Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 10:23 am

To to je moje mišljenje, da drugi i treći dio imaju dosta istih scena i istih mjesta. Tako da im je možda zgodnije i jeftinije snimati.

Pih, ovo kad košulje nisu raskopčane skroz se ne vrijedi. Treba se ugledati u Turke. Aj jedno su dugme otkopčali. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 10:31 am

Aman Umuta i Tube.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 11:07 am

Slažem se, ne bih imala ništa protiv da je cela raskopčana. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 11:20 am

Sara bi imala. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 11:24 am

I like it. topić
https://www.rbth.com/arts/328800-russian-literare-emoji-quiz

Pogodila sam sve sem Oblomova i Onjegina.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 11:29 am

Tu si okružena Rusima na svim poljima. Aman...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 11:30 am

smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 2:13 pm

Kako je sladak. :cereeeeek:

Saro, je li ovo sliku itko objavio? Ima desetak dana je postavljena.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 D58_A2_A8_E-_C1_B6-4_C20-82_D6-_E1_A270607209
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 4:58 pm

Pa pracenje i lajka je je sve, cim neko nekome ne lajka sliku to znaci da su se posvadjali na krv. A i novinari kso glavni izvor informacija koriste ko koga prati na dr mrezana i ko je kone lajkao sliku. rolleyes

Sa glumom je prosek, nije da rastura, ali nije ni los. A i ima nesto sto ga cini simpaticnim i prijatnim za gledanje, za razliku od nekih te generacije koji su mi antipaticni.
A seriju je Show prekinuo odjednom a da pritom niko nije obavestio ni glumce ni set ekipu saznali su tako sto su videli na twitteru. Mislim ok je da prekines neki posao ako ne donosi zaradu, ali ipak treba imati malo ljudskosti i profesionalnosti i obavestiti saradnike o tome.

To su trebali da shvate nakon Kosem.

Sada je antipaticna na kub. Ne samo zato sto mi de ne svidja njen stil, nego mi izgleda nekako uobrazeno i izvestaceno.

Da, nije mnogo starija, koliko se secam ona je 81.

Zato sto uspeh nije vazan, jer se zavudni ljudi hrabe neuspehom, a ne uspehom, svima je to zanimljivije

Pa donesen he zakon, tako da bi trebalo da bude. Naravno da ce pre da plati 15 hiljada i da ide 21 dan, nego da ide na 12 meseci.

Ovde se tek oko 1 razvedrilo a tada je izgleda vec bilo proslo.

Mislim da sam malopre videla tu sliku na tw samo ne znam ko je postavio.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 4:59 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 5:36 pm

Često kod osoba koji žive za društvene mreže to tako i izgleda. Ako nekome ne lajkaju odmah je olaylar olaylar. Zato novinari to i iskoriste.
Što meni vrijedi što Caga ne prati Duygu kad je osobno prati. lol! Zezam se, ali mi nije jasno kako ne vide novinari da Caga dobro ima instagram, a ne da se njime koristi kako bi njima služio za pisanje članaka.

Meni te njegove generacije ima par još simpatičnih momčića koji nisu neki vrli glumci, ali mislim da mi je po simpatičnosti i karakteru Dolunay najsimpatičniji.
To što Show radi meni je gadljivo i bezobrazno. Ok, ne znam koji je kanal bolji, ali Show baš svašta odabere kad uzima serije, a onda hop i nema vise. Drago mi je da nisam počela gledati, sad bi mi bilo žao još vise što završava.

To da nam se stilovi razlikuju je jasno, ali meni je prije bila puno simpatičnija, prizemnija. Sjećam se nje prije nego li je Engin bio menadžer Cagi i kad je tek počeo biti. Totalno mi je drugačije djelovala. Dok mi je recimo o Enginu ostalo isto mišljenje. Dok je u AFK-u oblačila lijepo glumce, sad se dala u modu.

Da, zato i kažem da nije mnogo starija. Pa mi uvijek dođe smiješno. A zapravo je izgledom prolazila za mamu.

Galiba je tako.

Ma taj 21 dan prođe za čas. Što je to za nas? lol! Ako se tko bude bunio što je platio kraće vrijeme, neka ide služiti rok umjesto njega.

Ma meni se čini kao da dam je već vidjela, a opet ne znam gdje, koliko slika vidim dnevno sve mi se pomiješa što je novo što staro. Ovaj tip ju je postavio prije dva tjedna, ali ne znam je li od tada ili od ranije. Jer mi se čini Caga dobro zbrijane glave, a na onoj slici s Burcin sa seta čini će da ima kose.

Uz dužno poštovanje Kivi, sto puta izgleda bolje sada nego onda. Meni je Kivo iz manekenskih dana nikakav. Isto kao i Kenan i Burak O. Oni su svi bolji sada nego što su bili.
A Caga mi je bio i onda super iako dječarac.  :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 7:23 pm

Saro, što se dogodilo kad je jedna na Twitteru napisala ovo?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 53_E1_FD74-_A547-4126-99_CC-_EA7_C7_CC4_CF73

Ništa mi nije jasno. ?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 8:26 pm

Danas mu je rođendan. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 BC_xUOm7Q0k
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 8:29 pm

Lizočka tradicionalno postavila selfi, ovaj put i sa svekrvom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 89bCSrZMW1s

Da vidimo dal' će opet Kozlovski da postavi nešto kompromitujuće po sebe. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 8:51 pm

Ništa to. Samo Stankov rođendan slavimo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 8:56 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 DE91_CDCB-6_D36-443_F-934_E-21_C26222_B126

Ajme meni nije mi dobro. I to po ovih vrućini. A je dobar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 8:58 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 772_F854_B-_F0_AE-4_E87-_AD72-369_B48_B017_D1
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySat Jul 28, 2018 8:59 pm

Moram reci. Stajling ovoga puta odličan. Volim sve.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySun Jul 29, 2018 8:26 am

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 ZgZ6K6vFhDA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySun Jul 29, 2018 8:30 am

I kao i uvek, jedini normalan - dok svi najavljuju odmah i drugi i treći nastavak, Stas prvo najavljuje drugi. to
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySun Jul 29, 2018 9:42 am

I zbog toga je normalan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySun Jul 29, 2018 9:43 am

Ako ne znate, a znate njegove pjesme, umro je Oliver Dragojević.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySun Jul 29, 2018 10:44 am

Videla sam. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySun Jul 29, 2018 10:45 am

Moja najdraža.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 EmptySun Jul 29, 2018 10:48 am

Pitam se zašto.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: