Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyWed Dec 30, 2015 8:07 pm

Naravno. :cereeeeek:

Dobro, to stoji, ali on kad ode, onda se baš tako često i ne javlja. A da ne pričam da serije ne gledam, zaboravit ću turski. Ovo malo...

Ali njegove rečenice, stavovi su mi super i veselim se što je njemu lijepo u Americi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyWed Dec 30, 2015 8:08 pm

Pa, gledaj arhivu dok ga čekaš.
Ja sam VMLj tako bezbroj puta odgledala, i to što imam izbora pri gledanju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyWed Dec 30, 2015 8:09 pm

Jeste, sazreo je i kao da je slušao one svoje fanove zlotvore koji su ga stalno kritikovali pri svakom intervjuu kako se ili ponavlja ili je kontradiktoran, pa je   lepo umeo da odgovori kad je nekakvo takvo pitanje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyWed Dec 30, 2015 8:10 pm

E, ne znam ni ja koliko sam puta odgledala. AFK, AK, Medcezir...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyWed Dec 30, 2015 8:12 pm

Pa, gledaj opet. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyWed Dec 30, 2015 8:12 pm

Ali potpuno je razumljivo da će odgovarati isto kad ga uvijek isto pitaju. I naravno da će onda svaki intervju biti sličan.

Sad se vidi koliko je sazreo, koliko se unio u posao. Koliko voli to što radi.
naklon
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyWed Dec 30, 2015 9:59 pm

Kizlar, jel' idete negde za doček? I što me još više zanima, kakav ste stajling spremile? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 6:10 am

Za onu listu najpopularnijih ruskih glumaca cu videti kasnije.Ne znam nista o tom glumcu kog si navela.Istrazicu to.

Ja sam trebala da idem na zurku kod jedne drugarice.Celokupan stajling sam spremila.Ali,nista od toga.Druzicu se sa brufenom,cajevima,slatkisima i novom serijom na ATV.Posle cu citati knjigu i u ponoc cu gledati Harija Potera.
Stvarno sam baksuz.Bice mi dosadno ali nema veze.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 6:19 am

Danila Kozlovski je u pitanju. Jako je popularan i naš Biković je glumio sa njim u jednom filmu, baš su ove sad iz Despine tima prevele i tako sam ga zapazila.

Nego, baš mislim na tebe. kezz
Pogledaj ovaj Ljubavin film, prelep je, predivan! Oduševila sam se, a inače ovaj glavni je njen muž privatno. Na snimanju ovog filma su se i upoznali i baš se vidi da su se zaljubili.
https://www.youtube.com/watch?v=rfGjjF20MvQ

Nego, mene oduševljava njen svaki izbor uloge, odlične likove glumi. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 6:23 am

Ovo za doček...
Ako ti je neka uteha, ja u tvojim godinama sam svaku Novu god. provodila u kući. :P

Nego, ja imam problem. smeh
Imam dve opcije. Prva je da obučem jednu kratku crvenu haljinu uz kožnu jaknu i čizme do kolena i uz to mi ide crveni karmin sa blago naglašenim očima.
A, druga varijanta je da obučem one crne pantalone što deluju zategnuto i blještavo uz prsluk i krznenu jaknu. E, uz to mi ide smokey eyes sa sjajem za usne. I sad ne znam šta da radim.
A, da ne govorim kako ne mogu da se odlučim da li da peglam ili uvijam kosu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 7:58 am

Znam na kog glumca mislis.Krenula sam da gledam taj film sa njim i Bikovicem.
Pogledacu taj film sa Ljubavom.Dobro ce mi doci posle filma Krive su zvezde.

A,meni je ovo drugi put od kad sam krenula da izlazim da provodim Novu godinu kuci.

Bolje obuci crvenu haljinu.Ne mogu ja nista posebno da te savetujem,crvenu boju obozavam a smokey eyes ne volim.I naravno uvek glasam za crveno.
Mislim da bi bilo bolje da peglas kosu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 8:59 am

Ja sam za Novu u kući tako da nemam nikakve posebne odjevne kombinacije.

Sparks, pa Harry Potter je super izbor. Brz oporavak.

Adminko, ne znam što bih ti preporučila. Ako si na otvorenom, uzmi u obzir hladnoću.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 9:52 am

Bas sad citam sta horoskop ima da kaze.
Pise da ce doci do izrazaja svi tvoji atributi i zavodnicke sposobnosti i da se veceras kod tebe sve svodi na ljubav i strast.
A crveno je boja ljubavi.

Kod mene je mnogo hladno.Kad padne mrak bice ledeno.Ne znam kakva je situacija u Beogradu ali ako ces biti ispred Doma Narodne skupštine moraces dobro da se utoplis.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 1:06 pm

Jao, canim benim, ti mi gledaš horoskop. :cereeeeek: kisic

Kad pogledaš film, javi mi, meni se toliko svideo da ću morati ponovo da ga odgledam.

Generalno, slažem se da je današnji dan previše komercijalan, ali ja volim da se provodim i da se spremam za provod. kezz

Ne brinite, nisam na otvorenom. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 1:14 pm

Pogledala sam film.Bas je lep i kraj mi se svidja.
Ljubava je odlicna kao i uvek.Bas joj dobro stoje takve uloge.
Sad hocu nesto od Nastasje da pogledam. cvetic

Nova godina i nije nesto posebno ali super je dan za onog ko voli da izlazi.Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Jelka2
Jedino me nerviraju oni koji postave 1000 slika na drustvenim mrezama.Zatrpaju mi pocetnu stranu i na kraju zaboravim sta sam htela da pogledam zbog njihovih slika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 1:22 pm

Mene ona oduševljala svojim izborom uloga. Daša, Alisa, sada i Lida... naklon
Nijedna nije ni tunjavica ni tipična zloća, svaka je zanimljiva na svoj način.
I baš je odlična u glavnoj ulozi.

Nastasja nema neke filmove, ali probaj onu njenu komičnu seriju.
Ima puno epizoda, ako hoćeš, daću ti link za gledanje.

I mene ti nerviraju, ja generalno ne volim nešto da se slikam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 1:27 pm

Odlicne su joj uloge.A i ona je fenomenalna glumica.

Daj mi link.Gleda mi se Nastasja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 1:31 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 7:39 pm

Ljubav moja, čestita nam Novu godinu uz želju da se što više smejemo. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 10584650_463892023815221_2008664676_n

Kizlar, ukoliko kasnije ne stignem, pošto sad idem da lumpujem - srećna vam Nova godina, želim vam sve najlepše! <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyThu Dec 31, 2015 8:09 pm

Stanislav je predivan.Bas me zanima gde ce on proslaviti Novu godinu.

Lepo se provedi,Adminko. <3

A od sutra,kao sto kaze slika, krecemo da pisemo novu knjigu.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Superthumb
Zaljubila sam se u  sliku. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyFri Jan 01, 2016 6:39 pm

Sretna vam i uspješna nova godina! Želim vam sve najbolje i najljepše. kisic

Dvije pjesme iz Medcezira.



Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyFri Jan 01, 2016 7:15 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Img.php?src=http%3A%2F%2Fwww.4smileys.com%2Fsmileys%2Fnew-year-smileys%2Ffireworks Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Img.php?src=http%3A%2F%2Fwww.4smileys.com%2Fsmileys%2Fnew-year-smileys%2Fhappy_new_year_01 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Img.php?src=http%3A%2F%2Fwww.sherv.net%2Fscreens%2Fhappy-new-year
Nadam se da ste lepo docekale Novu godinu.Meni je bilo divno sa filmovima o Hariju Poteru.Bas sam zaljubljena u njega. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyFri Jan 01, 2016 7:27 pm

Srećna Nova godina, kizlar, ljubim vas sve!!! grupni zagrljaj

Ja sam se divno provela, nego nisam stigla da vam se javim jer sam se kasno vratila sa provoda (ili bolje reći rano lol! ), pa sam spavala dosad.

Poncha, super su oba videa, s tim što mi je drugi poseban. Kako su nas nervirali dok su slavili Novu godinu u drugoj sezoni, a sad... stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyFri Jan 01, 2016 7:43 pm

Bolje da ti pozelimo dobro jutro,Adminko.Svaka ti cast kad mozes da spavas do sest,sedam.
Stanislav se verovatno trezni,a mozda i on spava.I Irina se napila.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 EmptyFri Jan 01, 2016 7:57 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: