Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 6:35 pm

Vec dugo kriju vezu.Neka kazu vec jednom.
Tako bi serija dobila neku radnju,ovako se samo vrte u krug.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 6:49 pm

A i mogli bi da naprave uzuzetak u odnosu na ostale serije i da sami kazu, a ne da svi slucajno saznaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 7:10 pm

Inace, izgleda da su ove danasnje slike sa svadbe Sinana i Elcin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 7:42 pm

Ajde neka.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 7:49 pm

Mozda Eda i Basak urade nesto sto bi sprecilo vencanje.

Bas sad gledam Stanislava i njegov instagram i uverena sam da je Adminka njemu vračala. lol!
Kako je ona otisla,tako je i Stanislav nestao.Nista ne objavljuje. molimmmm lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 8:04 pm

I to je moguce.

Zato sto he Adminka sletela u Rusiju. Ja ti lepo vec danima govorim da ide da ganja Stanislava, a ti mi ne verujes.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 8:15 pm

Onda bi se cela epizoda vrtela oko njih dve. rolleyes
Eda je mnogo razmazena.

Nemoj da me plasis. lol!
Ja i dalje verujem da je ona na Zlatiboru. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 8:25 pm

E moja Sparks, mnogo si naivna. lol!
Kad bude krenuo Stanislav da kaci slike sa novom devojkom, a ti pocnes da je pljujes i ne znajuci da je to Adminka. lol!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptyFri Oct 30, 2015 8:31 pm

Znam da je Adminka plavusa tako da moram da obratim paznju ako Stanislav stavi neku sliku sa plavusom. lol!

Otvorila si mi oci. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 1:50 am

Tebi sam otvorila oci, a meni ce Adminka da zatvori. lol! Cekaju me kazne kad se vrati.

Sledeceg petka CK ekipa kod Beyaza.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 7:48 am

Ako vec hoce da kaznjava treba i tebe i mene da kazni.


Jedva cekam petak.Obavezno moram da ih gledam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 8:22 am

Gunaydin!

E vidiš ti Adminke. Sve kao da neće.

Vidjela sam to za Beyaz i super mi je što idu. :cereeeeek:
Saro, planiraš li gledati?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 1:27 pm

Ti imas olaksavajucu okolnost zato sto volis Stanislava, a mene jedva ceka da kazni.

Planiram da gledam. Vec sam navikla da gledam svake subote. Ja cu gledati oko 9 kao i uvek, a ti ako ces da gledas uzivo sad ti pocinje jos ranije zbog promene sata.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 2:15 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 11930833_105387369824856_677772170_n
Hvala Bogu,setio se da ima nalog na instagramu.U opisu stoji da je danas njegov film dostupan u bioskopima. <3
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 12195858_1082377358439263_8143260034043380330_n
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 12189693_10200952494011869_5275115527894513997_n Ova zena sa njim  ima neke veze sa  novim filmom.
Inace,Stanislav nije u Moskvi.Otisao je u Ukrajnu,tacnije u grad Feodosiya. <3

I mislim da sam otkrila skolu u koju ide njegov sin. :cereeeeek:


Po nasem vremenu serije pocinju bas rano.Sinoc je nova epizoda KE krenula oko pola sedam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 5:27 pm

Saro, evo sam spremna za početak epizode.

Sve je isto kao i zadnji put. Ti kad odgledaš ostavi komentar. Ili možeš i u toku gledanja.

Sparks, ajde da se i Stanislav javio.
Vidiš što je kad netko zna znanje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 5:49 pm

Komentarisacu ja i epizodu, sigurno ce neko da me iznervira.

Zeynep (Gonca) je napisala da ce biti neko iznenadjenje, koliko sam shvatila izglesa da ce da peva.

Lacin (Selda) je napisala da je vreme da Selda sazna neke stvari.

Ti si Sparks kao CIA, moramo da te vodimo u Istanbul da nam pronalazis tajne lokacije.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 5:59 pm

Bilo bi super kad bi sad saznali da su Asli i Burak u vezi.

Stvarno se osecam kao tajni agent. lol!
Sve pronalazim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 6:53 pm

Super.

Sparks, gledaš?

I da, vodimo te sa sobom.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 6:55 pm

Gledam,iako sam pod utiskom knjige koju sam procitala pa ne znam da li cu moci da se skoncentrisem. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 6:57 pm

A, čitaš knjigu? smeh

Ne reče li neki dan da ti knjige nisu drage?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 6:59 pm

Nisu mi knjige drage ali drugarica mi je preporucila jer je i ona odusevljena knjigom.I tako sam je za dva dana procitala. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 6:59 pm

Knjiga te osvojila. Super.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 7:01 pm

Burak mi se bas svidja u ovoj sceni. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 7:16 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 EmptySat Oct 31, 2015 7:21 pm

Kemerburgaz. Izgleda da jest!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: