Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyMon Apr 04, 2016 8:26 pm

Ne treba,skontala sam o cemu prica.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 2:15 pm

Sparks, je li ti to želiš da Stanislav što prije ispadne i ne pokaže sve talente i plesove?
Ja da je Caga u pitanju bih navijala da pobijedi. I mislim da bih čak i glasala za njega.

Adminko, ide mu ples. Svakako. (Otvorila sam dio jednog videa.) Jeste li gledale? I kako ako ovo ide po njihovom u deset je po našem u ponoć? Prije mi je da je to u osam.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 2:19 pm

Saro, opet pišu novine.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Untitled-1

Ayakligazete
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 2:31 pm

Ma sada ce danima pisati jedno te isto. Pise da se odmorio u Americi i sa je spreman za novi projekat.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 2:34 pm

Odmorio se od svega.
Naravno da će pisati isto. Svaki dan neko drugi.

Hvala za brzi prijevod.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 3:11 pm

Poncha ::
Sparks, je li ti to želiš da Stanislav što prije ispadne i ne pokaže sve talente i plesove?
Ja da je Caga u pitanju bih navijala da pobijedi. I mislim da bih čak i glasala za njega.

Adminko, ide mu ples. Svakako. (Otvorila sam dio jednog videa.) Jeste li gledale? I kako ako ovo ide po njihovom u deset je po našem u ponoć? Prije mi je da je to u osam.

Imam drugog favorita,a i Stanislavova partnerka mi se uopste ne svidja.Nisu mi lepi zajedno.Od svih plesacica koje ucestvuju oni su bas nju nasli za Stanislava.A i mnogo vremena provodi u Gruziji.To mi se ne dopada.Neka se vrati u Rusiju pa neka tu pokaze svoje talente.

Ja sam samo pocetak gledala.
http://www.timeanddate.com/worldclock/georgia/tbilisi Po ovom satu ja racunam vreme u Gruziji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 3:17 pm

molimmmm molimmmm molimmmm
Vidi ovu Judu, ima drugog favorita. Jel' si ti normalna, pored živog Stanislava navijaš za nekog drugog? ljutko Ionako sam dovoljno poludela što su ga sinoć ocenili 9, 8 i 6, ono je bilo za desetku.

Za partnerku se slažem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 3:52 pm

Sta cu kad tog glumca volim i kad mi je mnogo drag.A i nastup mi je bio za nijansu bolji.
Slazem se da su Stanislavove ocene bile slabije nego sto su trebale.Mogli su da daju sve devetke.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 4:23 pm

Ja s tobom više ne razgovaram, izdajice. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 7:36 pm

Znači, ima još Rusa u tom gruzijskom Plesu sa zvijezdama? I što uopće tamo rade?

A partnerica vam ne mora biti draga, važno je da ga nauči plesati. A po viđenom mi se čini da mu ide.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 7:45 pm

Ima Rusa,a ima i Indijaca.
Mislim da je poenta Plesa sa zvezdama da profesionalni plesaci i glumci,pevaci i ostale javne licnosti plesu i da svako od njih pobedi u jednoj emisiji i da novac koji dobiju ide u humanitarne svrhe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 7:51 pm

Dobro, ako je smisao takav. Onda je ovo jedna vrsta zabava. Ako nitko ne ispada, onda ne bi trebao otići prije kraja.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 10:13 pm

Poncha, Sparks ti je sve objasnila. I što je najgore od svega toga, njoj je koliko sam shvatila favorit baš taj Indijac.

Inače, rekao je on kako je i pre znao da pleše (što smo videli puno puta, jel' te), ali ovi nacionalni gruzijski plesovi koje sad uči su mu posebno interesantni i izazovni. I partnerku je nahvalio. rolleyes

Inače, u grupama Ruskinje su ga prozvale Волшебник/Čarobnjak. :cereeeeek:


Последњи изменио Adminka дана Tue Apr 05, 2016 10:18 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 10:16 pm

Koja divota, pa može li ovog čoveka ženski rod malo da ostavi na miru?! ljutko

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 ZncwHX658GQ

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 HwN2Y9S2F1s
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyTue Apr 05, 2016 11:12 pm

Ajme sto je ova Cansu posesivna. A ti bi ga kao ostavila na miru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 12:04 am

smeh smeh smeh
Ali, drugo sam ja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 1:36 pm

Adminka ::
I što je najgore od svega toga, njoj je koliko sam shvatila favorit baš taj Indijac.

Jeste. stidljivko

Stanislava i Ruskinje ne ostavljaju na miru,ali ove su preterale.Najgore sto su sve mlade i lepe.Sva sreca pa ne postoji tacna aplikacija za otkrivanje osoba koje ulaze na neciji fb profil ili instagram.Verovatno bi pomislile da sam neki ludak.Pet puta dnevno ulazim na sve profile devojaka koje su mi sumnjive.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 6:07 pm

Sparks Fly ::
Najgore sto su sve mlade i lepe.

Baš ti hvala što mi dodatno otežavaš, to mi onako sad baš treba. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 6:14 pm

Ne, u pravu je Sparks, on će uskoro (ako već i nije) da se zaljubi u tamo neku u Gruziji, možda i pređe da živi u Gruziju, a ja ću da vam umrem od tuge. placljivko placljivko placljivko Ionako sam već skroz potonula.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 6:16 pm

I ti si mlada i lepa,samo sto nisi rodjena u Rusiji ili Gruziji.

Kakvo umiranje od tuge.Usredsredi se na neke lepse stvari i misli pozitivno.A mene ne slusaj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 6:53 pm

Potonula zato što je u Gruziji i pleše?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 7:01 pm

Potonula je zato sto je u Gruziji i zato sto tamo ima puno lepih i mladih devojaka,a on ih ljubi i slika se sa njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 7:03 pm

Znači Gruzijke su konkurencija. On se slika s njima.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 7:08 pm

Jesu konkurencija.Ali,naspram Adminke su nista.Samo jos ona to da shvati i da ne umre zbog tuge.Mora pod hitno u Rusiju.Gruzija je mnogo skuplja nego Rusija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 EmptyWed Apr 06, 2016 9:11 pm

Načisto sam potonula. suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: