Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 10:24 am

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 QP8XbJFX2HQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 10:29 am

Najozbiljnije. Zato ti i nisam pisala što ja stavljam u smjesu. Da se ne sramotim. smeh A ti odmah zapamtila taj rum. Ja stavim kako kad i što imam u kući, pa mi se zato nekad lijepe nekad ne, ali uglavnom radim od: dva do tri jaja, vanilinog šećera, malo soli, ruma (za kolače onog ili običnog), pola jogurta, vode i brašna kojeg prosijem kroz sito. Nemam ja mjeru, ja to kako mi dođe, na oko. lol!

Hahhahaha Da nema varanja. lol!

Ako budes sažeta, možda ih i iskoristi. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 10:30 am

Slatki su. Mala je bucka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 10:45 am

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 1:49 pm

Pa šta je babi milo, to joj se i snilo. lol!
Sviđa mi se taj tvoj recept.

Allah Allah, kako da sažmem sve dosadašnje topice ovog foruma? To joj je gradivo. lol!

Ne znam na koga je, Aurika je premršava, a i Stas nikad nije imao problema sa kilažom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 2:29 pm

Je, tako je kod tebe. lol!

Lijepo. Ime i prezime, najvažnije uloge i najvažniji trač, eventualno još koja pojedinost. Osnovno za dva. lol! Ili za svakog glumca pi video koji ima presjek svih uloga.

To što je ona sad premršava, ne znaci da nije bila bucka kao dijete. Mozda je samo dobro hrane. Vise nego ona sebe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 2:33 pm

Mislim da jeste to sa snimanja zadnje epizode. To dam potpuno zaboravila, setila sam se danas kad sam videla na tw.

Hahahaha mislim da ce Bondarenkova od sada da pravi samo te sa rumom. lol!
Ja sta stavljam jaja, brasno, mleko, vodu, prasak za pecivo, malo soli, malo secera i par kapi ulja. Isto odokativno, nemam recept. Ali svidja mi se ovaj tvoj recept, samo sto je to samo za slatke, a ja skoro uvek pravim pola slatke pola slane.

Ma nema veze, valjda cu da izvucem neku dvojku ovako bez literature, mada nije iskljuceno da padnem godinu. lol!

Pa egofc je u pravu, mislim stvarno Hilmicem i Caga, neuporedivo. Nemam nista protiv Hilmija, simpatican mi je, ali on nije glumac.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 2:38 pm

Birce snima novu seriju. Bibo ruhuna el fatiha.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 2:58 pm

I ja sam se sjetila da sam to prije citala. A nekako mi bas milo dođe kad zamislim Cagu.  :cereeeeek:

Hahhha Ona će ga uliti puno.  lol! Pa će biti pijane palačinke, a ne slane ni slatke.

S mlijekom sam ja prije radila i to mi je najdraže staviti (za jesti), ali mlijeko mi je puno lijepilo (ja nisam znala za ulje) pa sam našla alternativu u jogurtu. Budu mekane i sočne, a čini mi se da mi ne lijepi toliko. U biti stavljam ili jedno ili drugo, što imam u kući. Nekad sam stavljala i malo mineralne, to sam od nekog čula. Zato i kažem da stavljam sto imam. Glavne sastojke i što dodam.
Da, ovako kako u zadnje vrijeme radim ide vise za slatke. Mada ja znam namazati i neki kremasti sirni namaz i zarolati. Pa to ne bude ni slatko ni slano, a moji vole.  lol! Znam pola tako, pola s džemom.
Ali ti koja voliš i jedeš samo slano, radis kako tebi najviše odgovara.
Dosta stvari koje radim radim odokativno.

Hoćeš sigurno. Imaš dvojku, pošteno ili s varanjim.  lol! I Bondarenkova je s palačinkama varala, ona je gotovo smjesu koristila.  lol!

Naravno da nije. Ali sam cekla da reagiraju ovi. Bilo mi čudno kako se nitko ne oglašava.

Oha. A i Birce leti iz serije u seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:41 pm

Nova predstava. srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 F5T5dTghqyA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:44 pm

Dobra su ova leđa.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 7_C2079_B1-_DFE2-47_AB-9549-960_D21_A3_A5_B0
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:44 pm

smeh smeh smeh
Pijane palačinke - pijana ja. lol!
Usvajam ovaj Ponchin recept, ali ne kradem autorska prava. Kad me budu pitali, reći ću da je od koleginice. kisic

Što se tiče popravnog, još nisam rešila dal' je bolje da joj dam teoriju, ili klipove. Mada bistra je ona, može i jedno i drugo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:44 pm

Ovaj tvoj uvijek aktivan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:45 pm

Dugo nije imao novih pozorišnih premijera, baš me zanima kakvo je ovo. Najavljuju kao komediju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:46 pm

Inače, sećaš se one nove njegove serije u kojoj glumi novinara? Sad snima nastavak. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:49 pm

Hahhhahahha To ti da ti ne bi rekli - pijane palačinke, pijana ti - ćeš reći da je moj recept. lol!
Ja isto nisam čula da alkohol ljudi stave u palačinke, ali eto, ja tu stavim malo. lol!

Jedno je dosta. Gdje ćeš komplicirati s jednim i drugim. Dovoljna da zna za prolazno. Ako pokaze veći interes onda dodaji još pitanja.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:50 pm

Meni izgleda kao mjuzikl. lol!

Ne sjećam se ništa o seriji, ali se sjećam da su bila odusveljna novinarem i kako je bio dobar u tom poslu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:51 pm

A nije zato stvarno, nego ja se nikad ne kitim tuđim perjem.

Čuj ona da pokaže veći interes, nemoj da me zasmejavaš. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:52 pm

Pa zato što su tako napravili kolaž, ali to su svakako njihove privatne slike. Još uvek nemaju poster predstave.

Da, i gledam sad, zbunjuju me. Paralelno snimaju dva nastavka, ne znam zašto tako. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:54 pm

Evo Ceyda upravo postavila sliku iz vremena AFK. Pelepa je.
https://www.instagram.com/p/BlslcPCH6pR/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1wpol8cl9wzqj

Caga se slagao na tom setu sa svima i na tom setu se sa mnogima druzio privatno, ali najmanje sam ocekivala da ce posle toliko godina jedino sa Hazal nastaviti da se druzi.

Hahaha ona ce da sipa celu onu flasicu.

Pa jogurt ima masnocu tako da to zameni ulje. Ali pre nego sto sam saznala za ulje u smesi, stavljala sam ulje na ubrus pa sam mazala tiganj pre svake palacinke. Mada mislim da se za ovaj tiganj za palacinke ne bi zalepile ni bez ulja. A mineralnu i ja stavim kad nemam prasak za pecivo, sve zavisi sta imam u kuci. A slane nekad stavim samo sir i nesto suhomesnato, a kad imam vremena onda ih pohujem.

Ma ova vestica ima da mi postavlja pitanja na koja sigurno ne znam odgovore. lol! Pozitivnu mogu da izvucem samo na Stanku, ostali ne znam ni kako se zovu. lol!

Da, ona bas svake godine snima seriju. Partner ce joj biti Cansel Elcin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 3:55 pm

Ni ja se ne volim kititi tuđim perjem. To mi je najgore. Ali ne trebaš me spominjati, nisam ja izmislila ni napravila ništa pametno. lol!

U pravu si. Ti onda ponudi vise, pa neka ona eliminira što je ne zanima. smeh

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 4:01 pm

Ceyda. :cereeeeek:

Caga se od te ekipe samo druži sa Hazal? Neverovatno. Stičem utisak da je delimično tako jer njoj dosta sad odgovara da je u njegovom okruženju.

Poncha je dala najbolji predlog, prihvatam ga. Ili imam još bolju varijantu, ona će ti izvući najbitnije, a ja klipove. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 4:04 pm

Vidjela sam tu sliku jer ju je postavila i na Twitter. Tu je pratim. Super je slika.

Da se nije dogodilo ono s drogom, mislim da bi se on nastavio vide družiti s cijelom ekipom. Mada da, i da je mene bilo pitati nakon kraja AFK-a i ja bih mislila da će se najmanje družiti s Hazal. Mada sam uvijek imala neki osjećaj da Caga zbilja voli i poštuje Hazal, a za nju sam mislila da i nije tako kao on.

Da. Vjerojatno je zato zbog jogurta. Mada ja stavim kap ulja svejedno i ugrijem prije nego stavim palačinku. U biti kad pogledaš, i ja stavim ulje u tom slučaju.
Eto vidiš. Palačinke su tako praktične da se snalaziš s onim što imaš.

A ne vjerujem da će tako, valjda će biti objektivna. Ja ću se buniti ako pita nešto teško. I nebitno za funkcioniranje foruma. lol!

Ajde, neka Bibo ima novi par.




Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 4:08 pm

U pravu je Poncha, sad joj gledam instagram i drastično je drugačija u faci u odnosu na AFK period.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 EmptyThu Jul 26, 2018 4:10 pm

A on se ni s kim nije baš zakačio, od nekih možda udaljio. Kad ih slučajno sretne pozdravi se sa svima, sa svima komunicira lijepo, ako ga za bilo koga pitaš uljudan je i uvijek isti Caga. Ali bas konkretno druzi se s Hazal. Mislim da se s njom najviše viđa, mada i s Barisem su ga znali uhvatiti. To je što znamo.

Ahaha. Ako Poncha treba izvuci najbitnije, Saro, to ćeš naučiti jednim letimičnim pogledom na tekst. lol!


Последњи изменио Poncha дана Thu Jul 26, 2018 4:17 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: