Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySat Apr 02, 2016 9:25 pm

Da, bravo, baš napreduješ. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 7:27 am

Pozdrav.

I moja je kosa stepenasto ošišana, ali baš i ne radim frizure. Ili je pokupljena u rep ili puštena.

Saro, ako budeš imala vremena i volje, molim te prevedi novi intervju. 'Başrol oynayayım' diye Hıdırellez'de dilek tutmuştum gerçek oldu
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 1459612897641

Shvatila sam dosta toga, ali ti to prevedeš kako treba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 11:42 am

Bolestan je. Vjerojatno se razbolio dok je snimao. Razlika u vremenu, klimi...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 12:48 pm

Opet ja. Njega nema sto godina, a onda slika kao u priči. Nisu loše.

Sve slike

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 4_d

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 6_d

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 1:29 pm

Ja ne mogu da otvorim ovaj snimak koji si postavila.Izgleda da mi yt opet ne radi kako treba. rolleyes

Simpaticne su slike. leptirici

Adminko,treba mi prevod na ruskom.Gt opet ne valja.Hocu da kazem:Prelepi ste svi na slici.Pozitivna energija izbija iz vas.
I jel ova recenica dobro napisana?
Он является одним из лучших игроков в Барселоне.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 2:33 pm

Ma link kad ga novinari uhvate na izlasku iz, mislim, shopping centra. Novinari uvijek isti, Caga isto tako.

Meni su isto slike lijepe. Neke spontane, neke pozerske.

A to, dopisuješ se s Rusima?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 2:42 pm

Sa Ruskinjama uhodama se svakodnevno dopisujem.Sad komentarisem slike Stanislavovog sina na instagramu.Delimo ljubav prema Neymaru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 2:51 pm

Ajde, vidiš ti i dijete imate zajedničke omiljene. Komentiraj ti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 2:52 pm

Adminko, je li i ti voliš isto sve što i mali?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 3:04 pm

Prvi put glumite u reklami, zar ne?

Da, zato sam jako uzbuđen. Bilo je i pre dosta ponuda, ali ja razmišljam na drugačiji način, izbirljiv sam.

Zašto ste prihvatili ponudu Colinsa?

Odavno pratim Colins, dobar brend i u globalnom smislu nemenjen široj populaciji. Pošto je tako, prihvatio sam ponudu bez oklevanja. Reklama je snimljena u Bodrumu. Ima scena koje su snimane na moru. Sigurno će iz ispasti nešto lepo. Biće rekama u kojoj će ljudi uživati i osetiti leto.

Volite li Bodrum?

Bodrum je mesto u kojem sam prvi put radio sa 16 godina. Radio sam kao konobar. Bodrum kod mene zauzima posebno mesto. U Bodrumu sam naučio dosta o životu. Prvi put sam se odvojio od porodice. Naučio sam da stojim na svojim nogama. Kada sam planirao karijeru uzeo sam u obzir savete koje sam dobijao od ljudi koje sam upoznao u tom periodu. Posle sam se prijavio za Best Model i sve se brzo izdešavalo.

Da li mislite da imate sreće?

Da, imam... Ogrešio bih se kada bih rekao da nemam.

Da li postoji neko ko vam je sluzio za primer pre nego što ste postali poznati?

Prikazivala se serija Deli Yurek, mnogo sam voleo brata Kenana; i dalje ga volim.

Stiče se utisak kao da ste jedan drugom konkurencija ali...

-Ne, on je moj brat, moj idol. Izvlačim korist iz njegovog iskustva. Povremeno se viđamo, daje mi idaje/savete.

Pisalo se da ste za rekamu tražili Gigi Hadid kao partnerku i Merta Alasa kao fotografa.

Postojala je lista imena sa kojima bi se eventualno radilo. Mert Alas i Gigi Hadid su bili na toj listi. Tražilo se od nas par predloga. Mi smo im dali imena. Taylor Marie Hill je ime koje smo mi predložili. Hvala Colinsu doveli su u Tursku menekenku Victoria’s Secreta koju smo tražili. Poznajem Merta, u budućnosti ćemo možda sarađivati. Na ovom projektu radimo sa Serkano Sedeleom.

Šta ste radili nakon što se završio Mdcezir?

Otišao sam u Los Angeles i i tamo 2,5 meseca išao na kurs jezika. Posle sam se vratio zbog premijere filma. Nakon što sam dva meseca bio u Turskoj, vratio sam se u Ameriku. Tamo nastavljam sa obrazovanjem.

Ima li novig projekta?

Da, sledeće godine ću raditi seriju sa Ay Yapimom. (nadam se da ovde misli na sledeću sezonu, a ne na sledeću godinu) . Spremam se za to. U slobodno vreme pokušavam da radim na sebi, da napredujem. Ovo mi je najduža pauza za pet godina.

Da li put ka napretku prolazi kroz Ameriku?

Zapravo nije tako, otišao sam tamo, jer sam hteo malo da se udaljim. Tamo na najbolji i najkvalitetniji način mogu to da uradim. Pogotovo u Los Angelesu ima dosta glumaca i imena iz sektora. Postoji mesto koje je kao škola za ljude koji se bave našim poslom. Širim krug poznanika, upoznajem različite kulture.

Pet godina ste radili bez prestanka. Šta radite kada se odmarate?

Volim da pecam i kampujem u prirodi. To mi je navika iz detinjstva. Volim da odem sam na neko pusto mesto, da budem smiren, da slušam prirodu, da se bavim zemljom. Vraćam se sebi. Pišem scenario, priče, slikam. Uglavnom pejzaž, povremeno radim masnim bojama.

Da li ste razmišljali da se bavite rediteljskim poslom?

U L.A. sam snimio kratki film. Zove se ’Home’. O beskućnicima je. Ispričao sam priču o jednom beskućniku u 30 minuta. L.A. je u vizuelnom smislu neverovatan grad. Jedan moj drug je napisao mali scenario i snimili smo.

Jeste li vi glumili u filmu?

Ne, nisam ja glumio. Izabrali smo Amerikance za glumce. Čovek sa kojim smo mi radili je advokat. Bavljenje glumom mu je hobi. Od advokata smo napravili beskućnika. Cilj su mi festovali, poslaću film na festivale.

Da li vas je popularnost razmazila?

Čovek ne primećuje promene na sebi. Ne bi bilo ispravno da kažem ni da jesam ni da nisam. Moraš da pitaš one koji me poznaju. Samo pokušavam da ne izgubim stare navike.

U šta ulažete zaradu?

Ulažem u zemljišta i nekretnine. Ne mislim da ulazim u uslužni sektor. Kasnije, kada postanem finansijski jači opet ću ulagati u nekretnine. Trenutno najviše ulažem u sebe.

Da li imate neki totem?

-Ne znam da li je totem, ali za Hidirellez (njihov praznik) napišem želju na papir i okačim na ružino drvo. Pre nego što sam se takmičio za Best Model, poželeo sam da pobedim i da dobijem glavnu ulogu u nekoj dobroj seriji.  To sam ćak i zaboravio, mama mi je mnogo kasnije donela taj papir. Ta sreća se desi jednom u životu. Sad ne želim ništa drugo osim zdravlja.

Da li pratite poruke koje vam stižu na društvenim mrežama?

Da, pratim, ali ne volim mnogo telefon. Ne volim da mi telefon bude stalno u rukama i da mnogo koristim društvene mreže. Ali čitam komentare. Ionako sam jedva otvorio Twitter i Instagram profile.

Da li ste imali probleme sa kilogramima?

Ne, ali sam skoln gojenju. Sve što pojedem zalepi se. Zato pazim. Ne jedem šećer i beli hleb. Volim mlečne proizvode, ali ponekad moram da smanjim unos. Idem na dijetu pre projekta. Sport je ionako uvek u mom životu.

Da li se žalite na trajanje domaćih serija?

Naravno, 100 %. Ali nije mi problem da radim. Ne bežim od rada.

Šta bi trebalo da se uradi po tom pitanju?

Ljudi bi trebali malo da rizikuju. Ako u Tursku dođu sistemi poput Netflixa, producenti i ljudi koji se bave rekamama će morati da se ponašaju prema tom sistemu. Sebe vidim kao građanina sveta. Ako se u svetu radi po normalnim uslovima, zašto se kod nas snima toliko dugo? Ja sam kao glumac spreman da rizikujem. Ako će da se snima serija od 60 minuta, spremam sam da prema tome spustim honorar koji uzimam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 3:22 pm

Saro, hvala ti puno, puno na ovome. Ovako sam i ja shvatila. Možda ne do detalja, ali sam mi je jasnije kad ti potvrdiš.

Svi su mu odgovori odlični. Kao da sam ga ja savjetovala. Ne znam što bih izdvojila kad svaki odgovor mogu komentirati. Ali najkraće rečeno, super su mi. Ovo za Colins smo već komentirale i zaključile isto.

Odluševilo me ovo da je radio, mada se tome ne čudim. Znam da je radnik i nije lijenčina.
Za Kenana se zna, a i Kenan se buni na duže vrijeme. Čini se da je i Caga sličnog mišljenja, ali njemu nije problem raditi.

Nastavlja s obrazovanjem u Americi.

Ovaj dio o idućoj godini, nadam se da misli na sezonu.

Dio o Americi je jasan. Otišao je tamo da se makne od svih, da uživa, odmara, uči.

Za film nisam znala, ali super za njega. Želim mu sreću i u tome.

Ovo ostalo sve znamo već.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 3:26 pm

Je da si mi rekla da ti ne zahvaljujem, ali svejedno. Velik je ovo tekst bio za tipkanje i prevođenje!

A dio s debljanjem mi je super...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 4:33 pm

Meni se svideo intervju. Zapravo sve znamo osim ovog filma. A najvise mi se svidelo sto ne voli telefon, izludjuju me ljudi koji ne ispustaju telefon ni dok prelaze ulicu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 5:35 pm

Na vk nece da mi se postave gruzijski linkovi,pa moram ovde.
Stanislav slobodno moze da kaze da mu je Gruzija trenutno prebivaliste jer je covek vise u Gruziji nego u Rusiji.
Stanislav sutra ucestvuje u emisiji Ples sa zvezdama sa plesacicom Nike.
http://televizia.tv/imedi/
Ovde moze da se gleda uzivo.Po njihovom vremenu je to deset uvece a kod nas je to tacno u ponoc.
http://www.palitratv.ge/akhali-ambebi/shoubiznesi/70984-eqskluziuri-kadrebi-kulisebidan-stanislav-bondarenko-qcekvaven-varskvlavebisq-pirveli-shousthvis-emzadeba.html
Ovo je deo onoga sto ce biti u emisiji.
http://imedi.ge/index.php?pg=nws&id=66885&ct=4 I ovde mozes da ih vidis.Ne mogu da kazem da devojka nije sumnjiva.
Ovo mi dodje kao najava za rijaliti. :P

Ima jos nekih snimaka koji treba da se postave,ali vec me boli glava od ovoga.Hocu da vidim Stanislava u Rusiji!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 6:15 pm

Saro, sve mi je jasno.

Dobro smo dobili ovaj intervju. Lijepo mi ga čuti malo.

Sparks, sad će Adminka opet bili luda.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptySun Apr 03, 2016 9:41 pm

U stašnoj sam gužvi, posle iščitavam sve šta ste pisale.

Sparks Fly ::

Adminko,treba mi prevod na ruskom.Gt opet ne valja.Hocu da kazem:Prelepi ste svi na slici.Pozitivna energija izbija iz vas.
I jel ova recenica dobro napisana?
Он является одним из лучших игроков в Барселоне.

Вы всех просто замечательны на этой фотографие. Положительная энергия вырваться от вас. To ti je baš bukvalno.

Dobra ti je ova druga rečenica.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 3:52 pm

Uskoro film izlazi.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 12963599_511300785722045_4658069435687940743_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 7:29 pm

E, nazdravlje, uskoro će se odomaćiti u toj Gruziji. A, i ova što pleše sa njim nije naivna, baš koristi situaciju. Joj, još ćemo plakati za Irinom, a Sparks? lol!

Poncha, pa kako da ne poludim, vidiš kako ga spopadaju na sve strane?! Ali, kako pleše, neodoljiv je... stidljivko

Sparks, moramo da gledamo zajedno tu emisiju, biće mi lakše ako budemo zajedno pratile, jer ja nemam snage za ovo sama.


Što se tiče intervjua Caginog...
Ja bih baš volela da mogu da pogledam taj njegov film, zanima me kako se snašao u tome.
A, kad je spomenuo da u slobodno vreme slika, odmah sam se setila Stanislava. stidljivko

Jedva čekam Delibal da odgledam. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 7:54 pm

Budi smirena dok gledas.Simpatije su se sigurno razvile jer ovo uvezbavaju dosta meseci i provode dosta vremena zajedno.
Inace to je pocetak seste sezone pa ne znam hoce li Stanislav biti do kraja sezone u emisiji.Ne daj Boze da bude.





Mogu misliti koliko ce ti biti tesko ako gledas.Ipak su dok plesu blizu.A i ovo su uvez


Последњи изменио Sparks Fly дана Mon Apr 04, 2016 8:05 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 7:59 pm

Divno, moram sama da se suočim sa tim. placljivko

A, gledala sam dosad sve one slike i snimke iz emisije, jao kakav je... :cereeeeek: Mora avatar pod hitno da se menja. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 8:06 pm

Super ti je avatar.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 8:06 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 8:11 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 8:12 pm

Videla.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 EmptyMon Apr 04, 2016 8:14 pm

Jel' treba da prevedem?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: