Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptyFri Nov 06, 2015 11:54 pm

Imao je nedelju dana da pripremi pitanja za goste. Umesto toga smo imali Gulbenin mini koncert, ne znam zasto je bilo potrebno da peva cetiri pesme. Onda ona budala sa estetskim operacijama a ni e od estetike. Sigurna sam da je gledaoce jako zanimalo sta je operisao.

Za kraj verovatno namerno nije pitao, a i nije na glumcima da to kazu nego na producentu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptyFri Nov 06, 2015 11:56 pm

Sutra je epizoda, nadam se da ce ona biti zanimljivija. Mada bih rekla da nece biti previse Asli Burak scena, nije izasla ni jedna njihova slika, uglavnom Elcin, Cagla i Gani.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 12:11 am

Slažem se.

I meni je djelovalo kao koncert sve i promocija pjevačice.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 12:13 am

Samo da vas sve pozdravim, vracam se u nedelju uvece ili ponedeljak ujutru. grupni zagrljaj

Sparks, koja je ova, istrazi li ti to detaljnije? Mnogo mi je sumnjiva, samo da ga ne uhvati na motore. rolleyes
I da, kad se vratim napravicu klip o Stanislavu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 1:53 am

Canim, nedostajala si nam, radujem se tvom povratku. A naročito se radujem klipu o Stanislavu. lol!

Inače, Turci u nedelju menjaju sat, tako da su od ponedeljka opet sat vremena unapred u odnosu na nas.

Sad videh ovu sliku sa seta, izgleda da se Asli preselila. Verovatno ih je Selda naglavačke izbacila iz kuće.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 CTKwdbcWIAQKtY4
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 2:06 am

Znam, zato ces ti biti obavezna da ga posebno i detaljno odgledas. lol!

Da znate da mi fale i Turci, spremite mi neke preporuke novih serija za gledanje kad se vratim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 2:08 am

A posle ces verovatno da me preslisas sta sam zapamtila. Posebno u predelu bicepsa i tricepsa. lol!

Svuda podji, Turcima dodji.

Ja sad gledam Ezela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 2:09 am

Kako si znala, ljubim te tako pametnu. lol!
Dokle si stigla? Mnogo mi nedostaje. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 3:24 am

Upravo sam odgledala 42. i odoh na spavanje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 9:16 am

Emisija je bila dosadna. :P
Ne znam sta je bilo gore,emisija ili nova epizoda KE.

Ova devojka sto se mota oko Stanislava je mlada studentkinja i ona studira na istom fakultetu na kom je i Stanislav studirao.Cuveni GITIS.
Inace,bila je sa njim i na nekoj humanitarnoj akciji... rolleyes
I po izgledu mnogo podseca na njegovu bivsu zenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 9:48 am

Gunaydin.

O, Adminka se vraća. I to u punom stilu. Nedostajala si ovdje.

Ajde da i Turci vraćaju sat.

Što se tiče CK, pa neka se Asli preselila. Možda je to i dobro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 9:50 am

Gledajući Yusufa sinoć mogu reći da on kad glumi, nekako vidiš da radi na sebi, a Ekim je meni isti kao Volkan. Nekako ukočen.

Mogli su Yusufu dati da pjeva i pusti glas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 9:54 am

Saro, čini li se tebi da je Stanislav omršavio?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 9:56 am

Da je Asli ostala tamo Selda bi unistila i njen a i Emelin zivot.


Yusuf je divan. :cereeeeek:

Mladi su svi oni,radice jos na sebi.Super je sto su i ovoliko postigli.


Jel ja ovo dobro citam,Ponca? smeh
Cini ti se da je Stanislav smrsao?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 9:58 am

E pa pitam. Nekako mi mršavo izgleda.

Svakako da je ekipa CK mlada i da im je ovo veliki uspjeh.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 10:06 am

Mozda je smrsao jer planinari i stalno vozi motor.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 11:25 am

Moguće.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 3:45 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 12196280_697226010414173_93133282530027765_n
Mnogo su lepi.Bas sam ih zavolela.Ima i dosta finih klipova sa njima. :cereeeeek: <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 4:09 pm

Poncha, pogledala sam ono sto si me pitala.

Pitanje je bilo sta bi uradili da su u situaciji kao u seriji, Ekim je rekao da bi se povukao, a Yusuf da bi se borio do kraja. Posle je Beyaz postavio pitanje Yusufu da su on i njegov najbolji prijatelj zaljubljeni u istu devojku sta bi uradio, on je rekao da bi se povukao ako se devojka zaljubi u ovog drugog.

Ekim u meni ne budi nikakve emocije, ni pozitivne ni negativne, sto he znak da nema harizmu, niti nesto cime zraci, zato mi je u odnosu na Yusufa i Demet neprimetan. Koliko god malo da su pricali sinoc bili su tu, Ekim kao da nije. Ali svo troje su skromni i vaspitani, nisu kao ova Gulben sebe stavljali u prvi plan i upadali u rec.
Svakako mislim da Yusuf ako bude birao prave projekte ima sanse da napreduje u karijeri, sto ne mislim za Ekima.

Steta sto Yusufu nisu dali da peva uzivo.

Hahahaha, bas si nasla koga ces da pitas za Stanislava. Otkud znam, nisam dugo videla coveka. Ne gledam ja ove njihove slike. Uglavnom ulazim s moba, a na mobilnoj verziji mora da se klikne da se otvori slika.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 4:15 pm

Ekim mozda i moze da prodje ali kao sporedan lik u serijama.
Nije za glavnog.Ne glumi dobro ni u CK.Jedino mi se svidja njegov glas.

Sari sigurno nedostaje Stanislav.Nadoknadices to sto ga nisi videla kad Adminka napravi klip.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 4:26 pm

Da, Ekim je za sporedne uloge, tacno mu je Volkan legao ko budali samar, bez obzira sto lose glumi.

To cu morati da pogledam, rekla je da ce da me preslisa.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 4:38 pm

Videcemo kako ce se njihova karijera odvijati posle CK.
Htela bih najvise Demet da gledam.Slatka je i zraci pozitivnom energijom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 5:15 pm

Bravo, Poncha, odlicno zapazenje. Jeste mi smrsao, ja mislim da je zbog uloge, ali da se bas osusio - jeste, to sam odmah primetila.

E, Sparks, sad me uplasi nacisto sa ovom. tuzni Kud i da mu lici na bivsu zenu. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 5:30 pm

Moguce da je zbog uloge morao da smrsa.

Stvarno lici na njegovu bivsu.Iskreno se nadam da nista nije bilo izmedju njih.
Ako kojim slucajem budu u vezi odmah idemo u Rusiju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 EmptySat Nov 07, 2015 6:58 pm

Saro, hvala ti. Pa znala sam ja da ćeš ti odgovoriti.

I ja sam dojma da su skromni. Nemam nikakvu zamjerku za njih, zapravo, simpatični su mi.

Naravno da sam tebe pitala. Ti se spremaš za video.

Sparks, slažem se i ja da je za sporedne uloge Ekim. Ima neki specifičan glas, nije loš.

Adminko, vidiš ti moje stručno oko. Kako pratim sve što se postavlja.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: