Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptySun May 31, 2015 2:06 pm

Malo i ovih posuđenih s tumblra.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np4u34gBJW1ro89bfo3_250 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np4u34gBJW1ro89bfo5_250

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np4u34gBJW1ro89bfo1_250 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np4u34gBJW1ro89bfo4_250


Kako usklađeni... MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np7cpnLydC1smko2go2_250

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np7cpnLydC1smko2go5_250 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np7cpnLydC1smko2go6_250 Oni su rekli evet.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np7cpnLydC1smko2go9_250 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np7cpnLydC1smko2go4_250 Što se on oblizivati voli.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np7cpnLydC1smko2go7_250 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np7cpnLydC1smko2go10_250
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptySun May 31, 2015 3:43 pm

Slike sa seta. Serenay, tj. Mira nosi lančić koji je Yaman kupio.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 11334646_1600678050187027_1193090942_n

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 10251484_372246862985292_456865336_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptySun May 31, 2015 6:08 pm

Poncha, sve sto si rekla za MC se slazem, jednostavno, isto je kod mene. Postali su deo mene.
Ece je njih dvoje stvarno odlicno odradila kao likove, tako da su oni razlog sto ja njoj puno toga ne zameram toliko.
I uopsteno mi se svidjaju njene serije, svaka ima dusu i svaku je lepo pratiti.

Ja sam procitala da ce gostovati Caga, Serenay, Taner i Hazar.
Jedva cekam ovo dvoje da vidim. kezz Mislim da je Serenay dosta opustena, vesela, a Cagu sam gledala vec kod Beyaza, tako da ce im biti super. srca
I inace su gostovanja kod Beyaza super, on je lud. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptySun May 31, 2015 6:09 pm

Poncha, gifovi su divni. <3 Ja sam tu scenu vencanja odgledala jedno 20x. kezz
I Serenay je bas slatka na ovim fotkama. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 12:39 pm

Po sažetku su na medenom mjesecu.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 CGZzN1jUcAAI2NI
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 12:59 pm

Najzad dobar ozet, očekivala sam mnogo gori, iako znamo da ćemo gledati maksimalnu minutažu Orkuna i Sude, drago mi je da su se muž i žena odaljili od tog cirkusa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 2:16 pm

Valjda ce dati malo vise njihovih zajednickih scena, ipak je vec pretposlednja epizoda...
Jao, pa ja zaboravila da imamo posle toga odmah njih kod Beyaza, ima li neko predzanje u gledanju njegovih emisija live? kezz
Jel' odmah uvodi goste, ili prvo lupeta one svoje sale, ili kako?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:17 pm

Ma vjerojatno hoće biti i njih, barem po sažetku ih ima...

A ono što sam ja gledala Beyaz dođe, malo uvoda, najavi goste i onda oni dolaze (ne znam hoće li jedan po jedan ili zajedno)... Prije je kao neka uvodna pjesma...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:31 pm

A, zamisli da udju zajedno Caga i Serenay, zagrljeni ili tako nesto. stidljivko
Mogu samo da sanjam o tome. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:36 pm

Pa možda se on džentlmenski bude ponio. Ali Beyaz podbada ionako...

Ti ćeš prevoditi pitanja i odgovore? Ipak ti turski ide puno bolje od mene. A i Sara može ako bude gledala direktno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:40 pm

Hocu. ;) Merder zna moj stil kada je live u pitanju, lakse mi je, posto sam pocetnik u tome, da prepricam sta je pitao i sta su odgovorili, nego direktno. Ali, svakako cu prevoditi.

Valjda hoce. Beyaz ce shvakako da podbada, ali primetila sam da voli Serenay, gledala sam isecke iz prethodne emisije u kojoj je bila gost i nije je puno cackao. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:44 pm

E pa to je odlično. I ja shvaćam nešto, ali ipak je lakše kad se pročita.

Onda super. Ona se uspijeva izvući kad joj postavljaju pitanja, a Caga isto. On se malo i pravi glup.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:46 pm

Joj, ko ce to docekati... kezz
Ma, samo da ih vidim kakvi su van serije. A, volim i sto je emisija bas kod Beyaza. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:47 pm

I meni je drago. Nisu nikako nigdje bili. A Beyaz je poznat po svome nastupu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:48 pm

Da. Jeste, evo da se podsetimo nekih. kezz



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:53 pm

Što li će pripremiti njima sad kad dođu?

Ovo je odlično.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 5:54 pm

Cagu ce kritikovati cim udje kako se smeje kiselo. smeh

Nisi gledala to dosad? kezz
Evo i Hazal i Kive. kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyMon Jun 01, 2015 11:33 pm

Mislim da nisam gledala.

Beyaz uvijek nešto izvodi, mislim da je dobar u svom poslu, mada su mi neke njegove šale i ponašanje previše...

Moguće da će Cagu uhvatiti za kiseli osmijeh... S tim da se zadnji put cerekao, valjda od nervoze...

Sad kad Beyaz show bude gledaniji od epizode.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyTue Jun 02, 2015 12:09 am

Meni je on super. kezz Jeste da nekad preteruje, ali zna svoj posao i sto je najvaznije show mu je zabavnog karaktera, pa tako nikad ne moze biti dosadno.

Ja sam gledala neki isecak na yt kad je gostovao Haluk Bilginer (Kenan iz Ezela), on je njemu pustio parodiju na scenu kad Kenan dolazi kod Ramiza u bolnicu, iskidala sam se od smeha. smeh

Bice ludnica u petak, ubedjena sam da ce se super i oni provesti, a mi jos bolje. I ja mislim da ce emisija biti gledanija od epizode, pa koliko njih jedva ceka ovo dvoje da vidi van serije... kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyTue Jun 02, 2015 8:29 am

Gunaydin! kisic
Ja se za dobro jutro prisetila nekih starih divnih scena... <3





Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyTue Jun 02, 2015 8:33 am

Evo ga taj isecak iz emisije. smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyTue Jun 02, 2015 2:51 pm

Velika steta sto ih nisu malo vise zumirali. lol!

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Tumblr_np972yXWS91smko2go1_500
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyTue Jun 02, 2015 3:12 pm

Vala ja ne mogu da verujem da smo i ovo dobili, da su ih još malo zumirali morali bi dobro da se otvore za kaznu RRA. Ionako su zamalo platili kaznu za neku scenu iz KPA do koje ja još nisam stigla, to je bilo skoro. U svakom slučaju dobra je scena, mada ja i dalje čekam Yamanovu sobu, tu još nisu. A možda je Ece to ostavila za sada kad su venčani.

Beyazove emisije su odlične, ima svega i svačega, nisu suvoparne kao ostale u kojima se uglavnom samo priča kao da rade intervju. Šteta samo što Baris neće biti, svugde piše Caga, Sera, Hazar i Taner.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyTue Jun 02, 2015 6:58 pm

U KPA su platili kaznu za poljubac u 20-oj. ;)

I meni je krivo sto nece doci Baris, ali valjda misle da rade emisiju samo za ove mlade pa su pozvali ovo 4. Ja sam rekla, meni bitno da ce Caga i Sera da gostuju. to

Jel' se samo meni cini ili su njih dvoje mnogo opusteniji i , da kazem, bolje se ljube u ovim scenama, gde znaju da se ne vide najbolje?.. kezz

Nego, sto nema fragija?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 EmptyTue Jun 02, 2015 8:55 pm

Fragi... <3



Iskreno se nadam da ovo nece biti sve Y&M scene.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: