Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptyFri Sep 02, 2016 11:52 pm

Znala sam da će te zanimati. kisic
Za sad se ništa ne zna (kad Ruskinje ne znaju onda znači da se stvarno ništa ne zna), sem rečenice koja piše na tanjiru, a koja glasi Film o ljubavi i vernosti, bez eksplozija i požara, sa avanturama na kopnu i u vodi. Privlači me ovo sa vodom. :cereeeeek:
Jedino da odem na yandex da malo pročešljam na svoj način, samo ja kad odem na yandex neću znati da se vratim.

Inače, danas sam se fino isćaskala sa jednom Ruskinjom. I ispričala sam joj svoj plan hvatanja Stasa, ona mi je poručila da mi želi svu sreću, ali ako sam već rešila da dolazim da budem spremna na obračun sa bandom koja već stoji u redu. Ali, bitno da ona navija za mene, vas ionako vodim sa sobom kao pomoć u tom obračunu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptyFri Sep 02, 2016 11:58 pm

Znaci ne zna se nista. A i ta serija ce se ionako prikazivati za godinu dana. Jos nisu dosle na red ni ove koje je vec snimio.

Juce opasnost, danas banda, jos si i nas ukljucila u planove, bas lepo. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:01 am

Ne zna se ništa. A, ne zna se ništa novo ni oko Neveste, ja ne znam kako su one onako strpljive.
Još su organizovale zajedničko gledanje po grupama njegovih starih serija, još malo pa ću im se priključiti.
Morate da mi pomognete, čim me udate skidam vam se s grbače, obećavam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:08 am

Pa navikle su, i ja sam mislila da necu moci da cekam po tri meseca izmedju dve sezone tr serija i da cekam po nedelju dana na epizodu i da pratim po dve tri godine serije, pa mi je sad sve to normalno.

Aha, znaci kad te udamo, onda ti vise ne trebamo i mozemo da idemo odakle smo dosle. durica
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:11 am

Ko šta radi ceo dan, one lepe Stasove sličice uz razne citate i pesme po grupama, mislim, volim ja i to (dovoljno mi da ga gledam), ali brate mili što se malo ne angažuju, imaju veze i znaju rediteljku Neveste, nek' ih malo pritisnu da bar izvučemo neke infose.

Taman posla, ti, Sparks i Poncha ste mi deveruše, dakle ne samo da ćete zajedno sa mnom loviti Stasa, nego ćete biti i na devojačkoj, pa na venčanju, e posle za nagradu Stas će vam finansirati deportovanje do Turske (Sparks ipak mora da ostane, Julija, Sotona i Bubašvaba su stalne opasnosti). Sve sam ja to lepo isplanirala. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:17 am

Jao, evo infosa za seriju!!! wow (Ljubim ja njih, taman kad ih iskritikujem one me obraduju :cereeeeek: )

Detektivska melodrama. I ovaj Baršak mi je poznat reditelj, mada ću morati da iščačkam.
Dakle, imamo Dašu i Leru. Lera je zaljubljena u Dašinog muža i nakon jednog njihovog izleta ova nju udavi u reci. Posle se uda za njenog muža, a u međuvremenu Semjon spašava Dašu, koja izgubi sećanje i njih dvoje se zaljube.

Sad mi je samo da saznam dal' Stas igra Andreja (Dašinog muža), ili Semjona. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:22 am

Ekranizacija serije se očekuje u decembru!!! oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:22 am

Ne znam za njih, ali ja sam vec postala ekspert za istrazivanje i kretanje medju uhodama raznih glumaca. U zivotu se time nisam bavila dok nisam pocela da se bavim Turcima.

Pa dobro, malo klise, ali zanimljiva prica.

Canim. :cereeeeek: Svidja mi se plan, kad krecemo?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:25 am

Bolje bi bilo da igra Andreja, samo onda moraju da nađu neku ekstra dobru glumicu za ovu drugu, Leru.
Mada, više scena sa vodom bi imao kad bi igrao ovog drugog, šta ti misliš, koga će igrati?
Mm, već mirišem uživanje. :cereeeeek: I divno što počinje u decembru serija, sad čekam tri njegove serije. srca

Kad skupimo pare. Mislim, mogu ja da finansiram, ali onda ćemo se načekati. lol!
Znam gde idemo, tu u startu ne gubimo vreme, a Sparks je zadužena za čeprkanje po hotelima i smeštajima. Samo da nema malo dete, ne bismo morale ni da tražimo smeštaj, odmah bih mu se ugurala u stan. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:28 am

Serija će se snimati na Krimu i u Sankt Peterburgu. Lepe lokacije, i VMLj su snimali na Krimu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:30 am

Ja mislim da glumi Sejmona. Mada je mozda bolje da glumi ovog drugog, jer mu je onda u startu partnerka bad girl, sto ti vise volis.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:32 am

I ja mislim da glumi Semjona. A, više bih volela Andreja, onda bi imao dve partnerke i scene su izazovnije (piše da se sve menja posle 2 godine kada vidi njenu sliku u novinama), to Stasu ide samo tako.

Mada, svejedno koji je kad ću svakako da navijam za njega. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:35 am

Za Nevestu nije toliko važno, tamo je on vodeći u priči, u Kraljicama igra negativca, tako da opet nije važno, ali za ovu seriju su dobre partnerke neophodne. moli se moli se moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:38 am

Pa zbog scena i kazem da je bolje da bude Andrej.
Ma i to sto kazes, samo neka ti se vrati da imas sta da gledas. A u medjuvremenu cemo ti mi pozajmiti Kivu i Cagu da se tesis. lol!

Canim, odoh na spavanje, a ti istrazuj.

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 12:39 am

Neka hvala, ja sam svom Stasu verna. Bolje se vas dve rasporedite oko Kive i Cage, vidiš kako je dobar plan osnova svega što sledi. lol!

Ajde, odo' i ja na yandex, ovo mi je sad baš zanimljivo, osećam da će serija biti super. kezz

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 9:30 am

Ajde, pa zanimljiva je priča. Sad imaš serija.


Saro, sporo ćemo mi do Turske... Ili što prije Adminki pokriti putne troškove.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:22 am

Jeste, meni se baš, baš dopada. kezz
Inače, Ruskinje po nekim svojim izvorima kažu da je veća verovatnoća da Stas glumi Andreja. jupi

Ja vam kažem da je najbolje preko Rusije sve da rešimo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:24 am

Misliš? Nije nam lakše da mi pravac Turska?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:25 am

Pa, nije zato što ćemo ovako prvo mene udati, a posle toga dobijate gratis Tursku.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:28 am

Ne znam ja. Što će mi Turska ako mi miljenik ode u Ameriku tada.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:30 am

Pa, što bi išao u Ameriku ako snima seriju?

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:33 am

A tebe. Snima sad, i snimat će jednu sezonu, trebao bi... E onda, mogao bi otići u Ameriku preko ljeta, a ako završe s prvom sezonom i ne bude filma, možda ostane tamo i duže.
Znači, tvoja ta Rusija nema što čekati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:34 am

Pa, ne mislim ja da idem u Rusiju leti, nego dok je pozorišna sezona u toku. Mislim, igra on predstave i leti, ali ovako je bolje, uvek mogu da ga ulovim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:42 am

Poštovani korisnici, besplatno obaveštenje, danas u 21:05 po našem vremenu i sutra u 14:45 puštaju Stasov film i mini-seriju na kanalu Rossiya 1, tako da će Adminka u tom periodu biti nedostupna.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 AwQHKE8vjs8
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 EmptySat Sep 03, 2016 11:44 am

Samo ti svojim putem.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: