Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:08 pm

Jesam, zato sto ne podnosim licemerje i folirazu. Ma, taj anin forum ima odredjeni klan devojaka, samo ja nisam znala da i ova doticna pripada njima.
Mislila sam samo da je hejter MC, ali ipak se pokazala mnogo gorom.
Evo, da vas upoznam sa likom i delom. lol!
http://www.ana.rs/forum/index.php?action=profile;u=14077
A, evo i ostalih opajdara.
http://www.ana.rs/forum/index.php?action=profile;u=47511
http://www.ana.rs/forum/index.php?action=profile;u=41120
http://www.ana.rs/forum/index.php?action=profile;u=44063

E, sad mi je lakse, ispraznila sam se iako me sigurno nista nisi razumela. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:12 pm

Hocem ovu kombinejsn. to

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Tumblr_n9n51gzHsj1smko2go1_500

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Tumblr_n9n51gzHsj1smko2go4_500

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Tumblr_n9n51gzHsj1smko2go2_500
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:13 pm

Meni ti ovi linkovi ne otvaraju jer ih može vidjeti samo registrirani član tog foruma. Merder će ti sigurno biti i više od koristi.

Ja sam svojevremeno bila dio klana, možda i još uvijek na forum.hr. I dalje se Sara i ja pokrivamo. Mislim tako ispada drugima valjda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:13 pm

Ova kombinacija je moguća.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:17 pm

A, ne, ne, nisam na taj tip klana misila. Takav klan smo Merder i ja na ani. lol!
Nego, ovo ti je bre mnogo gore, npr. njih tri-cetiri se druze na forumu preko 3 god. i dodje neka nova clanica na "njihovu" temu (o Kenanu, lupam) i ove je odmah ne prihvataju, izbegavaju, omalovazavaju.
Ne govorim o sebi, ja sam se svadjala s njima smeh u pocetku, pa ok, ali druge jako fine devojke i to tek dodju, upoznaju se sa forumom i ove im tako prirede dobrodoslicu.
A, posle, ako se ne daj Boze cura uklopi sa drugima na temi, onda one krenu da je ogovaraju tim clanicama i tako je na kraju svi izbegavaju.
A, to sve zato sto se ne slaze sa njihovim ubedjenjem da je Kenan savrsenstvo. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:23 pm

Zna i Slavica o cemu pricam, dovoljno je da spomenem Suljobus.

Poncha, Sara i ja smo se izjasnile sa kim zelimo Cagu da gledamo. A, ti, imas neku posebnu zelju? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:27 pm

Aha. Pa dobro, kažem da je za vrijeme AFK-a bilo klanova, potpisvanja jednih drugih, dijeljenja strana i koječega. Ja sam za vrijeme AFK-a bila isključivi Femir.
A kasnije uvijek ispada da se pokrivamo.

Uvijek na forumu postoji uhodana ekipa koja komentira i onda pridošlice kako se snađu. Meni je uvijek bilo zanimljivo kad netko novi dođe.

Npr. Sara je imala divnu ekipu u kojoj su se šalile, pisale ozbiljne analize na off-u i šalile se. Bilo im je super. A onda se ta ekipa raspala, drugi su (smo) im došle na temu. Ali ima i ovoga što ti pišeš.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:30 pm

Za Cagu ja nemam nekih posebnih želja. Tko bude, bude. Ali voljela bih nekoga tko će mu parirati glumom i iz njega izvlačiti najbolje. Nekoga s kim će biti još bolji.

Već sam prije govorila da me zanima kako bi bilo s Beren ga vidjeti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:41 pm

Vala, ja jesam na hr.forumu videla teske i nepodnosljive hejtere, ali onako nesto samo sam na ani dozivela.
Ali, drago mi je ipak, kad malo bolje razmislim, da nisam njih upoznala mozda ne bih ni vas.

Trazeci jedan klip Cage i Berenke, koji je ocito izbrisan, naisla sam ovaj, bas je dobar. kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 1:46 pm

Sad citam neke komentare s pocetka i kad nisam pala sa stolice na ovaj. smeh

I mene je Sude grozna. Kako ga je samo opalila (besan smajli docarava jos bolje tvoj komentar)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:19 pm

Kad bi Ay yapim ovoliko poznatih smjestio u jednu seriju. Što biste ti i Sara?


Što je bilo tada? kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:20 pm

Jedna sa seta

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 11348146_1624334411148786_42535360_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:21 pm

Na kraju 6. epizode, kad je Orkun namestio da je Yaman ukrao onaj novac za Miru, pa ga Sude zviznula. Komentar na to. smeh
Zato sto ja sad gledam 7. i onda mi zanimljivo vase komentare u to vreme da citam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:23 pm

Ja bih ludela pred svaki fragman gore nego pred finalne epizode MC sto sam ludela. smeh
Ma, nema sanse njih troje da spoje, niti Kivu i Kendzu sa Cansu, ali ti klipovi bas dobro dodju zbog toga.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:24 pm

Onda samo čitaj. kezz

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:24 pm

Zato i pitam. I za koga bi navijale? Bojim se za vaše srce.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:25 pm

I treba da se bojis. smeh
Pa, u ovom slucaju bih malo vecu prednost dala Cagi, zato sto smo gledali Kivu i Beren vec, a sad on sa Beren treba da se pokaze. kezz
Isti slucaj bi bio i kad bi bili Kivo-Cansu-Kenan.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:29 pm

A dobro. Pošteno.

Samo da vas srce ne izda od duple doze. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:31 pm

Jel' bi ti bilo posteno i kad bih navijala opet za Kivu? lol!
Mene vala i bi, mozda je i bolje sto ih nikad sve troje necu videti. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:33 pm

Pa bilo bi pošteno da navijaš za njega. Ja neću govoriti za koga bih. Ako bih osjetila kemiju Cage i Beren i ako on nju voli ja onda zna se za koga navijam...

Tako da možeš navijati za Kivu. Svađat ćemo se, tj. raspravljat ćemo, objektivno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:34 pm

Ala Cagi kose sad...

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 CIL1fL-UcAA05fC

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 CIL1_FIW8AAG6m4

Možda je vrijeme za film.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:34 pm

Ma znam, salim se malo. kezz
Za tebe znamo, ti bi navijala za Cagu i da glumi Leventa u rimejku AFK. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:35 pm

jao
Ja se nesto plasim da se njemu, ne daj Boze, ne svidi ovako (posto sam vidjala i stare neke njegove fotke sa duzom kosom) i da ostavi tako kosu i nakon filma. jao


Последњи изменио Admin дана Tue Jun 23, 2015 2:36 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:36 pm

smeh smeh smeh

E sad... Govorila bih mu budalo što ti treba, ali ako bi se pošteno borio za nju, ajde hajde...


Последњи изменио Poncha дана Tue Jun 23, 2015 2:38 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 EmptyTue Jun 23, 2015 2:36 pm

smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 2 of 41Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: