Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:06 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 DpZ0qWHW0AMbBVm

ayyyyy Posjetila ju je Cansu na setu serije Kizim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:09 pm

Sad sam i ja provalila čarape. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:09 pm

Kad Olgica kaže da namerava da nastavi da se bavi režijom. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Liza_Boyarskaya_7_10
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:10 pm

Cansu i Beren. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:10 pm

Saraciiim, neredesin?

Što ti kažeš na ovo što Ranini piskara?
https://twitter.com/raninimanini/status/1051113761094950912

Ja sam to shvatila kao sprdnju. Ali sam isto provjerila o toj seriji. smeh Pa to je serija i glumac kojeg je ona iz Shopping kraljice o kojoj sam ti pisala htjela izvesti lika na večeru. lol!



I izlazi Kivin fragi za dvadesetak minuta.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:13 pm

Mrs Bondarenko ::
Sad sam i ja provalila čarape. smeh

Ti Bonadrenkova da nabaviš naočale... Kako te ja trebam uputiti što trebaš vidjeti na tim tvojim Rusima?


Imam ja takve plave. lol! Ali ne nosim ih da se vide.

Mrs Bondarenko ::
Kad Olgica kaže da namerava da nastavi da se bavi režijom. lol!

Je li ovdje fali neka faca Kozlovskoga? lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:15 pm

smeh smeh smeh
On bolje da ćuti. lol! Mada bi mi verovatno ovako odgovorio. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Fn7jk9a7CD0
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:16 pm

smeh smeh smeh smeh smeh

Pozdrav od njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:17 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:22 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:23 pm

Geldim.

Cansu i Beren. <3 <3 <3

Je li izasao teaser za Kivu? Najavili su za veceras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:23 pm

Sad će za dvije minute.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:24 pm

Hahahaha Canan.

Je li to Ranini odjednom postala Cagin fan?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:26 pm

A galiba je. Vidi da je uspješan. Nije ovako prije o njemu pisala, pogotovo ne za vrijeme Medcezira, Delibala... A i na početku Sarpa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:28 pm

Ne bilim, nije lose, ali nije da bi me privuklo da nema Kive. Ok, to je tek teaser, treba videti fragmane.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:29 pm

Mene sigurno ne bi privuklo.

Alp dobro izgleda, sviđa mi se frizura. Kivo odlično izgleda. A Elcin je u par sekunda preglumila, ne znam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:30 pm

Tabi, Ranini i Tokyo su uvek fanovi uspesnih i uvek su fanovi serija sa dobrim rejtingom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:31 pm

I meni Kivo i Alp super izgledaju i slazem se za Elcin, u trenutku kada se okrece prema kameri pravi neku preglumljenu facu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:42 pm

Em su najpametniji em su uvijek uz uspješne glumce.

E, tada je baš peglumila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:45 pm

Za petnaestak minuta će mi zagušiti twitter, već vidim. Danas je akcija za Protectora.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 7:50 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 10:07 pm

Kakva akcija za Protectora?

A fora su ove solje, nisam ni znala da postoje takve solje, nego sam skoro naletela na beku scenu IG dok je mama gledala i onda tamo sam videla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySat Oct 13, 2018 10:22 pm

Aha, sada sam krenula da odgovaram na prethodne poruke i videla o kakvoj se akciji radi. Opet Latinke.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySun Oct 14, 2018 12:20 am

Poncha ::
Uopće nisam u toku. Postoji li na ijednom kanalu neka serija da je u prvom planu neka ljubavna priča? A ne da je ljubav samo uklopljena u priču onako usput.
Jasno mi je da se biraju one stvari koje su aktualnije trenutno, ali previše svega zasiti ljude. Doslovno je sve akcija do akcije.

Baš sad nešto razmišljam i osim IG nisam sigurna da ima ijedne serije kojoj je fokus na ljubavnoj priči kao glavnoj temi. Sve nešto ili akcije ili teške drame majki koje se bore za decu i slično.
Turci vole da preteruju i zato su doveli sektor do ove tačke. Njima kad nešto uspe onda idu dotle dok narodu ne ogade određenu temu. Tako su uradili i sa Muhtesem Yuzyil, Fatihom, Kosem i ostalima, a zapravo je jedina uspešna serija te vrste bila MY i tu je trebalo da se prekine. Zato sada od 20, 30 serija koje počnu u toku sezone, tek nekoliko dočeka drugu sezonu.

Poncha ::
Jesi li ti čitala neke komentare tipa - Ali je pedofil, nije za Hazalku, za nju je Caga i slično? Jer ja jesam.

Naravno da sam čitala i meni je to katastrofa. Na osnovu čega j Ali pedofil? Nije da me Ali zanima, ali činjenica je da je Hazal dugo sa njim u vezi i očigledno da su srećni. Ona je Cagu poznavala i pre Alija, čim ništa nije bilo među njima, znači da za to postoji neki razlog.
Hajde ove njihove gluposti tipa yeniproje još i mogu da shvatim, ali ko je za koga privatno stvarno ne mogu. Mnogo puta smo pričali o tome, ali ja se i dalje čudim i ne mogu da se naviknem da neko može da kaže ko bi bio dobar za koga, a pritom su to ljudi koje oni uopšte ne poznaju.

Poncha ::
Da, Hazalki vjerojatno odaberu. Što se tiče Birce stvarno ne znam je li ikad baš pogodila s izborom. Sjećam se jedne duge crne haljine koja se bila pojavila pa su neki mislili da je li to haljina koju će Asli obući na vjenčanje. Ona mi je bila ok. A sve ostalo što sam vidjela nije me oduševilo.

Asli je po oblačenju bila slika i prilika Birce, zato mislim da je neke delove garderobe i sama birala. Ali ta žena stvarno, prosto ne mogu da odlučim da li je gore obučena privatno ili kada se pojavljuje na javnim događajima. Još ne mogu da zaboravim kombinaciju koju je imala ne nekoj humanitarnoj večeri gde je pevala, ono je bilo mučenje za oči.

Poncha ::
Ako ti se sloši i odeš kući e onda stvarno. Držim te za riječ. Nemoj sad da gledam sama seriju, tj. da komentiram sama.

Moralo bi da treba da se odradi nešto zbog čega će firma propasti ako se ne odradi da bih ja sedela na poslu sa saznanjem da se pojavila serija i da mogu da je gledam, u suprotnom nema teorije.

Poncha ::
Ja nisam bila u toku, ali izgleda da je bilo stvarno svakakvih olaylar olaylar za onu nesretnu seriju koju sam jedva čekala da skinu s ekrana koliko mi je punilo twitter (jer su neke Caginice gledale tu seriju,a bilo mi ih žao otpratiti). Po forumu i FB-u po grupama su bile oštre svađe, klanovi i prepucavanja, mržnje, vrijeđanja. Na forumu izgleda da je bilo ratno stanje, ispisale se tone stranica, par novih tema, neka kažu nepoštena moderatura je vladala. Pojma nemam, nisam u toku, ali srećom nisam više na hr-u pa ne znam što sam propustila.

Najviše mrzim kad neko prati seriju ili glumca kojeg ne volim a ne mogu tu osobu da otpratim iz nekog razloga. Ima jedna koja je fan Burcu, Cage, Kive, Beren i nažalost Caglara, i zatrpavala mi je tw tom glupom serijom a nisam mogla da je otpratim zato što je fan svih glumaca kojih sam i ja.

Što se te serije tiče i na tw je bilo teških prepucavanja zato što su bila dva glavna glumca i pola je navijalo za jednog, a pola za drugog. Čak su i Birsen napadali mnogo ovi Caglarevi kada bi pisala nešto pozitivno za ovog koji je glumio Sinana, sad ne mogu da se setim kako se beše zove.

Poncha ::
Yani, želiš reći, ako netko i misli komentirati drugačije, neka ni ne pokuša.

Pa može da pokuša. smeh
Ima kod nas jedna izreka, jedan prob’o pa se usr’o. lol!

Poncha ::
Jesi li ti odgledala? Zanima me i kakva je glumica ona mala Helin koja ovdje glumi Mirayinu sestru (valjda), a koja je glumila u Protectoru.
Vidjela sam scenu u kojoj Mert vozi Miray po kiši na biciklu. Jako su mi slatki, on mi je nekako krh i nježan. Ajde, javi kakvi su, ako ne zaguše previše s dramom da bacim pogled, ili ću ovako pokoju scenu.

Nisam još odgledala, kad odgledam javiću ti kakva je.

Poncha ::
Je li on tvojoj prijateljici drag i napet?

Ona je gledala i Dolunay i da, nije joj napet i ne misli da je neki glumac, ali joj je simpatičan i on i Demet su joj super par.

Poncha ::
A što ako ti kažem da i ja? Nisam voljela pismene sastave nikako, ni onda ni sad. Imala sam izvrsnu ocjenu samo zato jer nisam imala pogrešaka, a inače svaki sastav isti, štreberski, uklopljen u formu i temu, jedva popunila stranicu koliko je trebalo.

I mene je vadilo uvek to što je sve uvek bilo gramatički tačno, inače sastavi su mi bili na nivou deteta iz prvog razreda osnovne.

Poncha ::
Ovo je ona sad zaštitno lice Pentija?

Jeste, Pantija i Brauna.

Poncha ::
Pa imate li vi poklade, maškare, karneval, tako nešto? lol! Možeš tamo ako ti se već sviđaju ove zvijezde. Samo još nabaviš jednu lijepu masku za lice. Kod nas je bilo krasnih sunca i mjeseca, ovdje bi uz ovu baš išla krinka s mjesecom.

Imamo poklade, ali to se u selu maskiraju, mogla bih jedino na neki maskenbal ovakva.

Poncha ::
Aha, zato sam ti i napisala da je postala zvijezda.
Prvo sam mislila da si to napisala zato što je sva bila zvezdana, tek posle sam videla da je stvarno postala zvezda.

Poncha ::
Što točno?

Na ovoj slici, hm... Ozge mi ne djeluje mlađe, meni ona ovdje pak izgleda najstarije ikad. Po meni je nju ova frizura postarala. Ibrina frizura - tako. Imao mi je i ljepših. Da je barem kao ona iz Reakcije, to bi mi bilo top na ovaj stajling. Bursin mi izgleda kao da mu je netko turio kolac u dupe. Ukočen. A i ova Oyku isto djeluje uštogljeno. Definitivno po slici dinamičniji izgledaju Ibro i Ozge. Ali plakat kao plakat i nije nešto. Moglo je to puno bolje.

Sam plakat mi se ne sviđa, koncept, mogli su to da odrade malo kreativnije, a ne ovako stanite da vas slikamo pa da idemo.
Mislim da će Busin sve vreme biti kao da mu je neko turio kolac u dupe, tako da mi to i nije izgledalo čudno. A na Ibronu frizuru mislim da ćemo da se naviknemo, mada se slažem da je bila bolja ona iz Reakcije. Ali mislim da je tako kratka kosa baš da ne bismo videli Ferhata, jer nije puno prošlo od kada se završio SBA.

Poncha ::
Meni se čini, Saro, da samo u manjini koje nismo razočarane s MI. Meni ovo djeluje ok, onako lagano obrađena tema, sa spdalački-ironičnim momentima. A pročitah onda (u jednoj od grupa, u drugoj ima onih što se raduju) kod naših da Ibri ovakvo što ne stoji. A meni dosad Ibro baš djelovao tip za svaku ulogu. Među rijetkim glumcima da to mogu reći jer mi ima fizički izgled za baš sve uloge, od dobrog princa nadasve zgodnog frajera (san snova), preko lika poput Ferhata do ovakvog nekog deli policajca, zajebanta.

Što se mene lično tiče, ovo je jedina serija u ovoj sezoni koja mi je privukla pažnju samim teaserom. Jer, u toj seriji ako izuzmemo Ibru, glumi glumica koju ne podnosim, glumica za koju smatram da je očajna glumica i glumac koji mi nikada nije bio nešto simpatičan, recimo da sam uvek bila ravnodušna prema njemu, ali i pored toga i dalje imama želju da gledam seriju.

Što se tiče reakcija, pročitala sam puno pozitivnih, a negativne uglavnom od Bibo fanova koji ne mogu da se pomire da oboje imaju nove serije i nove partnere. A naši ne znam, ok, može da im se ne sviđa, mene samo interesuje šta znači da ovo Ibri ne stoji? Kako mu je stajao Ferhat, a ovo mu ne stoji? Ibro je kao spoj glume, tela i odlične fizičke spreme i sposobnosti jedan od najpogodnijih glumaca za akciju, u drami se pokazao više puta, tako da ne razumem šta mu tačno ne stoji u minut i po materijala koji smo videli. Iako su Ferhat i Barca različiti i jedan i drugi su junaci drama-akcija serije bez obzira što je radnja drugačija. Naravno dok Birgoren nije sjebao svu akciju.

Hayir yani, šta sad ja treba da radim kad je Caga u pitanju s obzirom da je meni njegov najbolji lik Emir? Da pljujem sve ostale zato što nisu Emir? Ili što Kivo nije uvek Kuzey, Beren Bihter, Cansu Eysan itd. Ti komntari tipa nije to kao Ferhat ili ne znam ko i to na osnovu fragmana su mi debilni. Ko nama garantuje da nećemo voleti ovaj lik više od Ferhata?

Poncha ::
Kad sam kod Ibre, ovi naši na Novoj su baš deli i bezobrazni. Makli su seriju uvečer (nemam pojma zašto) i prikazuju je samo ujutro. Uhvatila sam jutros par kadrova, i baš je nekako lijep i poseban. Ibro je baš fizički za svaku ulogu. Bu arada, kaže moja mama za ovu Eylul što se pojavila da je baš gruba (ružna) i da zašto nije ostao s Belcim.
Sad da vidimo kakav će biti u u nekoj ovakvoj ulozi. U Reakaciji je meni bio odličan, dok nisu usrali seriju tamo s osmim nastavkom kad je bilo bolje da su je priveli kraju.
Nešto sam razmišljala, nekako imam osjećaj da je Ibro mogao birati kojeg će od ova dva igrati. Ne znam zašto imam takav osjećaj, ali imam.

Dok sam ja bila u Hrvatskoj ujutru su prikazivali AY, viđala sam svako jutro na tvu u kafiću kad sam išla na kafu. Sad se možda to završilo pa su prebacili Kordugum.
Slažem se sa tvojom mamom i meni je Saadet Isil Aksoy bila promašaj.

Mene u vezi ove serije najviše brine dan. Generalni direktor kanala D je rekao Oyi Dogan da je ta serija planirana za utorak, međutim sada su na utorak prebacili neku komediju i interesuje koji dan će da joj dodele. Ako stave u ponedeljak ili četvrtak, a to su trenutno jedini slobodni dani, onda je to samoubistvo. Ionako im ni jedna serija nije uspela, čak im je i Arka Sokaklar na klimavim nogama sa ABom i ABCom, ako imaju imalo pameti neće to uraditi.

S obzirom da je Ibro prvi prihvatio ulogu, moguće da je mogao da bira, ako nije, da je mogao da bira, ja mislim da bi izabrao pre Barcu nego MKCa.

Poncha ::
Evo nam sad cijela postava, ali meni osim četvorke nitko po imenu nije poznat.

Osim Zafera Alagoza ni meni niko nije poznat. Njega sam nešto malo gledala u Intikamu.

Poncha ::
Mislim da je jasno tko je gazda.

Barca ima garant da izludi ovog ulickanog što mu na peškiru i vešalicama piše MKC.

Poncha ::
Jedva je dočekao da pokaže tetovažu.

rolleyes Definitivno.

Poncha ::
Ah, da, ovo sam htjela jučer reći pa zaboravih. Pa on nije stalno u odijelima.

Ja sam mislila da će biti, ali ipak nije.

Poncha ::
Ona kao izbor ili njen izgled u seriji?

Izgled na plakatu, inače ona mi nije tako loš izbor, mogli smo i gore da prođemo, ipak je to Ay yapim.

Poncha ::
Zašto, ali zašto oni označe i ovu američku agenciju? Uf ya...

Valjda da bi celom svetu pokazali da su debili.

Poncha ::
Meni je recimo Kivo i stajling mu topić .

Alp je prenizak ovako, djeluje dosta niže od Kive, mislila sam da je ipak nešto viši. Melisa u štiklama zamalo pa viša od njega, nekako kao da mu jede s glave.

Kivo i Alp mi se sviđaju, Elcin videćemo kad počne serija, a Melisa bi trebala da nosi manje štikle pored Alpa, ovako su iste visine.

Poncha ::
Što je Arda Turan napravio?

Nabacivao je nečijoj ženi, pa je onda njenom mužu razbio nos, a sutradan je išao u bolnicu sa pištoljem i dao ga ženinom mužu da ga ubije jer nije znao da mu je ova žena.

Poncha ::
Saro, samo da pitam, vidjela sam jučer neku sliku staru Beyaza pa sam ga se sjetila. Zar su oni stvari na Kanalu D ukinuli njegov show?

Očigledno da jesu s obzirom da je Beyaz sada član žirija u O ses Turkiye.
Kad pogledam odluke Kanala D sada, čini mi se kao da je ova uprava još gora od prethodne.

Mrs Bondarenko ::
Čuješ, Saro? lol! Mogla bi da baciš pogled, Kozlovski jako lepo govori ruski, možda slušajući njega promeniš mišljenje.

Kad Kozlovski bude govorio turski onda mi se javite. lol!

Poncha ::
Je, ali ja sam odmah rekla tko voli ruski jezik. Yani, Sara nikako nije u toj kategoriji.

Tesekkurler canim, upravo je to objašnjenje.

Poncha ::
Je, lijepa je, ali je ne bih prepoznala. Baš mi je drugačija od onog kakvom je pamtim. Pogotovo na ovoj sad slici što si je ti postavila.

Ja je pratim na Instagramu i stalno je viđam na slikama pa meni valjda zato izgleda kao da se nije puno promenila.

Poncha ::
Je li postoji neki problem kod Kivinih fanova, jesu li s nekim u ratu ili na nešto ljuti?

Nisam nešto pratila, ali moguće da jesu ako je neko napao Kivu.

Poncha ::
Saro, hoće li i njih dva otići u Cannes?

https://kanald.international/series/double-trouble Engleski naziv mi je baš prigodan.

Ako uspeju da usklade snimanje možda i hoće.

Dobar je engleski naziv, baš i jeste tako.

Poncha ::
Možda mi nešto i promakne, ali nekako ponestaje mi volje ulaziti na ovaj Cagin tag kad vidim što sve stavljaju.
Na instagramu nema čega nema i nema koga nema, a na twitteru montaža do montaže.

Ja na njegov tag ulazim samo kada se nešto dešava pa čitam komentare, inače ovako ne ulazim na dnevnoj bazi baš zbog tih gluposti. A i od kada se uzdam u tvoje uhođenje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 EmptySun Oct 14, 2018 10:16 am

Sara Ulusoy ::
A fora su ove solje, nisam ni znala da postoje takve solje, nego sam skoro naletela na beku scenu IG dok je mama gledala i onda tamo sam videla.

Ja sam vidjela negdje po FB da postoje ovakve šalice i da ih se može naručiti, ali nisam vidjela da ih je netko nabavio. Ima stvarno super fora. Od ovako tipova nekih do prosidba.
Ali što je ova još napisala  smeh .

Sara Ulusoy ::

Baš sad nešto razmišljam i osim IG nisam sigurna da ima ijedne serije kojoj je fokus na ljubavnoj priči kao glavnoj temi. Sve nešto ili akcije ili teške drame majki koje se bore za decu i slično.
Turci vole da preteruju i zato su doveli sektor do ove tačke. Njima kad nešto uspe onda idu dotle dok narodu ne ogade određenu temu. Tako su uradili i sa Muhtesem Yuzyil, Fatihom, Kosem i ostalima, a zapravo je jedina uspešna serija te vrste bila MY i tu je trebalo da se prekine. Zato sada od 20, 30 serija koje počnu u toku sezone, tek nekoliko dočeka drugu sezonu.

E to me baš zanimalo kad će jedna u prvom redu ljubavna priča pa onda sve ostalo drama, akcija...
Turci znaju samo po jednom udariti dok ljudima ne dosadi. Umjesto da daju svaki dan po nešto.

Sara Ulusoy ::
Naravno da sam čitala i meni je to katastrofa. Na osnovu čega j Ali pedofil? Nije da me Ali zanima, ali činjenica je da je Hazal dugo sa njim u vezi i očigledno da su srećni. Ona je Cagu poznavala i pre Alija, čim ništa nije bilo među njima, znači da za to postoji neki razlog.
Hajde ove njihove gluposti tipa yeniproje još i mogu da shvatim, ali ko je za koga privatno stvarno ne mogu. Mnogo puta smo pričali o tome, ali ja se i dalje čudim i ne mogu da se naviknem da neko može da kaže ko bi bio dobar za koga, a pritom su to ljudi koje oni uopšte ne poznaju.

Mislim da se moj stav o tome zna i da ga ptice na grani znaju prema tome neću ga ponovno tipkati. Bio meni netko drag ili ne (ma što mislila o njemu/njoj), poštujem odabir. Mogu jedino reći da ima nikakav ukus.  lol! A o ukusima se ionako ne raspravlja.
Primjerice, meni je onaj Hazarkin ajme majko i ne znam gdje ga nađe. (A i od svih turskih glumica, valjda na prste jedne ruke mogu pobrojati one koje imaju ukusa).

Zapravo ne pratim baš fanove HazCaga pa i nisam uvijek u toku, ali nađem na ovakvo nešto kad pretražujem tag.
https://twitter.com/Ameliedepoin/status/1051069504288186368 Čisto da vidiš, možeš pogledati i ovo ispod objašnjenje.

Sara Ulusoy ::
Asli je po oblačenju bila slika i prilika Birce, zato mislim da je neke delove garderobe i sama birala. Ali ta žena stvarno, prosto ne mogu da odlučim da li je gore obučena privatno ili kada se pojavljuje na javnim događajima. Još ne mogu da zaboravim kombinaciju koju je imala ne nekoj humanitarnoj večeri gde je pevala, ono je bilo mučenje za oči.

Mislim da bi Birce mogla angažirati silistu. Ne bi joj bilo loše, barem kad je javni nastup u pitanju.

Sara Ulusoy ::
Moralo bi da treba da se odradi nešto zbog čega će firma propasti ako se ne odradi da bih ja sedela na poslu sa saznanjem da se pojavila serija i da mogu da je gledam, u suprotnom nema teorije.

Onda ja pogotovo firmi želim samo procvat, neka sve ide kao po loju. I da ti toga dana ne radiš.

Sara Ulusoy ::
Najviše mrzim kad neko prati seriju ili glumca kojeg ne volim a ne mogu tu osobu da otpratim iz nekog razloga. Ima jedna koja je fan Burcu, Cage, Kive, Beren i nažalost Caglara, i zatrpavala mi je tw tom glupom serijom a nisam mogla da je otpratim zato što je fan svih glumaca kojih sam i ja.

Što se te serije tiče i na tw je bilo teških prepucavanja zato što su bila dva glavna glumca i pola je navijalo za jednog, a pola za drugog. Čak su i Birsen napadali mnogo ovi Caglarevi kada bi pisala nešto pozitivno za ovog koji je glumio Sinana, sad ne mogu da se setim kako se beše zove.
I ja. Zato sam jedva čekala da serija se makne s ekrana, da malo predahnem od njega.  lol!

Znam da je bilo svašta, ali očito traje i dalje. Još sam negdje pročitala da su ovi biseri iz Hrvatske to otkupili. Muko moja pređi na drugoga. Već vidim da će me ovi koji znaju da "pratim" (yani, bacim pogled na Turke) pitati gledam li seriju, kakva mi je, što mislim, da ima zgodnih frajera.  rolleyes

Sara Ulusoy ::

Pa može da pokuša. smeh
Ima kod nas jedna izreka, jedan prob’o pa se usr’o. lol!

smeh

Zato nam nitko ni ne dolazi, ni ne piše.  lol!

Sara Ulusoy ::

Ona je gledala i Dolunay i da, nije joj napet i ne misli da je neki glumac, ali joj je simpatičan i on i Demet su joj super par.

Već sam se mislila kako tebi totalni antipatikus, a njoj napet.

Sara Ulusoy ::
Imamo poklade, ali to se u selu maskiraju, mogla bih jedino na neki maskenbal ovakva.

E pa onda na makembal. Bit će glavna zvijezda. I ovako i onako.  lol!

Sara Ulusoy ::

Prvo sam mislila da si to napisala zato što je sva bila zvezdana, tek posle sam videla da je stvarno postala zvezda.

Zvijezda je došla u kostimu sa zvijezdama, plus nakit.  lol! U punom sjaju zasjala.

Sara Ulusoy ::
Sam plakat mi se ne sviđa, koncept, mogli su to da odrade malo kreativnije, a ne ovako stanite da vas slikamo pa da idemo.
Mislim da će Busin sve vreme biti kao da mu je neko turio kolac u dupe, tako da mi to i nije izgledalo čudno. A na Ibronu frizuru mislim da ćemo da se naviknemo, mada se slažem da je bila bolja ona iz Reakcije. Ali mislim da je tako kratka kosa baš da ne bismo videli Ferhata, jer nije puno prošlo od kada se završio SBA.

Ako im je ovo stvarno plakat - prejednostavan, preobičan.

Vjerojatno zato frizura, slažem se.

Sara Ulusoy ::

Što se mene lično tiče, ovo je jedina serija u ovoj sezoni koja mi je privukla pažnju samim teaserom. Jer, u toj seriji ako izuzmemo Ibru, glumi glumica koju ne podnosim, glumica za koju smatram da je očajna glumica i glumac koji mi nikada nije bio nešto simpatičan, recimo da sam uvek bila ravnodušna prema njemu, ali i pored toga i dalje imama želju da gledam seriju.

Da.

Sara Ulusoy ::

Što se tiče reakcija, pročitala sam puno pozitivnih, a negativne uglavnom od Bibo fanova koji ne mogu da se pomire da oboje imaju nove serije i nove partnere. A naši ne znam, ok, može da im se ne sviđa, mene samo interesuje šta znači da ovo Ibri ne stoji? Kako mu je stajao Ferhat, a ovo mu ne stoji? Ibro je kao spoj glume, tela i odlične fizičke spreme i sposobnosti jedan od najpogodnijih glumaca za akciju, u drami se pokazao više puta, tako da ne razumem šta mu tačno ne stoji u minut i po materijala koji smo videli. Iako su Ferhat i Barca različiti i jedan i drugi su junaci drama-akcija serije bez obzira što je radnja drugačija. Naravno dok Birgoren nije sjebao svu akciju.

Općenito nisam vidjela puno oduševljenja po našim grupama (a nije da sam se nešto pozabavila istraživanjem). Zbilja sam očekivala veće oduševljenje. Mislim da u ovima koje sam spomenula nije baš ni Ferhat ekstra prošao, najviše zbog Birce. Ali mislim da je njima Firat uzor.
Oni misle da Ibro nije za ove uloge koje bi trebale biti komične i sarkastične, lik koji je ironičan. Smatraju da Ibro bude smiješan kad se previše uživi u pištolje i tuče.
S druge strane, ja ne poznajem Ibru toliko da znam što mu stoji što ne, ali meni u kojoj sam god vidjela ga ulozi (makar i na pet minuta) izgleda top. Em fizički, em glumački. Eno gledam nekidan na TV-u scena njega i sestre i kako joj je rekao da je mali njegov i da mu se ne miješa.  naklon S Ferhatom sam klikla odmah, navukla sam se. Ono u Merhametu što sam vidjela, jebozovno do bola. Reakcija, pa isplakala se ja i nakon njegove smrti za njim. Meni nekako Ibro za sve. Možda sam se prevarila, hadje da vidimo.

Bibo fanovi stvarno ga peglaju i deru po svome. Zbilja su mi naporni, ali to sam i očekivala od njih.

Sara Ulusoy ::

Hayir yani, šta sad ja treba da radim kad je Caga u pitanju s obzirom da je meni njegov najbolji lik Emir? Da pljujem sve ostale zato što nisu Emir? Ili što Kivo nije uvek Kuzey, Beren Bihter, Cansu Eysan itd. Ti komntari tipa nije to kao Ferhat ili ne znam ko i to na osnovu fragmana su mi debilni. Ko nama garantuje da nećemo voleti ovaj lik više od Ferhata?

A pa možeš pljuvati. Tko ti brani? Ali ja ću braniti sve njegove ostale likove.  lol! I zašto ih je odabrao. Iako mi je Emir prvi, posebni, najdraži, najbolji, najljepši...

Pa baš to. Čekaj da vidimo kakav će biti.

Sara Ulusoy ::

Dok sam ja bila u Hrvatskoj ujutru su prikazivali AY, viđala sam svako jutro na tvu u kafiću kad sam išla na kafu. Sad se možda to završilo pa su prebacili Kordugum.
Slažem se sa tvojom mamom i meni je Saadet Isil Aksoy bila promašaj.

AY ide popodne u 18:15, ujutro bude repriza. A Ibro je išao navečer, ujutro je bila repriza. A sad su biseri stavili samo Ibru ujutro jer navečer imaju Farmu (neki reality show) i ovu našu seriju. I onda im je prekasno valjda da stavljaju Turke, jer ove koje gledaju Turke u to vrijeme idu leći.
Onda sam vidjela da od idućeg tjedna ide i AY samo kroz jutro, a popodne, u njihov termin (iako još serija traje - sad je onaj dio kad su Zeynep i Fatih u navodnoj svađi) su stavili onu seriju s Barisem i Damlom što je išla na Kanalu D. Rat ruža, tako nešto.
Vidiš koliko su glupi. Uopće ne poštuju gledatelje, mijenjaju termine svega i svačega.  rolleyes Sreća pa ne gledam ništa na TV-u.

Sara Ulusoy ::

Mene u vezi ove serije najviše brine dan. Generalni direktor kanala D je rekao Oyi Dogan da je ta serija planirana za utorak, međutim sada su na utorak prebacili neku komediju i interesuje koji dan će da joj dodele. Ako stave u ponedeljak ili četvrtak, a to su trenutno jedini slobodni dani, onda je to samoubistvo. Ionako im ni jedna serija nije uspela, čak im je i Arka Sokaklar na klimavim nogama sa ABom i ABCom, ako imaju imalo pameti neće to uraditi.

S obzirom da je Ibro prvi prihvatio ulogu, moguće da je mogao da bira, ako nije, da je mogao da bira, ja mislim da bi izabrao pre Barcu nego MKCa.

A stvarno su debili ako stave išta u ponedjeljak. A ni četvrtak ništa bolji nije. Još bi im dobro i bilo da su ostali na utorku.

Da. Ako je mogao birati mislim da bi prije odabrao Barcu. Tako nekako ja doživljavam Ibru i biranje uloga.

Sara Ulusoy ::
Barca ima garant da izludi ovog ulickanog što mu na peškiru i vešalicama piše MKC.

smeh Izludit će ga totalno. Možda mu do kraja ispadne kolac iz dupeta.

Sara Ulusoy ::

Valjda da bi celom svetu pokazali da su debili.

smeh

Sara Ulusoy ::

Kivo i Alp mi se sviđaju, Elcin videćemo kad počne serija, a Melisa bi trebala da nosi manje štikle pored Alpa, ovako su iste visine.

Kivo i Alp izgledaju najbolje ikad. Mislim da je ovo Kivino najbolji izdanje.
Baš gledam ove sinoćnje Kivine slike. Izgleda vrh.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 DpcZXxHWwAE3WnY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 DpcZVyCWkAA-3Sm

A Melisa bi definitivno trebala ili niže štikle ili bez njih. Mislila sam da je Alp viši.

Sara Ulusoy ::

Nabacivao je nečijoj ženi, pa je onda njenom mužu razbio nos, a sutradan je išao u bolnicu sa pištoljem i dao ga ženinom mužu da ga ubije jer nije znao da mu je ova žena.

Ok. Nemam komentara.

Sara Ulusoy ::

Očigledno da jesu s obzirom da je Beyaz sada član žirija u O ses Turkiye.
Kad pogledam odluke Kanala D sada, čini mi se kao da je ova uprava još gora od prethodne.

Uopće se ne radujem Ibrinoj seriji na Kanalu D. To će sve napraviti da propadne.

Sara Ulusoy ::

Tesekkurler canim, upravo je to objašnjenje.

Bonadrekova, yani, ipak je pročitala.  lol!

Saro, nema na čemu.

Sara Ulusoy ::

Ja na njegov tag ulazim samo kada se nešto dešava pa čitam komentare, inače ovako ne ulazim na dnevnoj bazi baš zbog tih gluposti. A i od kada se uzdam u tvoje uhođenje.

Ja sam svakodnevno prisutna, valjda volim mučiti sebe. Jučer sam čak, uz puste montaže, HazCaga vidjela neki vidio s krcato slika SerCaga. Oni su namontirali svega i svačega. Imala čak i slika Serenay  u vjenčanici i Caga ono iz Protectora u košulji pokraj prozora, yani, dođe kao prva bračna noć.  lol!
A na instagramu saznaš svega i svačega. Tu brže preletim nego pogledam. Svega više nego Cage.


Последњи пут изменио Poncha дана Sun Oct 14, 2018 10:31 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 18 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 18 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: