Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptyFri Jan 01, 2016 8:12 pm

Kizlar, srecna vam Nova, sve najlepse. Ljubim vas. <3 kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptyFri Jan 01, 2016 9:31 pm

A, jel' su se napili zajedno ili odvojeno? jao

Moj je problem što se treznim tri dana nakon provoda, ali nikad me to ne odvuče od novih lumperajki. facepalm

Divan je na ovom klipu. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptyFri Jan 01, 2016 9:47 pm

Mislim da je Irina bila na trgu,a ne znam gde je bio Stanislav.
Valjda ce objaviti jos neku sliku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 4:46 am

Nego, setila sam se kad si prva ti prvi put počela VMLj da gledaš nekih tvojih komentara. kezz
U početku nisi nimalo volela Ilonu, pa me zanima kad si je zavolela tokom gledanja serije?
I još me zanima, kako sam već poznata na ovom forumu po svojim pitanjima - jel' više voliš Ilonu ili Nastasju? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 5:07 am

Ja sam saznala kraj Delibala, jel' želite da ga napišem ili?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 9:40 am

Nisam volela Ilonu zato sto sam citala ovu temu.http://www.natabanu.com/forum/index.php/topic/2376-vrati-moju-ljubav-ruska-serija/
Predstavili su je kao ludacu i na pocetku nisam ni pokusala da shvatim njenu pricu.Bas sam razmisljala dok sam gledala Aci ask o Iloni i o turskoj verziji Ilone.Zavolela sam je kad sam videla koliko ona voli Kacu.Ona nikad nije bila voljena,a u stanju je da pruzi neizmernu ljubav tudjem detetu.Tu me je odusevila.I na kraju mi je bilo mnogo zao.Nije zasluzila onakav kraj.Bila je mnogo nesrecna i nju vise volim nego Veru.I shvatila sam da ne treba da citam temu o seriji koju nisam do kraja odgledala.
Vise volim Ilonu jer sam zbog nje zavolela Nastasju.

Ja hocu da saznam kraj Delibala,ali mozda bi bilo najbolje da napises u spojler jer mozda Poncha ne zeli da zna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 9:57 am

Sparks Fly ::
Zavolela sam je kad sam videla koliko ona voli Kacu.Ona nikad nije bila voljena,a u stanju je da pruzi neizmernu ljubav tudjem detetu.Tu me je odusevila.

Ovo si odlično rekla, tu je i mene oduševila.

Ja uvek pričam da je Ilonin problem bio u tome što joj je samo falilo ljubavi, čim je dobila na kraju videlo se kako je bila normalna i ljupka. Ona je jako nesrećna, možda i najtragičniji lik u seriji.
A, ja ne da volim više Ilonu od Vere, nego mi je u toj seriji svaki ženski lik draži od Vere. Ne volim Veru, ne volim te lažne svetice. rolleyes

Meni je Nastasjina najbolje odglumljena scena u seriji onda kada dolazi po Kaću u školu spremna da je vrati u dom, a onda jednostavno shvata koliko je voli, iako je Verina i nije u stanju to da učini. naklon I poslednja, naravno.

Nego, sad se setih scene kad Ilona Veri razbija violončelo. Namerno sam gledala tu scenu u Aci ask, iako ne gledam tu seriju i moram da kažem da je ono pravo skrnavljenje.


Dobro, napisaću u spojleru, pa ko reši da pročita, sam je kriv. :P
Spoiler:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 10:10 am

Meni je zao sto Ilona nije dobila bolji kraj.Zasluzila je to.Imala je uzasne roditelje a ona je bila dobra majka.Njen lik su odlicno uradili.

Nije se ni meni svidela ta scena u Aci ask ali me Seckin odusevio i zbog njega gledam seriju.Nisam mislila da ce me toliko odudeviti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 10:12 am

Da, kad bi pisale omiljene likove, iako mi Vlad nema konkurenciju, Ilona ide odmah posle njega.

Meni je i on nikakav. A, o turskoj verziji Vlada i Aljone bolje da ne govorim. rolleyes
Pitam se samo na šta će Daša da im liči. A, možda je i ne ubace u priču, ako im rejting ne bude bio dobar.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 10:14 am

Nego, jesi ti gledala original? kezz
Ja sam malo škicnula i ne mogu da verujem da je muzika ista, bukvalno svaka pesma, sem što je ovde jezik ruski.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 10:21 am

Ne znam da li ce ubaciti Dasu.Vera ili u turskoj verziji Melek je vec trudna.Za dve epizode se desilo ono sto bi kod Rusa bilo u pet epizoda.Tako da je moguce da ce ubrzo ubaciti i Dasu.
Za muziku sam upamtila da je bila pesma koju su i u MC koristili,valjda u 61.epizodi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 10:22 am

Ne, ne, mislila sam na korejsku verziju - odatle su Rusi preuzeli svu muziku. kezz
Tako da mi je to pozitivno iznenađenje, nisam znala da Korejci imaju onako dobru muziku, za Ruse mi nije čudno, ali ovi su me baš iznenadili.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 10:26 am

Gledala sam nesto malo.Prekinula sam da gledam jer mi je dosadno da gledam nesto sto ne razumem.
A muzika im je super.Volim da slusam korejske pevace.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 7:32 pm

Adminko,jel tezak genitiv u ruskom?
Nadam se da necu zabrljati kao kod akuzativa u turskom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 8:10 pm

Genitiv uopšte nije tako komplikovan kako deluje na prvi pogled.

Kod jednine u muškom rodu je isto kao kod nas, znači nastavak a. Izuzetak su gradivne imenice, koje jedine imaju nastavak u.
Kod jednine u ženskom rodu nastavak je i.

Što se tiče množine, muški rod najčešće ima nastavak ov, jedino kad su u pitanju imenice koje imaju nastavak š i ž poput karandaš (olovka), tada je nastavak ei (ali, ono i sa kukicom gore, koje se zapravo čita kao j).
Kod množine u ženskom rodu, uopšte nema nastavaka, znači samo koristiš osnovu.

Srednji rod ima iste nastavke kao i muški.


Последњи изменио Adminka дана Sat Jan 02, 2016 8:13 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 8:12 pm

E, nadam se da sam ti dobro objasnila, to je onako kako sam ja to učila, a sad ću negde naći gramatiku ruskog, mislim da je još imam.
Tamo baš imam jednu tabelu sa tim promenama, pa ću ti uslikati i postaviti ovde.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 8:19 pm

Shvatila sam.Hvala ti.
Krenula sam na Duolingu sa ruskim i uskoro me ceka vezba sa genitivom.
Sad sam sigurna da cu genitiv super savladati.Nasla sam i jedan blog vezan za ruski.Super je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 8:25 pm

Evo, ovde imaš sve.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 2n69chv
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 8:27 pm

Hvala ti. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 8:28 pm

Ma, nema na čemu, uvek sam spremna da ti pomognem kada mogu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 8:40 pm

Vidi kako mi je jedna komentarisala klip o Stanislavu. kezz
https://www.youtube.com/watch?v=adSCMslqvZU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySat Jan 02, 2016 9:12 pm

Lepo.Zena je iz Gruzije.Ima simpaticne slike i voli Stanislava i VMLj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySun Jan 03, 2016 1:44 pm

Moj je brat imao prometnu na Novu. Srećom, živi su. Prošli su samo s ozljedama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySun Jan 03, 2016 1:44 pm

Ja sam Delibal dosta spojlala tako da sam znala da se Baris ubio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 EmptySun Jan 03, 2016 1:58 pm

Poncha, canim, gecmis olsun, što bi rekli Turci. Mog je oca udario auto one nedelje kada nisam imala internet, tako da te razumem.
I baš mi je žao, važno samo da nisu ozbiljne povrede.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: