Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyTue Jun 02, 2015 9:10 pm

Naravno, gifove sam odmah napravila. kezz

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Mcjuv MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Mck8g

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Mck9i MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Mckcm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyTue Jun 02, 2015 10:16 pm

Dobili su nagradu za najbolji glumacki par. bravo

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Timeline_Photos_Med_Cezir_for_Balkan_fans_Fac

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Photos_from_Med_Cezir_for_Balkan_fans_s_post_Me

I ovakva prilika neiskoriscena. ljutko
Imaju sansu da mi se iskupe, ako posle zavrsetka serije naprave gomilu zajednickih selfija. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyTue Jun 02, 2015 10:32 pm

Fragi mi je odličan, ne može bolje. srca Tako su lijepi, tako odgovaraju jedno drugome, tako su ukslađeni... Nadam se da nisu ovo sve njihove scene.

srca

Gifovi iz fragija divni kao i fragi. Hvala.

Ovaj iz prethodne epizode je ma nemam što reći. Ne zamjeram što je kamera bila daleko.


Za nagradu im bravo. Evo i Ali s njima.
A ti hoćeš selfie.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyTue Jun 02, 2015 11:13 pm

I meni je fragi divan, jedan od najlepsih fragija u kom su samo njihove scene. srca
Ko o cemu ja o selfijima. lol!
Imam cak osecaj da ih nadjem u Turskoj, pre bih trazila da njih dvoje urade selfi, nego da se ja ufotkam s njima. smeh
Nagrada po meni sasvim zasluzena. Nije sto su nasi, ali stvarno su najbolji par u sadasnjim serijama.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 12:01 pm

Caga neće gostovati kod Beyaza. ljutko

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 CGkTepVUQAAM1pg
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 12:11 pm

Staa????????
E, sad sam stvarno, ali stvarno besna!!!! ljutko
Pa, ovo stvarno nema smisla, tome sam se radovala vise nego epizodi. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 12:52 pm

Cagini fanovi su definitivno osuđeni na ovakve vrste mučenja. Njega ni sa jednom partnerkom ne možeš da vidiš nigde osim u scenama iz serije. Za vreme AFK je bilo milion kampanja da se pojave u nekoj emisiji, nisu. Čak su fanovi na kraju uspeli kada se već završila serija da ubede Mesut Yara da pozove Hazal i Cagu u emisiju, ali ona je pristala, on nije. Sada je i ovde isti slučaj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 12:55 pm

E, aleluje, jednom i mene Caga da iznervira zbog neceg, dosad nikad nije. smeh
Samo su Cansu, Kivanc i on imali te privilegije da nikad ne mogu da me iznerviraju sta god napravili (valjda su mi njihovi postupci ok ili ih preterano volim ne znam) uglavnom , on vise nije na toj listi. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 1:11 pm

Vala ja te razumem, ali ne znam šta će Poncha reći na ovo. kezz

S jedne strane ga razumem, previše se razvlači njegov privatni život da bi još davao i materijala. A zvezde tipa Kivanca, Beren, Cage, Cansu, Kenana, Engina itd, ne možeš u poslednje vreme da vidiš ni u jednoj emisiji.
Mislim da je to zato što previše "troše lice" po dve tri godine snimaju serije i onda bi bilo previše da se pojavljuju i po emisijama i "iskaču iz frižidera", ljudi bi se zasitili.
Sad kad se posle snimanja filma povuče u ilegalu, bar godinu dana treba da budemo srećni ako mu i sliku vidimo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 1:14 pm

Cansu je za maksimalnu kritiku, nje nema ni u serijama ni u emisijama vec pune dve godine, ali nekako me nikad ne nervira, samo mi previse nedostaje.
Kivu nemam srca za bilo sta da kritikujem, previse sam slaba na njega. stidljivko
Ovi drugi - Kenan me nervira recimo sa onoliko selfija, on mi ih je i ogadio, Hazal me ni kriva ne duzna nervirala zbog svojih ludih fanova, Serenay me je pre nego sto sam pocela seriju nervirala, Beren me jedno vreme nervirala sto je onoliko visila po instargam profilu, Nurgul u ulozi Yasemin, Murat me nervirao ni kriv ni duzan sto je otkazana ona serija sa Cansu, itd...

Prihvatam sve kritike od Ponche, ionako ce ga ona odbraniti cim dodje. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 1:21 pm

Stvarno nesto sa nama Vagama nije u redu. Cansu samo vidjam na slikama vec dve godine, a sad ce tako biti i sa Cagom. tuzni
Ju, Poncha, ne ljuti se i ti si Vaga, ali sad sam konkretno mislila na ovo dvoje. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 1:24 pm

Hahaha, koji razlozi.

Kenana ne pratim previše tako da ne može ni da stigne da me nervira, Hazal me ne nervira uprkos fanovima koje treba hospitalizovati, Serenay me je nervirala pre nego što je počela serija sad me više ne nervira, Beren svakako ne može da me nervira šta god uradila, Murata obožavam prema tome ni on ne može da me nervira, a Yasemin sve nervira, izgleda da je samo ja volim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 3:07 pm

Već sam toliko puta rekla da Cagatay skriva svoj privatni život kao zmija noge. Beyaz njega uzme na zub ma koliko Cagatay simpatičan, šarmantan bio i pravio se glup. A i rekla je Sara, nije to prvi put.

Mislila sam se tko će ga od ekipe pravdati u petak, ali evo je Ece već to na twitteru napravila.
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Ece_tweet_Beyaz_Show_Cagatay

Ne znam za Italiju, što ide tamo i otkad zna za nju, ali u svakom slučaju opravdanje imaju. Nisam se ljutila ni prije na njega. Samo mi je žao što ga još neću gledati...


Što se tiče slika njega i Serenay... Njih od lani teško da mogu zajedno slikati, od ljeta, a ni ne lajkaju baš jedno drugome slike. Serenay još koju i lajka na kojoj je i on, a on baš i ne... Ni Ilknur ni Engin također ne lajkaju baš (i Serenay njima), a prije su to radili... Čak i komentirali. Sinoć su bili na dodjeli nagrada, a nigdje zajedno na slikama... Ako jesu onda ljudi ima među njima... Ne znam, ali čini mi se da ovako samo još više pažnje privlače. Njihova stvar.

Uglavnom, poanta je da meni ništa od ovoga ne umanjuje Cagu u mojim očima.


Što se tiče pljuvanja po vagama, samo ti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 3:19 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 3:44 pm

Divne su slike. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 3:44 pm

I meni. Baš si lijepi i ima ih dosta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 3:46 pm

Cak mi je i za prvi klip jako los ispao. facepalm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 3:59 pm

Ti si radila klip?

Nemoj biti tako kritična. Prije svega, imaš volje. Drugo, izbor scena je lijep.
Ono što je nedostatak što glazba ne traje sve vrijeme i što su neke slike malo lošije rezolucije.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 4:12 pm

Da, ja sam.
Ja sam imala totalno drugaciju ideju, pa sam se duplo razocarala.
Pre svega, htela sam da je klip u obliku videa, a ne slika. A, rezolucija je katastrofa. facepalm
I ne znam sta mu bi, pre nego sto sam ga ubacila na yt, normalno je isla muzika od pocetka do kraja. ne znam
Uglavnom, vracam se ja pravljenju gifova i slicica, bolje. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 4:38 pm

A tako. Čuj, ako znaš kako prepraviti da budu videa moglo bi biti odlično.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 5:24 pm

Eh, da ja mogu tako ne bih ni prepravljala nego bih odmah napravila da bude u obliku videa.
I sad mi jos i internet ne radi. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 9:34 pm

Evo video s te dodjele. Kratko.

Ajde da i stavimo koju sličicu.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 CGlCYudVAAAEzgB

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 CGlCj9fUIAAywU4

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 CGl8wVDVIAEhGci

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 CGl8wq6VIAAAG0G
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 9:36 pm

Poncha, ne pitah tebe koja je tvoja top 5 lista omiljenih parova?

Serenay i ja se nikako ne bi privatno slagale, ukus za garderobu nam se totalno razilazi. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 9:50 pm

Ne znam više, izgubila sam se u nekom top tri parova. Mijenjali su se. Neke koje sam gledala ne znam želim li opet... Ali ti mogu reći da su mi top 3 bili
1. Emir i Feriha
2. Ezel i Eysan
3. Boran i Sila
Ali mislim da mi tako više nije.
Sad su mi na 3. mjestu Kerem i Zeynep (Gunesi beklerken)

Super su mi i Behul i Bihter, Yaman i Mira su mi posebno dragi.

Nisam gledala baš serije koje se nisu prikazivale u Hrvatskoj.

Tako da neku listu ne znam kako bih napravila drugačije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 EmptyWed Jun 03, 2015 9:52 pm

A za odjeću ne znam što bih komentirala. Nekad se lijepo odjene, ali nekako nije mi njen stil nešto.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: