Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 7:26 pm

Lepo je pocela epizoda. kezz

Mozda je taj isti fakultet.Meni deluje poznato,ali mozda nije iz MC-a. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 7:28 pm

Ovaj hodnik je isti ili jako sličan.

Da, epizoda je dobra. Asli je pokazala da je rad njen.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 7:31 pm

Ne znam da li je Elcin ocekivala da Cagla tako nesto lepo nacrta. lol!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 7:46 pm

Ja sam se iskidala od smeha sad.Tuca mi je bila presmesna. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 8:20 pm

Pa ovaj Volkan barem dobro glumi da udara.

Zanimljiva epizoda mi je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 8:21 pm

Burak i Gani dvije naivčine.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 8:32 pm

I meni je zanimljiva epizoda. kezz

Sad su na kampovanju,bice super scene.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 8:38 pm

Ne citam vas, da ne bih saznala sta ce biti, ja sam tek pocela. Scena sen benimsin :cereeeeek: vec sam izlizala video.
Burak ce da pravi reklamu za poslasticarnicu, verovatno ce se tako naci ove dve na svadbi
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 8:41 pm

Ta scena mi je jedna od najlepsih u seriji. <3

Sad je Gonca pevala.Mnogo slatko peva i simpaticna je. srca
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 8:53 pm

Tacno sam znala da ce podmukli Volkan da kaze da ne oseca nista prema Asli i da je to rekao da bi izazvao Buraka da orizna da su u vezi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 8:55 pm

Volkan laze kad zine. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:26 pm

Ajde, kad Sara pogleda da se raspišemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:26 pm

Fragi je odličan!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:33 pm

Ja sam morala da prekinem gledanje.Tako je to kad se previse unesem u ulogu agenta i zalutam na tudji fejsbuk profil.

Verovatno cu sutra pogledati ono sto mi je ostalo.
Ali bila je dobra epizoda.Nije bila dosadna kao prosla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:38 pm

Meni je epizoda ipak bila zanimljiva. Da su oni djetinjasti sam navikla, čak me nekako pomlađuju.

Burak mi je bio odličan u razgovorima sa Sukran i Seldom...

Volkan mi živce čupa.



Sparks, koga si sad upratila?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:43 pm

Burak je od pocetka epizode bio odlican.

Skoci mi pritisak kad vidim Volkana i Basak.Uzasni su.

Ma,imam mladjeg brata i upala sam na njegov profil i videla sam nesto sto nisam trebala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:46 pm

Bome jest. naklon

Volkan je isti majčica.

E, ostavi se tuđih profila... Ne bi tako rekla da tebi netko upadne.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:51 pm

Volkan vise lici na Basak nego Eda.
A Ede mi je nekako zao.

Nemam vise nameru da ulazim na tudje profile.
Ovo mi je poslednji put.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 9:56 pm

I po karakteru i po izgledu je na mamu.

Eda je razmažena i ide mi na živce, ali je i razumijem.




A Stanislavov?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 10:03 pm

Eda kao lik nije nista posebno ali glumica je slatka.

Ne znam da li bih upala na njegov profil.Mozda.
A moram dobro da mozgujem da bih mogla da udjem na profil.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 10:54 pm

Odgledala sam. Posto sam neke scene vise puta vracala, gledanhe se oduzilo. Fragman je odlican. Evo sad pisem komentar na epizodu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 11:20 pm

Epizoda mi je bila odlićna. Čak posle 13. prva stvarno dobra. Tom utisku naravno doprinosi i to što sam kao i uvek preskočila Edu i Basak. Znam samo da se pravi da joj je Nihat namestio batine i da su joj polomili ruku, što je Eda naravno poverovala. Ako pogledamo Edin psihološki problem i meni je žao Ede, zato što će u toj situaciji na kraju najviše ona biti povređena. I stvarno mi nije jasno kakva je ta Basak majka. Da li je moguće da joj ni malo nisu nedostajala deca i da koristi njihove slabosti da bi se osvetila bivšem mužu, žena ima manje emocija nego ubica. Ali kod Ede mi nije jasno da toliko bude glupa, ok, nedostajala joj je majka, želi da joj veruje, ali kako može da ne veruje bratu, ocu i stricu sa kojima je ceo život. Što se toga tiče Volkan je u pravu kada je rekao da su ceo život drhtali nad njom, radili sve što je poželela, a ona se ponaša kao da su joj neprijatelji. Međutim, Volkan je isti kao Basak. Prodao bi dušu đavolu da bi ostvario svoj cilj. Jako je podmukao i to ga čini mnogo opasnijim neprijateljem od Cagle. Cagla sve što radi radi otvoreno, odnosno, pokazala je svoje pravo lice i Burak i Asli su oprezni kada je ona u pitanju, ali Volkan igra jako prljavu igru. Burak i Asli njemu nisu dorasli u smislu da nemaju ništa loše u sebi, tako da im ne pada na pamet šta se krije iza Volkanovog  navodnog prijateljstva, poverovali su mu. Sad ni Burak neće braniti Asli da se viđa sa njim i stalno će da se mota oko njih, biće obavešten o svemu.

Kamp scene su mi bile slatke, bili su mi smešni.

Zvezda epizode je definitivno bio Burak. Prvo Volkan, pa Gani, pa Sukran, pa Selda.  Aj bar se Sukran opametila. Ali ako Selda sazna, nesumnjivo je da će cela posluga leteti iz kuće. Nadam se da će bar Halil i Sukran da pomognu Asli kada je Emel u pitanju.

Pretpostavljam da je prosidba blizu, Sukran je rekla da Emel nikada neće prihvatiti vezu koja nije dobila na ozbiljnosti.

Gonca super peva, ajde Erdem zna nešto da radi, zna da svira gitaru. Očekivala sam da posle Gonce peva Burak pošto je producentkinja rekla da će Yusuf uskoro pevati.

Gani mi je totalno razočarenje. Kada se pojavio očekivala sam da psihopata koji bi mi se svideo bez obzira što je Burakov neprijatelj, ali ispao je kukavica i naivćina.

Elcin me je prijatno iznenadila.

E sad fragman... Očigledno da Cagla nije ništa rekla, verovatno je Gani sprečio. Znači Nihat je još pre saznao da su ovo dvoje zajedno. Od njega očekujem malo razumnije ponašanje od Selde, ako ništa drugo bar da razgovara sa Burakom kao otac sa sinom. Naravno, ne očekujem da će prihvatiti Asli. Selda ih je videla, ali Burak će verovatno nešto da slaže, kao povezao sam je i to je to. Ali Selda nije naivna, to što ih je videla dovoljno je da posumnja i da krene da istražuje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 11:26 pm

Inače, glumac koji glumi Volkana loše glumi, čak možda najgore od svih njih, ali je opet dobar izbor za tu ulogu, kad god ga vidim očekujem da će da uradi nešto podmuklo.

Ovo za časove plesa sam pre neki dan pročitala na tw. Neko je napisao da je set bio u školi plesa, ali kako nije bilo nikakvih slika, mislila sam da je možda laž.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 11:29 pm

A ovaj Erdem ima potencijal da bude seksualni manijak. lol!
Prvo fora sa medvedom da bi bili u istom šatoru, sad u fragmanu ples telo uz telo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 EmptySat Oct 31, 2015 11:52 pm

Gde ste devojke? Dok sam ja odgledala, vi ste zaspale.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: