Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 8:35 am

Ni ja se nesto ne secam da su se tu drzali za ruke. Ali ja nisam odgledala njihove scene po sto puta pa je moguce da mi je promaklo.

U prvom videu joj dodiruje koleno, a za drugi ne znam sta me pitas, nisam te razumela.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 9:14 am

Prvo je bili 10+10 pa je onda birsen napisala da ce prva sezona imati 10 a druga osam epizoda. Yani, kako god bilo, snimljene su dve sezone, a nama ce najverovatnije prva biti pustena odjednom. Ne verujem da ce do te mere da preteraju da puste dvadesetak epizoda za jedan dan. I sto kazes, kako god bilo, nama je svejedno, broj snimljenih epizoda je taj koji jeste, ne pravi nam razliku da li ce da rasporede u dve sezone ili da stave u jednu.

Bome, bilo im je lepo sa njim u kampu. Da sam znala mogla sam da idem da spasavam kornjace. lol!

Yok, Burcin nema sanse da bude partnerka, ali bilo bi dobro da ostane u seriji i dalje ukoliko se bude nastavila. Da ostanu Caga, Okan, ona i Hazar, jer imam neki utisak da ce Hazarin lik biti zanimljiv. Oatale mogu da zamene sto se mene tice.

Mene nerviraju sto tako lupaju. Hajde ova zajebancija ok, ali inace me neprofesionalnost izludjuje. Dodjes da vidis emisiju ko guska u magli umesto da se spremis za temu o kojoj ces da pricas. Da je nesto sto ne moze da se sazna pa da kazes ok nagadjaju, ali ne bi im uzelo deset minuta da udju na tw i da stalkaju fanove, sve bi saznali. I pritom bi demantovale sve novinare koji su pisali sve i svasta jer bi jedine imale tacnu informaciju. Ali sto bi izgubile deset minuta kad mogu da lupetaju i za to da primaju platu.

A i da se navuces nema veze, ionako nema sta da se gleda. Mada ne verujem, nije serija za navlacenje.
Ja sam ga gledala na velikom ekranu, ali malo, gledala sam sve njih jer moja mama nista ne gleda na kompu i laptopu, sve na tvu. Pre sam joj skidala serije i stavljala na USB, a sada je povezala laptop
sa tvom. Kad je gledala SBA ja sam neke dobre scene isla da gledam sa njom samo da bih gledala Ibru na velikom ekranu. Isto je tako bilo i sa Icerdeom.

A moguce da je dobio koji kilogram jer je celo leto na odmoru i mozda ne ide tako redovno u teretanu kao kada je u Istanbulu. Ali to kod njega nije problem, brzo se on vrati u formu, narocito ako se sprema za novu seriju. Ali ne bi bilo lose da se skine da mi to strucno procenimo.

rolleyes Par koji sam toliko volela na ekranu, privatno ne mogu da smislim samo zbog ovih budala. Uopste ne zelim da ih vidim na istoj slici.
S vremena na vreme udjem na tag i dalje iste price Mihre i Can.

Meni isto ova igra uopste nije jasna. Bacaju kockice i pomeraju ove kruzice a gde pomeraju i kako pojma nemam.
Beli je, ali ne mogu da zakljucim da li gubi ili dobija.

Evet, opet kvari mladez, sramota. Kao jedino covek u Turskoj koji pusi treba da bude na stubu srama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 9:22 am

Izgleda da je odluceno da se rejting lista daje samo kanalima i da mi nemamo uvid u nju. Nije mi jasno cemu takva glupa odluka, ionako nista nismo mogli da gledamo na miru zbog rejtinga, ali smo ga bar znali pa smo bili pripremljeni da bi neke serije mogle da se zavrse, sad necemo imati pojma i samo ce da kazu kraj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 9:23 am

Da, evo sad sam proverila, Ranini nije objavila rejting listu od 06.08.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 9:31 am

Eto vidiš, i zaboravila sam što se sve poslao, znam samo da su u jednom trenutku napisali 10+10, a kasnije da je netko spomenuo 8. Dakle 18 epizoda u jednoj ili dvije sezone dođe mi na isto.
Jedina je poanta ima li dvije sezone ili je jedna u tome hoće li sve epizode postaviti u jednom danu ili će tu drugu sezonu drugačije raporediti (opet od komada ili rascjepkati). Mislim da je jedino to bit.
Meni ti da sezona dođe kao jedan nastavak jako dugi (ne previše dugi kad gledaš prosječan turski nastavak). lol!

Je li vidiš ti. Mogla su pomagati bebama kornjačama, malo kupiti smeće i tamo u onim šatorima s Kivom biti. Jako blizu, nema što. Teško da mu bliže možeš biti od toga.

Ma šalim se. Ona bi mogla biti Okanu partnerica. Ama to sam rekla jer su neki fanovi poludjeli kad su neki portali pisali da je Burcin Cagina partnerica.
Hazarin lik je skoro pa u svakoj akciji, trebao bi biti zanimljiv. Stalno negdje trci s njim.

Meni nikad nije bilo jasno kako se ijedan novinar zadovoljava da mu se posao sastoji od lupanja tračeva i da mu nije cilj reci što je. Mene bi bilo sram da hladom jezik i za to ubirem pare, a što lupetam nikom ništa.

Je. Ja Ibru takorekuc nisam ni gledala niti na “normalnom” ekranu, a kamoli na velikom. Nakon mjeseci buljenja na mobu sad kad san ga vidjela u ogromnoj veličini točno mi kao melem na oko. lol!

Ma kod Ibre su kilogrami najmanji problem. Nema osobe koja lakše izgubi i nabije kile od njega. A s obzirom na to da njegovi nisu mast nego mišići još manje je problematično. Jedino što ga ja volim mršavijeg.

Naježim se momentalno kad vidim montažu.

Nije mi igra jasna. Pokušavala sam skužiti kako i guštala kacila, bezuspješno. Da mi netko pokaze i odigra sa mnom vjerojatno bih skužila. Nemam ja ništa od teorije ako nisam probila odigrati. A Caga rastura, ne bi mu bilo teško mene podučiti.
Primjetila sam da je par puta kad je igrao bio bijeli. Možda mu je draže s njima igrati.
Ne mogu ni ja. Treba vidjeti koliko je crnih kružića još u igri, a ne vidi se cijela slika.

A takav je. Što ćemo s njim. lol!



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 9:32 am

Oha, sad će biti još i gore. Samo odjednom bok. Otkad je to na snazi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 9:33 am

Znaci, sad tko gleda ove ljetne serije ne zna kad će ih ukinuti. Divno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 9:38 am

Evo, čini se da voli biti bijeli. Neke.

https://mobile.twitter.com/nisagul899/status/1028181249893064704

Dodajem još.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 BA439934-005_D-4791-_BAFA-34_BFB9_C69_B22

On stvarno ima dosta slika kako igra. Na svakom setu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 10:23 am

Ne? Deniz Cakir nece biti u novoj sezoni EDHOa. Ode meni jos jedna serija, tesko da cu je gledati bez Meryem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 10:29 am

Ay yok artik, stvarno cu da prestanem da gledam turske serije. Ja sam volela tu seriju, a sad ne mogu da je gledam. Bez Meryem to nije to. Cok uzuldum yaaaaaa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 10:52 am

To sam vidjela neki naslov, nisam ulazila. Zašto neće? Mislim, je li serija završila tako da može otici/umrijeti ili što?! Do kojeg je problema došlo?
Nekidan je isto nešto bilo s njom, bili su pusti naslovi po portalima.

A što da ti kažem. Žao mi je što su ti uništili seriju.
Možda je došlo vrijeme da se opraštamo od Turaka. Sad će te Anđa nagovarati da gledaš Ruse.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 10:57 am

Ali meni nije jasno zašto tako naprasno izbacuju glumce? Je li Deniz htjela otići ili je njihova odluka da maknu lik?

Mislim da nije ovo stvar samo turskih serija, u svetinjama svih produkcija i naroda ima gluposti. Sjeti se Bindarenkove kako je za onom američkom serijom kukala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 11:23 am

Nisam išla za tim bas, ali sad vidim da je Ucankus ipak objavio rejtinge.

https://www.ucankus.com/ratingler
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 11:33 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 11:37 am

Faca je Kivo i gotovo.

https://twitter.com/mavi/status/1028213508385792000

A on i Basak još na kampiranju galiba. Objavljuje ona slike i uživa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 11:46 am

Ovo je već bilo ovaj tjedan, ali su stavili i danas. Mada ove snimke smo vidjeli i ranije. Ali ja volim cok mog bebegima.

:cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 11:50 am

Primijetila sam da ispod Netflixovih objava stalno netko pita kad će druga/treća sezona neke serije. Tako će i nama biti pa ćemo onda skuži važnost je li sve jedna sezona ili dvije. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 12:43 pm

A nećeš ti, Saro, odustat još od Turaka. Možda ti se i gazdarica pridruži.

http://medyatava.com/haber/kivanc-tatlituglu-carpismada-hangi-surpriz-isim-yer-aliyor_159208

Ovo bi moglo biti baš po tvom gustu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 1:09 pm

Ima ih još sličnih.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 851_CAD19-3923-4722-9148-4695_A2_F2_CE50
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 1:53 pm

Saro, pogledaj u drugom šta radi sa levom rukom na toj minutaži. Ni meni nije jasno. lol!

Da, Grey's anatomy. Njima je obrazloženje bilo creative reasons. rolleyes Samo su tako dali otkaz glumici, znam da je njen partner u seriji bio besan. A pritom je njihova priča vadila rejting.
Baš mi je žao šta ti rade sa EDHO, ja sam jedva to prebolela i od tad sam raskrstila sa serijom, iako je godinama pratim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 1:57 pm

Šta je ovo, jel' ostaje Prison break, ili šta? I jel' će biti Cansu?

Kivo samo što dalje od Ece.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 2:49 pm

Čitaš li ti? Nema PB, to je trenutno na pauzi. Druga serija je u pitanju, a izgleda da nema Ece tu. Ako bude išta od svega.

Ili Cansu ili Serenay koliko sam ja shvatila. S njima pregovaraju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 3:52 pm

Jao samo da pregovore sa Cansu. moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 4:41 pm

Sara Ulusoy ::
Ne? Deniz Cakir nece biti u novoj sezoni EDHOa.

Ne mogu da verujem. molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 EmptySat Aug 11, 2018 4:42 pm

Inace, Poncha, Kordugum je totalni fejl. Jedino je Ibrahim super super hot. Neke scene i dalje gledam, ali celu seriju ne bih nikad reprizirala. Mada, mozda se tebi i svidi, ja ionako vise nisam zaludjena Turcima i mozda sam previse hejterski nastrojena, ali unistili su skoro svaku seriju koju sam gledala i smucili su mi se.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: