Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 2:18 pm

Sparks, samo da nađemo linkove za live gledanje. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 2:23 pm

Pa ima li taj program na kojem se prikazuje svoju stranicu. Pogledaj i nađi sad.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 2:25 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 2:28 pm

Odlično. bravo
Kako mi dođe da se ubijem, pre samo dva meseca sam imala ovaj kanal Rusija 1 i mogla sam lepo da gledam Stanislava ispred TV-a. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 2:32 pm

Mnogo je lespe gledati ga preko TV-a.

Ali,bitno da imamo gde da ga gledamo. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 3:07 pm

Odustala sam od Dikija, pre svega je u pitanju serija od puno epizoda, a Stanislav igra neku sporednu ulogu.
Neko kaži ti meni od svega ovoga što si gledala sa njim šta ti se najviše sviđa, a da je glavna uloga. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 3:17 pm

Повезёт в любви,to je serija od 4 epizode.
I film Чего хотят мужчины.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 3:17 pm

Hvala canim. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 7:08 pm

Kizlar, samo da vas pozdravim, u guzvi sam. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptyFri Nov 20, 2015 7:17 pm

Na loše fore pokušavaš da izbegneš gledanje mog klipa. lol!
Šalim se, pozdrav i tebi, canim! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 12:26 pm

Je li vama danas slava? Sparks, Saro? Ako jest, onda vam želim lijep provod, veselo druženje, zdravlja, sreće i svega najboljega! Sretna vam slava! kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 1:21 pm

Jeste, danas je slava. Hvala puno, canim benim. kisic
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 2:06 pm

Hvala ti,Poncha. <3
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 3:31 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 7:56 pm

Srećna slava, devojke! kisic kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 7:58 pm

Evo ja gledam CK.

Adminko, ti jesi li pogledala što si planirala?

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 8:06 pm

Gledam i ja CK.

Moracu nekako da se potrudim da odgledam do kraja.Valjda necu zaspati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 8:28 pm

Nisam, Poncha. Kakav mi je današnji dan, dobro sam živa. facepalm
Bitno da sam sanjala Cansu i Kivu. :cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 10:33 pm

Ne znam kako komentirati epizodu.

Fragi je najbolji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 10:34 pm

Glume zajedno, Adminko?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 10:59 pm

Ne znam, danas pitali Kivu baš to i on je rekao da ne želi da govori o toj temi. ne znam

A, ja ih sanjala kako sam im upala na set i videla kako je Kivo konstantno grli i ljubi u obraz i govori kako je divna i kako je naprosto obožava. lol! :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 11:03 pm

Zanimljivo. :)

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySat Nov 21, 2015 11:40 pm

Moram da se pohvalim kako mi onaj prvi YaMira klip dostigao 2000 pregleda. cvetic

Evo, Stanislav najavio novu seriju АНКА С МОЛДОВАНКИ od 23. novembra u 21:00 na kanalu РОССИЯ 1.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 12256892_1656608274586972_820428448_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySun Nov 22, 2015 8:36 am

Gunaydin! kisic

Evo da javim utiske, pošto sam odgledala film Чего хотят мужчины/Šta hoće muškarci.

Dakle, film mi je odličan, jedan od najboljih koje sam pogledala u skorije vreme. Iako je melodrama u pitanju, toliko ima komičnih elemanata, a i sama radnja je jako zanimljiva.
Stanislav igra odvratnu ulogu, valjda ovde nisam bila toliko subjektivna prema njemu jer sam i sama imala sličnu budalu sa kojom sam se samo napatila i izgubila vreme.
Uglavnom, reč je o prosečnoj devojci koja živi u palanci i predaje muzičko. Ima momka sa kojim je dugo godina u vezi i koga voli najviše na svetu posle pokojnih roditelja.
Sve biva ok dok on nju ne zaprosi, a zatim pod izgovorom da zaradi pare ode u Moskvu. Tamo se spanđa sa nekom bogatašicom, koja mu diriguje život.
Nakon nekog vremena Asji javlja da je ostavlja zbog druge i ona istog momenta reši da ode za Moskvu, iako ni prevoz nema, niti ima kod koga da ode.
E, tu naleti na Antona, koji zbog njene priče propusti i bitan sastanak i reši da joj pomogne kako da se "osveti" Aljoši (kako volim to ime :cereeeeek: ).
Vodi je u šoping, uči je plesu, uči je da hoda na štiklama (te su scene genijalne smeh ), a posebno je uči kako da se postavi sada prema Aljoši.
Naravno, kada ih Aljoša vidi dal' mu se vrate stare emocije ili mu sujeta proradi ne znam, uglavnom on odjednom prestaje da se interesuje za ovu muškaraču i shvati kako i dalje voli Asju i kako ga ova samo guši.
E, tu me ona malo razočarala što mu je olako sve oprostila, i što je sa njim odmah otišla u svoju palanku bez da se javi Antonu.
Međutim, ona tek tad shvata koliko je zapravo prestala ovog da voli i kako se zaljubila u Antona, pa tako nakon nekog vremena ostavlja ovog i vraća se Antonu, venčaju se i happy ending.

Stanislav je sjajan u ovoj ulozi, moram da kažem samo kao manu njegovu frizuru, ali shvatam da su time želeli da pokažu Aleksejev karakter.
I takođe moram da kažem da koliko god bio ovaj Anton sladak glumac i super jedan lik, dovoljna je bila jedna scena kako Stanislav gleda njih dvoje dok igraju tango i posle je poziva na ples da se ja istopim. :cereeeeek: Da sam bila na njenom mestu odmah bih mu oprostila, iako bih se posle verovatno roknula.
Glavna me je očarala lepotom, onako me je samo Daša iz VMLJ oduševila. Lepotica prava.
A, tek što je opičena lujka, ne znam dal' mi je bilo smešnije kako je zaustavila Antonov auto, polila ga kad je mislila da hoće samo da je iskoristi ili kad je vežbala da hoda na onim štiklama. smeh
A, njegovi su roditelji hit živi, pogotovo otac, mada i majka sa onom ribom. smeh smeh smeh

Baš mi je prijao film, nasmejao me pošteno i konačno prvi ruski film (sa Stanislavom) koji nisam gledala samo zbog Stanislava. Mada je on, ruku na srce, bio najbolji, ali na to smo već navikle. ;)


Последњи изменио Adminka дана Sun Nov 22, 2015 8:38 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 EmptySun Nov 22, 2015 8:36 am

Ko ovaj moj post bude pročitao, ja ga nagrađujem, tek sad vidim koliko sam toga ispisala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: