Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyMon Jun 15, 2015 9:27 pm

Odlicno. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyMon Jun 15, 2015 10:54 pm

Vala moracu da se izvinim Femirovcima, izgleda da je Hazal stvarno bila na MC setu. Kmf je dokazala slikama.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyMon Jun 15, 2015 11:38 pm

Sta ce ona tamo, kao da je Cansu dolazila na set Karadaya. ljutko
lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyMon Jun 15, 2015 11:48 pm

Hahaha mozda i jeste, samo nema ovako sposobne uhode.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:08 am

Ezel popularnija serija od AFK i ne samo Ezel, a nigde tako lude fanove ne videh kao za AFK. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:17 am

Bir Ask Hikayesi je serija koja je ukinuta zbog loseg rejtinga, a fanovi glavnog para su isto ovoliko bolesni, toliko da svaki dan terorisu i njih dvoje i njegovu devojku, jer eto oni smatraju da su njih dvoje stvoreni jedno za drugo. Istina je da su imali odlicnu hemiju, ali su im se putevi razisli isto kao Cagi i Hazal nakon sto se zavrsila serija. Osim njih i Femirovaca nisam videla vece bolesnike, eventualno AsiDemir fanovi, ali ovi su gori i od njih.
Pa koliko su bili popularni Bihter u Behlul pa su fanovi posle sasvim normalno prihvatili njihove nove serije i partnere.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:24 am

Ja nisam ni shvatila odnos Cage Hazal. Jel' oni vaze za prijatelje, poput Cansu i Kenana ili samo za kolege?
Jedino sam shvatila da nisu zajedno. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:36 am

Ja napravila anketu, glasajte svi. kezz
Nostalgicna sam, pre dve nedelje sam isto ovako pravila ankete u iscekivanju. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:36 am

Ja bih rekla da vaze za prijatelje, samo posto imaju lude fanove ne mogu poput Cansu i Kenana javno da se druze. Bar je to moj utisak, ali zajedno svakako nisu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:37 am

E, jel' istina da je Kivo bio na Berenkinom vencanju? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:37 am

Ko je glasao za Selima? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:38 am

Bio je na vencanju.

Stavila si me na muke s ovom anketom, ali zbog Cage ipak Yaman.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:39 am

Ti si glasala za Miru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:40 am

Znaci Slavica je glasala za Selima. kezz
Kod mene su Mira i Yaman mrtva trka, ali posto znam da cete ti i Poncha za Yamana, ja sam glasala za Miru.
Sad se setih da ce i Merder za nju i bice nereseno. jao
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:41 am

Ali ja volim i Selima i Sedef.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:42 am

I ja ih volim, Selima posebno. Sedef cak vise volim od Ender.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:44 am

I ja Sedef vise volim od Ender, mada su Mine i Baris imali dobru hemiju. Inace je Defne lik Sedef seo ko budali samar, mozda je i ne bismo toliko voleli da je igrala neka druga glumica.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:46 am

Slazem se.
Cim se pojavila, mene je odusevila, imala je legendarnih momenata.
I Defne mi je bila pravo osvezenje, posebno u prvoj sezoni. Bila sam odusevljena njenom lepotom i glumom.
A, meni je Baris od svojih partnerki najbolju hemiju imao sa Burcinkom. Ali i Azad... kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:50 am

I meni je Defne jako lepa, zapravo zena ima harizmu i nesto posebno cime zraci.
Istina, njih dvoje su bili super spoj u svakom pogledu i kao glumci i kao likovi. Meni je Burcinka preslatka i uvek igra neku otkacenu zenu, to joj odlicno stoji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:51 am

Defne je vec igrala aa Barisem u Al Yazmalim, ali je tamo imala gotovo neprimetnu ulogu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 12:55 am

Dobro da si mi rekla to, mozda jednom bacim pogled.
Ja sam od Barisa pored Ezela i MC odgledala samo film Ya sonra.
I tu me odusevio, nema gde nije...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 1:00 am

Serija je u principu dosadna sa nairitantnijim glavnim zenskim likom i najglupljim krajem, ali ja sam eto gledala zbog Barisa i Seckina, inace je Seckinova gluma tu ocajna jer mu je prva uloga. Pored njih glume i Ozge O., Saygin Soysal i Olcay iz MCa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 1:01 am

A, jel' si gledala Berenkin Intikam?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 1:01 am

Baris glumi levo smetalo, nesto slicno kao Levent iz AFK.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 EmptyTue Jun 16, 2015 1:02 am

Gledala sam malo pa sam odustala jer sam jedno vreme gledala Revenge i sve je bilo copy/paste.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Назад на врх 
Страна 13 of 39Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: