Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Nov 12, 2018 6:57 pm

Vala ovi bi otisli da protestuju ispred Netflixa kad bi ih zajebali za datum. lol! Ionako sto kazes od juce ne miruju i danas ceo dan traze fragman.

Ne znam kako to ide da li je to za mesec decembar ili imas 30 dana besplatno. Ali nama svakako treba za pocetak samo taj jedan dan, tako da bismo mogli da aktiviramo par dana ranije, da vidimo kako to sve funkcionise.

Da, gala bi trebala da bude ranije zbog naseg stalkanja, ali ima serija gde se ekipa okupi to isto vece da gleda prvu epizodu. Za slucaj da bude isto vece, prvo cemo da pratimo galu, pa cemo da gledamo kad se gala zavrsi.

Mislim da ce biti neki intervju i slikanje pred pocetak serije. Bar tako bude kada je u pitanju tv serija.

Pa ja mislim da ce biti titl ako bude prevoda. Ionako im je to mnogo lakse nego da sad nadju gomilu njih da sinhronizuju. Nismo mi na Balkanu tako vredni. lol!

Tamo verovatno imas one koji slabo znaju i one kojo znaju malo vise i onda ti sto znaju malo vise se prave vazni kao "ja sve znam, cekaj da ti objasnim". lol!

Ja njega ne znam i nisam gledala njihove scene, ali ono nesto malo sto sam videla, lep su par. A ona mi je slatka od MCa, bez obzira sto je Beren imala dosta ispada sa kojim mi je zestoko isla po zivcima.

Njih dvojica su izgleda bas kliknuli od prvog dana.

Da, uopste nisu podmladili likove, u prosloj je bila scena sa akademije kad su bili njoh trojica, a Ibro na akademiji sa 36 godina.

Canove objave sam tek danas videla i dobre su. lol!
Inace sam ga otpratila pre neki dan kada mi se na instagramu ukazala odsecena ruka sa sve zilama koje vire iz nje. Vise nisam mogla da mi se dize zeludac svaki dan kad on nesto objavi.

Ne znam, i Ranini nagadja da bi sutra mogao da izadje fragman, ni ona nema informaciju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Nov 12, 2018 9:43 pm

Sara Ulusoy ::
Pih, kad su udarili krusku ja cekam da vidim ko je jace udario, kad ono nista.

Točno sam se iznervirala kad su prekinuli. durica

Iako mi je djelovalo kao da je Ibro jače opalio i razvalio, mislim da je tehnički preciznije udario Kerem. lol!
Ja volim vidjeti njih kako se igraju. lol!

Sara Ulusoy ::
Vala ovi bi otisli da protestuju ispred Netflixa kad bi ih zajebali za datum. lol! Ionako sto kazes od juce ne miruju i danas ceo dan traze fragman.

Svaka druga objava mi je nešto u vezi ili fragija ili plakata.

Sara Ulusoy ::
Ne znam kako to ide da li je to za mesec decembar ili imas 30 dana besplatno. Ali nama svakako treba za pocetak samo taj jedan dan, tako da bismo mogli da aktiviramo par dana ranije, da vidimo kako to sve funkcionise.

Zato i pitam. Ako vrijedi za tekući mjesec onda mi je sasvim svejedno kad ću aktivirati, ali ako se računa mjesec dana od datuma prijave onda je najbolje zadnji čas - dan, dva prije tako da mogu gledati u HD snimku što dulje i reprizirati ako mi se baš baš svidi serija. Ali najbitnije je da funkcionira 14.12.

Sara Ulusoy ::
Da, gala bi trebala da bude ranije zbog naseg stalkanja, ali ima serija gde se ekipa okupi to isto vece da gleda prvu epizodu. Za slucaj da bude isto vece, prvo cemo da pratimo galu, pa cemo da gledamo kad se gala zavrsi.

E, ovaj put mene nije briga za njih nego za sebe. Ne želim kvariti i gledati sve brzinski i skakati od jednog do drugog. Neka oni lijepo odrade tu galu ranije, jednu epizodu pogledaju, naprave nešto i onda ostatak gledaju kad i mi. To im ja predlažem, neka svoje planove zaborave. lol!

U slučaju da sve bude istu večer onda ja ipak moram reći da je meni Caga važniji od bilo kojeg lika kojeg igra. Nemojte me ubiti. Dakle, prvo Caga i gala pa Hakan. :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Mislim da ce biti neki intervju i slikanje pred pocetak serije. Bar tako bude kada je u pitanju tv serija.

I ja tako računam. Bio bi red.
Ali znaš u čemu je problem s nama dvjema? Ti i ja smo netfliški totalno nepotkovane i ne znamo ama baš ništa kako funkcioniraju. Jedino što znamo je datum kad se serija postavlja i da imamo pravo prvi mjesec besplatno. Sve ostalo kako funkcionira oko njih samo su naše nade i želje. lol!

U slučaju tog slikavanja pred početak znači da Caga se ne može vratiti zadnji dan. Treba koji dan ranije. Imat ću to u vidu onda.  lol! Mada koliko je Duygu zadnjih dana aktivna i prpošna ili ga je preboljela ili mu se veseli.  :P  

Sara Ulusoy ::
Pa ja mislim da ce biti titl ako bude prevoda. Ionako im je to mnogo lakse nego da sad nadju gomilu njih da sinhronizuju. Nismo mi na Balkanu tako vredni. lol!

smeh

Ja uopće ne mogu zamisliti ičiji glas na mjestu Caginog i tko bi ga sinkronizirao.

Sara Ulusoy ::
Tamo verovatno imas one koji slabo znaju i one kojo znaju malo vise i onda ti sto znaju malo vise se prave vazni kao "ja sve znam, cekaj da ti objasnim". lol!

Mislim da je upravo to. Pogađaš bit.
A onda ja na takvim mjestima nemam što raditi jer sve moje bi u njihovim očima bilo pametovanje. Ja i ovdje kad ne znam kažem da ne znam. Recimo s Netflixom ću biti na VI i kad odgledam svih 10 epizoda.  facepalm

Sara Ulusoy ::
Ja njega ne znam i nisam gledala njihove scene, ali ono nesto malo sto sam videla, lep su par. A ona mi je slatka od MCa, bez obzira sto je Beren imala dosta ispada sa kojim mi je zestoko isla po zivcima.

Ja jesam i baš mi ulaze u kategoriju slatkih parova. Onako nježno slatki, ne da imaju onu vatrenu kemiju i strast, nego jednu nježnost i slatkoću, lijepo ih je vidjeti zajedno.
Ona je odlična i baš mi nekako s lakoćom nosi uloge. Nisam ja nju zaludu u "mom filmu" htjela da glumi Cagi sestru. lol!

Sara Ulusoy ::
Njih dvojica su izgleda bas kliknuli od prvog dana.

Meni to baš tako djeluje.

Sara Ulusoy ::
Da, uopste nisu podmladili likove, u prosloj je bila scena sa akademije kad su bili njoh trojica, a Ibro na akademiji sa 36 godina.

I kad sam gledala epizodu ovo mi je bila sitna mana, ali hajde. Mogli su barem Keremu razbarušati kosu kad je bio mlađi, čisto da nije isti, a Ibri staviti nešto na glavu, kapu... Ibro definitivno ne izgleda kao mladić s akademije.

Sara Ulusoy ::
Canove objave sam tek danas videla i dobre su. lol!
Inace sam ga otpratila pre neki dan kada mi se na instagramu ukazala odsecena ruka sa sve zilama koje vire iz nje. Vise nisam mogla da mi se dize zeludac svaki dan kad on nesto objavi.

A jesi? Ja još nisam, preletim brzinom, ali zbilja mi se smuči kad vidim što je objavio. Opet je nekidan malome ubacivali onu igračku miša u usta i samo mi se prevrne želudac.

Sara Ulusoy ::
Ne znam, i Ranini nagadja da bi sutra mogao da izadje fragman, ni ona nema informaciju.

Svi samo nagađaju. Mislim da većina misli, a u te se i ja priklanjam, da će izići najkasnije 14.11., kao mjesec dana ranije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyMon Nov 12, 2018 9:54 pm

Uvijek mi je zanimljivo vidjeti što pišu Enginu ispod slika, pogotovo kad slika nema nikakve veze s Cagom. smeh

Bu arada, a i on. Mogao je neku noviju sliku staviti, a ne ovu od prije 4 dana. Dosad se mogao već i vratiti u Istanbul.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 3:24 am

Poncha ::
Nema sad Bonadarenkove. Ne družim se danima s Rusima.  lol!

Zato se vraćam u punom sjaju sa novim članom. lol!
Samo mi je krivo što neću moći da ti vidim facu kad ovo budeš čitala, ali tačno kao da sam te čula i počela da gledam seriju Mažor (Buržuj naš prevod, na Netflixu Silver Spoon pa ko kako izvoli). smeh
Prvi put u nekoj ruskoj seriji glavni junak toliko sličan, a opet toliko drugačiji od Vlada Orlova. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Totalno sam odlepila, odmah sam prvu Sparks obavestila, a sad i vas. I naravno - oženjen je, plus ima dete. lol! Nekako sam se pomirila da je to moje prokletstvo, zato živela poligamija. naklon smeh lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Gbiulosxvtxhrgfhtmnr

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Maxresdefault

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 LbCjeZ8X08U
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 3:26 am

Ako nekog zanima šta mi je Sparks odgovorila... lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 ThZFT7EhL2Q

I odmah da ubeležim da od 37. strane treba da krećem sa odgovorima ovde. Poncha, ne brini, oko Sajka ću detaljno da ti se posvetim, ali za početak samo ovo - dobro došla u ludaru, konačno nisam sama. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 3:29 am

Poncha ::
Bondarenkova, živa bila, odgledaj ovaj video. I kaži mi ovo što je Dorđe recitirao na ruskom je li to imalo smisla ili je bez veze neke riječi nabacao? I vidi kako ga Sajko gleda dok ovaj recitira.  smeh

Recitovao je Puškina - Voleo sam vas.
Nije ništa izmišljao, pesmu je govorio od početka do kraja tako kako je napisana, samo mu je izgovor diskutabilan. smeh Ovo je onaj pravi tarzanski ruski kako ga mnogi govore, pa posle idu predrasude da je ruski ružan jezik. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 8:55 am

Bit ću fina lol! pa ću reći da si nas potpuno zaboravila zbog novog Rusa.

Mrs Bondarenko ::
Zato se vraćam u punom sjaju sa novim članom. lol!
Samo mi je krivo što neću moći da ti vidim facu kad ovo budeš čitala, ali tačno kao da sam te čula i počela da gledam seriju Mažor (Buržuj naš prevod, na Netflixu Silver Spoon pa ko kako izvoli). smeh

Znaš kakva mi je faca, razočarano očekivana. smeh rolleyes  Već par dana sam sam nalijetala na toga lika i njegovu seriju.
https://www.instagram.com/p/BqF5O2JhfnA/ On? Ima onako jak glas, moćno. Čak malo i strašan.

http://www.saprevodom.net/epizoda-1-198/?fbclid=IwAR2kJeVqGoShKpIlANtyTKrUFei89wtEPl-MMgpLu3SM3THUWzSnyzM9E5U Prva epizoda s prevodom. I sve se mislim, gledaš li ti to. Naravno, ti ne čekaš prijevod. A opet, nekako sam očekivala da nećeš upasti u još veću poligamiju od one u kojoj si. Hm, kao i uvijek, prevarila se. I sad sam galiba dobila još jednog za praćenje. facepalm Ima li jedno ili dvoje djece?
Ne znam zašto, ali ova slika ili video mi je već neko vrijeme bilo predloženo. Ne sjećam se gdje niti sam znala tko je lik. https://www.instagram.com/p/BpcAL6iBHF0/

Mrs Bondarenko ::
Prvi put u nekoj ruskoj seriji glavni junak toliko sličan, a opet toliko drugačiji od Vlada Orlova. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Ok, miče li Vlada i Stanka s trona? Ili da se bojim?

Mrs Bondarenko ::
Totalno sam odlepila, odmah sam prvu Sparks obavestila, a sad i vas. I naravno - oženjen je, plus ima dete. lol! Nekako sam se pomirila da je to moje prokletstvo, zato živela poligamija. naklon smeh lol!

Jedno ili dvoje djece?

Bu arda, Sparks, živa ti bila pa joj rekla ovo za Esmu.  naklon Mislim da ti je odgovor baš na mjestu! Jesi joj ga spustila.

Mrs Bondarenko ::
I odmah da ubeležim da od 37. strane treba da krećem sa odgovorima ovde. Poncha, ne brini, oko Sajka ću detaljno da ti se posvetim, ali za početak samo ovo - dobro došla u ludaru, konačno nisam sama. lol! smeh

Aha, hoćeš... Dobro.  lol! Inače da ti bude lakše, ja odgledala dijelove OT-a u kojima je bio Sajko - ono iz kuće gdje sam našla da je on (ej, lik je duša, milina, zna se posvađati i zauzeti za sebe, zna oraspoložiti ljude, svojom pojavom unosi vedrinu, tako je istovremeno i zaigran i ozbiljan  naklon ) i njegove live nastupe  :cereeeeek:, neke emisije i intervjue u kojima je gostovao, OT bend i njihove nastupe i pjesme (zbilja su divno zvučali  :cereeeeek: ), poslušala (zapravo slušam stalno) cijeli njegov album (pjesme su mu baš odlične  naklon ), čak i dvije ovako emisije - Nemoguću misiju i kad je bio dva dana s Romima. I dva videa kad je svirao u nekom Gitarinet sastavu. Znači, nastojala sam svih propuštenih deset godina za nekoliko dana prijeći. Mislim da mi je pošlo za rukom.  lol!  Jedino sam sebi zabranila gledati Farmu jer ako bi se u to upetljala ne bih stala dok sve ne odgledam što ima, a to ne želim.  facepalm Odgledala sam jedino jedan video prije nego li sam sebi zabranila dalje i tu mi je bio tako  :cereeeeek: .  I sad sam opet na istom jer ga dalje nema na sceni, mogu jedino slušati staro.  facepalm
I dalje mi nije jasno kako on nije poharao Balkan, ali dobro. Možda je on sretan s ovim sad, nadam se da je i to mu od sveg srca želim.  <3

Kako tek sad? Pa ja sam u njoj od kad znam Cagu.
Bu arada, ja dok sam nadoknađivala deset godina Sajka, nisam zaboravila Cagu niti vas.  :P

Mrs Bondarenko ::
Recitovao je Puškina - Voleo sam vas.
Nije ništa izmišljao, pesmu je govorio od početka do kraja tako kako je napisana, samo mu je izgovor diskutabilan. smeh Ovo je onaj pravi tarzanski ruski kako ga mnogi govore, pa posle idu predrasude da je ruski ružan jezik. lol!

smeh

Slušaj, meni ruski nije puno ljepši ni u izvedbi Kozlovskog za kojeg mislim da je najbolji od tih tvojih Rusa u glasovnim izvedbama.  lol!

Hvala što si mi rekla o čemu se radi. Pa momak zna nešto ruskog za razliku od ostale trojice. Tarzanski ili ne, sporazumio bi se da dođe u Rusiju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 9:01 am

Daj tamo pitaj Sparks hoće li meni 14. 12. biti titlovan prijevod Protecora i koliko dana ranije bude gala prije početka prikazivanja serije. Ako netko zna odgovoriti, ona zna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 9:03 am

Nisi nas propisno upoznala sa zetom. Ili to čekaš da prvo pregrmimo činjenicu da on postoji. lol!

Ja sam sigurna da će Sara biti oduševljena. lol! Nije se ni na ona dva nesretnika navikla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 9:35 am

Inače, ne morate slušati, ali ću ostaviti link svejedno. Kod nas je nekidan bila prikazana emisija posvećena Oliveru Dragojeviću. Sudjelovali su poznati naši pjevači i neke mlade nade (sudionici hrvatskog The Voicea). Uglavnom, najbolja su mi bila ova dva dečka u ovoj pjesmi za koju je malo reći da volim. naklon :cereeeeek: placljivko Ovo mi je nekako zaštitni znak.
Jedan od njih mi je poznat i bio mi je simpatičan, čak i navijala za njega, ali ovog drugog prvi put čujem i dečko ima samo takav glas.
Bili su mi bolji od ovih poznatih i razvikanih pjevača, i u duetu i samostalno svaki sa svojom pjesmom.

Koji momak glas ima. naklon

A nije ni on loš.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 9:38 am

Ah be Esra....

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 44692933_2246371692048603_1792388507111161850_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkxMTU3MDI5NTU2MDc5MDU3NA%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 10:03 am

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 11:58 am

Poncha ::
Nisi nas propisno upoznala sa zetom. Ili to čekaš da prvo pregrmimo činjenicu da on postoji. lol!

Ja sam sigurna da će Sara biti oduševljena. lol! Nije se ni na ona dva nesretnika navikla.

smeh smeh smeh
Kako misliš propisno? lol!

Sara kad sazna ili će da se oduševi njime (što je, ruku na srce, malo verovatno:lol!: ), ili će da ga ispljuje za medalju. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 12:02 pm

Propisno. lol! Lik se zove tako i tako. Ima godina toliko i toliko. Toliko i toliko bivših žena, sadašnju, djeca. Glumio sa Stankom, nije... Ima li dodirnih točaka s Lizom, Maskom... Ostali talenti...


A nema još materijala za pljuvanje. lol! Stavila si par slika i ruku na srce na kojima izgleda bolje, jer ima sigurno slika na kojima izgleda gore. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 12:05 pm

Ali ni ne trebaš nas propisno upoznavati ako ćete ostati samo na nekoj prolaznoj vezi. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 12:17 pm

Što je sa Sinemkom i Kenanom?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 12:26 pm

Poncha ::
Bit ću fina lol! pa ću reći da si nas potpuno zaboravila zbog novog Rusa.


smeh smeh smeh
Isprva nisam zbog njega, ali sam pre dva, tri dana (kad je počeo onaj raspust) počela da gledam tu njegovu seriju i onda sam se toliko zalepila za to i postala opsednuta njime. lol!
I samo da znaš - znala sam odavno za tu seriju i sve vreme razmišljala da li da je gledam, ali sam počela kad mi je jedna učenica preporučila, tako da ćemo sad zajedno na časovima da balavimo za njim. lol!

Poncha ::
Znaš kakva mi je faca, razočarano očekivana. smeh rolleyes  Već par dana sam sam nalijetala na toga lika i njegovu seriju.

smeh Što razočarana? lol!
A mogla sam i da pretpostavim da si naletala na njega, nisam imala pojma da je serija ovoliko popularna.

Poncha ::
On? Ima onako jak glas, moćno. Čak malo i strašan.

Da, on. :cereeeeek:
Vidiš ti moje Ruse, svaki ima jak i moćan glas. :cereeeeek:
A vidi šaku, Ponchitaaa... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 86HTdtT5Dlw

Poncha ::

Prva epizoda s prevodom. I sve se mislim, gledaš li ti to. Naravno, ti ne čekaš prijevod.

Počeli su da prevode seriju baš kad sam i ja počela da je gledam. Ne gledam sa prevodom, ali sam videla taj prevod kad sam Sparks pisala preporuku.

Poncha ::

A opet, nekako sam očekivala da nećeš upasti u još veću poligamiju od one u kojoj si. Hm, kao i uvijek, prevarila se. I sad sam galiba dobila još jednog za praćenje. facepalm Ima li jedno ili dvoje djece?

smeh smeh smeh smeh smeh
Pa šta si očekivala od mene? lol! Šta sam uopšte ja očekivala od sebe? smeh
Ima jedno dete, sina. I nećeš mi verovati, ali njegova žena mi je još i najbolja od svih ostalih tuđih žena (izuzimajući Lizu). lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Eedf845a47158321a9872a02cf1a26bc

Poncha ::

Ne znam zašto, ali ova slika ili video mi je već neko vrijeme bilo predloženo. Ne sjećam se gdje niti sam znala tko je lik. https://www.instagram.com/p/BpcAL6iBHF0/

A, pa to sad kad je gostovao povodom treće sezone kod Urganta, naravno. :cereeeeek:
Btw, ja sam stigla do polovine druge sezone, sad ide treća sezona u Rusiji, koja je verovatno i poslednja, i onda se najvećim silama trudim da sve izbegavam (emisije, komentare fanova, klipove) da ne bih ništa sebi ispojlerisala.

Poncha ::

Ok, miče li Vlada i Stanka s trona? Ili da se bojim?

Naravno da ne.
Samo mi se sviđa što opet gledam neki lik tako sličan Vladu Orlovu, nedostajao mi je takav profil muškarca. :cereeeeek: Maks ima genijalne likove, ali nijedan nije na taj fazon. Kozlovski je sam po sebi genijalan, ali ni on nije igrao neki takav lik. Zato što je Vlad zaista jedinstven. I da je ovaj pokušao da ga skine sa trona, verovatno mi nikad ne bi ušao među miljenike, ali baš zato što se nije trudio da ga kopira, baš zato mi se dopao. Igor Sokolovski. :cereeeeek:

Bu arada, mogla bi da pogledaš dva klipića, ako hoćeš. lol!
Ovo je drugi put posle Na granici (to sam isto gledala, stigla do 32. epizode) da ne mogu da se odlučim u kojoj mi je kombinaciji ista osoba bolja. Ovaj mi je odličan sa obe, opet slično kao Vlad kad su bile u pitanju Vera i Daša, ali tamo sam ipak za par nijansi više bila za Dašu. Pa mi možda ti pomogneš u slikovitim opisima. lol!





Poncha ::
Bu arda, Sparks, živa ti bila pa joj rekla ovo za Esmu.  naklon Mislim da ti je odgovor baš na mjestu! Jesi joj ga spustila.

Evo, još se smejem kad čitam taj njen komentar. smeh smeh


Poncha ::
Aha, hoćeš... Dobro.  lol!


Stvarno hoću, soz, samo da se malo sredim, pa onda natenane.

Poncha ::
Inače da ti bude lakše, ja odgledala dijelove OT-a u kojima je bio Sajko - ono iz kuće gdje sam našla da je on (ej, lik je duša, milina, zna se posvađati i zauzeti za sebe, zna oraspoložiti ljude, svojom pojavom unosi vedrinu, tako je istovremeno i zaigran i ozbiljan  naklon ) i njegove live nastupe  :cereeeeek:, neke emisije i intervjue u kojima je gostovao, OT bend i njihove nastupe i pjesme (zbilja su divno zvučali  :cereeeeek: ), poslušala (zapravo slušam stalno) cijeli njegov album (pjesme su mu baš odlične  naklon ), čak i dvije ovako emisije - Nemoguću misiju i kad je bio dva dana s Romima. I dva videa kad je svirao u nekom Gitarinet sastavu. Znači, nastojala sam svih propuštenih deset godina za nekoliko dana prijeći. Mislim da mi je pošlo za rukom.  lol!  Jedino sam sebi zabranila gledati Farmu jer ako bi se u to upetljala ne bih stala dok sve ne odgledam što ima, a to ne želim.  facepalm Odgledala sam jedino jedan video prije nego li sam sebi zabranila dalje i tu mi je bio tako  :cereeeeek: .  I sad sam opet na istom jer ga dalje nema na sceni, mogu jedino slušati staro.  facepalm
I dalje mi nije jasno kako on nije poharao Balkan, ali dobro. Možda je on sretan s ovim sad, nadam se da je i to mu od sveg srca želim.  <3

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Mislim da je najbolja opcija za tebe da ga sad stalkaš dok ne saznaš kad uđe u neki novi rijaliti, pa onda uđi i ti za njim. lol!

Poncha ::
Kako tek sad? Pa ja sam u njoj od kad znam Cagu.
Bu arada, ja dok sam nadoknađivala deset godina Sajka, nisam zaboravila Cagu niti vas.  :P

smeh smeh smeh
Da, ali sad si zvanično prešla tu crtu normalne nenormalnosti i nenormalne nenormalnosti, koju sam ja prešla odavno sa Stanislavom. lol!

Poncha ::
Slušaj, meni ruski nije puno ljepši ni u izvedbi Kozlovskog za kojeg mislim da je najbolji od tih tvojih Rusa u glasovnim izvedbama.  lol!

Tebi je sad najlepši srpski. lol!

Poncha ::
Hvala što si mi rekla o čemu se radi. Pa momak zna nešto ruskog za razliku od ostale trojice. Tarzanski ili ne, sporazumio bi se da dođe u Rusiju.

Ma naravno, ja se to malo šalim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 12:26 pm

Poncha ::
Ali ni ne trebaš nas propisno upoznavati ako ćete ostati samo na nekoj prolaznoj vezi. lol!

smeh smeh smeh
Zasad sam opsednuta, videću kako stvari stoje kad mu odgledam seriju do kraja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 12:27 pm

Poncha ::
Daj tamo pitaj Sparks hoće li meni 14. 12. biti titlovan prijevod Protecora i koliko dana ranije bude gala prije početka prikazivanja serije. Ako netko zna odgovoriti, ona zna.

Pitala sam je, javljam kad i šta odgovori.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 2:48 pm

Mrs Bondarenko ::
smeh  smeh  smeh
Isprva nisam zbog njega, ali sam pre dva, tri dana (kad je počeo onaj raspust) počela da gledam tu njegovu seriju i onda sam se toliko zalepila za to i postala opsednuta njime. lol!
I samo da znaš - znala sam odavno za tu seriju i sve vreme razmišljala da li da je gledam, ali sam počela kad mi je jedna učenica preporučila, tako da ćemo sad zajedno na časovima da balavimo za njim. lol!

Dobro, i dalje ću biti fina. lol!

O, pa to je super.  :cereeeeek:  Samo nemoj da ti mala bude konkurencija. lol!  :P

Mrs Bondarenko ::
smeh Što razočarana? lol!
A mogla sam i da pretpostavim da si naletala na njega, nisam imala pojma da je serija ovoliko popularna.

Kako što?! Zato!
Trojica su ti malo pa si uključila još jednog i to opasno poludjela za njim. Amaaaaan. I kako ću ja još jednog pratiti?! Koliki ti mozak misliš da ja imam?  lol!

Mrs Bondarenko ::
Da, on. :cereeeeek:
Vidiš ti moje Ruse, svaki ima jak i moćan glas. :cereeeeek:
A vidi šaku, Ponchitaaa... :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

A sad, rekla bih onda da im je glas važna karika.  lol!

Je, ima dobru ruku. Slažem se. Sviđa mi se šaka.

Mrs Bondarenko ::
Počeli su da prevode seriju baš kad sam i ja počela da je gledam. Ne gledam sa prevodom, ali sam videla taj prevod kad sam Sparks pisala preporuku.

Znam da ti ne gledaš s prijevodom. Ajde ti odvali to maratonski. Što prije odgledaš prije će te proći ili ćeš još više zaglibiti s njim. Onda da znamo spremamo li se za svadbu ili ne trebamo ništa više s njim upoznavati. Zanima me je li to ozbiljno ili samo avantura.

Mrs Bondarenko ::
Pa šta si očekivala od mene? lol! Šta sam uopšte ja očekivala od sebe? smeh
Ima jedno dete, sina. I nećeš mi verovati, ali njegova žena mi je još i najbolja od svih ostalih tuđih žena (izuzimajući Lizu). lol!

A ne znam što sam očekivala. Valjda da su ti trojica dovoljna.  lol!

Aha, a onda to dvoje djece na instagramu nisu oboje njegovi. Ok.

Ok, jasno da je njegova žena najbolja u usporedbi s Kozlovskoga dvije (prva i Olgica), Stankove dvije...

Mrs Bondarenko ::
A, pa to sad kad je gostovao povodom treće sezone kod Urganta, naravno. :cereeeeek:
Btw, ja sam stigla do polovine druge sezone, sad ide treća sezona u Rusiji, koja je verovatno i poslednja, i onda se najvećim silama trudim da sve izbegavam (emisije, komentare fanova, klipove) da ne bih ništa sebi ispojlerisala.

Ni nemoj. Prvo odgledaj seriju. Onda dalje njuškaj, a onda ćeš vidjeti jesi li pukla za njim ili samo dok je trajala jedna serija.

Mrs Bondarenko ::
Naravno da ne.
Samo mi se sviđa što opet gledam neki lik tako sličan Vladu Orlovu, nedostajao mi je takav profil muškarca. :cereeeeek: Maks ima genijalne likove, ali nijedan nije na taj fazon. Kozlovski je sam po sebi genijalan, ali ni on nije igrao neki takav lik. Zato što je Vlad zaista jedinstven. I da je ovaj pokušao da ga skine sa trona, verovatno mi nikad ne bi ušao među miljenike, ali baš zato što se nije trudio da ga kopira, baš zato mi se dopao. Igor Sokolovski. :cereeeeek:

Ok, mislim da mi je to čak i drago.  lol!

Mrs Bondarenko ::
Bu arada, mogla bi da pogledaš dva klipića, ako hoćeš. lol!
Ovo je drugi put posle Na granici (to sam isto gledala, stigla do 32. epizode) da ne mogu da se odlučim u kojoj mi je kombinaciji ista osoba bolja. Ovaj mi je odličan sa obe, opet slično kao Vlad kad su bile u pitanju Vera i Daša, ali tamo sam ipak za par nijansi više bila za Dašu. Pa mi možda ti pomogneš u slikovitim opisima. lol!

Bu arada, jesam.  lol! Ali nemam sad baš preveliki slikoviti opis za ove klipiće i parove. Još se nisam navikla na četvrtog.
Ljepši mi je i skladniji s drugom. I kao par su mi ljepši. I imaju bolje scene, ali s prvom ima dvije dobre scene, ono kad je krvav i kad ga je išla ošamariti, a on je krenuo poljubiti pa su mi tako.. Tu negdje.
Ne spominji mi Na granici, ova Petra me trenutno nervira pomalo i želim je s Markom, neka pusti Krešu na miru kad ga ne voli.

Mrs Bondarenko ::
Evo, još se smejem kad čitam taj njen komentar. smeh  smeh

A baš ti je dobro rekla. Ono baš kako i je.

Mrs Bondarenko ::
Stvarno hoću, soz, samo da se malo sredim, pa onda natenane.

Tamam.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Giphy Baš je slatkoća. Neviđena na ovim prostorima.

Samo se ti zabavljaj sad s ovim novim tvojim.

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Mislim da je najbolja opcija za tebe da ga sad stalkaš dok ne saznaš kad uđe u neki novi rijaliti, pa onda uđi i ti za njim. lol!

smeh

Yok. On je oženjen i to je gotova stvar. Okrenuo se totalno drugim stvarima u životu i voli svoju ženu baš baš. To je jasno kao dan i apsolutno poštujem njih tako da ti ideja pada u vodu.

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh
Da, ali sad si zvanično prešla tu crtu normalne nenormalnosti i nenormalne nenormalnosti, koju sam ja prešla odavno sa Stanislavom. lol!

Ne znam po čemu. Ja sam s Cagom prešla sve moguće granice ičega.

Mrs Bondarenko ::
Tebi je sad najlepši srpski. lol!

Ej, sus be. Sus ya... Ionako danima sam oduševljena vašim izgovorom palatala i tako ekavica mi postala nešto normalno.
Ruski mi i dalje nije lijep ma tko ga izgovarao.

Mrs Bondarenko ::
Ma naravno, ja se to malo šalim.

Samo što je i meni djelovalo dok je recitirao da pojma nema o čemu govori. lol!

Mrs Bondarenko ::
Pitala sam je, javljam kad i šta odgovori.

E hvala!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 2:56 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 3:02 pm

Sramota me. Totalna. facepalm
Ma vidite koliko poznajem hrvatsku scenu. Jutros vam stavim ove linkove iz hrvatskog showa i kažem da mi dečko nije poznat, štoviše nikad ga vidjela, ali da me oduševio glasom. I sad ga ubacim u Google. Lik je pjevao u nekom bendu i iz njega izašao kasnije, a ja tek prvi put čula nekidan kako izvodi Oliverovu Tko sam ja da ti sudim i još komentiram doma kako ovaj mali dobro piva. naklon Baš sam bila oduševljena i još kažem bolji mi je od svih što su dosad pivali. A da se o nekom Turku radilo garant bih ga znala. Točno me sramota! facepalm Ja kao da živim u Turskoj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 3:09 pm

A da. Nisam komentirala, ali da sad ne prepravljam onaj gore post.

Ovaj tvoj novi je onako. Bolji nego Maks. Inače volim bradu, ali on je ljepši bez nje. S bradom me u jednom trenutku iz profila podsjetio na Arasa. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 3:28 pm

Jesi li ti navukla Saprks na ovoga plavog jer vidim da je 6. s prevodom izišla?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 EmptyTue Nov 13, 2018 4:05 pm

Sarooooo, sjetila sam se tebe i trolanja. smeh smeh smeh smeh smeh

https://twitter.com/netflixturkiye/status/1062360023492423683

Sreća pa sam odavno vidjela da je ovaj film na popisu za 14.12. Iako vidim da su neki Cagini planuli. smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: