Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 6:00 pm

Pih Adminka vodi. durica
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 6:04 pm

Šta da ti kažem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 6:24 pm

Adminko, sta nam to lepo spremas?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:03 pm

Evo ga. Merder

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:20 pm

<3 <3 <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:24 pm

Šta kažete na ovo? wow

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 1517173_686118211488446_2051644971_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:32 pm

Bicepsi su wow to sam prvo primetila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:33 pm

To sam i ja, zato sam i stavila taj smajli. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:43 pm

Super klip.

I da sad mi stize obavestenje  kad Sara nesto pise. jupi
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:45 pm

E, drago mi je. to
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:47 pm

Super je klip kezz
On se jos nije osisao? o Boze
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:47 pm

Uh, mnogo mi to. ::

Jeste mnogo,ali ako zavolis seriju i to ce ti biti malo.Meni je zao sto neke epizode nisam pazljivije pratila,ali kad se serija zavrsi planiram sve opet da gledam. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:49 pm

Pa, on je i puštao kosu zbog tog filma, Merder. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:49 pm

Ja sam je celu gledala vec jedno 3 puta lol!
Pokusavajuci da otkrijem ko je A , ali slabo mi ide kezz
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:50 pm

Ja se ponadala da ce da se osisa napokon , ama yok dosadno
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 7:52 pm

Pokusavajuci da otkrijem ko je A , ali slabo mi ide ::
Ja sam posle svake odgledane epizode razmisljala ko se ponasao cudno i ko bi mogao da bude A.Imala sam razne teorije,neke su bile preglupe. lol!
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 8:11 pm

Moje i nisu bile glupe toliko lol!
Ali kad vidim sta sve fanovima pada napamet i do kakvih zakljucaka dolaze ja sam cist amater smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 8:29 pm

Adminko, super je video. Odlične scene. kezz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 8:43 pm

Ponchita sta kazes na Delibal?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 8:44 pm

Ja čekam Tarika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyMon Jul 20, 2015 8:45 pm

Merder ::
Ja se ponadala da ce da se osisa napokon , ama yok dosadno

Svi čekamo k'o ozebli sunce da završi snimanje ovog filma, pa da se ošiša i da nam svane. smeh

Drago mi je da vam se sviđa klip. cvetic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyTue Jul 21, 2015 9:42 am

Gunaydin, kizlar! grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyTue Jul 21, 2015 9:44 am

Šta je bre ovo, sinoć Slavica glasala za Merderin avatar, a danas izgleda neki gost za Ponchin. wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyTue Jul 21, 2015 9:58 am

Gunaydin.

I, odgledala MC do kraja s prijevodom. Sad mi je još potpuniji dojam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 EmptyTue Jul 21, 2015 9:59 am

Znači, sad se može reći da si završila sa MC-om? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
Назад на врх 
Страна 25 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: