Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptyFri Apr 22, 2016 11:11 pm

Red coat ::
Cansu naklon jbt nek snimi nešto malo da je gledamo dok ne ostari ili mi dok ne ostarimo dosadno

Biće ovo drugo. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySat Apr 23, 2016 10:49 am

Saro, kad i ako budeš imala vremena baci pogled na ove puste članke što pišu. Ako je nešto što ima veze s Cagom možeš reći koju rečenicu, ako je samo spomenut tek reda radi i podizanja čitanosti, ne trebaš. Mislim na Ucankus i ostale što su prenijeli, npr. ovi.

Ilknur je isto u novinama. Govorila je o Cagi isto. Imaš li volje čitati i reći koju riječ? Shvatila sam da je rekla da voli casual. Da inače voli sportsku odjeću, a kad igra ulogu onda ovisi o projektu. Da su prijatelji, da surađuju godinama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySat Apr 23, 2016 3:58 pm

I jedan i drugi tekst su glupi. U Ucankusu pise da je su novinari na konferenciji za stampu rekli da je i Caga snimio reklamu za dzins i pitali Kerema ono za konkurenciju. A u ovom drugom pise da se fanovi svadjaju cija je reklama kopija. Dokoni fanovi i jos vise dokoni novinari kad prate njihove gluposti.

A u kojim novinama je Ilknur?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySat Apr 23, 2016 4:18 pm

Procitala sam ovo sto je Ilknur rekla za Cagu. Pa to je to sto si i ti napisala. Detaljno pripremaju stil oblacenja za lik. Caga prati modne trendove tako da nema potrebe da ga bilo sta ubedjuje i ne seca se da su nekada imali bilo kakav problem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySat Apr 23, 2016 4:27 pm

Ranini ce danas da napise ko ce biti scenarista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySat Apr 23, 2016 6:27 pm

Super, hvala ti.

Ma shvatila sam da spominju kopije, ali nekako mi nije imalo veze s Cagom sve to pa mi je bilo nekako nejasno.

E super ako si našla. Tako sam nekako i shvatila što je rekla.


Znači, danas će reći. Nisam upratila twitter. Javi.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySat Apr 23, 2016 11:14 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 12445807_1751795668398732_1519256630_n.jpg?ig_cache_key=MTIzNDcxNDEyNTQ3NzM3Mzc1NQ%3D%3D

S posla na posao. Ni sekunde odmora.
P.S. Inače je život dosadan.
Lokacija - Moskva, Rusija...
:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 8:58 am

Što ti se svidjelo? Slika ili da ne odmara? Ili Moskva?


Evo u GQ pregled nekih slika osoba koji su bili na naslovnicama...

Evo nekih nama dragih.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 2-1013-gq-turkiye-tum-kapaklar
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 2-1013-gq-turkiye-tum-kapaklar-1
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 2-1013-gq-turkiye-tum-kapaklar-2
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 2-1013-gq-turkiye-tum-kapaklar-3Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 4-1115-gq-turkiye-tum-kapaklar-3
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 4-1115-gq-turkiye-tum-kapaklar-4



Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 3-0314-gq-turkiye-tum-kapaklar
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 3-0314-gq-turkiye-tum-kapaklar-3
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 3-0314-gq-turkiye-tum-kapaklar-2
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 3-0314-gq-turkiye-tum-kapaklar-5
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 5-0116-gq-turkiye-tum-kapaklar

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 4-0515-gq-turkiye-tum-kapaklar
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 4-0515-gq-turkiye-tum-kapaklar-1
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 4-0515-gq-turkiye-tum-kapaklar-2
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 4-0515-gq-turkiye-tum-kapaklar-3

Ostale slike su u GQ galeriji. Ima ih još puno. A vidim da su neki glumci i više puta bili na naslovnici. Za Cagu znam.


Saro, vidi fanice. Ona se slikala s oba.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 CgwEhTeWkAAOG3_
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 9:12 am

Sara, u vezi Ranini. Što je pisala. Ono što sam shvatila da je došlo do promjene scenariste i da je 99% Ali redatelj. I nešto gdje spominje Kerema i Cagu zajedno na što su fanovi skočili.

I jeste li gledali Yusinu seriju? Sparks? Vidim da nije loše. Prati Leylinu seriju po rejtingu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 10:03 am

Gledala sam seriju.Zanimljiva je bila prva epizoda. kezz
Ja i Leylinu seriju pratim.Nije losa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 11:31 am

Za Leylinu sam i mislila da nije loša. Vidim po rejtingu. A Yusufovu ne znam, mislim da je za taj humor potreban i prijevod.


Sad gledam neka videa iz Delibala. Ima dobrih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 12:33 pm

Videla sam tu sliku sa fanicom sto ih ganja na svakom setu, ima vise takvih.

Nisam gledala Yusufovu seriju, ali vidim da imaju solidan rejting. Definitivno bi ti trebao prevod, jer pricaju tim egejskim akcentom, jedva sam se prilagodila kad sam gledala GK u pocetku ih nista nisam razumela.

Leylina serija nije losa, klasicna romanticna komedija tipa CK i KA. Bacila sam malo pogled.

Da, Ranini je to napisala, ali na kraju nije napisala ko je novi scenarista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 1:39 pm

Što je ovo sad RaniniTv objavio?


I ja mislim. Gledala sam najavu i skoro ništa nisam razumjela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 3:00 pm

Poncha, ljubavi, leptirici kisic

Poncha ::
Što ti se svidjelo? Slika ili da ne odmara? Ili Moskva?

Sveeeeeee. srca srca srca
Možda najviše slika, ali sam poskočila od sreće kad sam pročitala šta piše ispod nje - počeo opet da radi, sad nema destinacija i različitih relacija. :cereeeeek: I napisao je u hashtagu "volimsvojposao. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 3:47 pm

Vidiš kako sam te prokužila. Ako je u Moskvi nije s Gruzijkama, radi, do grla je u poslu, ti možeš mirna biti.

kisic



A Caga će izgleda dulje odmarati. Čekam Saru.
Saro, nemoj se ljutiti što te gnjavim. Tvojim prijevodima ipak najviše vjerujem, a i tko zna što ja sve pročitam je li točno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 4:08 pm

Sta je objavio? Sad sam ulazila, nema nista. Da nisu izbrisali?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 4:50 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 5:26 pm

Serija pocinje najkasnije u januaru 2017. Nece biti klasicna obrada filma The Departed, jedino zajednicko ce biti policajac koji je usao kao krtica u mafiju i obrnuto. Ay yapim detaljno sprema ovaj projekat, reziser ce najverovatnije biti Ali Bilgin, a scenarista Ertan Kurtulan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 5:28 pm

Koliko im vremena treba da spreme seriju, kad ce biti tek u januaru.

Idem da istrazim sta je ovaj Ertan pisao. A nadala sam se Keremu Derenu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 5:33 pm

Nisam gledala ni jednu od ovih serija, osim nesto malo Gecenin Kralicesi. Pise mu i biografiji da je radio Poyraza, to je greska, Poyraza od pocetka pise Ethem Ozisik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 5:40 pm

Znači, shvatih za datum koji kao stoji.

Mora da spremaju nešto veliko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 5:41 pm

Hvala ti puno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 5:56 pm

Citiram Sparks: "Zna mala šta valja". :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 YKWuXBplZZQ

Sad sam se malo razočarala što nije Kerem, mislim da samo on može od takve jedne priče da napravi dobru stvar, a da joj uzme samo motive, da ne bude klasičan rimejk.
Ne znam, ja ću seriju svakako gledati, ali kažem da mi unapred to smeta. I što je pomeriše sad za januar?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 6:04 pm

Ovog scenaristu ne znamo, mozda ispadne dobro. Ali da, ovo je prica bas za Kerema.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 EmptySun Apr 24, 2016 7:55 pm

Adminko,kako se na ruskom kaze prepisivanje na testu/kontrolnom?
I kako se kaze ucim Morzeovu azbuku na ruskom? Pokusavala sam na GT da prevedem,ali ne ide.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: