Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:00 pm

Možeš, ali da mi obavezno javiš ako nešto napiše.
Eto ga. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:17 pm

Znači, nisi mene pitala za savjet oko  toga koji ćeš klip postaviti. Iako, smatram da si najbolje napravila.

A gle je sad, Stanko ne zna da si ti njegov vatreni fan... Ludo, što ćeš glumiti?


Последњи изменио Poncha дана Tue Feb 09, 2016 3:27 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:17 pm

A da. Ove što su mu kupile klupu je po uzoru na njegovu klupu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:26 pm

Pa, mogu uvek da promenim u zavisnosti šta mi i ti budeš rekla. Šta si ti mislila?

smeh smeh smeh
Snaći ću se nekako, mislim, znaće da mi se od prvog kadra VMLJ dopao, ali nekako ću da glumim kako nisam toliko zanesena.

Znala sam da ćeš se i toga setiti kad budeš gledala klip. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:29 pm

Ništa. Vjerojatno to što si i napravila bih ti rekla.

Je lažeš. I onda se ljutiš na Ferihu. Uopće nisi, nego si mu do koštane srži sve analizirala.

Stvarno?! A meni klupa bila glupa ideja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:32 pm

Vidi je sad. Pa, ja bih svakako izmenila dok ti ne dođeš puno puta, kao što i jesam (korekcija fontova, razmišljala sam i o boji), ali to ne znači da sam zaboravila na tebe.

Jao, stvarno, sram me bilo.
Ali, ja ću da lažem zato što se stidim sebe, a ona je lagala zato što se stidela svojih, tu je razlika. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:32 pm

Jeste klupa glupa ideja, ali sam stavila taj smajli zbog tebe. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:36 pm

Ma ne zato, nego zbog znaka. :) Nekako logičnije da će prije odgovoriti neka od njih dvije.

A ha. Dobro, prolazi ti ovo. Ali svejedno.

A zato ti. Pa ideja mi je za klupu bila skroz glupa i nelogična, ali sad kad vidim ovu iz serije, očito su žene poludile za njom... Mogle su je sebi napraviti, što će on s njom.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:36 pm

kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:40 pm

A, pa ti si moja Vagica, ko me ovde razume bolje od tebe? pice

Jao, ja još zamišljala naš prvi susret. stidljivko I kao Zdrastvuite, menja zavut Anđela, a kak vas zovut? Vladislav, Stanislav? smeh smeh smeh Ne bi prošlo.

Da, serija je bila ultra popularna dok se prikazivala u Rusiji. A, još su je i u Ukrajini prikazivali, nije ni čudo što su ove poludele.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:44 pm

pice

Ček. Sad još kao i ne znaš kako se zove. Super. Bolje rečeno užas...

Znam da je bila popularna, pa i ovdje na Balkanu jest bila popularna, uhvatilo ih je ludilo. Vas.
Ali nisam znala da je klupa bila toliko važna. Je li i to on napravio sam?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:49 pm

Neka ti je Bog u pomoci,Adminko.Samo da ne pomisli da si totalno odlepila.Tesko je praviti se da si normalan ali tako moras na pocetku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:50 pm

Što, misliš da je bolje da mu priznam koliko sam luda za njim? Pa, pobeći će od mene odmah.
Ja mislim da je bolje u početku tako da se pretvaram, dok ga ne zaintrigiram, pa posle kad ga ščepam sve da mu kažem.

Koje nas? Mene i Sparks? kezz
Gledali su je i ovde na Balkanu, ali nisam nešto stekla utisak da je mnogo popularna.

Sam kao Stanislav? Ne znam za klupu, znam samo 100% za slike.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:55 pm

Ne znam. Moguće da ti je ova taktika bolja, jer sam uvjerena da glumci žele pronaći nekoga tko ih voli zbog njih, a ne zato što su popularni i slavni. Šta ja znam...

Na vas dvije, ali mislim da općenito je ovdje isto bila hit kad su je počeli prevoditi. Imam takav osjećaj.

Onda ne znam što im je toliki hit...
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:56 pm

Poklanjanje klupe je totalna glupost.Mislim da zivi u stanu i stvarno ne znam gde su mislile da je stavi.Mislim da nije pravio klupu.Ima neka slika ali ne mogu da je nadjem da vidim da li je ucestvovao u pravljenju.


Priznaj mu kad se vencate a mozda i ne moras nikad da mu priznas.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 3:59 pm

Devojke koje su prevodile seriju su bile zaludjene Stanislavom.I jedan momak je sa njima prevodio.Brzo su prevodili i kazu da im je bilo super.A mislim da je dosta njih gledalo seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 4:38 pm

Poncha ::
Moguće da ti je ova taktika bolja, jer sam uvjerena da glumci žele pronaći nekoga tko ih voli zbog njih, a ne zato što su popularni i slavni.

E, baš zato sam i ja mislila.
Jer, drugačije bi me gledao kad bih mu se predstavila kao njegov fan, nego ovako kad bih mu prišla kao najobičnijoj osobi.
A, ja njega obožavam kao glumca, ali isto tako i kao osobu.

Možda im je klupa hit jer je Stanislav izjavio kako mu je Vlad jedna od najdražih uloga u karijeri. A, Vlad je napravio tu klupu, tako da... kezz

Ovde je Sparks u pravu, Stanislav je u VMLj toliko devojaka i žena zaludeo da su samo zbog njega posle prevele još dve serije i film. I sad je u toku prevođenje jedne njegove serije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 4:57 pm

Shvaćam. Ako mu možeš lagati, onda se drži toga.

Eto vidiš da ima i na Balkanu fanova. Vjerojatno si ti među najvećima.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 5:01 pm

Adminka je jedina koja hoce da bude sa Stanislavom u vezi.Ostale devojke ga vole,ali se i zezaju na njegov racun.Jedno vreme je kod njih bila aktuelna prica o Stanislavu i o tome kako je gej.Dobro su se zezale tada.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 5:12 pm

E, to nije istina. durica
Ja imam puno drugara i namirišem kad je neko gay na kilometar.
Nadam se, Sparks, da si ga tad dobro branila.

On je, bre, muškarčina, frajerčina. I kako samo ume sa ženama i privatno i na ekranu... stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 5:17 pm

Naravno da sam ga branila.Mada one su uvek takve.Imaju cudan smisao za humor.

Ume sa zenama,sigurno.Jedino mi nije jasno sta je video na Juliji.Irina je lepa,verovatno i pametna.A Julija mi ne deluje kao neka bistra devojka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 5:21 pm

E, dobro onda. Ja bih ga branila onako kako ja umem, ali nisam sa tim društvom.
I možda bolje što nisam, jer da sam ja pročitala neku od takvih njihovih šala, verovatno ne bih ni ostala u tom društvu. lol!

Meni isto nije jasno šta je video na obema njima.
Irina je lepa, ali harizma i talenat nula. Julija pak nema ništa od toga.
Ali, to je dobro. Ako su ga one uhvatile, onda za mene nema brige. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 5:25 pm

Ti si pametna,divna si osoba i sigurno si lepsa od njih dve.Meni one nisu lepe.Mozda su slatke ali su daleko od lepotica.
Tebe ne moze neko da ne voli.Zavolece te i Stanislav.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 5:26 pm

Jao, baš ti hvala na ovim rečima, canim. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 EmptyTue Feb 09, 2016 5:47 pm

Jel' vam se više sviđa moj potpis ovako?
Nekako ipak mislim da je sve lepše u originalu, šta vi kažete?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: