Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyThu Aug 25, 2016 11:46 pm

E, pa draga moja družino, dođosmo do ovde... Godinu i po dana kako se kuckamo na ovom forumu, a sve je počelo od MC-a.

Okosna su nam bila tri para iz turskih serija - Ezel&Eysan ; Bihter&Behlul ; Yaman&Mira.
Onda su se stvarčice malo promenile... Forum je iz turskog prešao u pravu svaštaru, u dugom iščekivanju Cagine serije nastala je jedna velika ljubav i otkrovenje u vidu grandioznog ruskog glumca Stanislava Bondarenka.

Puno se serija pratilo, o svačem se pisalo... Ništa manje nam ne sledi.


Dakle, ova je tema namenjena zvaničnom kuckanju o:

1) Stasu Bondarenku, jer dosad i što ste mogli da se izvlačite više ne možete, ime mu stoji u nazivu teme i svi članovi su dužni da čitaju piskaranja o Rusima (grozna sam, znam i zato dozvoljavam da me ogovarate preko pp lol! ).
Kao i njegovim serijama koje nas očekuju u bliskoj budućnosti, od kojih je jedna Nevesta, dok je druga Tri kraljice.

Stas u Nevesti...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija P7QKBJoo7kk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija DICrCcKa3Uk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija K6GFN0J3nR4

Stas u Tri kraljice...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija OEiI-z3jGHY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija UNtGSTp_ehE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija WnW3Zb8vuTc

Pored ovoga, očekujemo i premijeru njegovih filmova koje je vredno snimao (i snima) tokom ove cele godine. :cereeeeek: Zato... poljubac

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija WOUpV1LQwzo

2) Cagi Ulusoy, kome konačno, posle godinu dana pauze, kreće nova serija, Icerde.
Da, dragi moji, MC ludnica, koja je na neki način i stvorila ovaj forum sad prelazi u Icerde ludnicu i svi se sa velikim nestrpljenjem spremamo na to.

Prvi teaser...



Caga kao Sarp...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Cagatay-ulusoy-500x500

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija 13924966_1688240904731788_909953160886057798_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija 13901452_1688210224734856_7414675875416192196_n

3) Uz to Cansu i Kivanc ulaze u novu sezonu sa svojim serijama, tako da se (iako im imena ne stoje u nazivu teme) sa zadovoljstvom očekuje praćenje i njihovih serija.

4) Pored svega toga, pravila ostaju ista. Nema zabrana off topica, nema kartona... Ako izuzmemo obavezu kad je čitanje postova o Stasu u pitanju, sve drugo što smo dosad radile nastavljamo i sad. Dakle, uz live praćenje Stasovih, Cage, Cansu, Kive i ostalih serija (ukoliko vas još neka zainteresuje kao onda CK) redovna ćaskanja i zabave su više nego dobrodošle.

Pa, drage moje, buyrun i pažalosta u novu etapu! grupni zagrljaj


P.S. Za detalje obratiti se pomoćniku Adminke, moderatorki Ponchi. kisic


Последњи изменио Adminka дана Sat Sep 10, 2016 7:25 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 1:58 am

Aj da se prva upišem na novu temu. Prethodno sam pregledala sve Stasove slike gore, moram da priznam da sam se duže zadržala na Caginim. :P

Klip Cansu & Kenan sam pogledala, odličan je. Imaju hemiju istu kao u Ezelu i ovde se gledaju vrlo pohotno.

Fragman mi je odličan, mnogo je više nego što sam očekivala. Mislila sam da će trajati kraće i da će biti bez neke radnje i akcije. Odmah moram da kažem, možda sam pristrasna, mada i nisam s obzirom da volim Arasa, ali čak i u minut i nešto, Caga ga je potpuno zasenio. Ne mislim glumom jer je Aras odličan glumac koji može u svakom smislu da parira Cagi, nego pojavom.

Bensu mi se svidja, slatka je, nadam se da će dobro izneti ulogu, ali ima preduslova za dobru hemiju i mislim da će biti dobar par. Damla i Aras, pa ne znam baš, fizički možda i budu dobar par, ali glumački nikako, ona je simpatična, ali je loša glumica.

Drago mi je što se potvrdilo da glumi i Riza, čovek je fenomenalan. Mislim da ga neću mrzeti čak ni ako bude najveći neprijatelj, ali bi mi bilo drago da bude Sarpov najbolji prijatelj.

U ovoj postavi nisam oduševljena jedino Cetinom, najviše zbog toga što je i Haluk u početku bio u igri, a on bi bio idealan za ovu ulogu.

Moram da kažem da je Caga hot sa pištoljem.

Odoh da pogledam fragman još par puta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 2:38 am

Saraaaa84 ::
Prethodno sam pregledala sve Stasove slike gore, moram da priznam da sam se duže zadržala na Caginim. :P

Logično je da ćeš se duže zadržati na Caginim, Stas je ionako samo moj. Forumska obaveza i nije da kažeš kako je bolji od Cage, samo da ga više ne ignorišeš.
A, na provokacije ne padam, zasad. lol!

Saraaaa84 ::
Klip Cansu & Kenan sam pogledala, odličan je. Imaju hemiju istu kao u Ezelu i ovde se gledaju vrlo pohotno.

Dobar izraz, baš se gledaju pohotno. :cereeeeek:
Samo mi nemoj reći da ni ti nisi gledala taj njihov film. molimmmm

Saraaaa84 ::
Fragman mi je odličan, mnogo je više nego što sam očekivala. Mislila sam da će trajati kraće i da će biti bez neke radnje i akcije.

Isto, to me je i oduševilo kod fragmana.
Imala sam osećaj da će biti nečiji monolog (Sarpov recimo) uz duge kadrove svakog glavnog lika, ona jurnjava mi se mnogo dopala.
A, normalno da će fizički potpuno zaseniti Arasa, Aras meni nikad nije spadao u lepotane (iako mi je jako harizmatičan). Ja sam to nešto i očekivala, mada mi Caga ima i boljih izdanja od ovog Sarpovog.

I ja mislim da će Caga i Bensu biti dobar par. I takođe sam nezadovoljna jedino Cetinom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 2:57 am

Nisam ni ja gledala taj film, ali ovaj tvoj klip me je naveo da ga pogledam, mozda pocnem vec veceras pred spavanje.

Ja sam to isto ocekivala i ovo mi je bilo iznenadjenje. Super mi je simbolika ovo kad trce kao deca i prelaz sa hleba u ruci na pistolj.

Ma nije ga samo fizicki zasenio, naravno da Caga mnogo bolje izgleda, nego harizmom. Ima Aras harizmu stoji, ali Caga nekako ima onaj sjaj da ga primetis medju hiljadu ljudi. I to mi je u poslednjoj sceni nekako bas bilo ocigledno.

Aj videcemo kakav ce biti Cetin, ali meni je tesko da ga zamislim u ulozi mafijaskog bosa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 3:06 am

Baš mi je drago ako tako bude. kezz
Film je odličan u svakom smislu, za ljubitelje Cansu i Kenana k'o stvoren (u pauzi od Ezela), ima i komičnih momenata.
Ako odgledaš javi utiske.

Da, da, taj prelaz je odlično urađen. naklon To me je odmah osvojilo.
I simbolika kako su iz otvorenog ušli u zatvoreno (bezbrižna deca koja upadaju u tako jednu surovu igru) je super. Pogledi specijalno dobar deo. :cereeeeek:
Vidi se da Uluc zna svoj posao.

Da, onaj njegov specifičan pogled na koji ti i Poncha dobijate aritmiju. kezz

Ja ću ti reći kako će to izgledati - Mahirov otac kog svi slušaju. rolleyes
Još su svi oduševljeni što je Caga dobio tako dobru priliku da uči pored tako veličanstvenog glumca.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 3:11 am

Ne znam sta mi je trebalo da nocas ulazim tamo na forum. Zakljucak je da nismo videli nista osim Emira u Yamanovim cizmama.
Nemam nista protiv da se nekom ne svidja, ali opet Emir, Feriha, Yaman... Bensu verovatno necemo voleti kao ni njen lik jer nije Hazal/Feriha.

Pogledala sam sinopis, vidim da je reditelj Mustafa Sevki Dogan, on inace radi konedije kao i jedan od scenarista, Guzel Koylu, Hanim Koylu itd, tako da verujem da ima dobro odradjenih komicnih scena.

Definitivno najbolji pogled od svih njegovih. Uvek mi je bio najseksipilniji kad je besan i nadrndan.


Последњи изменио Saraaaa84 дана Fri Aug 26, 2016 3:14 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 3:13 am

Inace film ce mi dobro doci, posto mi se od onog teksta od juce ponovo gleda Ezel.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 3:15 am

smeh Jao, jel' si videla?
Ja nisam htela da kvarim ovde atmosferu, ali stvarno... Šta smo drugo očekivale od iste ekipe? rolleyes
A, pazi kad krene serija, budale ima još da dođu do zaključka kako je ovde zgodan (jer je isti Emir iz treće sezone jel' te), ali su mu tranformacije loše upravo zbog toga što je isti Emir iz treće sezone.
A, poređenja Bensu/Hazal tek čekam. rolleyes

Nije komedija, ali ima komičnih momenata. Međutim jako je dobro odrađen istorijski deo u priči.

Mene je taj tekst i podstakao da napravim klip. :cereeeeek: A, malopre sam smutila i novi od E&E, sutra stiže.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 3:23 am

Ja sam sebi ovim klipom skratila muke, dosad sam taj njihov film gledala 3x, sad kad mi se bude gledao uštedeću tih 2 sata sa 4 minuta. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 3:27 am

Videla sam, bolje da nisam.
Naravno paletu osecanja koju je pokazao dok je trcao niko nije primetio, vazne su cizme.

Sto se transformacija tice, mogu da mu pozavide i mnogo iskusniji glumci, to samo neki zlonameran moze da kaze da su lose.
Ali vazne su transformacije u glumi, a ne da li lici na Emira, Yamana ili Barisa.

Znam da nije komedija samo sam prokomentarisala ovo sto si rekla da ima komicnih momenata.

Tako, pravi malo klipove i za nasu dusu.

Odoh malo da gledam film dok ne zaspim.

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 3:31 am

Kakve emocije, šta pričaš ti?! durica
Caga je sve svoje moguće emocije pokazao kao Emir, nema više, ne može više. A, ako baš hoćeš potpunu iskrenost, nema više pored njega muze Hazal koja će još neku moguću emociju uspeti da izvuče. Prihvati to. kokice

E, stvarno, opet smo se raspričale kao nekad, ima sutra da se uspavam pred gledanje VMLj sa Sparks. lol!

kisic <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 7:18 am

Adminko, ovo ti neće proći.


Saro, drago mi je da ti se sviđa. Hvala Bogu na tebi jer bih ja mislila da sam luda skroz na skroz. I ja sam vidjela poveznicu između djece (koja su preslatka i mislim da su dobro donijela dva brata, djeluju mi i dobri glumci ovako na prvu) i trčanja kasnije. Baš mi je nekako super. Oduševljena sam fragijem, nisam očekivala da će prikazati ovoliko. Meni je Aras za ovu ulogu pogođen, ali Caga rastura.
Meni je Cetin prestar za ulogu koju glumi.

Što se tiče Caginog izgleda, ja samo čitam oduševljena zbog kose i Emir izgleda. Eto sad su prisutne i Yamanove čizme.

Kažeš, jedan od scenarista pisao i Hanim Koylu. S obzirom na to da sam tu seriju cijelu odgledala i bilo mi je zanimljivih stvari, onda očekujem i ja da neće zafaliti dobrih komičnih scena.


Adminko, našla se prava komentirati. A svaka Stankova partnerica ti ne valja.



E da, s obzirom na to da je ovo svaštara i dalje... Odgledala sam sinoć i YS. Nije bila loša epizoda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 10:26 am

Poncha ::
Adminko, ovo ti neće proći.

Što? Misliš? lol!


Ne mogu da verujem da me porediš sa Femirovcima, stvarno ne mogu da verujem. durica  

Meni se sviđaju Stasove partnerke koje su dobre, ali one koje ne valjaju ne valjaju (drugo meni se ne sviđaju one potencijalne životne partnerke lol! ).
Plus kad sam ja svaku njegovu ulogu poredila sa VMLj? Kad sam rekla da je Vlad neprevaziđen i vrhunac njegove glume?
Čak Sparks kad je jednom rekla tokom gledanja VMLj da mu je Vlad životna uloga, ja sam joj rekla da je to samo zasad i kako sam sigurna da će on imati još uloga poput Vlada, ako ne i boljih.

Meni je u celoj priči važan on, volim VMLj, obožavam Vlada kao njegov zasad najkompleksniji lik (i lik koji me je upoznao sa njim), ali svuda jednako volim da ga gledam. Evo sad kad već ulazim u krizu jer polako završavamo VMLj gledam stare mini-serije. O novima koje ne mogu da dočekam da ne govorim.
Čak i što mi se zasad ne sviđa partnerka u Nevesti, pa jedva čekam tu seriju zbog njega, nikad ne pravim paralele sa prethodnim ulogama, osim kad komentarišem cigare ili kako pije vodku.

Evo baš se juče video sa Kaćom (Anka) i meni je slika ulepšala veče. :cereeeeek: Volim da ih gledam zajedno i van serije, volim njihovo prijateljstvo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija -CNyIWGjm9E

Stvarno nisi fer. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 10:45 am

Sparks je neko opet hakovao profil na vk i morala sam da je obrišem ovde.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:08 am

Ja znam što čitam. Niste skoro oduševljene niti jednom partnericom, upravo ste ovu samo na temelju slika pljuvale. U čemu se to razlikuje kad jedan Femir fan radi.


Na ovo ostalo se ne osvrćem.

Meni je Emir prvi Cagin lik i uvijek, ali uvijek mu se vraćam ma kakvi ostali likovi bili, a volim Cagu u svakoj njegovoj ulozi. Ali to nema nikakve veze s ovim što sad kažem. I da, meni je Caga, pored svih partnerica koje je imao, a imao je par, bio upravo najbolji po svemu s Hazal iako mi je Feriha išla na živce od pola serije.

I bilo bi žalosno kad bi glumcu uloga karijere bila prva uloga koju je glumio. Glumcu, po mom mišljenju, trebaju različite uloge, različiti karakteri. A to je ono čemu Caga teži i svaka mu čast.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:11 am

Saro, vidim da oni koji su nepristrani fanovi jednog od glumaca, fragi vide promašajem...

Ako odlučiš pisati tamo, javi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:15 am

Da ne zaboravim, mislim da sam krivo napisala jučer. Kara sveda ide srijedom.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:17 am

Nismo nas dve poput Femir fanova.
Pljujemo one koje su "glumice.Nije da nam svaka ne valja(volimo dosta njih),ali vise je "glumica" koje veze sa glumom nemaju.

Anku(lik) smo hejtovale,ali glumicu volimo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:25 am

E, sad ću da ti stavim partnerke sa kojima sam oduševljena.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija 4PkDuOt8n2w Ljubava

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija MzkijiW1jls Kaća

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija S8_IQCTEYxg Olesja

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Zql8KPxhnxA Marina

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija I?id=c60ae713a485facc8bf160222c312d77&n=33&h=215&w=322 Sofija iz Moja majka je protiv

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija I?id=70f14819aaf7561d1d966d887576caaf&n=33&h=215&w=286 film "U ime ljubavi"

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija I?id=a9a3fadd3394f961e70425dd1cc1c44a&n=33&h=215&w=382 Nina iz "Нанолюбовь"

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija I?id=b9713b31281cbb8eb8aaefdedcee6d20&n=33&h=215&w=287 "Чего хотят мужчины"

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija I?id=0e8257baf78109c5d7c30e495dee0375&n=33&h=215&w=302 "Скалолазка"

Sa ovom ga priželjkujemo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija QLp0iHDkVZQ

A, izvini molim te, ali ne znam kako bi ti prihvatila kao Caginu partnerku u seriji onu sa kojom se spetljao na snimanju te serije.
Nova iz Neveste mi se ne sviđa na osnovu slika, ja bih volela da mi se mišljenje promeni.
Šta da radim kad za njega hoću samo najbolje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:34 am

Poncha ::
Ja znam što čitam. Niste skoro oduševljene niti jednom partnericom, upravo ste ovu samo na temelju slika pljuvale. U čemu se to razlikuje kad jedan Femir fan radi.

Pa, možda u tome što ja partnerke ne merim po Ljubavi (paralela - njima je omiljeni par Femir, meni su Vlad i Daša).
I svaku novu Stasovu ulogu ne poredim sa Vladom, da bih konstatovala kako je njegov novi lik iz Neveste (Pavel) u faci isti Vlad, ali je obučen poput inspektora Nikolaja.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:36 am

Ja ga volim i sa Ljubom.Samo bih njih dvoje dodala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:40 am

Znala sam da sam neku zaboravila. facepalm A, od 50 serija i filmova, ja još imam dobro pamćenje. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Kinopoisk.ru-Luba-Lubov-1822938

I sa ovom je dobar, iako je starija. Btw, to mi je jedna od dražih njegovih mini-serija. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija 1529939_stanislav_bondarenko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:46 am

Jel to serija Poljubac sudbine?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:47 am

Da. :cereeeeek: Gledala?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija EmptyFri Aug 26, 2016 11:54 am

Jesam.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 1 of 40Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: