Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:37 pm

Frizure je imao svakakve, i taj period duže kose... Ali mislim da mu sad i nije tako draga. Pa lani se, čim se vratio s odmora, ošišao... Tako da se nadam i da će nakon filma, već duže vrijeme ima dužu kosu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:39 pm

I ja se iskreno nadam, pu, pu, ne ureklo nam se nadanje. moli se
Koliko Kivi stoji duza kosa, toliko njemu ne stoji.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:41 pm

Ma ne stoji mu. Mislim, lijep je on i lijepa mu je kosa, nije neka ofucana i raspala. Uvija se i ima lijepe uvojke. Ali bolje mu stoji kratko i lijepe frizure.

A s tobom sam se jednom i zakačila kad si napisala da se stalno bunimo na frizuru i da smo zastale u AFK-u.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:43 pm

Izgleda da se nešto dogodilo Cagatayu? Saro, znaš li ti išta?

Izgleda da mu je umro ujak ili stric.


Последњи изменио Poncha дана Tue Jun 23, 2015 2:45 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:44 pm

Al' resile smo odmah to u pp, secas se. kezz

Poncha ::
Mislim, lijep je on i lijepa mu je kosa, nije neka ofucana i raspala. Uvija se i ima lijepe uvojke.

Na ovo umirem. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:44 pm

Sta? Nemo' me plasite sad...
Da nije opet neki virus na tw?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:47 pm

Jesmo, zato sam ti se i javila jer mi nije bilo jasno zašto tako pišeš. I kako mi možeš reći da sam zaostala s Emirom, a ja jadna s Yamanom živim. Kud Caga tu i ja.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:48 pm

Bas mi je zao. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:48 pm

A, secas se sta sam ti ja rekla na to. Da sam poruku ostavila Femirovcima i Femirovkama, a da se nije odnosilo na tebe.
Imam sacuvane te poruke. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:50 pm

Znam, znam. kezz


Baš mi je žao Cage.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:50 pm

A i meni. Jel' pise dayi ili amca?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:50 pm

Cagi je umro stric.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:52 pm

Sara je dobro rekla, piše amica.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:53 pm

Jeste, amca je stric.
Sad sam procitala tu tvoju poruku. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:54 pm

Nekako baš je tužno gledati ovu njegovu sliku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 2:56 pm

Jel' cete da mi se smejete sad ako pitam ko je tu Engin?
Jer, ja svuda cujem da se on ne razdvaja od Cage, a ni ne znam kako izgleda covek. smeh

Potresen je, vidi se. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:01 pm

Engin je Cagin menadžer. Na odmoru je u Grčkoj, nije s Cagom bio sad.

Kako ne znaš kako izgleda?
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 10554103_679400845472990_1098436654_n

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 10518043_627827790624998_289544914_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:04 pm

Odvratan je.
Znam da mu je menadzer, ali nikako se nisam fokusirala na druge osobe do njega na fotkama koje mi nisu poznate.
Hvala ti. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:10 pm

Nema na čemu. Ja npr. sve više shvaćam u kojem smjeru ga Engin savjetuje i sve mi je čovjek draži. Čovjek se vodi ovim work hard in silence,let success make the noise!

A inače, otkako je on menadžer, Cagatay vuče samo dobre korake.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:11 pm

Danas ste baš vredne, jedva sam sve isčitala.

Što se Serinih silikona tiče, ja protiv njih nemam ništa, kao prvo njena stvar, kao drugo mislim da nisu preterani, nisu baloni i ne bodu oči. Inače protvi estetske hirurgije nemam ništa protiv, ako neko nije zadovoljan svojim telom, a ima šansu to da promeni, meni je to ok, sve dok nije preterano.
Ali kad nekoga ne voliš i ne želiš da ga zavoliš onda ti sve bode oči i sve ti smeta, tako je i sa Serenay i Femirovcima.

Ja ne znam kada sam zavolela Emira, prvo mi je bila prepreka da ga zavolim Cagina gluma, ali to je trajalo prve 3, 4 epizode, posle je polako počeo da me osvaja. I što se Feriha više infantilno ponašala, to sam više volela Emira.

Vidiš, ja zato ne volim forume i uvek sam ih izbegavala, sto ljudi sto ćudi, uvek se nađe neka budala koja će ostalima da kvari uživanje. I onda hoćeđ nećeš, moraš da stvoriš klan. lol!
Ali AFK tema na sapunicama je bila poseban slučaj, kad se setim stalnih dogovaranja preko pp-a, pozivanja ostalih da se pridruže klanu, čak smo LaVie i ja jedna drugoj pisale postove, kad jedna nema vremena,
druga piše i prosledi. Haos.
Mi smo na offu imale internu zezanciju preko kojesmo kroz zezanje analizirale seriju, Cagu, Hazal i ostale. Svako je tamo bio odbrodošao, niko nije oteran sa teme, e posle je i tamo došlo do rata pa smo se mi povukle i pisale jedna drugo na nekom drugom mestu. Sada off nažalost liči na temu za ogovaranje Cage.
Čak sam jednom rekla Ponchi da ću na kraju da otvorim na offu "Anti Cagatay Ulusoy" temu i da ih pozovem da pišu tamo.

Kad se pre Engin vratio, pre neki dan je bio sa Ilknur, Seckinom i Deryom u Solunu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:12 pm

A, pa dobro, onda svaka cast, meni je u faci odvratan, onako pravi Turcin. kezz
Ne znam od kad mu je menadzer, ali uspeh je ocit.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:13 pm

Istina je ovo za Engina, dobra stvar je što se bavi samo Cagom, nema više velikih zvezda čijim karijerama mora da se bavi i nije pretvorio agenciju u mašineriju koja štancuje glumce. Ima vremena da se posveti Cagi, a kako su i prijatelji, saradnja je još bolja.

Postao mu je menadžer negde početkom MC-a.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:16 pm

Vau, vay, vay! wow
Pa, bas vam je bilo super, ovo nigde dosad nisam cula.
Merder i ja jesmo bile klan, zato sto je na MC temi ta hejterka dusu pojela i onda su jos par njih isto hejtovale, pa sam ja njoj slala u pp kad i kojoj gde i sta na odgovori, ali ovako nesto... bravo
Cekaj, na off-u ste to pisale, ali na kom? AFK off-u?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:17 pm

Ma znam da ti nemaš ništa protiv, ja samo kažem ovi što komentiraju. A ja se slažem s tobom. Svakome njemu na izbor što će.
S ostatkom se slažem.

Znam da ste imale, bilo vas je lijepo čitati.

Ne znam je li se Engin vratio iz Grčke. A vjerojatno hoće.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 EmptyTue Jun 23, 2015 3:20 pm

Ma nas je bilo puno u klanu.

Da, na AFK offu. Tema je postala dosadna zato što su tamo svi već bili odgledali seriju, pa smo onda smislile igricu i vratile je u život. Zezale smo se. Evo ti.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=781033&page=81
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 3 of 41Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: