Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyWed Nov 04, 2015 3:20 pm

Ni meni nije jasno zasto su konobarice.Valjda ce se razjasniti u epizodi.

Burak mora da kaze da mu je Asli devojka,drugog izlaza nema.

Izgleda da je i Nihat iznenadjen.Mislim da mu sad nista nije jasno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyWed Nov 04, 2015 3:22 pm

Zanimljiv je fragman.

Cagla nece dati Asli da dise na fakultetu, bice kao Hande kada je saznala za Ferihine lazi.

Najvise me interesuje kako ce Burak reagovati na ovo da he Asli Volkanova devojka. To bi mogao da bude kraj epizode.

Mislim da ce u toku ove i sledece epizode svi saznati. Samo me interesuje kako ce Selda prihvatiti za tako kratko vreme, a da to bude koliko toliko logicno.

Da, Nihat izgleda sokirano.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyWed Nov 04, 2015 3:38 pm

Sledece dve epizode ce biti najzanimljivije za gledanje.

Jedino Burak moze da izvuce sebe i Asli.
Nema sanse da Asli kaze da je Burakova devojka.

S obzirom da kraj treba da bude srecan verovatno ce Selda shvatiti da joj je sin jedino srecan pored Asli.I tad nema drugog izbora osim da prihvati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyThu Nov 05, 2015 3:13 pm

Izasle su slike i ozet.

Cagla poludi kada sazna da Asli zivi kod Buraka. Sve sto je trazila, bilo joj je pred ocima, ali nije videla. Na Ganiju je da je smiri. Gani dobija veliku priliku da se osveti Buraku i iskoristice je na najbolji moguci nacin. Odmag pravi plan, deli ga sa Caglom i krece u akciju. Hoce li Gani ovog puta uspeti u svojim planovima za osvetu?
Asli i Gonca su odlucile da krenu na casove plesa. Kada to cuju Burak i Erdem upadaju u ljubomirnu krizu i krecu sa njima.

-------------------

O svadbi ni reci. Ozeti ove serije obicno ne otkrivaju kraj, tako da je to verovatno na kraju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyThu Nov 05, 2015 3:23 pm

Nista posebno nije napisano u ozetu.

Verovatno ce kraj epizode biti kad Cagla kaze da je Asli Volkanova devojka.
Tako ce zainteresovati publiku za sledecu epizodu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyThu Nov 05, 2015 10:31 pm

A po svemu sudeći vjenčanje jest na kraju.

S obzirom na broj nastavaka nemaju što dužiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyThu Nov 05, 2015 10:32 pm

Hvala, Sara! kisic
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 1:08 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 11377833_922045111210702_120613301_n
U potpunosti sam zaboravila na Stanislava. facepalm
Bolje mi je da se bavim njegovim zivotom nego svojim.

Sa sinom je bio na trci motora. leptirici Na slici je i covek koji je vlasnik svih tih motora.Dostupan je i njegov broj telefona.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 6:18 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 12193373_10205174163063016_5580027241690770740_n
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 11026809_10205174166343098_7828324381927423800_n
Ako mogu babe da ga upoznaju mozemo i mi.Nisam znala da ga i starije zene vole.lol!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 7:06 pm

Ja znam da sam mnogo dosadna
sa Stanislavom,vec treci post mi je o njemu. lol!

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 12191585_10205174133862286_8246766969780467207_n Ovu moram da istrazim.Mozda predstavlja opasnost.Kako se pribila uz njega. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 8:35 pm

Neka, samo ti pisi i postavljaj slije da nam Cansu ne bude neobavestena.

Kizlar, hocete li gledati Beyaza?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 8:42 pm

Mislim da cu gledati,mada ne znam kako.Gledam Kara ekmek sada i moram da gledam Djokovica jer retko koji njegov mec propustam.
I sad ne znam kako da postignem da sve odgledam. :P
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 9:00 pm

I ja gledam Djokovica, i upravo mi je iskidao sve zivce. Na tvu pratim rezultat, a Beyaza cu gledati na kompu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 9:04 pm

I meni kida zivce.Stalno se zbog njega nerviram.

Stici cu i ja da gledam Beyaza. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 9:50 pm

Gledam ja Beyaza.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 10:07 pm

Gledam i ja. Ovo dvoje su preslatki, ali ova Gulben beprestano melje, ne moze niko da dodje di reci od nje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 10:10 pm

Upravo to.

A Yusuf sramežljiv, a nije ni Ekin baš puno manje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 10:35 pm

Što je ovo malo rekao Yusuf?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 10:54 pm

Pre pesme? Rekao je da ce najverovatnije za mesec dana izbaciti nekoliko novih pesama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 11:03 pm

Ma prije onoga dijela kad su pitali publiku.

A sad kad su plesali ode Yusuf.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 11:07 pm

Samo je jos falio ovaj sto je imao 18 estetskih operacija.

Ne znam na sta mislis mozda sam propustila posto mi je ko za inat zvonio telefon pet puta, ni ples nisam videla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 11:24 pm

Ma bila je neka anketa i Yusuf je prije rekao nešto.

A pretjeraše ga sa svime. Pa oni nisu sve skupa govorili 10 minuta. Da nije ovih par isječaka i di koja rečenica, ništa.

Kao da nisu u emisiji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 11:34 pm

Aha, tada sam pricala telefonom, kada sam zavrsila bila je anketa nesto sta biste uradili da se zaljubite u devojku svog prijatelja. Pogledacu sutra kad postave epizodu na sajt pa cu ti reci.

Emisija je bila dosadna. Vecina ljudi je gledala zbog ovo troje, a vecina je verovatno i dosla u studio zbog njih, a nisu nista rekli, odnosno nista ih Beyaz nije ni pitao. Ova Gulben je pricala cak vise i od Beyaza sto je inace tesko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 11:40 pm

I nije ih nista pitao o kraju serije. O tome se i pored milion pitanja dnevno niko ne izjasnjava, ni Faruk Turgut, ni glumci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 EmptyFri Nov 06, 2015 11:46 pm

Ma epizoda je bila baš dosadna. Nekako mi se i na njima svima vidjelo. Nekako mi je sve bilo prazno i bezvezno.

Što kažeš niti ih je pitao za kraj, možda namjerno.
Nekako, mislim da je bilo puno više što se moglo staviti u emisiju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 24 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: