Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptySun Jun 14, 2015 9:17 pm

Dobra ti je ideja. kezz

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptySun Jun 14, 2015 9:18 pm

A, sad gledam naslov ove teme... kako me rastuzi ovo komentarisanje live epizoda... Vise nema tog live... placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:02 am

Već smo prešli na vol 2, mnogo pričamo.

Hajde kizlar, šta ste se rastužile toliko, snimaće Caga novu seriju pa ćete se opet ovako vezati.

U ovoj Star life reportaži mi je Caga isti Emir, osmeh, mimike, glas, pustio je bradicu, kao da je izašao potpuno iz uloge Yamana i vratio se na staro.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:17 am

Ma, znam ja sve to, ali lakse mi je da izbacim na ovim postovima sve moje emocije, nekako kad delim to sa vama bude mi lakse. <3
A i Poncha i ja isto smo se vezale za njih, isto sad sve prozivljavamo, a ti si nam tu da nas oraspolozis... grupni zagrljaj

Koliko god mene i ova tvoja poslednja recenica rastuzila, to samo svedoci koliko je on glumacki napredovao.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:29 am

Razumem vas, ja sam već ogulala, da znaš koliko mi se serija koje sam volela završilo.
Dok se još nisam navikla da se MC završio i da sutra nema fragmana, več pokušavam da prebolim unapred kraj KPA.

Kako nije, ja sam bila impresionirana još kad sam videla prvu scenu MC-a, potpuno je bio promenio način govora, stav, sve, čak i osmeh. A to je ono što ja kod glumaca obožavam, da ne povedu prethodni lik u novu seriju. Koliko god apsurdno zvučalo čak ni sebe nije poveo u Altinkoy, postao je neko sasvim drugi.
Ima odličnu moć transformacije, mene ni u Anadolu Kartallari nije podsećao na Emira, iako je tada još uvek bio dosta slab što se tiče glume.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:33 am

Ja o tome razmisljam i ne mogu nekako da se pomirim s tim. placljivko
Nisam verovala da ce mi ovoliko nedostajati.

Jeste, tako je mene Beren impresionirala s promene Bihter na Fatmagul, isto kao Caga. naklon
Totalno sve, mimika, pogled, stav, hod, sve... Valjda zato i vidim njih dvoje kao neki svoj par iz snova. kezz
I bas zbog te promene jos u prvoj, zahvaljuci tome ja sam mogla MC sasvim normalno da gledam, bez da se osvrcem na AFK.
Pred pretposlednju epizodu, ja sam okrenula AFK i nimalo mi nije bio problem iz jedne price u drugu da se prebacim, a isti je glumac.
To cak ni Kenan nije uspeo, zato ja Cagi skidam kapu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:43 am

Baš to sam malopre htela da napišem za Beren, ja sam nju zavolela kao Bihter, ali me je postpuno kupila kada sam videla koliko je za kratko vreme uspela da se prebaci u potpuno suprotnu ulogu. Prošlo je manje od dva meseca. Njena ćivotna uloga je Bihter, ali Fatma joj je baš bila prilika da se pokaže i dokaže kao vrhunska glumica.

Da, AFK i MC mogu da se gledaju paralelno i da nemaš nikakav problem, zato što Yamana i Emira vidiš kao dve potpuno različite osobe.

Kenan je dobar glumac, ali ima jednu manu koju ima i Hazal, slabo rade na glumi, došli su do neke tačke i tu su stali, uvek imaju iste mimike, na isti način glume osećanja, itd. Kenana sam gledala samo u Ezelu, ali moja mama gleda Karadayi pa povremeno bacim pogled i stekla sam takav utisak.

Jesi videla da danas po tw obilazi vest da je Cansu potpisala za Ay Yapim i da nema ništa od serije sa Halitom?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:52 am

Slazem se za Beren, definitivno isto mislimo. U Bihter je unela dusu, ali je kao Fatmagul pokazala koliko je jaka, razbila je.

Odlicno si primetila to za Hazal i Kenana, bravo!
Oboje su takvi, zato me pomalo i nerviraju. Meni je Kenan jako drag, ali sto se tice glume nije najbolji, niti neki bravurozan glumac bas iz tih razloga koje si navela. Isto i Hazal.

A, Cansu je treca prica. kezz
Ona mi je posebna, zato sto totalno promeni mimiku, zena kameleon.
Eysan i Sila, toliko se u samom liku razlikuju da sam se ja odusevila. Sila nije neki ekstra odglumljen lik, nije ni prici Eysan, ali je ona mene bas zbog toga osvojila jer retke su osobe koje su sposobne toliko promeniti facu.
Ona mi ima najbolju moc transformacije.

Videla sam, jeste potpisala sa Ay yapimom i navodno joj serija ide od jeseni 2016.
Inace su je presreli novinari i na pitanje za Halita je rekla tek sam ustala, sad od vas to cujem.smeh
Meni drago, nisam navijala za Halita i nju, vec su glumili dva puta.
E, sad meni nije jasno, od glumaca koji su sad u novoj sezoni Ay yapima su Kivanc i Burak.
Burak ima seriju od jeseni, sve se i zna, a Kivanc je svoju najavio za januar, februar.
I s kim ce sad glumiti? ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:04 am

Što se Cansu tiče ne mogu da komentarišem, jer sam je gledala samo u Ezelu i bavila pogled u Muhtesemu samo na njene scene. Silu nisam gledala zato što ne volim takve serije, a ni MAA, to sam već rekla. Zato i ćekam njenu sledeću seriju, zanima me u kakvoj će se ulozi pojaviti.

2016? Koliko sam ja shvatila serija će ići od ove sezone, mada je čudno da još nema naznaka ni kakva će serija biti i o čemu će se raditi, ko je scenarista, reditelj...

Mislim da Burak ne dolazi u obzir kao njen partner, nikako ne idu jedno uz drugo, ona izgleda dosta starije od njega i ne verujem dabi Ay Yapim napravio takvu grešku.
Sve zavisi za kada planiraju seriju, ali od glumaca koji su u Ay Yapimu mislim da bi mogli da budu samo Kivanc ili Engin.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:08 am

Sad tek videh da sam napisala 2016. lol!
Pardon, mislila sam na 2015.

Ja ocekujem nesto spektakularno od nje. kezz
Ove sve godine koje nije radila je pravdala time da nije naislo nesto sto ce je privuci, ali da trazi tako nesto i cim nadje krece u rad.
Ne verujem da ce Engin iz dva razloga.
Prvi je zato sto pravi pauzu od KPA, a drugi jer se vec dvaput od ranije nagadjalo za njih.
Prvi propusteni projekat je bio Cevdet bey ve oglulari, a drugi KPA. Navodno Engin nije hteo s njom da glumi.

Ma, Burak vec ima partnerku, sve vise je verovatnoce da ce biti Kivo u pitanju. moli se to pozitivac
Inace, najavila je jako lepu pricu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:20 am

Ako je 2015 onda Engin nije, on pravi velike pauze između serija kao i svi Ay Yapimovi glumci.
Ja sam zaboravila na Cevdeta, od tog projekta su Ece i Melek na kraju odustale. Istina, i za KPA je skoro već bila gotova stvar da će biti njih dvoje i onda se odjednom pojavila Tuba. Mada ja mislim da bi njih dvoje bili dobar par.

Evet, šanse da će biti Kivo se povećavaju, ako još uzmemo u obzir da su njih dvoje baš par koji bi Ay Yapim spojio, a da mi trenutno ne padanapamet ni ko bi njoj mogao da bude partner ni njemu partnerka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:24 am

Neko pametan je ovo uradio, pa vidi samo (mozda doduse to samo ja vidim lol! ) hemiju i to izmontiranu, a kakvi bi tek bili u ekranu zajedno... oho-ho



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:34 am

Ja isto mislim da bi imali dobru hemiju i svakako bih volela više da vidim Cansu sa Kivom nego Serenay. Tim više što očekujem da će novi Kivin projekat biti bomba, jer nikako ne bi bilo dobro za njega da mu se ukine još jedna serija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:41 am

Uh, sto se tice Serenay i Cage, bolje da idu oboje na odmor pa krenu sa novim serijama od one tamo jeseni. kezz
Ne mogu, mnogo sam se vezala za MC, sad Cagin film cekamo, ali bolje da idu na odmor dok me ne prodje to.
A, i za sta sluzi arhiva? kezz

Cansu i Kivanc moraju da mi glume. Sanjam o njima, a otkad se ta vest procula ziva nisam.
Ako treba u Tursku cu otici i naterati ih kako znam i umem da glume. smeh

Mislim da je KSvS prosla tako lose zato sto je sama prica nije za Turke. Glavna junakinja Ruskinja, pocetak serije se odvija u Rusiji, a to su ipak zatucani Turci...
Ako nova serija bude imala modernu pricu, plus partnerka dostojna njega (tu mislim na popularnost) i pun pogodak.
Bolje od Cansu mu i nema, nje je publika zeljna, sigurno ce biti gledani.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:48 am

Što se Serenay tiće sve mi je jedno, a što se Cage tiče svakako je bolje da ide na odmor do jeseni 2016, ali za slučaj da počne ranije nešto da snima, to pod obavezno gledam.

Kurt nije bio gledan zbog toga, a i zato što su se Ece i Melek previše oslonile na zvučna imena i mislile da če biti gledano šta god one pisale pa su razvukle radnju kao žvaku. I pored Kive i Farah koje obožavam jedva sam odgledala 3 i po epizode. Ukratko serija je bila smrtno dosadna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:51 am

I ja sve njegovo gledam. Zato smo se i nasle ti, Poncha i ja. kezz

Ja nisam gledala KSvS, pocela sam prvu i delovalo mi je sve lepo i romanticno. Farah nesto ne volim, cenim je samo kao glumicu, ali bili su slatki ona i Kivo, medjutim iz nekog razloga nisam nastavila.
Ali, to sam napisala po pretpostavci, sad mi je i jasno zasto nije bilo gledano.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:22 pm

Ma žalim ja što neću gledati Yamana, ali još više žalim što mi nema Cage do daljnjega. Ali vidite koliko ja njega volim kad želim da se dobro odmori, posveti vrijeme čemu god želi i vrati se s nekim dobrim projektom. stidljivko

Nije me briga ništa, samo neka se on odmori, uživa i vrati.

A do tada pa i reprizine reprize ako treba gledati.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 11335536_1408590279469987_766206207_n


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:25 pm

Nisam rekla. U Hrvatskoj je počeo KPA pa sam pogledala prvih nekoliko epizoda. Zanimljiva je serija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 2:56 pm

Sto je dobar video. bravo
I nedostaju mi i zavidim im sto nisam bila s njima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:00 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:03 pm

Videla sam taj, ali je krace trajao. Hvala. kisic
Baris i sa Cagom i sa njom pevao i igrao i kupao se i skakao, itd... bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:06 pm

Nema na čemu. kisic

Kod njih je veselo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:07 pm

Da, vidim juce Barisa sa porodicom, danas citam Serenay vec otputovala na odmor...
Valjda ce i Cagi ostati nesto leta da malo i on uziva. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:13 pm

Valjda je Serenay u Grčkoj. A gdje je Caga ne znam.

Gledam sad euforiju kako je Hazal bila na setu MC-a i slikala se s jednim od radnika MC-a. Kao prije nije bilo slike. A ono slika stara 9 tjedana.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 EmptyMon Jun 15, 2015 3:17 pm

Upravo sam i ja to gledala. kezz
Sta mislis, hoce li ova nasa porodica nastaviti svoje druzenje? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Назад на врх 
Страна 8 of 39Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: