Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyMon Dec 21, 2015 7:46 pm

Stanislava nema na instagramu. placljivko
Valjda je jos na Krimu,mozda nesto snima pa nema vremena.

Ja cekam da postave nove epizode Skalolazke.Krenula sam da gledam i seriju Случайный свидетель.Stanislava ima bas malo,ali mi se serija mnogo dopala.Gledala bih i da nema Stanislava.Iako ga ima malo,jednu scenu je bas vrhunski izveo. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyTue Dec 22, 2015 9:00 am

Gledam ove slike. Kako pristaju.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Cagatay-ulus-084419QW

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Cagatay-ulus-084507RM

Imali su jedan dan odmora. Večeras im je premijera u Antalyi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyTue Dec 22, 2015 9:38 am

Nove slike.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 12376500_1106810772662588_1658644598678722747_n
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 12360425_1106810789329253_4716575165950621263_n
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 12366258_1106810815995917_4171087235725044775_n
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 12390983_1106810842662581_2756939979942910566_n
Snima film,Nevesta.Kaze da je prvi dan snimanja prosao super.
Разморозили проект НЕВЕСТА! Не прошло и года! Первый день прошёл на ура! Спасибо всем.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyTue Dec 22, 2015 12:00 pm

Da, super su par. Leyla se sada glumi u Kiralik Ask pa sam imala prilike da je gledam malo vise. Nije neka glumica, mada joj ni uloga nije zahtevna, ali je lepa i simpaticna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyTue Dec 22, 2015 6:22 pm

Na premijeri u Antalyi. Plavo.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 CW2KRCAWUAAhQqM
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyTue Dec 22, 2015 6:42 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 CW2O4GVVEAAF6jG

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 CW2PACLVAAEuiAB
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyWed Dec 23, 2015 9:39 am

Posto nema nista novo od Stanislava krenula sam da kopam po arhivi.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 11137107_10204401338902895_770230849494044005_n
Ova slika mu je bila na instagramu dok je bio u vezi sa Irinom.
I sam joj je napisao pesmu.
Тя е прекрасна като ангел небесен.
Тя е нежна като венчелистче на цвете.
Очите и като дълбочина в бездната на океана.
В които потъваш безкрай.
И прекараните/преживените с нея дни и нощи
Така ти се иска... да ги преживееш ОТНОВО!


Ona je predivna kao andjeo s neba, ona je nezna kao latica cveta. Njene oči su kao bezdani okeana, vrtlog u kojem se utapaš bez prestanka, i provodititi s njom dane i noći...
Tako želim...Da traje zauvek...
Sad kad su raskinuli,nema ni slike ni pesme.  jupi Bas mi je drago.Ali,izgleda da je zaboravio da sve sto se postavi na instagramu moze da bude sacuvano i preuzeto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyWed Dec 23, 2015 12:57 pm

Cansu, vracaj se, Sparks pocinje da ostavlja utisak kao da prica sama sa sobom. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyWed Dec 23, 2015 2:42 pm

31.12. Caga i Leyla kod Beyaza. Ali ima dosta gostiju tako da je pitanje koliko ce moci da pricaju. Bice gost i Murat.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyWed Dec 23, 2015 7:41 pm

Vidjela sam. Cagi je baš veselo s premijerama i gostovanjima.

A neki ga napali što nije došao u MC emisiju kod Beyaza.

Dobro, bit će dosta ljudi. Nema veze.
Ove nabrojane druge ne znam.
Da znam turski, postavila bih koje pitanje. Ovako očekujem da će fanovi postaviti nešto zanimljivo i da ga neće osramotiti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 12:26 am

Mislis da je meni lako, hocu da umrem bez Stanislava sam skoro nedelju dana. Na ivici sam nerava, cekam majstora da mi popravi ovaj kvar, a ti mi kazes da se vratim sto pre.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 9:14 am

Ponchita, canim, srecan ti Badnji dan.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 9:53 am

Samo se smiri,Adminko.Valjda ce ti majstor popraviti racunar do Nove godine.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 12376514_1108582275818771_2490672102471183258_n
Stanislav je u Ukrajini.Mozda tu doceka Novu godinu.

Srecan Badnji dan,Poncha.Nadam se da ces ovaj i sutrasnji dan provesti u znaku ljubavi i radosti. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 11:38 am

E, konačno sam došla! jupi
Sad se bacam na gledanje Stanislava, malo je reći da mi je mnooooooogo falio. :cereeeeek: Sparks, canim benim, hvala ti puno za sve ove dosadašnje informacije. Sinoć sam pukla od ljubomore kad sam pročitala ovu njegovu pesmu za Irinu, ali je činjenica da je čovek neverovatan, kad može i da piše tako. naklon

Ponchita, canim, srećan ti Badnji dan. kisic

Neka mi neka od vas odvoji neki video sa Cagom na premijeri, čisto da ga vidim.
Na ovim slikama sa Leylom je super, i baš mi je drago da je ovako džentlemnski izveo.
I Cansu je bila prelepa na premijeri. Meni je samom pojavom zasenila Leylu, ali dobro, to sam ja.
Kad sam kod Cansu, ja sam u svim ovim danima bez interneta bar nešto korisno radila, počela sam da gledam ponovo Ezela. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 1:05 pm

To nije za poredjenje, Cansu je zvezda i zena sa harizmom, a Leyla je jos mlada i neafirmisana glumica, doduse, ne vidim kod nje taj x faktor koji bi joj omogucio da bude velika zvezda. Pored Cage, ona se prosto ne vidi.
Imas nekoliko videa dve tri stranuce iza, Poncha je postavila, ne mogu sad preko moba da postavljam. Ali premijera je bila odlicna. Kad sam videla da su Kivo i Caga u istoj prostoriji vise nikoga nisam ni videla.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 5:34 pm

Sve si lepo rekla.
Jel' se znaju spojleri za film? Kakav je kraj?

Propustila sam užitak, Caga, Kivo i Cansu na jednom mestu. tuzni Jel' ste to gledale uživo?

Sparks, a sad da se mi vratimo na našu diskusiju. I bilo je vreme. kezz

Stale smo kod Marininog filma i Stanislavove Skalolazke. Gde to gledaš?
I jel' si odgledala ona dva filma od Olesje i Ljubave?

I da, ovo me najviše zanima - kakav to novi film snima Stanislav?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 6:28 pm

Ne zna se kraj, ali prema konentarima bih rekla da je nesrecan. Ovi sto su gledali kazu da su na kraju plakali. Verovatno cemo sutra saznati, posto pocinje da se prikazuje.

Bio je i Kendza.

Nismo gledali uzivo, nije bio prenos, dobijali smo slike i kratke videe.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 6:37 pm

Dokle si stigla sa Ezelom?
https://www.youtube.com/watch?v=9ktkhqLbwug&index=1&list=PLeuq5zv5vjE36gg8oDq3ia5KVBsAw0pr3
Ovde sam gledala Skalolazku.Stanislav je negativac.Bas mi se svidja kako se uneo u lik.Samo se nadam da nece i u nekim drugim serijama zavrstiti kao sto je ovde zavrsio.

Odgledala sam i Olejsin i Ljubavin film. kezz

Znam da je taj film trebao da bude snimljen pre dve godine,a oni ga tek sad snimaju.Ne znam zasto.Istrazicu malo vise taj film.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 6:53 pm

Bio Kendža i Cansu i on se nisu slikali zajedno? E, tugo moja. placljivko

Odgledala sam 15 epizoda za tri dana. Neverovatno mi prija, a i dugo nisam gledala, više od 6 meseci.
Plačem skoro na svakoj sceni, ali baš uživam. I sad sam sva pod utiskom, pa mi se pre pravi klip E&E, iako sam nameravala YaMiru.

Ovu Skalolazku počinjem da gledam obavezno.
Nego, primetila sam dok si me obaveštavala da si prevela neke rečenice. Jel' to tvoj prevod, ili nečiji drugi, jer ako jeste svaka čast, jako si napredovala.

Kakvi su utisci oko filmova? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 7:03 pm

Ja sam stigla do dvadeset pete epizode.Za vikend planiram da odgledam jos deset epizoda.

Malo je moj prevod i malo sam pitala jednu devojku da mi objasni neke reci i tako sam shvatila sta su tad pricali.

Lepi su filmovi.Olesjin mi se bas svidja.I kraj je prelep.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 7:06 pm

Meni još pade na pamet da gledam paralelno prvu i drugu sezonu, jer dok sam gledala treću i Ramizovo pojavljivanje, prigledalo mi se ono od 1971. na početku druge, a kad uđem u drugu sezonu nedostaje mi prva. smeh
Uglavnom, sve sve, ali Ezel je Ezel. Bio i ostao. <3

Znači, sa njom učiš, a ne sa mnom? E, sad sam uvređena. durica

Znaš i sama koliko sam bila oduševljena Olesjom kako glumi, ali gledajući Marinu u onom filmu shvatila sam da ipak, koliko god ove bile sjajne u svakom pogledu, za mene ne mogu da priđu Marini. Mnogo je volim. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 7:21 pm

Što se tiče Cage, pogledala sam konačno sve ovo o čemu ste pisale i mogu da pretpostavim kako je to bilo tog dana vama.
Ali, imam zamerku - ako su se skoro svi iz MC ekipe pojavili, zašto nije došla i Serenay? I nije mi jasno, ako se ona nije pojavila, sa kakvim pravom se Cagi zamera što nije došao u Beyaz onda pred kraj MC?
Mislim, i ja sama sam mu to zamerala i baš zbog toga sada zameram Serenay što nije došla na premijeru, kad je već toliko njih došlo. Ti njegovi nazovi fanovi treba da se raduju zbog njega, veliki je uspeh napravio sada sa Delibalom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 8:23 pm

Adminka ::

Znači, sa njom učiš, a ne sa mnom? E, sad sam uvređena. durica

Morala sam da je pitam kad ti nisi bila tu.Jedino ako si htela pismo da ti posaljem.


Sad gledam Irinin i Julijin instagram,obe su na istom mestu u isto vreme.Neka promocija filma.Mislim da je Julijin.Sad jos samo selfi da objave.Ionako imaju dosta toga zajednickog. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyThu Dec 24, 2015 10:05 pm

Što se mene tiče, daleko im lepa kuća obema i to što dalje od Stanislava. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 EmptyFri Dec 25, 2015 9:29 am

Poncha, srecan ti Bozic. Sve najbolje. <3

Serenay je u Americi, dosla je u Tursku samo na jedan dan zbog Altin Kelebeka i vratila se. Ali i da je tu ne verujem da bi dosla zbog raznoraznih traceva koji su jos uvek svezi, a ona ima decka i verovatno joj to trenutno ne prija. Tako da joj ne zameram. A i ne mislim da su ona i Caga u nekom prijateljskom odnosu koji ide dalje od kolegijalnog.

Caga kod Beyaza nije dosao zato sto se znalo da ce doci zbog Delibala. U tom trenutku je Ay yapimu vise odgovaralo da reklamira film, nego seriju koja se vec zavrsila. Bar ja tako mislim. Pritom, Caga bas i ne voli da se pojavljuje u live emisijama.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: