Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:11 pm

Poklon za rodjendan, izostavila sam rodjendan u prethodnom postu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:11 pm

Ti mi praviš poklon? wow Jao, kako je to divno, sad još više jedva čekam svoj rođendan. smeh
Ma, ja sam u stvari zaboravila da ti samo poštuješ onaj pravilnik sa prve strane ove teme. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:14 pm

E, jadan čovek, ni u klub ne može, a da ga uhode ne prate. smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 XKwUmR8lxWU

Mada im hvala na špijunaži, čekam sad da mi kažu koje su ove do njega. Inače, jedna je malopre postavila sliku sa njim i napisala kako je ulepšao Sankt Peterburg, na račun onih na Krimu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:19 pm

Pravim, ali nemoj mnogo da ocekujes, ja ti ne znam te klipove i to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:19 pm

Ma, nije bitno šta, mene sam gest raduje. kisic I nadam se da je Stas u pitanju. lol!


Последњи изменио Adminka дана Sun Sep 04, 2016 5:19 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:19 pm

Pa što se ti čudiš. Ako idu na set, uprate ga i tamo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:20 pm

Da, samo da ne preteraju pa ne zaborave da su ipak samo njegovi fanovi i ništa više. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:22 pm

Yok, Caga je u pitanju, a Ponchi cu Stanka. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:23 pm

smeh smeh smeh
Da, ti sad imaš i mene i Ponchu. kisic kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:25 pm

I ja ću posle Ponche i samoj sebi da poklonim novi klip o Stasu. lol! smeh
Ionako ne znam ni šta da radim taj dan, ni s kim da idem u provod, na kraju ću sve izbaciti iz stana, isključiti mob. i čitav dan biti sa Stasom. :cereeeeek: Nema veze što ću samo ja njega da gledam, nadoknadićemo to uživo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:27 pm

Saro, ma svaka čast!

Adminko, evo ja obećavam da ću ti za poklon odgledati sve klipove. I ove koje nisam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:28 pm

Vidi nje. :cereeeeek:

Devojke, raznežiste me sad. <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:30 pm

Video ne znam raditi, a i da počnem učiti kasno je i ne znam kako ću.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:32 pm

Mada bi dobro bilo to da naučiš zbog Cagine serije, sad kako bude krenulo mislim da moji klipovi Sarpa i Melek neće biti dovoljni (pritom ne računam klipove ostalih fanova širom sveta). lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:34 pm

Znam. Jedan dan sam sjela i odgledala neki tutorijal kako raditi klipove.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:35 pm

Toliko ce klipova biti, da nema potrebe da ucimo da pravimo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 5:36 pm

Mada je i činjenica da onda moji klipovi ne bi došli do izražaja, da ne govorim kako klipove o Stasu više ne biste gledale. lol!

Šalu na stranu, ja sam tih tutorijala dosta gledala kad sam se nakalemila da to naučim, ništa oni ne valjaju. Čitava poenta ti je da instaliraš Movie Maker i UmmyVideoDownloader, kad to uradiš imaš sve, posle samo preko Ummy-ija skidaš scene koje hoćeš u klipu i u Maker-u to mućkaš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 7:23 pm

Evo, tacno sam znala da ce hejteri da smisle nesto da napadaju. Zasto je Caga u prvom planu i zasto svugde pise da je njegova serija? To je nepostovanje prema ostalim glumcima. rolleyes
Zato sto je 2+2=4. U izlog se stavlja roba koja privlaci kupca, a Cetin je roba iz naftalina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 7:29 pm

Ma što sad to?

Pa njegova je serija. Što bi trebalo reći? Čija?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 7:44 pm

Ma neke budale na tw, vidim da se sa jednom kolju Cagini fanovi, iseckali su je na komade, pa je prestala.

Pa kako njegova, i Cetinova je i Arasova i od ostalih glumaca. Istina je da svugde piše da je njegova, ali kao prvo, njegova je, rađena je za njega, on je bio tu dok još scenarija nije bilo, uloga je krojena po njemu, a ostali angažovani prema ulozi, a kao drugo, niko ne snima seriju iz poštovanja ili hobija, nego zbog para. Ljudi proizvode nešto što treba da se proda i u Turskoj i u inostranstvu, to ne može da im proda ni Cetin, ni Riza, ni Aras, ni Mustafa, oni mogu samo da doprinesu. Zato Cagatay i jeste najviše plaćen. Prosto i jednostavno, čista ekonomija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 7:47 pm

Sve je kako si rekla.

Ajde neka Cetin proda seriju sam vanka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 7:53 pm

Ma ne može da je proda ni u Turskoj. Daj molim te, koje je to foliranje, pa ko će da gleda seriju zato što Cetin glumi u njoj, sve i da je najbolji glumac na svetu. Eventualno neka baba koja ga prati još iz mladosti. Neka mi neko nađe bilo kakvu Cetinovu fan stranicu ili fan grupu, tako nešto ne postoji.

Znaš koliko ima onih koje su kao ti i ja kojima Caga može da proda svako sranje. Mislim, ne kažem da je ova serija sranje, ali i da jeste mi bismo gledale. Pa ja sam osoba koja je gledala Emirov put.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 7:58 pm

Pa kažem. Kome će on prodati seriju. Govorimo o većem broju, sigurno ima on svojih fanova. Ima i onih kojima je drag pa će ga gledati uz još nekoga tko nosi seriju.


Emirov put sam i ja gledala i živcirala se itekako.
A da mi Caga može prodati sve, može. Da sjedi i bulji u kameru, ja bih gledala... Zato nekad i ne znam jesam li previše subjektivna kad nešto pohvalim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 8:08 pm

Pa veći broj je važan. Mnogi greše misleći da Cagu vole samo mladi, evo recimo moja mama ga obožava i gleda svaku njegovu seriju.

Ja sam svakog petka ko budala gledala uživo, pritom svesna da gledam totalnu glupost.
Pa šta imaš da budeš subjektivna ili ne, to ti se sviđa i kraj, kome se ne sviđa, njegov problem. Ja čak nemam ništa ni protiv kritike, ima ljudi, doduše malo, kojima se nije svideo fragman i to je ok, ali ovo je već, ne znam šta da kažem pa hajde da lupam gluposti bez ikakve logike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 EmptySun Sep 04, 2016 8:18 pm

Ne vole Cagu samo mladi. Što ti je? Koliko ja čitam na ovim našim područjima ima dosta njih koje ga vole, a mogu mu biti mame. Pa i tvoja mama što kažeš. I moja je gledala Emira.

I dobro si ovo rekla. Znam da ga ti pratiš oho, ali bome evo i ja svaki petak se nacrtam, reklame gledam.

Ja nemam apsolutno ništa protiv kritike kad kritika ima smisla, a ne kad je pljuvanje radi pljuvanja.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: