Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 12:53 pm

I onda pita Yamana što si joj rekao. smeh smeh smeh srca

Dobar je. Nije njega zaludu Eylul predložila za modela. A Yamanove rekacije na to. kezz smeh <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 12:57 pm

Sad si me podsetila na te scene. smeh smeh smeh

Evo i ove. kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:02 pm

Odličan je. kezz


Je li Ece ovo dobila unuka. A vidi joj komentara ispod. Već traže Kivu i Serenay. Pa gdje ispod slike ove.


Последњи изменио Poncha дана Wed Jun 24, 2015 1:06 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:04 pm

Jeste i koliko sam shvatila zove se Kuzey. kezz
A, meni zapalo sto pisu kako je tacno 5 godina od smrti Bihter Zijagil. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:05 pm

I to isto. Ispod slike o rođenju djeteta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:06 pm

E, jeste, to stvarno nema smisla.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:13 pm

Ma dobro, neka pišu, briga me.
Mislim i općenito na komentare slika.

Evo sam i pogledala iz 68. Kenana i Yamana. <3  Imam osjećaj da je Caga pod dodatnim pritiskom kad treba na engleskom štogod reći. Ali baš je sladak.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:16 pm

A, ja nemam ton i zato ne mogu da gledam 8, a gleda mi se. tuzni
I ja sam stekla utisak da je stalno u grcu kad treba na engleskom nesto da kaze. A, mnogo je sladak kad je u grcu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:18 pm

Evo da ne nastavljam u tom tonu branjenja i hvaljenja. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:19 pm

smeh Ma, samo ti njega brani i hvali. Ti nisi Poncha, ako ga ne hvalis i ne branis. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 1:27 pm

Yok... kisic

Samo ti zezaj.


A ovdje mi je Ali možda čak i bio uvjerljiviji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 3:46 pm

Je li ovo Burak ostao s onom Orkunovom bivšom?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 4:35 pm

Što volim kad mi ovako osavite materijal za čitanje uz kafu.

Ovde je vreme takođe uzasno, 14 stepeni. Mrzim kišu.

Lista. bravo

Ne mogu precizno da kažem kada su mi se YaMira uvukli pod kožu, bili su mi slatki u prvoj sezoni, ali da sam baš vraćala njihove scene i gledala ih više puta, nisam. Možda tek krajem prve sezone, a potpuno su me osvojili tek u drugoj.
Ja isto nisam volela Sereny i ona mi je bila jedina u glumačkoj postavi koja mi se nije svidela, inače sam bila oduševljena glumačkom postavom kada sam čula da će biti Baris, Mine i Hazar. Ali nije dolazilo u obzir da ne gledam Caginu seriju, tako da sam morala sebe da nateram ili da se naviknem na nju ili da se nerviram. Međutim Mira je toliko dobro napisan lik i Serenay je toliko dobro ušla u lik da mi nije trebalo puno da je zavolim. Sada mi je drago što sam pratila sve od prve slike i prvog fragmana, jer se u moru glupih i nekvalitetnih mladalačkih serija ova ističe po svemu.

Femirovci mogu da pljuju koliko hoće, ali ova serija je Cagi donela veliki uspeh, a na njihovu, pa čak i moju žalost, mora se priznati da je Serenay trenutno popularnija i uspešnija od Hazal. To je nepobitna činjenica. Mogu ljudi da vole ili ne vole nju ili bilo koju drugu glumicu, ali stalno pljuvanje i iritiranje fanova mi nije jasno. Ni ja ne volim neke glumica pa ne idem po njihovim temama da ih pljujem.

Caga je već sada bolji glumac od Kenana ima bolju mimiku i mnogo bolju moć transformacije.

Berg i Kenan su meni ok par, mislim fizički pristaju jedno drugom. A Berg je teško naći pogodnog partnera, em izgleda dosta starije nego što jeste, em je previsoka. Recimo Kivo je mlađi od nje samo godinu dana, a pored nje bi izgledao kao beba. Kod njih dvoje mi se sviđa što se vidi da su postali baš dobri prijatelji i to ne kriju. Volim kad vidim na slikama iza kamre da se ekipa dobro slaže. Isto kao Engin i Tuba. Valjda zato što su obe udate i imaju decu, pa novinari i fanovi nisu toliko poludeli da ih spajaju. A Karadayi i KPA ipak imaju odraslije fanove od Caginih i Hazalinih.

Vala uvek sam protiv stalnog poređenja KM i MC-a, fanovi MC-a stalno napadaju scenariste KM-a da kopiraju MC, ali ova scena venčanja je stvarno čista kopija.

Kenana sam i ja negde u dubini duše volela koliko god sam ga kritikovala. Bilo je nešto u njegovom liku zbog čega nisam mogla da ga ne volim. Možda ima veze i sa glumcem koji je simpatičan. Ja inače u nekim serijama volim i negativce ako su dobro odrađeni. Recimo nećete verovati, ali nikako ne mogu da mrzim Metina iz KPA. Prvo što mi je taj glumac beskrajno simpatičan još od Asi, drugo što mu lik psihopate savršeno stoji i treće dobro mi je osmišljen njegov lik. U principu ni Sude nije toliko loše osmišljena, da je bila bolja glumica i da je Ece malo više radila na njenom liku imala je potencijala da je ljudi vole, a ovako je bila odvratna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 6:10 pm

Dobro si ti imala volje čitati što smo pisale.

I kod mene je zahladilo, ali brat je bio na moru. Ima ljudi koji se i kupaju.

Meni je drago da sam pratila MC, toliko da mi je sad žao što nema ničega o seriji. Gledam ovo i neka me tuga obuzme.

Inače, serija uz sve svoje mane je pokazala jednu priču od početka do kraja i lijepo je priča zaokružena i ispričana. Ovako, gledajući unatrag ne mogu reći da imam neku veliku zamjerku što se ukupno serije tiče.

Femirovci mogu govoriti što god hoće, Hazalisti isto, ali eno na anketama vodi Serenay debelo, u anketi o najboljim fanovima ona vodi debelo ispred i Cage i Hazal... I u drugim kategorijama (link što je Adminka stavila) je bolja pozicionirana od Hazal. Njene su slike lajkane, ima mnoštvo fanova na društvenim mrežama. O čemu više pričamo. Ok, nije ti simpatična, ali ne možeš reći da nije bila dobar izbor za Miru. Po meni ju je odradila odlično, čak mi je na momente djelovala kao da to ona stvarno i je.

O glumcima koje hvalim pišem, a o onima koje ne volim, mogu jednom reći da mi nisu dragi, ali nemam potrebe stalno isto ponavljati.

Mislim da si dobro rekla ovo za Berg. Izrazito je visoka i djeluje starije pa je za nju i teško naći odgovarajućeg partnera. Ona i Kenan su mi zbog toga super, a super su mi i bili kad se pojave zajedno.
Mislim da ovo o dobnoj skupini gledatelja i to da su oni u barku ima veze.

Drago mi je da ni vama Kenan nije bio mrzak. I vrlo vjerojatno jest da je tako zbog simpatičnosti glumca. I mislim da bi bio super na kraju, da bi bio dobar otac.

Metin ni meni nije tako loš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 8:20 pm

Samo da vas pozdravim, upravo sam procitala sta ste pisale, trenutno sam jos uvek nisam sva svoja, pa cu kasnije odgovoriti. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 9:52 pm

Sta je ovo, Poncha, rekla bih da ovo nisu kao Yaman i Mira?

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 11659307_372484802951197_2528260758090349130_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:00 pm

Saro, svaka ti k'o Njegoseva, nemam sta da dodam.

Poncha ::
Meni je drago da sam pratila MC, toliko da mi je sad žao što nema ničega o seriji. Gledam ovo i neka me tuga obuzme.

Bas ovo. tuzni
Ne znam ni da li cu nastavljati druge serije ovako da pratim kao sto sam njih.
Jednostavno, vise nisam spremna ni sposobna da se vezujem ponovo ovako.
Jedino cekam tu seriju sa Cansu, i naravno, svakako cu svaku narednu Caginu seriju ispratiti. Ovo ostalo ne verujem, izguracu samo KPA do kraja, inace sam preorijentisana na arhivu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:25 pm

Admin ::
Sta je ovo, Poncha, rekla bih da ovo nisu kao Yaman i Mira?

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 11659307_372484802951197_2528260758090349130_n

Ja bih rekla da je ovo neka montaža. Da je sa seta, čulo bi se. Serenayina haljina liči na onu s vjenčanja, a njegovo odijelo je neko od prije, nije s vjenčanja.

Ja sam se za ovu seriju vezala, a Caga je imao privilegiju da gledam i to bez prijevoda. A znamo kakva sam ja s turskim da mi nije vas i ostalih prijevoda.

Nisam ja odgledala cijelog Beyaza. Sad sam na stranici MCFBF vidjela video s Barisem.

Ovaj lik je legenda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:35 pm

E, vidis, montaza mi nije pala na pamet. Moguce je najpre to.

A, tek sad to vidis? On je legenda, genijalac, ja sam se odusevila kad sam to videla.
Inace mi je drago sto sam Beyazovu emisiju pratila, jer iako nije bilo Cage, Baris je bio glavni tamo. A, volim i Serenay.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:39 pm

Pogledala sam ponovno sliku. Nije vjenčanje u pitanju nego zaruke u Mirnoj kući kad su ih slikali mobitelima. Tako da mislim da se ipak radi o Yamanu i Miri.

Moglo bi ovo biti pred zgradom.

Ne, nisam prije pogledala to. I super mi je on. <3  Čovjek jednostavno zrači i tako je simpatičan.


Последњи изменио Poncha дана Wed Jun 24, 2015 10:41 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:40 pm

Ja njega obozavam. Ali, bas ga obozavam. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:41 pm

Pa čovjek je talent živi. I one su oduševljene.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:44 pm

Nema ko ga ne bi voleo. Gledam sad Ezela i MC, i pre sam naravno znala koliku je razliku napravio izmedju Kerpetena i Selima.
Ali, sad kad ovako gledam paralelno, nemam sta dodati sem... naklon
Caga i ostala ekipa MC su bas srecnici sto su dobili priliku sa njim glumiti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:45 pm

Njemu treba reći da ga se voli. Dečko jednostavno voli zahvaljivati.

kezz

Iako, što je drugo mogao reći?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 EmptyWed Jun 24, 2015 10:46 pm

Slažem se za Barisa. kezz
Meni je on bio i u Ezelu predrag. I lik i glumac. Baris osim talenta ima nešto što privuče čovjeka ekranu i svi koji rade s njim mogu biti počašćeni.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 8 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: