Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:19 pm

Žena u pms-u to je to nema dalje

eto baš je danas taj dan lol! wow placljivko ljutko jupi wow durica placljivko ljutko tuzni srca tim redom se smenjuju osećanja

Inače anđelka mi je mnogo bolje pogođen lik naklon
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:22 pm

smeh smeh smeh
I meni, ja je naprosto obožavam. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:31 pm

kako andreja sa godinama gubi frajerstvo i poprima nešto drugo..jbt pre kad dođe sa snimanja Survivora bomba sad je ko pajac ali je talentovan
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:32 pm

Slažem se, ali dobro su se uklopili, super su par. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:34 pm

najjača mi je kad se napije, a voli da cugne smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:36 pm

Jao, to kad si spomenula sad se setih 1. sezone i onog njenog prevrtanja torbe, to je hit. smeh
Ima genijalnih scena sa njom, one u liftu, kod lekara, u teretani, oko Danke... A, duplo mi je smešno valjda jer kao sebe da gledam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:39 pm

oko Danke naklon

Inače šta se gleda uputi me u tematiku u kojoj je priči ko, čisto da znam
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:41 pm

Pa, ja gledam Stanislava, Poncha mislim trenutno ništa ne prati, Sara ti prati Poyraza i Kosem, a Sparks ne znam šta ne prati. lol!
Standardno stanje. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:44 pm

ahahaah sparks smeh smeh šta gledaš ti trenutno koju seriju.. a i nema nešto suša ljudi hvale hayat sarkisi ali mislim da je još rano za tu euforiju ček da dođu do kraja sezone, meni počinje Igra prestola ali sam zbo Poyraza nešto ravnodušna prvi put za 6 god koliko je pratim facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:45 pm

Kad nećeš Ruse da gledaš, a lepo sam ti onda napisala preporuke. :P
I da se ne navučeš kao ja, bar dobro dođe u vidu osveženja, Turci smorili više. Naravno, tu ne mislim na ove naše.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:52 pm

ma jesi ..nego eto jbg zakačila sam se na Poyraza... i sve je otišlo u drugi plan..sela pre neko veče 2,5 muškarca, inače gotivim ih ništa mi nije smešno gledam neki film bzv..kad čovek pukne, ali znam smučiće mi se tamo do 15 maja :D Baš ono zavisnost zadnji put je tako sa Sonom bilo ali to je 25 ep za 4 dana i ćao, a ovo su muke...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 9:55 pm

Ma, razumem ja tebe, nego kažem šteta, znaš kako Rusi cene na kulturi, serije i filmovi kvalitetni, a gluma tek što ti je dobra, pogotovo kod glumaca, odnosno kod tog jednog glumca... lol! lol! lol!

Šalu na stranu, uživaj u Poyrazu i kao Poncha uključuj se u diskusije o Stanislavu. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyThu Apr 21, 2016 10:01 pm

smeh lol! znam čoveka

idem ...kao nešto da radim pravim se da sam normalna da me moji ne izbace iz kuće ćale do wc juče tj jutros a ja u pola 4 duboka anliza epizode komp a on bukvalno o Boze

kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 1:30 pm

Adminko, ma općenito me dotakao film, a posebno kraj.
Ne znam. Možda sam posebno neobjektivna kad je Cagino djelo u pitanju.
Znate da ja čitam raznorazne stranice, forume, društvene mreže i uglavnom svugdje gdje sam čitala nisu neka pozitivna mišljena o filmu kad su balkanski fanovi u pitanju. Uglavnom su komentari film je onako, ništa posebno. Ali Caga nije loš, standardno dobar. Eventualno koji epitet.
Kod ostalih Caginih fanova je odličan dojam, ali to bolje Sara zna. Kao i onih koji su gledali na premijeri film.
A što ja znam. Meni je bio super. Ni traga prethodnim likovima. Kao da to nije moj Caga glumio. Na trenutke. Glas mu je jedino isti.
Ne znam kud mu je proletjelo tih 1:50.  Ovo što smo naveli i kao nedostatke, da nešto nedostaje jer su imali previše toga ima prednosti. Način snimanja i same scene su kao da ostavljaju prostor nama. Moderno mi je sve.  Ne razumijem se u filmove. Niti ih pretjerano gledam. Ali nije mi film loš, jedino je toga moglo biti još. Čak su mi i kamermani bili bolji. Da bih gledala film i da nije Caga, ne znam. Rekoh da nisam neki fan.
Ali mogu reći da mi je film zanimljiv i da sam ga odgledala i nakon toga opet vrtjela neke scene pa pogledala većinu.
Gledala sam nekidan i Brkin film s prijevodom, ali i tu mi je nešto nedostajalo, ali mi film nije loš.


E da, izgleda da ce biti neka reportaža u Cosmopolitanu. On se smješka.


Adminko. Nema film na YT. Ali ima ga za skinuti.
Ima ga na Facebooku,  vk-u s ruskim prijevodom. I tako. Ali mislim da ti sad imaš pametnijeg posla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 2:32 pm

Red kisic

Jeste susa sto se tice serija, i meni jedino Poyraz drzi paznju.
I ja sam citala pozitivne komentare za Hayat Sarkisi. Pogledala sam fragman za prvu i lici mi na tesku dramu, a tako nesto mi se trenutno ne gleda.

Poncha, nisam citala komentare balkanskih fanova za film, ali turski fanovi su odusevljeni i film je postigao uspeh. Meni je jedina mana, sto sam vec i rekla, to sto su scene malo nabacane, jer su scenaristi imali ideju da ispricaju pricu za koju treba vise od dva sata.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 3:05 pm

Nije Hayat sarkisi teska drama.Ima malo drame i komedije,a u poslednje dve epizode je bilo i romantike. :cereeeeek:

Red,jel GoT krece za dva dana? Ja sam bas uzbudjena.Jedva cekam. jupi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 3:08 pm

I to gledas? Sparks, ja se tebi divim, ti su super zena kako to sve postignes.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 3:43 pm

Gledam.Ne znam ni ja kako stignem sve da odgledam.Jos pratim i serije koje nisu turske.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 4:09 pm

Znam da gledas i ruske, americke, indijske...

Sparks, prirucnik za serije. Tebi treba otvoriti temu na hr forumu, koga interesuje o cemu se radi u kojoj seriji (bez obzira na zemlju porekla), pitajte Sparks.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 4:27 pm

Sparks gleda sveeeeee, i ja sam uzbuđena ovo bi trebalo biti dobra sezona jupi očekujem Cersei da da svoj maksimum Merder

HS piše je ona što je pisala Merhamet, dok ne vidim kraj ne pada mi na pamet da gledam rolleyes Birkan izgleda lepo ali nisam baš sad privučena...

Dužina ep stvarno postaje problem kako ti da održiš kvalitet kad iz nedelje u nedelju moraš da smišljaš nešto piskaraš, izrežiraš... u sredu Poyraz 2h i 20 min jbt ko Titanik

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 4:45 pm

Sve vas pozdravljam i ljubim! grupni zagrljaj

Poncha, razumem te, takva sam ja kad je Stanislav u pitanju. Ali, činjenica je da je Caga briljirao i da je film sjajan, ne bismo se inače sve složile oko istog.

Red, tvoj avatar. smeh Mislim, neka je Ilker, ali kud tu slika da izabereš...

Saraaaa84 ::
Sparks, prirucnik za serije. Tebi treba otvoriti temu na hr forumu, koga interesuje o cemu se radi u kojoj seriji (bez obzira na zemlju porekla), pitajte Sparks.

Živa istina. smeh smeh smeh

Saro, ajd molim te mi prevedi ovo, razumela sam samo za štikle i rep.



Treba li da kažem da je naklon :cereeeeek: u videu? Nadam se da ste gledale i reklamu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 5:01 pm

San iz detinjstva. Pretpostavljam Robin Hood zbog luka i strele. Super moc, teleportacija, stikle, rep, pet godina je zaszitno lice elseve.

I posle ide reklama, njena kosa je jaka kao ona zahvaljujuci Elseve. Resi test i saznaj koji Elseve tebi odgovara.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 5:19 pm

Hvala, canim. kisic
A, luk i strelu je koristila i u Ezelu. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 8:03 pm

Saro, ma to sam ja samo tako rekla što sam vidjela čitajući komentare. Znam za Turke, ali ti ipak bolje znaš jer razumiješ.

Inače, jesi li vidjela ovo što su stavili s nekim scenama?




Sparks je enciklopedija kad su serije u pitanju. A i glumci. Nije loša u praćenju. Detektiv.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 EmptyFri Apr 22, 2016 10:52 pm

sparks treba da upiše neku akademiju za bezbednost i tsl, operativac čist kafa

E a kakvi su songovi u Delibalu u originalnom filmu to je bilo pola fore

Cansu naklon jbt nek snimi nešto malo da je gledamo dok ne ostari ili mi dok ne ostarimo dosadno

adminko avatar ...kave su mi misli takav mi avatar kezz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: