Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 3:22 pm

E, jeste, ni ona.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 4:36 pm

Metin je na setu.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 CHJVk_bWQAAQfg_

A slika zbog Cage.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 4:48 pm

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 4:51 pm

Jedan video. Samo Yaman.



I još slika s Cagom.
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 CHJZNc6WkAI81HE
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 4:58 pm

Zamisli kako ce nam biti, necemo ga gledati ovako kao u MC bar jedno godinu dana. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 4:59 pm

E znam... A treba se dečko malo i odmoriti... Valjda će kačit s vremena na vrijeme koju sličicu.

placljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:00 pm

Hoce, onoliko. smeh placljivko Ima da se povuce u neku zabit nakon sto snimi film i ako u sest meseci iskamce fanovi koju fotku bicu zadovoljna.
Ali, treba mu odmor, da.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:02 pm

Sad ce za njega kao i za Cansu da radi stara dobra arhiva i samo arhiva do nekog projekta u dalekoj buducnosti. smeh tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:04 pm

A znam da kad ne bude snimao da će biti puno manje njegovih slika, videa. A tako je to. S tim da ja ima skoro i dvije godine sam uz njega. Čak su mi se i poklapali projekti kad sam gledala.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:06 pm

Da, tako je to (Saro, obavezno pogledati!!!)
A, dobro, imala si tu srecu da ga gledas u duplim dozama, sad valjda zato moras malo da cekas. To je razlika izmedju fanova Cagataya Ulusoya i Cansu Dere.
Jer, mi sa Cansu nepravedno cekamo ovako dugo. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:09 pm

A što ću drugo nego čekati. Snimat će on film ovo ljeto.

Nekako mislim da neće praviti prevelike pauze između serija. A i tu su uvijek reprize...

Cansu pravi prevelike pauze.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:11 pm

I ja se nadam.
Samo, njemu je tesko naci odgovarajucu partnerku. On je toliko dobar, da ja ne znam koja bi jos od tih glumica mogla da mu parira po glumi.
Realno, Serenay ga je bila dostojna, umela je da ga prati.
Od ostalih, ja jedino vidim Beren. Mozda i Ceydu.
Vidim ja zapravo Cansu, ali prevelika je razlika u godinama, moze sestru stariju da mu glumi.
I taman u toj prici on muva Beren, a Cansu Kivu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:13 pm

Ja nemam ništa protiv bilo koje glumice s njim, starije i mlađe. Ali koja će biti uvjerljiva u glumi. Mogu i njega postarati malo, a nijedna od njih ne izgleda baš starije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:13 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 CHJeyfIWMAAyceH

Vidi fanova, oni nisu sramežljivi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:15 pm

Pa, naravno, kako mi ranije nije palo na pamet? wow
Ako bi ga malo postareli, Cansu bi mu odlicno odgovarala. to

Nisu, nisu, ali oni nisu Poncha Ulusoy. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:16 pm

Pa ako su ga mogli pomladiti što ga ne bi mogli i postarati.

Nisu. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:21 pm

A, Poncha, sta kazes, cisto za probu? kezz

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Ad-n-feriha-koydum-cagat

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Cagatay-ulusoy4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:28 pm

Nemam ja ništa protiv. Naprotiv. Meni ona ne izgleda starije, a i da izgleda koga briga.

Evo još jedna.
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 CHJgky2W0AEthjJ
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyWed Jun 10, 2015 5:29 pm

Pa i ne izgleda. kezz
Nego, ja je valjda toliko gledala sa Kenanom, da nisam mogla sa nekim ko je mladji da je zamislim.
Ali, zaboravila sam da i Cansu i Caga imaju taj faktor x i da sa svima idu.

Sad kad pogledah fotku pomislih na sta mu lici kosa.
A, onda pomislim koliko ce kad se zavrsi serija da mi nedostaju sva ta gundjanja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyThu Jun 11, 2015 10:28 am

Nemoj o kosi i ti. Ja se navikla već na svaku frizuru, ali šišanje mu treba nakon svega.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 CHNGlBRW4AAG72P

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 CHNG_VcWQAAIDoC

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 CHNGy_IW8AAwVOq

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyThu Jun 11, 2015 12:56 pm

Vidi kako su samo lepi njih dvoje na prvoj. I zar nije steta sto se nisu vise puta tako fotkali?
A, na drugoj su se fino oslonili jedno na drugo. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyThu Jun 11, 2015 1:51 pm

Mislim da ove slike su ipak su sklopu serije, tj. da su pozdravne slike. Mislim da je i u prvoj sezoni tako bilo sa slikama koje su snimljene za zadnji nastavak kad je bilo vjenčanje Asima i Sude.

Lijepo ih je vidjeti, slažem se.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyThu Jun 11, 2015 1:57 pm

Ne, ja najbolje da se pomirim sa tim da njih dvoje nece da se slikaju kao Serenay i Cagatay i ne ocekujem na veda partiju nikakve zagrljaje, nikakve selfije. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyThu Jun 11, 2015 1:58 pm

Citam da Cagu spajaju sa nekom Amine, lepa je cura. Ali, nesto mi ne bi isli.
Bolja je ona sto je u MC glumila Adu, ili Ceyda. Mada, vec znam da nema od toga nista, ali za film bih recimo bas volela videti njega i Ceydu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 EmptyThu Jun 11, 2015 2:06 pm

Ma slikali su se jučer jedno pred drugoga na setu. Nisu samo njih dvoje, ali slika je slika.

Ne znam za film, još nema podataka ni o partnerici ni o ostalim glumcima. Amine se spominjala i za MC i to dosta, a onda je došla Aybuke. Amine glumi sad u Asla vazgecmem s Serenayinim bivišim, Tolgahanom. Neki govore da će ta serija ići u drugu sezoni, neki da će biti gotova s ovom sezonom...

S Ceydom Ates misliš?
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: