Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptyFri Oct 26, 2018 9:16 pm

I sad sam opet pogledala slike. Kako je on dobar, kakve ruke on ima, kakav osmijeh, kakav pogled, kakav stav, kakvo držanje, kako sjedi, kako zrači u okruženju, kako drži ovo dijete... srca Pa ovo nije humano.

Znate što? Meni Cagu treba zabraniti! facepalm tuzni
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptyFri Oct 26, 2018 9:17 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 DqdJEh-WkAAbElI

Ovo isti čovjek?

naklon naklon naklon naklon naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptyFri Oct 26, 2018 9:34 pm

A da ja ipak stavim link? Zbog Bonadrenkove koja neće ni otvoriti. lol!
https://www.aksam.com.tr/life/ayrilik-yok/haber-786876

Bondarenkova, čisto da znaš da se naša saga i sapunjara i dalje nastavlja. facepalm Jer...
Članak neću uopće komentirati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptyFri Oct 26, 2018 9:39 pm

Ja ne znam tko mene puti na tag i na pretraživanje. lol! facepalm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 9-BDA50-F8-FA8-D-489-B-9-A55-2-E207977-E11-C
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptyFri Oct 26, 2018 9:41 pm

Vidjet ćeš kad nam ovog Protectora uvale za doček Nove. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptyFri Oct 26, 2018 9:54 pm

Saro, znam da ih ti nisi ljubiteljica,ali smeh .

https://twitter.com/AnadoluKedisi/status/1055908228717072385
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptyFri Oct 26, 2018 11:45 pm

HappyBirthdayKivancTatlitug <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 12:30 am

Ne znam zasto, ali iz te serije sam zapamtila vecinu imena iako sam je gledala pre sto godina. A inace tu seriju sam pocela da gledam zbog Ksenije Pajic, ta zena je meni i dan danas prelepa. A zavolela sam je u filmu Oficir s ruzom, ona i Zarko Lausevic su tu bili super par.
A zanimljivo je da se radnje serije bas i ne secan tacno, znam da je bila klasicna Televisa presenta sapunjara i da se nije znalo ko koga.

Ja sam na Kanal D kivna odavno, sta god sam gledala oni su nekako upseli da sjebu. Secam se da je serija Kayip koja je bila dobro pocela propala zato sto im je u to vreme pala napamet fantasticna ideja da seriju prosetaju kroz dane i sate pa se uvek prikazival u drugo vreme. A nikada im necu oprostiti sto su odmah ukinuli Bana artik Hicran de, bila je super serija i bas sam se bila zainteresovala, ali oni su je prekinuli posle 4. epizode. I to je period kada su oni poceli da pucaju, jer su tada leteli visoko i ziveli od stare slave i vremena kada su prikazivali serije sa najvecim rejtingom i bili najgledaniji, pa im je svaki rejting bio mali. Sada su dosli do toga da svecom traze taj rejting koji im je nekad bio mali.

Meni ne pase ta dva sata kad gledam live zato sto radim do pet i morala bih bukvalno da pocnem da gledam cim stignem kuci. Tako je bilo sa Icerdeom, jedino sam imala srece sto je ozet trajao sat vremena pa je ipak pocinjalo u 7 po nasem.

Slavila je rodjendan nekoliko nedelja ranije? Svasta. facepalm Hajde da slavi vise dana nakon rodjendana, ali toliko ranije, to jos nisam cula.

Oni kako su krenuli pocece da prave kampanje u cast toga sto je subota, mislim stvarno. A mogli su i da smisle nesto drugo, a ne ono sto je vec bilo.

Kivu galiba pukle emocije kad je postavio tri slike isti dan, tako nesto se nikada nije desilo. Ali super izgleda na ovoj slici. Mada nije da nisam pomislila da li ima zakacene kljuceve. lol!

Vala ne znam sta bi Seckinu da se onako osisa, hic begenmedim.

Da, neki fanovi imaju srece pa to ti je, oni dobiju cak i na slikama sa seta pogled na golog Kivu, a mi ni u seriji.

Hahahahahaha ja tek sad vidim Ulica i malog. Izgleda kao da ga cupa, ali mislim da to samo izgleda tako.

Nisam ni ja nesto upucena, ali koliko sam shvatila onako usput neki glumac je seksualno.uznemuravao i vredjao neku glumicu na setu Yasamayanlara, pa su se juce svi pobunili.

Ah Ibro, ubice me taj tvoj jasamhodajuciseks pogled.
Ma ko ce da mu pokriva tolike tetovaze kad nema potrebe, Barca moze da ima tetovazu nije nista neobicno za lik.

Olmaz, to ne bih mogla da mu oprostim. Tako da za njegovo dobro gledaj da te ne ubije. lol!

Bro mora da bude najveseliji. Kakve Amerike i da je tamo ima da se vrati, ne moze svadba da prodje bez njega, ipak su njih dvoje ko nokat i meso.

Nisam bila u toku, ali sad nazalost jesam. Sta da kazem, novinari lazu. Kad mi odgovara ja im verujem, kad mi ne odgovara ne verujem. lol! Ali sad jos vise zelim da UTC traje i da ima sto bolji rejting.

Da, isti covek. Caga je inace neko ko se bas dosta menja s godinama, to primetimo tek kad vidimo stare slike, kao ove danas. Ali ima i odlicnu moc transformacije.

Ova bi mogla very soon da odjebe i da ne predlaze takve gluposti. aurika Eto, aurika punom parom radi svaki dan. lol!

Sorun degil, samo neka najave ranije da nista ne planiram, inace sasvim bi mi bilo ok da sacwkam NG sa Hakanom. To pod uslovom da ne odem u Zagreb za docek.

Salak kedi sjebala je reviju. lol! Ali mora se priznati da bolje zna catwalk od ovih manekenki. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 12:38 am

Veronika kisic

Ja EK ne pratim, ali stranicu pratim povremeno, posteno se nasmejem kad udjem tamo. Njih dvoje kao par stvarno jesu odlicni i super je hemija, ali ja Cana ne mogu da svarim, tako da ne bih mogla da gledam.

BDR sam htela da pocnem jer su mi Berk i Pinar izgledali kao dobar par i videla sam dosta pozitivnih komentara na twitteru, ali nazalost su zavrsili. Pinar nisam gledala pa ne znam kakva je glumica, ali da je lepa jeste. Ne bih imala nista protiv da je spare sa Cagom, ali kao sto kaze Poncha, vise imam zelju da neke ne vidim sa Cagom nego da neke vidim.

Cukur i ja gledam, ali nikako sa istim zarom. Evo poslednju epizodu jos nisam odgledala, vise mi nista tamo nije kao pre.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 12:52 am

Poncha, ova kaze da je Netflix objavio raspored prikazivanja za novembar i da Protectora nema.

https://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=143936&page=27&p=1061342873&viewfull=1#post1061342873

Znaci ipak decembar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 8:33 am

Sara Ulusoy ::
HappyBirthdayKivancTatlitug <3

Ma abiju želim sretan rođendan, kao da je meni. :cereeeeek:

Super mi je Rizina slika i priča.  :cereeeeek: I Kivin odgovor.

Naravno da sad i Cagini traže slično.

Sara Ulusoy ::
Ne znam zasto, ali iz te serije sam zapamtila vecinu imena iako sam je gledala pre sto godina. A inace tu seriju sam pocela da gledam zbog Ksenije Pajic, ta zena je meni i dan danas prelepa. A zavolela sam je u filmu Oficir s ruzom, ona i Zarko Lausevic su tu bili super par.
A zanimljivo je da se radnje serije bas i ne secan tacno, znam da je bila klasicna Televisa presenta sapunjara i da se nije znalo ko koga.

Nemoj zezati. Ja se ne sjećam nikome imena, ni radnje - nešto kroz maglu, ali se sjećam faca i izgleda likova i glumaca, interjera raznih kuća i kafića.
Ksenija je dugo godina bila kraljica serija, nije bilo serije u kojoj je nije bilo. Meni je ona uvijek bila dama. Evo i sad je, ali u nekoj manjoj ulozi(pojavi se povremeno) u ovoj seriji.

Sara Ulusoy ::
Ja sam na Kanal D kivna odavno, sta god sam gledala oni su nekako upseli da sjebu. Secam se da je serija Kayip koja je bila dobro pocela propala zato sto im je u to vreme pala napamet fantasticna ideja da seriju prosetaju kroz dane i sate pa se uvek prikazival u drugo vreme. A nikada im necu oprostiti sto su odmah ukinuli Bana artik Hicran de, bila je super serija i bas sam se bila zainteresovala, ali oni su je prekinuli posle 4. epizode. I to je period kada su oni poceli da pucaju, jer su tada leteli visoko i ziveli od stare slave i vremena kada su prikazivali serije sa najvecim rejtingom i bili najgledaniji, pa im je svaki rejting bio mali. Sada su dosli do toga da svecom traze taj rejting koji im je nekad bio mali.

Zato što su bili bahati i odbilo im se od glavu.

Sara Ulusoy ::
Meni ne pase ta dva sata kad gledam live zato sto radim do pet i morala bih bukvalno da pocnem da gledam cim stignem kuci. Tako je bilo sa Icerdeom, jedino sam imala srece sto je ozet trajao sat vremena pa je ipak pocinjalo u 7 po nasem.

Evet. Sjećam se da sama ponedjeljkom imala nastavu do kasno i da bih trčala, žurila s posla da stignem na seriju, propustila bih cijeli ozet i stigla na reklame prije serije pa dok bih pootvarala linkove i rezervne linkove baš bi počinjala serija. Da sam imala zadnji sat propustila bih bila pola epizode, ali eto, netko je mislio i na mene.  lol!
Ali sad da je nešto, mislim da bi mi pasalo. Ali svejedno ne volim dva sata razlike. Jer mi ometa stalkanje.

Sara Ulusoy ::
Slavila je rodjendan nekoliko nedelja ranije? Svasta. facepalm Hajde da slavi vise dana nakon rodjendana, ali toliko ranije, to jos nisam cula.

Evet, slavila je tri tjedna ranije. Ne kužim ni ja, ali to sam samo ja.
Mislim da je to bilo taman onda kad je bila vijest o prekidu.

Sara Ulusoy ::
Oni kako su krenuli pocece da prave kampanje u cast toga sto je subota, mislim stvarno. A mogli su i da smisle nesto drugo, a ne ono sto je vec bilo.

To sam i ja rekla.  rolleyes  Pogotovo što svake subote nešto jest. Evo večeras je u čast Hakanu. Čini mi se da je satnica ista kao i prošli tjedan.

Sara Ulusoy ::
Kivu galiba pukle emocije kad je postavio tri slike isti dan, tako nesto se nikada nije desilo. Ali super izgleda na ovoj slici. Mada nije da nisam pomislila da li ima zakacene kljuceve. lol!

smeh

Sara Ulusoy ::
Da, neki fanovi imaju srece pa to ti je, oni dobiju cak i na slikama sa seta pogled na golog Kivu, a mi ni u seriji.

Pa dobro, i ti si među njima.

Sara Ulusoy ::
Hahahahahaha ja tek sad vidim Ulica i malog. Izgleda kao da ga cupa, ali mislim da to samo izgleda tako.

Ma mislim da ga miluje, ali izgleda da ga poteže za kosu. Ali znam da je mali bio pomalo pospan i umoran od svega pa je izvodio neke face i vrpoljio se.

Sara Ulusoy ::
Nisam ni ja nesto upucena, ali koliko sam shvatila onako usput neki glumac je seksualno.uznemuravao i vredjao neku glumicu na setu Yasamayanlara, pa su se juce svi pobunili.

Aha, zato je većina glumaca i glumica onako skočila i neku podršku davali.

Sara Ulusoy ::
Ah Ibro, ubice me taj tvoj jasamhodajuciseks pogled.
Ma ko ce da mu pokriva tolike tetovaze kad nema potrebe, Barca moze da ima tetovazu nije nista neobicno za lik.

Ah be.

Ma Barca da ih ima još toliko, on bi se s ponosom šepurio i pokazivao ih. Što znači da Barca će često biti bez majice.  lol!

Inače, jučer bila na TV-u neka scena Ibre i one Saadet. Ibro joj je govorio da ne ide s nekim pogledom. Ja sam samo buljila u njega. Aaaaaaaaa I čim se maknuo Ibro s TV-a, makla sam se jer mi je neki bradonja zločesti išao na živce. Ne mogu ovu seriju nikako gledati, a baš je Ibro melem.

Sara Ulusoy ::

Olmaz, to ne bih mogla da mu oprostim. Tako da za njegovo dobro gledaj da te ne ubije. lol!

smeh

Što, da ga prestanem onda pratiti?

Sara Ulusoy ::
Bro mora da bude najveseliji. Kakve Amerike i da je tamo ima da se vrati, ne moze svadba da prodje bez njega, ipak su njih dvoje ko nokat i meso.

Ja stvarno ne znam kako bi to moglo proći bez njega s obzirom na njihov odnos. Bit će cok ayip ako ne dođe. Osramotit će se svi. Ima da pleše, svira, pjeva, luduje... Glavni da bude.

Sara Ulusoy ::
Nisam bila u toku, ali sad nazalost jesam. Sta da kazem, novinari lazu. Kad mi odgovara ja im verujem, kad mi ne odgovara ne verujem. lol! Ali sad jos vise zelim da UTC traje i da ima sto bolji rejting.

Ja sam mislila da jesi, ali da mudro šutiš. lol! Jer naravno - što ti ne paše, ne vjeruješ. lol!
Ma da UTC doživi procvat u narednim epizodama i da traje dugo, dugo, odnosno da njen lik živi do kraja.

Ja sam vidjela prvu vijest dok sam kuhala ručak, ali kako sam se lani spržila dok sam kuhala isto što i jučer, ostavila sam se momentalno mobitela. Ne treba mi da opet imam jake opekline čije ožiljke i dalje nosim. lol!

Sara Ulusoy ::
Da, isti covek. Caga je inace neko ko se bas dosta menja s godinama, to primetimo tek kad vidimo stare slike, kao ove danas. Ali ima i odlicnu moc transformacije.

Uvijek kad netko ovako postavi slike ostanem začuđena. Lete mi godine uz Cagu.

Sara Ulusoy ::
Ova bi mogla very soon da odjebe i da ne predlaze takve gluposti. aurika Eto, aurika punom parom radi svaki dan. lol!

smeh Kežeš, da i od aurike ima neke koristi.

Sara Ulusoy ::
Sorun degil, samo neka najave ranije da nista ne planiram, inace sasvim bi mi bilo ok da sacwkam NG sa Hakanom. To pod uslovom da ne odem u Zagreb za docek.

Inače mi ide na živce sve oko Nove. I pitanja gdje ćeš, kad ćeš, s kim ćeš...
Što sad da odgovorim - za Novu ću u krevetu biti s Hakanom?  lol!

Valjda će dosta ranije objaviti. Nadam se, tako da te ne prevari Hakan i da ga nećeš morati odbajti zbog ZG-a.

Sara Ulusoy ::
Salak kedi sjebala je reviju. lol! Ali mora se priznati da bolje zna catwalk od ovih manekenki. lol!


smeh

Je li kedi ili nije.  lol!

Sara Ulusoy ::
Ne bih imala nista protiv da je spare sa Cagom, ali kao sto kaze Poncha, vise imam zelju da neke ne vidim sa Cagom nego da neke vidim.

Puno jača želja da neke ne vidim s Cagom, nego da neke vidim. lol!

Sara Ulusoy ::
Poncha, ova kaze da je Netflix objavio raspored prikazivanja za novembar i da Protectora nema.

https://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=143936&page=27&p=1061342873&viewfull=1#post1061342873

Znaci ipak decembar.

Uh be, vidjela sam da neki nešto komentiraju, ali nisam čitala. Lijepo ti kažem, za Novu će.

Vidi, a ovako već sad su najavili nešto za 21.12.
https://twitter.com/netflixturkiye/status/1055361815394295809
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 2:25 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:12 pm

smeh smeh smeh smeh

Nemam se što svađati. I jedne i druge. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:14 pm

Hahahaha obozavam ovakve tvoje odgovore.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:15 pm

smeh smeh

Ja još gledam i vrti mi se u glavi i samo mi se mijenjaju boje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:16 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:17 pm

Ja sam prvo pomislila pa sta se svadjaju bela je podloga, posle par sekundi mozda je ipak crna mislilac smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:18 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:21 pm

Sara Ulusoy ::
Yok artik.

https://twitter.com/yavruzombie/status/1056097768027111424?s=19

Ovo sam jutros loetimično vidjela, ali uopće nisam skužila poantu slike ni tko je sve na njoj. ne znam

Sara Ulusoy ::

Ja sam prvo pomislila pa sta se svadjaju bela je podloga, posle par sekundi mozda je ipak crna mislilac smeh

Također. smeh I to sam ja još gledala prvo onu sliku što se ne mrda. A tek onda pokretnu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:23 pm

Sara Ulusoy ::
Vidi Kive sa dve sestre.

https://twitter.com/ktatlitugnews/status/1056110333176303616?s=19

Nije njemu loše. On u sredini.

Ljepša je Basak od sestre joj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:23 pm

Zatrpale su mi Kivinice twitter.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:25 pm

To je onaj mali sto mu niko nije dosao na rodjendan i glupaca od njegove majke to slikala i objavila na drustvenim mrezama.

Hahaha i ja isto, kad sam usla u tekst prvo mi nije bilo jasno o cemu se radi tek onda sam videla da dole ima animacija.

I meni isto, u toku je tt.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:26 pm

Carpisma 22 kasim persembe. Hadi bakalim. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:30 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 EmptySat Oct 27, 2018 7:30 pm

Sara Ulusoy ::
To je onaj mali sto mu niko nije dosao na rodjendan i glupaca od njegove majke to slikala i objavila na drustvenim mrezama.

Svašta.

Sara Ulusoy ::
Hahaha i ja isto, kad sam usla u tekst prvo mi nije bilo jasno o cemu se radi tek onda sam videla da dole ima animacija.

Upravo to.

Sara Ulusoy ::

Carpisma 22 kasim persembe. Hadi bakalim. facepalm

Tek tad!? I stvarno četvrtak?! rolleyes

Ovo jedino može i treba iskoristi MI da uhvati koliko-toliko publike.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 28 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 28 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: