Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 10:36 am

Gunaydin. kisic

Mislim da ce nagradu dobiti Sparks, ja ga nisam procitala.

Odoh da gledam CK.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 10:51 am

Roman si ispisala,Adminko.
I meni je glavna glumica prelepa.
Naravno, kada ih Aljoša vidi dal' mu se vrate stare emocije ili mu sujeta proradi ::
Mislim da mu je sujeta proradila.Kako to da se ona zaljubi u drugog pored njega? rolleyes

Ovo je definitivno jedan od njegovih najboljih filmova.

Valjda cu i ja moci da odgledam CK.Zaspala sam pred kraj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 12:53 pm

Pročitala sam i ja osvrt na film. Ajde da te osvojio i film, a ne samo Stanislav.

Znači, Stanislav i ovdje pleše.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 12:55 pm

Odgledala sam.

Ne znam šta bih rekla... Od 22 epizode ova je posle 15. bila najdosadnija. Veliko nepoštovanje prema gledaocima i fanovima koji su i ove 22 epizode gledali isključivo zbog Asli i Buraka. Stvarno ne razumem scenariste koji imaju potrebu da prave zaplet i spletke u pretposlednjoj epizodi. Serija se završava, nema potrebe za rejtingom, znamo i kakav će kraj biti pa samim tim nema potrebe ni za stvaranjem uzbuđenja kao na primer što je za tim bilo potrebe u Medceziru. Inače, podsetite me da ubuduće ne kritikujem Ece Yorenc. Dalje, nepoštovanje kanala prema gldaocima, kao i prema glumcima i samoj produkciji je da zadnju epizodu stave maltene u ponoć.

Da pređemo na epizodu... Ne znam gde su samo našli ovoliku količinu nebuloza da stave u jednu epizodu. Basak ispade nevinašce, Volkan anđeo, Burak budala. Da ne pričam o tome da je Basak imala najveću minutažu, kao da svi jedva čekaju da gledaju Basak. Asli dobila poslovnu ponudu za Pariz na prvom semestru prve godine fakulteta, yok artik. Pariske modne piste su se zasitile Yves Saint Laurent-a i samo čekaju Asli Kocer da stigne.

E sad Burak... Šta da kažem, ako uzmemo u obzir da je slaba ličnost koja nije u stanju da se nosi sa bolom, patnjom i porazom, sasvim mi je jasno što se uhvatio besa i osvete, jer ga to drži na nogama. Čak bi iz toga mogao da se razvije dobar scenario njihove patnje da se serija nastavila, ukoliko bi njegove scene bile napisane sa mnogo više emocija da mi vidimo da se kida dok sve to radi, međutim tu su propustili jednu sitnicu RAZLOG! Razlog je toliko slab i neuverljiv da je samim tim i cela ta farsa neuverljiva. Niti je istražio, niti se raspitao, niti je pokušao da shvati šta se dešava, odmah je počeo sa glupostima. Naravno da se pokajao čim je otvorio usta, jer je potrčao za Asli i pre nego što je Volkan došao. Onu šamarčinu koju je dobio od Volkana je zaslužio, ali od Asli. Ko je Volkan da se tu meša, niti je Asli brat niti bilo šta i šta ga briga šta će Burak da radi sa svojom devojkom. To je isto kao kad je dosadni Levent došao da se bije sa Emirom nakon Ferihine čuvene bele spavaćice. Nadam se samo da će da nas poštede klišea Buraka na aerodromu i Asli koja odustaje od odlaska kod pasoške kontrole. Ili njenog odlaska i povratka nakon nekoliko godina toliko bogate da može da kupi Mazharoglu Holding sa sve Nihatom i Seldom. Samo mi nije jasno kroz kakvu je katarzu prošao Volkan kad ubeđuje Seldu i Nihata da prihvate Asli. Zato je Selda dosledna sebi, zadnja epizoda ona i dalje viče da Asli nije prikladna za njihovu porodicu, uhvatila se toga ko pijan plota. Hajde da kažemo da je Volkan shvatio da se ovo dvoje vole i da on tu nema nikakve šanse, hajde i Seldi i Nihatu je došlo iz dupeta u glavu kad je Burak napustio kuću, ali pitam se kojim drogama su nadrogirali Caglu da je došla i na svadbu.

Sve u svemu koliko god mi je žao što se serija završava zbog Yusufa i Demet, toliko mi je drago zbog scenarija, jer su več počeli sa teškim glupostima i vedru i lepršavu seriju su pretvorili u dramu. Da smo hteli da gledamo dramu, gledali bismo Paramparca ili Poyraza, a ne Cilek Kokusu.


Rejting je očajan, nije ni čudo, čak je i to previše za onakvu epizodu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 2:23 pm

Svaka ti je k'o Njegoseva,Saro.

Ovu epizodu kao da je dete smisljalo.I sve vise sam ubedjena da ce rasplet biti pet minuta pred kraj.

A to sto zadnju epizodu pustaju u drugom terminu je totalno neprofesionalno.

Verovatno ce CK pustiti posle Kiralik ask.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 2:37 pm

Naravno da ce rasplet biti deset minuta pred kraj. Pomirenje, vencanje i gotovo.

Da, posle Kiralik Ask.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 4:27 pm

Saro, super osvrt. Ja nakon epizode nisam imala ništa pametno za kazati.

Nije mi jasno ništa oko Basak.

A mijenjanje termina je glupo i bezobrazno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 5:24 pm

Oko Basak nikome nista nije jasno. Nihat i Selda su je oterali, ali kako, zasto je pristala. Sad im se sveti i to mi je jasno, ali iza nje neko stoji. Neko mocan bogat i neko ko mrzi Nihata koliko i ona.

Star je ovu seriju s namerom unistio, nisu ocekivali da ce CK i KA uspeti i narucili su vise serija nego sto mogu da stave u raspored. Ovu su zavrsili zbog Velikog brata, sada cemo da vidimo koju ce sledecu da zrtvuju, jer negde moraju da ubace Muratovu seriju. Producent je pogresio sto CK nije prodao Show tvu ili Tv8 jos kada je trebala da promeni dan, oni bi seriju sa takvim rejtingom oberucke prihvatili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 6:32 pm

Slažem se.

Tako je. A ovo što nisu mogli ni završiti makar u promijenjenom terminu je isto glupo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 7:31 pm

Poncha ::
Pročitala sam i ja osvrt na film. Ajde da te osvojio i film, a ne samo Stanislav.

Znači, Stanislav i ovdje pleše.

O, da, i to kako... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ja ispunjavam obećanja, čime hoćete da vas nagradim? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:03 pm

A hocu li i ja dobiti nagradu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:19 pm

Pa, nećeš, nisi pročitala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:20 pm

durica
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:23 pm

smeh Džaba ti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:36 pm

Sto si takva prema Sari.Dobra je ona,nije nista lose pricala o Stanislavu u skorije vreme.

Ne treba mi nikakva nagrada,dovoljan mi je onaj klip.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:38 pm

Aj ne durim se vise, sad sam dobre volje Djokovic pobedio Federera. to jupi
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:42 pm

Mene udarile tablete u glavu i tokom celog meca sam razmisljala kako se Federer prolepsao i kako je steta sto ima toliko dece.Nisam normalna.

Novak kao i uvek najbolji.Samo jos da osvoji RG sledece godine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:43 pm

Kakva sam? Jesam je kaznila? Nisam.
Jesam joj rekla nešto? Nisam.
Ja sam samo rekla da ko pročita onaj moj roman dobije nagradu, obzirom da nije, nema nagrade. lol!

Videla sam za Đokovića. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 8:53 pm

Da, jos mu RG fali.

Mene Federer neopisivo nervira, strasno mi je antipatican, iako ne moze da se porekne da je jedan od najboljih tenisera ikada.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptySun Nov 22, 2015 9:09 pm

Federer odlicno igra.Ne znam do kad planira da igra tenis ali u odlicnoj je formi .
34 godine i takav nacin igranja.Fenomenalno.

Cak ni Nadal nije ono sto je bio a on je i dalje odlican.Jedino Novak moze da ga pobedi.Zato su njihovi mecevi zanimljivi za gledanje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptyMon Nov 23, 2015 9:46 am

Adminko,gledas veceras seriju?

Daju tri epizode.Valjda cu moci prvu da odgledam.Bas sam baksuz. placljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptyMon Nov 23, 2015 11:04 am

Tri? wow
Koje smo mi srećnice, gledam naravno. kezz Što si baksuz?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptyMon Nov 23, 2015 11:06 am

I sutra daju tri epizode.

Ne idem danas u skolu i necu moci da gledam seriju.Zato sam baksuz.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptyMon Nov 23, 2015 11:12 am

Ti Rusi su baš blagonakloni, hvala im. to

A, čekaj, ne ideš u školu, a nećeš moći da gledaš? Kako to? mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 EmptyMon Nov 23, 2015 11:20 am

Uvek Rusi puste po 2,3 epizode.Divni su.

Dehidrirala sam i malaksala sam i ne mogu da gledam seriju.
Uzas.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: