Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 10:15 am

Ova slika je dobra. Koje poze u njih.

https://www.instagram.com/p/Bq9V5QMhFe7/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 10:21 am

Ali ovaj video ipak trebam staviti. :cereeeeek: Zvijezda. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 10:31 am

Dobro pa se netko sjetio objaviti i ove kvalitetne fotke.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 45634502_269347943764718_5371719164825189902_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyNjgyMTE0NTQyMDc5MDY1OA%3D%3D

Koliko sam skužila sad je intervju.
https://www.instagram.com/p/Bq9ZfM7gbaV/

Ova je snimala i lajv.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 10:42 am

Ovo pretpostavljam da je neki časopis za cure, tipa našeg OK-a, Teena i slično. Objavili su i oni krcato toga. :cereeeeek:

https://www.instagram.com/heygirlonline/?hl=hr

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 46692929_196629737912201_3107688195741625596_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyNjgyOTYyMDg3NzY1NzkxOA%3D%3D :cereeeeek:

Taman su pokrili dužinu hlača (iako ne volim kad mi pokrivaju Cagu). lol!



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 10:46 am

https://www.instagram.com/p/Bq9VkffARGs/ Ono što govori plus trzaji nogom. lol!

Doslovno su bili svi. Od velikih do tračera.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 10:56 am

Bila je i neka što radi za Vogue Turkiye i za GQ Turkiye.
Ali kako je bio i  jedan lik što radi za GQ Turkiye, pretpostavljam da je ona došla zbog Voguea.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 45529106_1994648287494937_2885201475623114635_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyNjgzMDkzMzcwOTczOTE0OQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 11:06 am

Sad kad sam pogledala toliko toga mogu ići spremati ručak bez da će mi nešto zagoriti. lol!

Mislim da sam se dovoljno uzgovorila za danas. facepalm Jer ako ostanem sjediti uz laptop opet ću sto stvari prokomentirati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:21 pm

Kao dete kad ga mama ostavi da sedi dok ona nesto obavi i kaze mu ne mrdaj nigde. :cereeeeek: lol!

https://twitter.com/seraslr/status/1069910442313768961?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:25 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:27 pm

Can mi je najsimpaticniji bez obzira na Intagram objave.

https://twitter.com/ahsngmc/status/1069942111171166209?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:33 pm

Cekaj malo da tracam. lol!

Hazar, sako mi se ne svidja i ne znam uz sta je uklopila ovu crnu majicu.

Ayca je jos i najbolje obucena, samo je mogla neku drugu boju cipela i kaisa.

Ilknur zelim da zadavim. Zaista joj je sjajna ideja da mu obuce ove kratke pantalone na cizme, plus mu te pantalone skracuju noge. I dzemper sa motivima "sad sam sisao s palnine" je fantastican. facepalm

Becy, ocekujem strucno misljenje.



Последњи изменио Sara Ulusoy дана Tue Dec 04, 2018 3:35 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:34 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:35 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:37 pm

I Berenina serija ce biti fantastika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:39 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 3:42 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 4:27 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 5:31 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 6:35 pm

Dobro je, laptop mi je preživio. lol!  Preživio je test danas cijeli dan sa sto otvorenih prozora, prebacivanja, skidanja i mene koja odjednom pet stvari radim. Ali i to mi je bilo malo pa mobitel na kojem sam...facepalm
Prvo što sama nađem, pa onda što su drugi postavili pa više nisam znala što sam koliko puta odgledala. smeh Uglavnom, još uvijek radi iako mi sad već nešto usporen čini.

Super su mi sve slike i videa. Da krenem postavljati od sad do jutra bih postavljala, a to nema smisla, ionako smo ih sve vidjele. Niti mogu reći na kojoj mi je najbolji. facepalm Mislila sam izdvojiti neku, ali ne mogu, onda bolje da ne stavljam ništa. Kad mi je svaka slika najbolja. Za pola bih ovih kvalitetnijih (što su izišle u člancima) rekla da su najbolje. Neyse, najvažnije je da je ovo bilo i dobro prošlo. Što bi se reklo, završilo sa smijehom. naklon

Caga je znači bio u dvije crne kombinacije danas. Zimska novogodišnja i obična crna, mislim ona ista iz intervjua. Super mi je bio. Koliko god mi smiješna bila čak je i onu prvu uspio iznijeti i izgleda jako slatko. Hlače su za moj ukus malo kratke, ali dobro. I takve hlače mi ne idu na čizme, eventualno bi mi ljeti prošle. Uvijek se sjetim Orkuna i njegovih hlača kojima nedostaje par centimetara. Za žene su mi ovake hlače ok, ali za muškarce i ne baš. Uglavnom, moglo je i gore, ali mi se sviđa boja pa sam zadovoljna!

Ako mogu birati ono što mi je najzanimljivije od svega onda su to sljedeći momenti: Cagin dolazak :cereeeeek: , Aycin govor prvi put kad se Caga na konferenciji nasmije i opusti malo naklon  i kasnije u vrijeme intervjua kad Caga nije mogao suzdržati smijeh. naklon smeh  Divota. Jako lijepa ekipa fizički, a čini mi se da vlada i jedna dobra energija među njima. Baš mi je ova trojka mila. :cereeeeek:

Saro, jesi li čitala neke od članaka? Ne znam više ni koliko ih ima i tko je sve što postavljao.
http://www.ranini.tv/haber/34391/1/netflixin-ilk-turk-orijinal-dizisi-hakan-muhafiz-basina-tanitildi

https://www.dizifilm.com/netflixin-ilk-turk-dizisi-hakan-protector-2-sezon-icin-onay-aldi/

https://noluyo.tv/haber/77969/netflixin-ilk-turk-orijinal-dizisi-hakan-muhafiz-basina-tanitildi/?utm_medium=haber&utm_source=twitter&utm_campaign=the-protector-basin-toplantisi-haberi-bb

http://1001dizi.net/haber-Netflixin-ilk-Turk-Orijinal-Dizisi-Hakan--Muhafiz-Basina-Tanitildi-3145

Ali baš je bio divan dok objašnjava.
Ono što moram primijetiti da je ova žena baš nekako zadivljeno gledala u njega.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 PEP3675

A bome i Ayca.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Protector4aralik4 :cereeeeek:

Recimo, zanimljivo mi je da je Ayca odgovarala s njim kad je bio intervju. Očekivala sam da će je prije spojiti s Okanom.
https://scontent-sjc3-1.cdninstagram.com/vp/194569a6e81cf8febab3e5c816bb33f3/5C09952F/t50.12441-16/47176065_123426425253693_644715703980028131_n.mp4
Dok mi je recimo Okan i na konferenciji i u intervjuu nekako odsutan. Pojma nemam zašto.

Slike iz serije su odlične.  naklon Caga i Ayca zbilja predivni zajedno, tako fotogenični.  :cereeeeek: A bome su mi njih dvoje super bili i jutros na konferenciji i kasnije kad su čekali intervju. Imali su par pogleda lijepih. Njušim ja tu odličnu kemiju. I još su ovako usklađeni. On u crnom, ona u bijelom.
Nije loš ni s Hazar. Zapravo, Zeynep njega gleda baya baya zagrijano.
A Hazarko, jesi luda, ti pored njega imaš onog starog. Nekako mi se čini da će na kraju druge sezone Hakan završiti s njom.
Ne znam što je odgovorila kad su je u intervjuu pitali za vezu Zeynep i Hakana.
https://scontent-sjc3-1.cdninstagram.com/vp/ee587cb4a46433ac4dfb2aed6c5f1f40/5C098F0F/t50.12441-16/47136700_1058421000996247_197798042573951727_n.mp4

Inače, danas sam se i prijavila na Netflix, vrijedi mi besplatno gledanje do 3.1. Dakle, ako želite što duže imati Netflix prijavite se što kasnije. Vrlo lako se prijaviti. Ide kao od šale, za minutu se sve sredi.
Nema prijevoda (barem ne ovo na što sam ja kliknula), odnosno ima na engleskom, a to mi ne igra baš toliko jer jedino hrvatski mogu čitati i uspjeti ispratiti scenu kako spada. Čak nekad (u iznimim situacijama  smeh ) ne mogu ni hrvatski čitati i ostati usredotočena na scenu, zna mi jedno odvući pozornost.
Što se tiče oznaka za godine.
Ima Sadece sen i kod njega piše +16 i ispod violence. Zvuk je originalni, a ponuđeni prijevodi su turski, engleski i talijanski.

I ovaj Netflix je zarazan. Sve su epizode na jednom mjestu i samo te vuče da gledaš. Klikla sam čisto da isprobam kako funkcionira Full house, koju sam od djetinjstva odgledala xy puta, i opet bez problema odgledala prvu epizodu, proletila mi je. Onda klikla na Sadece sen i htjela opet odgledati film  :cereeeeek:  (ali nisam, samo neke scene). Pa onda vidjela da ima serija Fuller House čija četvrta sezona počinje kad i Protector, a baš mi se fragi učinio za gledanje. Yok, nije za mene Netflix. Ja bih ako se navučem na neko sranje mogla to stalno gledati.
BugeVuga, ti ako se pretplatiš na Netflix, nećeš gledati Cagu pored Pavela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 6:57 pm

Sara Ulusoy ::
Kao dete kad ga mama ostavi da sedi dok ona nesto obavi i kaze mu ne mrdaj nigde. :cereeeeek: lol!

https://twitter.com/seraslr/status/1069910442313768961?s=19

A on sluša prvih pet minuta, a onda se vrpolji.

Sara Ulusoy ::

https://twitter.com/peyyez/status/1069910917649969152?s=19 :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ovo sam odgledala sto puta i zbilja mi je tako :cereeeeek: . Do tada mi je nekako djelovao ukočeno, ali od ovoga je već bio opušteniji.

Sara Ulusoy ::
Can mi je najsimpaticniji bez obzira na Intagram objave.

https://twitter.com/ahsngmc/status/1069942111171166209?s=19

Can je nekako najviše s njima bio kroz prvu sezonu i nekako se povezao. S njim mislim da je bilo najluđe na setu.

Sara Ulusoy ::
Hazar, sako mi se ne svidja i ne znam uz sta je uklopila ovu crnu majicu.

Hazar me nije oduševila s prvom kombinacijom. A u drugoj kombinaciji mi ne idu ove čizme na ovo.

Sara Ulusoy ::
Ayca je jos i najbolje obucena, samo je mogla neku drugu boju cipela i kaisa.

Da se mene pita, kajiš uopće ne bi imala, a cipele joj mogu proći. Ona se jedina nije presvukla. Samo je dodala sako kasnije.

Sara Ulusoy ::
Ilknur zelim da zadavim. Zaista joj je sjajna ideja da mu obuce ove kratke pantalone na cizme, plus mu te pantalone skracuju noge. I dzemper sa motivima "sad sam sisao s palnine" je fantastican. facepalm

Zato mi po prvi put jutros nije toliko smetala naljepnica (je, ali nije toliko lol! ) iz onog teen časopisa.
Meni je to nespojivo jer, što kažeš, skraćuje noge, a i ne idu mi kratke hlače na čizme. Onda bi mi bila bolja opcija nekakvih drugačijih čizama i hlače uvući u njih. Ponavljam, odmah se sjetim Orkunovih hlača. A i Ibrinih. lol! Ali Cagine su mi bar lijepe boje.
Meni je sladak džemper, a i sladak mi je Caga u njemu, samo možda to nije za neku konferenciju.
Ali me bar poslušala s crnom bojom tako da sam zadovoljnija nego što sam očekivala.

Sara Ulusoy ::
Ama najzad smo mu culi glas. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

https://twitter.com/CagatayyUlusooy/status/1069891628662448130?s=19

Ja otkad sam jutro čula ga na prvom videu :cereeeeek: .

Sara Ulusoy ::
Burcin? Saygin Soysal?

https://twitter.com/raninimanini/status/1069863212621930496?s=19

Iskreno, uopće nisam shvatila zašto nisu spomenut ovdje, ali u tekstovima jesu. Čak mi se čini da pišu među glumcima iz prve sezone.
Napisala je ona i na svom portalu. Klikni ako nisi pa pročitaj što je sve napisala.

45 dakikalık 10 bölümden oluşan The Protector, sıradan bir genç olan Hakan’ın (Çağatay Ulusoy) tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesiyle altüst olan yaşantısını ve epik bir maceraya adım atmasını konu alıyor. Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. Can Evrenol, Umut Aral ve Gönenç Uyanık’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Bu arda, BugeVuga, evo ti koliko traje. lol!

Sara Ulusoy ::

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/1069975539614650368?s=19

Vidiš kako je sad osvanuo i ovaj Boran, a kad je bilo snimanje i nismo ga baš mogli naći. Znala sam par puta da je na setu, ali nisam mi vidjela sliku. Ili ga se ne sjećam. lol!

Slatki su mi.

Sara Ulusoy ::
https://twitter.com/cagatayyfanclub/status/1069985738635251713?s=19 smeh :cereeeeek:

Ovo sam pogledala toliko puta. :cereeeeek:



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 6:59 pm

Inače, sjećaš li se ove ženske koja ga je intervjuirala i kad je bila premijera Delibala?

https://www.instagram.com/p/Bq9sELBgYCs/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 7:04 pm

Ajde da ne požurujem Ponchu sa odgovorom, sad sam došla samo da prokomentarišem Cagu.

Lep je. :cereeeeek: Baš je lep. :cereeeeek:
I mnogo mi je prijalo da mu čujem glas, ne pamtim od kad ga nisam slušala. :cereeeeek:

Jako mi je drago da je ovo uspešno prošlo, hayirli olsun sutra lepo galu da dočekate žive i zdrave. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 7:04 pm

I upravo gledam video sa ovoga. Ne znam više po koji ću pot sve odgledati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 7:07 pm

Zezaj ti. Ja gledam cijelu konferenciju. lol!


Samo da me ne uhvati da podijelim milijun gifića. facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Dec 04, 2018 7:08 pm

Mašala, znači biće live prenosa ovde.smeh

Pa napravi, što da ne, ja volim tvoje gifove. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: