Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptyFri Dec 25, 2015 9:49 am

Srecan Bozic,Poncha. cvetic

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 12362329_533727336787096_2124408284_n
Ovo je slika iz novog filma.Cini mi se da je oznacio gde je snimano kad je objavio sliku,a sad nema lokacije.
I nadam se da nece umreti na kraju filma.Jos jedna njegova smrt bi me unistila. tuzni
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptyFri Dec 25, 2015 11:37 am

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptyFri Dec 25, 2015 1:33 pm

Ponchita, srećan Božić, uživaj u prazniku i sve najlepše, canim! <3

A, pa vidiš, ja ti kažem da je ova Aleksandra opasna, a ti mi ne veruješ. I šta se toliko slika sa njim. ljutko
Nego, 'leba ti, kad se on pojavljuje u Skalolazki? Ja odgledala prvu i nema ga, reko' ako ima još tako praznih epizoda da startujem odmah na onu sa njim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptyFri Dec 25, 2015 5:59 pm

U drugoj epizodi se pojavljuje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptyFri Dec 25, 2015 11:53 pm

Hvala vam! kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptyFri Dec 25, 2015 11:54 pm

Gde si, baš si me obradovala ovim javljanjem u kasne sate. kisic
Baš sam razmišljala koliko ste ćaskale dok me nije bilo, a sad kad sam tu, nijedne nema.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 12:01 am

Saro, slažem se s tobom. Pogotovo u vezi Beyaza.

A Serenay, ne znam ni je li sreću poželjela. Npr. Taner nije bio na premijeri, ali uredno retweeta. I slično. I ja mislim da su samo kolegijalni.

Koliko divnih novih slika, videa, GQ Ocak...
Saro, u jednom, ako sam dobro razumjela spominje novi projekt, nije ništa govorio o njemu, ali je rekao eylul. Je li to nova serija počinje u devetom mjesecu?

Adminko, lijepo te vidjeti ovdje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 12:03 am

Ajde, ti si nas zamijenila Ezelom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 7:34 am

Privjet, narode!

A, ja došla o Stanislavu da napišem koju. :P  

Dakle, odgledala sam Skalolazku i prepuna sam utisaka. Ali, prvo ću reći, onako psihopatu može da odglumi samo Stanislav, nemam dovoljno naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon
I sam Artur je možda njegova najbolja uloga, ili mi je tu negde u rangu sa Vladom, još sam neodlučna.
Ali, def. je izgradio svoj lik tako, da ja nemam dovoljno reči hvale. Znači, gluma ne za desetku, nego za dvadesetku.
A, o izgledu da ne pričam, opet je u rangu sa Vlad look-om, moram da priznam da sam se u svakoj sceni sa njim osećala kao napaljeni skakavac. stidljivko Ako već nisam dobila aritmiju od njega, uskoro ću sigurno, ono treba preživeti, jer ja i Stanislav u HD formatu ne možemo imati srećan kraj. lol!
I neverovatno mi je koliko ima dobru hemiju sa glavnom, iako mi ona nije ni lepa, niti mi ide fizički uz njega, ali dovoljno je da joj se on približi i to pršti na sve strane, možda mi sa njom ima i najbolju hemiju dosad.
Tako da i najavljujem svoj novi klip, da znate o čemu će biti. kezz

E, sad, Artur... Meni je on mnogo tragičan i nesrećan lik. tuzni
Sigurno bih drugačije razmišljala i pisala o njemu da ga neko drugi glumi, i istina je da je on apsolutni negativac, psihoapata, manijak, egoista i bezosećajani huligan, ali Stanislav ga je tako odglumio da ne da ne uspevam ostati realna, već volim i branim takvog jednog ludaka i do samog kraja navijam za njega.
Prosto sam se ljutila sve vreme na nju glupaču što ga ostavlja jer je vara i što na kraju nije sa njim iako joj je pretukao oca i ostavio je na onoj steni. lol!
Voleo je on Ninu na svoj neki čudan način, to se osetilo, isto kao što se osetilo da je u suštini on jedan dobar momak na kraju kad se uspaničio kad ga je pucanj osvestio.

I ovim me je Stanislav (ukoliko je to uopšte moguće više) dodatno fascinirao, jer mu je baš ovakav jedan lik bio potreban u paleti raznih likova koje je igrao do sad! naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 7:40 am

Poncha, sad prepričaj u kratkim crtama ovu moju plahtu Sari, jer znamo da neće čitati. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 8:39 am

Caga je valjda sinoć snimao Beyazovu emisiju koja će ići 31.12., a kako su u Njemačkoj premijere 29.12. i 30.12., onda će tamo ostati za Novu godinu.

ÇAĞATAY ULUSOY RÖPORTAJI

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 8:44 am

Saro, Adiminka na dugo i široko je htjela reći da nakon nove Stanislavove uloge u kojoj glumi pishopata je oduševljena njime pa ga čak i opravda. Smatra ovo za jednu od najboljih njegovih uloga, uz onu u VMLJ, tj. Aci ask u kojoj glumi tvoj Seckin. Uglavnom, uživljena je u Stanislava i njegovu glumu.
I očekuj klikanje na klip.

Ne znam je li uopće živa? Srce se vratilo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 9:09 am

Nisam videla taj deo reportaze gde pise eylul, ali u ovom videu kaze nova sezona.
Da, za Novu godinu ce biti u Nemackoj. A ja u Stutgartu imam druga i covek me je zvao da dodjem za Novu, a ja budala odbila, posto uglavnom tamo idem leti. Sad sam lepo mogla da ganjam Cagu tamo. lol!

Cansu, tvoju plahtu naravno da nisam citala, samo sam videla ove sto se klanjaju i pretpostavila da je u pitanju Stanislav The Great i njegov lik i delo. lol!

Poncha, ti si jedina osoba ovde cije sve postove citam, ako zelis da tako ostane, ne prepricavaj mi Adminkine plahte. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 9:19 am

Eto vidiš. A mogla si ići i na premijeru i ganjati Cagu tamo. smeh Imaš vremena još. Znaš sigurno gdje je 29.12. Čak i koje je kino. smeh

Video je SİNEFİLM REHBERİ; BU HAFTA VİZYONDAKİ FİLMLER (25.12.2015)

Ok, Adminko, čula si je. Ja ne prepričavam više.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 9:56 am

Posto si rekla da si skakavac odskakuci do njega i kazi mu sve to.
Artur je tragican lik.Mislila sam da ce se opametiti jer je bio na jednom uzasnom mestu.Medjutim,nije se opametio.I Nina nije za njega.On jeste voleo nju,ali najvise voli sebe i nikako ne bi mogi da budu zajedno.Scena na kraju osme epizode je genijalna.Stanislav je odlicno izveo.Bas me zanima kako ces ti reagovati na kraj.Meni je Artura zao,nije to zasluzio.Mogao je da dobije priliku da se popravi.Ali,onda bi serija imala mnogo epizoda i ko zna kako bi se radnja odvijala.

http://stanislavbondarenkobalkan.weebly.com/
Ovo je blog o Stanislavu.Steta sto ti ne pises o njemu,imas dara za to.
I mozes malo da skratis ove tvoje postove,tri puta sam morala da citam da bih sastavila ovaj moj post.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 10:09 am


U Nemackoj bi bila super uhoda ,Saro. :cereeeeek:
Niko ti ne bi bio ravan.Steta sto nisi otisla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 12:35 pm

E sad ne mogu da idem, dolazi mi drugarica iz Zagreba za Novu godinu.
Nema veze, ganjacu ga po Stambolu, ne moze nikako da mi umakne. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 12:59 pm

A dobro, izgleda i da su rasprodane za taj dan ulaznice. Iako, ne znam ja bi li ga ti naganjala po Njemačkoj.

Tako ti... Je, pa nisi luda. Možeš i njega i ostale.
Jesi li vidjela Kivu i par taktova? Evo, ako nisi evo par taktova. Kivo pjeva.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 1:17 pm

Pa i to sto kazes, bolje vise muva jednim udarcem. Videla sam jos ono vece kako Kivo peva, mada je vise puta i pre toga pevao po emisijama, a i u KG. Meni se ne svidja kako Kivo peva, bolji je Caga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 3:28 pm

Ja samo slušam ovo Cagino. <3

Vidjela sam i ja videa kako Kivo pjeva na partiju, ali naišla sam na ovo pa eto stavila. Meni Kivo ima neloš glas, ali ne mogu ih usporediti...

Onda, Istanbul je tvoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 4:36 pm

Štutgart je zajednički po ganjanju Stanislava i Cage vidim, Saro, lepo ti kažem da se damo obe u akciju, svaka za svoje. lol!

Vidi sad ovu, šta se ti žališ na moje postove, pa bar od tebe to nisam očekivala s obzirom da obe pišemo o Stanislavu. durica

Meni Kivo ne peva dobro kao Caga, ali mi ima jednako lep glas, onako dubok. stidljivko

Inače, da, preplakala sam kraj, zapravo za mene se serija završila nakon njegovog pada, posle nisam ni mogla da gledam.
I odlično je odglumio smrt, onako originalno, to nisam rekla. naklon naklon naklon

Nego, daj da malo osmotrim taj blog. wow

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 4:49 pm

Pogledala sam ovaj blog, a šta znam, lepo je što se one trude i jako sam sreća da on ima blog od svojih fanova na Balkanu, ali ja bih to zaista mnogo bolje odradila.

Prvo, kao biografiju su stavile samo datum i mesto rođenja, a i od filmografije nema sve.
I slike su im siromašne.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 4:51 pm

Ta scena kad skace sa prozora je genijalna. naklon
Ja sam pustila Provincijalku i to nameravam da sad odgledam.Lepa je serija.

Devojke koje su osnovale blog verovatno nisu toliko zaludjene Stanislavom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 4:52 pm

Ja sam gledala Provncijalku, simpatična serijica.
I sad merkam šta sledeće da gledam, što već nisam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 EmptySat Dec 26, 2015 4:55 pm

Ja planiram posle Provincijalke da gledam Четыре времени лета.Gledala sam neke slike i bas mi se svideo sa devojkom koja glumi sa njim.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: