došla u situaciju da mi treba nešto sa nekog drugog sajta.

Sparks8758 ::
Proci ce tebe ljutnja.Propricaces ti sa mnom kad se Stas bude pojavio na ig sa nekom slikom ili videom koji je poguban za tvoje srce.

Ma nemoj, e baš neću. A, što se pre neki dan pojavile slike sa kraja snimanja Reke uspomena, a tebe nije bilo? durica
I uopšte koja je razlika da li te ignorišem iz ljutnje, pa ne pričam sa tobom o Stasu, ili tebe nema, kad svejedno ja s tobom o Stasu ne pričam. Ostavila si me samu ovde i zbog tebe Turska vodi. durica

Ne znaš čak ni do koje epizode VMLj sam stigla. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 1:17 pm

A ja lijena za skidanje programa.

Hvala, Adminko, na pojašnjenju. Najdraže mi je ovo što mogu skinuti lako.

Evo stigoh na neko iznenađenje iz 1. epizode što najaviše.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Cs8svorW8AES2B-

Pretpostavljam ili scena iz snimanja kad ulazi u zatvor ili nešto iza kamere tih scena. Ne znam gdje će postaviti. Valjda na društvenim mrežama. Po našem u 14:00.


Zna se datum ulaska u zatvor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 1:19 pm

I pazi ovu sliku. Po njoj ispada Caga visok 180. Samo. Zato što Caga ne stoji uspravno.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 14448158_205511776533647_6117184442084622336_n.jpg?ig_cache_key=MTM0NDgzNTcyMDg4MzQzODIwNA%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 1:40 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 2:02 pm



A joj njega... Kralj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 2:16 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Giphy

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 2:35 pm

Ja za skidanje koristim Chrome dodatak tampermonkey, ako nesto ne moze sa njega, onda dodatak za Mozilu video download helper. Oba se instaliraju za minut, tako da nema puno posla oko toga.

Super sto objavljuju te isecene scene, inace mi se dopada kako Show reklamira seriju.

Ima 1.80 zato sto nije ispravljen, naslonjen je na ovu tablu.

Ovaj pise da su zene gledale KC, a muskarci Icerde i da ce se te dve serije takmiciti za rejting. U daljem tekstu pise o glumcima, sve je pozitivno.
Inace je Haberturk u vlasnistvu Show tva, tako da tu ne mozes ni da bude nista negativno o seriji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 2:36 pm

Obozavam ovog Sarpa kad je ovako lud.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 2:51 pm

Za dva dana fragman ima preko milion pregleda samo na YT, a epizoda skoro dva miliona.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 3:16 pm

Je, to sam i napisala, ne stoji uspravno nego izvodi nešto pa je zato 180 cm.

Onda da i ja skinem taj dodatak. Hvala!

I meni se sviđa kako Show reklamira serije, svaki dan ponešto. I to mi je super.

Odmah sam primijetila da Haberturk govori o Icerde, ali nisam znala da su oni u vlasništvu Showa. Znači, zato oni imaju pravo na intervju, zato u seriji kad onaj žuti pokaže Sarpu novine su Haberturk... Zato oni objavljuju slike iz epizode.

Da, naslov mi je i privukao pažnju. A ja baš mislila da i žene gledaju Icerde...

Bojevi su više nego odlični. Ne znam kad je serija ovako kupila gledanja...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 3:24 pm

Gledaju sigurno, vecina ovih sto komentarisu na tw su zene. Ali svakako dosta gledaju i muskarci, ovo je jedina muska serija ponedeljkom, a trenutno je jedina i inace posto jos nisu poceli Poyraz, EDHO, KVP i ostale.

Ne znam ni da je neka serija imala za dva dana toliko pregleda fragmana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 3:27 pm

Što ih više gleda, bolje.

Stvarno rasturaju s brojkama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 3:49 pm

Bome, ovi baš objavljuju slike.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 B43bedf543df1fe74226ab14ba7b996b_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Ab3b9ccfda0781ccc03d1c6112f8ddb6_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 C3da0beea6ba1ea5b3963abe4b5843cf_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 10ad9b6b56411f1c67e49d2ce42720aa_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 C3f44b54f2a591a83164675b9441695e_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Adb3126c6f0658d6d4959e5ae4a29c9a_k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 E9f1b344a854d4ea5eacb8f3e1521385_k

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 3:50 pm

Ja sam izdvojila ovo... A sve slike su http://www.showtv.com.tr/show-tv-dizi/galeri/464004-icerdenin-2-bolumunden-ilk-kareler/

Za sad ovo iz fragija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 3:56 pm

Trebao bi danas da izadje drugi fragman. Ili ce mozda sutra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 3:56 pm

Jesi li čitala, je li tko obajvio što?

I meni se čini da je danas vrijeme za drugi fragi, ali kako su stavili ovo iz prve epizode, možda ga ostave za sutra.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:01 pm

Evo je Lenka na hru, samoranicu se. Caga izgleda vrh, ali nije uzivljen. Kao i obicno svi drumom, ona sumom. Ovakav komentar na njegovu glumu u ovoj seriji nisam jos nigde procitala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:04 pm

Pročitala sam dok si ti pisala ovaj komentar. Neću ništa komentirati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:09 pm

Moja mama koja voli i Cagu i Arasa kada sam joj rekla da ce da glume zajedno, rekla mi je da ce Aras da razbije Cagu sa glumom. Sinoc je odgledala epizodu i rekla je sta uradi ovo dete od sebe, pa izmedju njega i Arasa je mrtva trka sto se tice glume.
Ovo sam rekla zato sto je to komentar objektivne osobe koja nije niciji fan kao mi pa da bude subjektivna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:11 pm

E vala, svaka joj čast. Vidi se da žena ima oči.

Eto, nekima Caga je plošan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:17 pm

Da, to sam htela da te pitam, sta znaci plosan?

Cak ni Ranini koja je sklona kritikama, nije mogla nista lose da kaze, a Oya Dogan koja se bavi serijama ceo zivot ga je bas nahvalila u kolumni. I sad oni kojima je to posao verovazno nemaju pojma, Lenka zna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:21 pm

Plošno je nešto što je na plošni način, ravno. Ne znam u kom je ona smislu to upotrijebila. Ja za drugo značenje riječi ploha ne znam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:29 pm

Ok, jasno mi je, ravno, bez emocija, nema covek pojma.
Iznervirala sam se, moracu kasnije da je bocnem, ako budem imala volje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:39 pm

E tako to.

Ako budemo išle za Tursku ikad, sjeti me da ponesemo luk...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 EmptyThu Sep 22, 2016 4:43 pm

smeh

Kupicemo tamo da bude svez.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: