Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyMon Jul 16, 2018 8:24 pm

Oha, Kendal ce da pise SAK. Zivo me interesuje rejting posle 2, 3 meseca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyMon Jul 16, 2018 8:42 pm

Yapma be Kivo, hajde svi, ali zasto ti otkopcavas kosulju do pupka. Hic olmadi. durica

https://twitter.com/pungatory/status/1018887354713559040?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyMon Jul 16, 2018 8:47 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 6:41 am

Gunaydin! leptirici

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Q8-5bFWBBj8

Ponovo mi se normalizovao bioritam. veseljko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 8:29 am

Zato što Esra se može uključiti samo u ono što je ostvarivo. Oni ne mogu otići na set za rođendan kad je snimanje Protectora planirano do sredine osmog mjeseca. A Cagi je rođendan pred kraj devetog. Uostalom, sve i da snimaju tada, nije baš da svatko moze ući na set kako mu dođe, odnosno sve ovisi gdje je taj dan set. I normalno da se žena i cijeli tim ogradio od toga. Poslije bi bilo ovako i onako. Druga je stvar što fanovi saznaju gdje je set, ako je na otvorenom, i onda upadnu. Ali mogli su primijetiti kako je kud i kamo manje “susreta” nego prethodne serije.

Kendala sam ja otpratila čim je završila SBA. I nemam ga potrebu vise ni u kom drugom projketu gledati.
SAK je imao odličan rejting i ne vidim potrebu mijenjanja scenariste. Pogotovo ne njega koji je srozao SBA što je vise mogao. Nekako mi je to nelogično. A opet, s druge strane, ovom ide dramatika i tako te obiteljske drame, raznorazna sranja i teške teme pa se možda i uklopi u postojeće, možda ne zasere sve.
Možda bi SAK-u i s njim i bez njega opao rejting naglo kako je i skočio.

Caga i Kivo su zamijenili mjesta i uzore. lol!

Ibro je divan sa svojim nećakom.

Bondarenkova, za koji dan ćeš opet ispasti iz njega. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 8:32 am

smeh
Sus be, ne baksuziraj mi sabah sabah. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 12:33 pm

Cak i da snimanje traje do rodjendana, naravno da nece da podrze da grupa fanova ide na set. Jedno je kad njih nekoliko sazna gde je set pa odu, a drugo je da se pojavi cela organizovana grupa. Cak i glumci koji se vidjaju sa fanovima ne zovu ih na set nego se nadju negde u nekom kaficu. Jer na setu se radi, to izgleda njihovi mozgovi nikako da prihvate.

Ja Kendala nisam ni pratila, sta god da je pisao vidjala sam na tagu tako da nije bilo potrebe.
Scenaristi SAKa su dobili otkaz jos na kraju sezone i juce sam videla da je Birsen napisala da ce najverovatnije EB da preuzme pisanje.
I to sto kazes, to je drama, ima nasilja i ponizavanja zena koliko hoces, tako da ce mozda i da se snadje. Jos je i serija za total.

Na Cagine modne ispade sam navikla, vec mi je to potpuno normalno, ali Kivo je ipak jedan od najbolje obucenih glumaca.

Bondarenkova, ti si nocna ptica kao i ja, s obzirom da si na odmoru, vec za nekoliko dana eto tebe budne celu noc.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 1:24 pm

Počela sam da gledam Kivin film, prvi kadar beba u njegovom naručju, aman ne tatlii yaa. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 3:05 pm

Pa zato i kažem. Meni je za neke fanove kad dođu do Cage iznimno drago i sigurna sam da ovi neki koji bi organizirano otišli na set bi bilo divni s njim (pa i čak da ga ne bi puno istlačili), ali nije to mjesto da se fanovi okupe oko njega, pogotovo bez prethodne najave i dogovora s produkcijom. Da je serija tipa Medcezira, još bi mi i bilo jasno, ali čisto sumnjam da bi kod Netflixa i O3 to mogao proći glatko da uđu na set kao četa.

Ja jesam, ali čim sam mogla sam ga otpratila.
A zašto su ovi izbacili scenariste koji očito znaju donijeti rejting nimalo mi nije jasno, ali njihov problem. Niti sam seriju gledala niti namjeravam dalje.

Hahhaha Možda mu se tako lik u filmu oblaci. Čisto pokušavam opravdati Kivu. lol!
Ali meni i Kivo ima ispada.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 3:40 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 8:10 pm

Kivo, askim benim...<3 naklon :cereeeeek: stidljivko leptirici
Mnogo mi je nedostajao, predivan je bio u svakoj sekundi. Toliko ljubavi, topline, nežnosti, borbe, neodustajanja... Mislim da mi je ovo najdraža njegova uloga, nikad ga pozitivnijeg nisam gledala, da tako kažem.

I jedini razlog uzgred zašto sam odgledala film, jer je tematika jako teška i tokom celog filma mi fali neke dinamike, dosta je usporen. Što ne znači da nije dobar, dobar je jako, poslednja scena je prejaka, ali i generalno ima dosta jakih scena u filmu.

I ne mogu da ne prokomentarišem, Cansu je snimila seriju o majčinskoj ljubavi i borbi, Kivo sad film o očinskoj ljubavi i borbi - sledeće moraju nešto zajedničko snimiti. da

Btw - jedan film traje skoro duplo kraće od prosečne epizode neke serije. Živo me zanima kad će shvatiti koliko nisu normalni. Admin
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 9:34 pm

Ovi su na kraju otisli na set. Koliko sam shvatila nije ih bilo puno, Caga se slikao sa njima, a oni su malo snimali snimanje. Opet nesto trci, izgleda da ce stvarno biti dosta akcije.
Dao je Jess autogram na guzici od Taylor Marie lol!, eno je ceo dan na sedmom nebu.

Ne nameravam ni ja da gledam seriju, nego me interesuje da li ce da je upropasti, jer je za mene jedan od najgorih scenarista.

Ima Kivo ispada, kako da ne, doduse mnogo manje od IbCaga, ali ima, ipak je i on Turcin.

Evet, nostalji sa seta Merhameta. Firat i Atif.

Bu arada, Vicky ceo dan postavlja Mibo slike, fanovi su dobili nervni slom, kazu da tu stranicu vodi Mihre i da ona postavlja slike. A sto je ova Ibrin fan jos pre nego sto je Ibro znao da Mihre uopste postoji, to nema veze, tak detalj su valjda propustili.

Bondarenkova, meni je film odlican i Kivo rastura u tom filmu. Meni je posle Kuzeya to najbolja Kivina uloga. Istina je da film nije dinamican i da ne prodje dok trepnes, ali mislim da ni ne treba da bude s obzirom na tematiku. Inace nije nesto sto bih ja uopste gledala, ali pocela sam samo zbog Kive i nisam se pokajala.
Film je postigao veliki uspeh u Turskoj.

Mislim da cemo na Kivu i Cansu jos cekati, Kivo ce glumiti u obradi Prison Breaka. Ali ja i dalje ne razumem zadto ih niko do sada nije spojio. Bili bi sigirno sto puta bolji par od Kive i Tube.

Da, film traje oko sat i po, a serija dva i po, potpuno van pameti. I nije problem toliki sto cu ja da provedem dva i po sata pred ekranom, nego sto nikako ne mogu da naprave vise od 20 kvalitetnih epizoda sa tolikom minutazom.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyTue Jul 17, 2018 9:44 pm

Ja nisam gledala Kuzeya i izgleda nikad ni neću, sve je protiv mene i te serije. lol!
Kad je išla na TV-u, ja nisam znala, kad sam počela preko neta nisu mi se dopali atmosfera, Oyku i drugi likovi, a sad iskreno nemam ni volju, ni vremena. Znam da si mi rekla da mu je to uloga života i zbog toga mi je još žalije.
A, za film mi je baš drago da je postigao veliki uspeh, jer zaslužuje i sam film, a vala i Kivo, nosio je svih 1 i 40h. bravo

Joj, ta mi je serija nešto poznata, ali ne verujem da sam je gledala. Sad ću da pogledam o čemu se radi.
Ne znam stvarno što niko nije spojio Cansu i Kivu, pa samo ona jedna zajednička scena u Ezelu je bila super. Rasturili bi sigurno.

Dosegli su granice, a kad se dosegnu granice onda nešto mora da se menja. Međutim i dalje ništa ne menjaju, to me čudi dokle misle tako.
Pola glumaca im je već prešlo na internet serije, na kraju će im ostati sve ovi novi i nezanimljivi neki da glume u glupostima poput Fazilet hanim, Elif i slično.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 8:13 am

Internet mi je iz nekog razloga koma pa tek sad komentiram kad je nešto brži. Nadam se da neće puknuti dok napišem komentar.

Aj da vidim koliko sam uspjela skontati sve s koma internetom.
Vidjela sam da je nešto jučer bilo čim je Jess odmah ujutro pisala neke predinfarktne komentare o sreći, o tome da ga Bog čuva i što sve ne. Kasnije ih je obrisala, a stavila onaj video gdje se Caga potpisuje na dupe. I sva ona videa koje su objavili na CW stranici. Ali nisam sigurna tko je otišao na set sve. Mislim da su na setu bila dva muškarca koja su i inače Caga posvuduše.
Samo mi nije baš jasno, kad su već došli na set i kad su se slikali da se nisu svi i objavili slike kao ovaj mali. Zato me i zanima koliko je to njih nekoliko pratitelja bilo. Ili će naknadno objaviti slike. Čisto sumnjam da CW i Jessi imaju ekskluzivu i da ne objave slike kad ih već imaju (makar da zamute svoje face ako ne žele u javnost).
https://www.instagram.com/p/BlWLmRHhkN2/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=bto7p8k37fj2
Upalilo im je jer nisu išli razvikano prije na set. I to je po meni puno bolja opcija ako se namjerava doći do njega.
Vidim sam da se Jess i dopisivala s raznoraznima jučer, ali i to će ona obrisati kasnije, mislim, ne bi me čudilo.

Ok, sve sto su uhvatili na setu mi se sviđa. Opet su snimali neku jurnjavu, jedino sam zabrinuta za Caginu ruku koja je omotana, ali nadam se da je to samo za potrebe snimanja, a ne da se radi o pravoj ozljedi zadobivenoj na setu ili gdje već.

Hahhah
Pa bas zato što je Turčin mora imati ispada. Ali hajde, bolje i otkopčana košulja nego neki drugi ispad. lol!

Ja ne pratim Vicky, nego s vremena na vrijeme uđem na profil tako da nisam vidjela. Stvarno su fanovi koma i što im sve pada na pamet. Ženka voli Ibru otkako ga zna, a oni joj lupaju takve gluposti.
U što da postavlja Mihnine slike s Ibrom. Što bi oni htjeli? Izolirati Mihre?!
Pa baš kad shvate da im je bolje prihvatiti Mihre uz Ibru možda zadobiju i Ibrino povjerenje.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 12:27 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 12:29 pm

Primijetila sam da je već vise puta kad se snimaju neke akcijske scene s Hakanom i policija na setu. On bi onda mogao i imati problema s policijom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 12:53 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Sf6LsoH5SVg
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 1:57 pm

Pih. Meni je Caga uvijek na zaslonu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 2:09 pm

Ja sam se jedva odlucila da gledam Kuzeya. Nije mi padalo na pamet da gledam seriju u kojoj je Oyku Kivi partnerka, ali me je prijateljica koja je veliki Kivin fan dugo nagovarala i onda rekoh ajde da bacim pogled. Celu prvu sezonu Kuzey i Cemre uopste nisu zajedno, Kuzey je bio sa drugim devojkama tako da sam nekako upsela da odgledam. Gledaoci su zapravo vise prihvatili Zeynep (Merve Bolugur) sa njim pa da bi vratile Oyku u igru Ece i Melek su od Zeynep posle napravile vesticu. Ali vec sam bila zavolela Kuzeya pa mi je bilo zao da ne odgledam seriju do kraja, iako su Kuzey i Cemre u drugoj sezoni bili zajedno. I tu sam htela da popizdim sto se serija srecno zavrsila samo zato sto je Kuzey zavrsio sa tom glupacom. A sporedni likovi su onako bilo je dobrih, ali bilo je i dosadnih. Mozda i vise dosadnih nego dobrih. A Kivina uloga zivota je kao prvo zato sto je Kuzey bio odlican lik, a kao drugo zato ato je to prva uloga u kojoj je Kivo zablistao kao kao glumac. Bio je dobar i u Ezelu ali to je bilo kratko. Behlul mu je bio uloga karijere, da nije igrao u toj seriji mozda sada ne bi bio to sto jeste, ali mene tamo glumacki nije ni malo impresionirao. Realno gledano Beren ga je pregazila, cak je i Hazal bila bolja od njega.
Kad smo kod Sekiza, zaboravila sam da kazem da mi je pored Kuzeya i Alija to najbolji Kivin lik.

Meni nije jasno zasto nesto ne promene. Jednostavno svi producenti i kanali treba da se sastanu i da donesu takvu odluku. Nije ni cudo sto glumci traze astronomske honorare kad 24/7 sede na setu. Znam da je Caga izjavio da je spreman da smanji trazeni honorar ako bi oni smanjili minutazu.

Na set je koliko sam uspela da shvatim isla manja grupa, nije ih bilo puno. Videla sam slike sa ovom dvojicom i jednu sa nekoliko zena.

Videla sam da mu je zamotana ruka, ali pretpostavila sam da je Hakan u pitanju, pored toliko akcija sigurno da ce s vremena na vreme imati povrede.

Jeste vala, otkopcana kosulja je blagi ispad, svakako bolje nego bele cizme ili one odvratne salvare na pruge koje Ibro s vremena na vreme nosi.

Znas da ona postavlja tematke slike kak Celikkology i juce je tema bila on i Mihre. I bas je postavljala lepe slike koje pre nisam videla. Ali posto budale ne mogu da podnesu da neko prihvata Mihre onda tako lupetaju.I nas ovde da citaju pomislili bi da smo nas dve Mihre i da se ona dopisuje sama sa sobom. Kao da nema druga posla nego da vodi Ibrinu fan stranicu i da postavlja svoje slike.

Mislim da Hakan stalno ima problema sa policijom jer bio je onaj zatvor i sudjenje, a i logicno je, on pokusava da spase grad, stalno je u nekoj akciji i sigurno da ga i policija juri jer neprijatelji pokusavaju da ga sprece na sve nacine.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 2:10 pm

Meni je Bosforski most. Ova slika.

https://goo.gl/images/VT1ejF
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 2:48 pm

Ja tu s mnogo žena nisam vidjela, osim ako ne misliš na ovu sliku, a ta je od prije jer su ga te doslovno opkolile kad dođu u Istanbul.
https://m.sabah.com.tr/magazin/2018/07/10/arjantinli-hayranlari-takipte
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 DiVdW28X4AItaMi?format=jpg&name=medium
Nebitno, tko god da je bio, barem nam je uslikali Cagu bez čizama i u kratkim rukavima. Nema jakne. Došlo toplo vrijeme i u seriju. lol!

Zbilja se nadam da se radi o Hakanu. Prvo ono izmučeno lice sa šljivom od prije kojeg tjedna i sad ova ruka. Lakše ću podnijeti da je Hakan pretrpio ozljedu nego Caga. lol!

Eto vidiš da učenik Kivo nije nadmašio učitelja Cagu. A Ibro je ionako kategorija za sebe.

Ma budale. A kad je tema predavanja nešto drugo, što im paše, tipa Ibrinog tijela ili slika s djecom, onda odmah sve super. Mah...
Hahhahaha Pa onda ih Mihre pozdravlja.

A sad se već tako i meni čini jer otkako je počela druga sezona najviše smo upravo policijskih auta na setovima vidjele.

Dobra ti je slika. Ali ja ipak moram reci da je meni moja draža. :P





Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 9:39 pm

Poncha ::
Pih. Meni je Caga uvijek na zaslonu.

Jel' ti ovo meni? lol!

Što se tiče Kive, meni je Sekiz njegova najbolja uloga, nema veze što je kratko trajalo, on je za te četiri epizode meni apsolutno zasenio Kenana. I iako je to epizodna uloga, toliko je dobro napisana, evo baš se potrefilo da ovih dana gledam te epizode, kakav mu je samo bio ulazak... naklon
Glumački mi je tu odmah odskočio od Behlula, i svima pokazao koliko ozbiljno misli da se bavi glumom. A, najviše mi je napredovao u filmu Kelebek ruyasi, tu je stvarno otkinuo. I sad Hadi be oglum.
U međuvremenu su išle Kurt Seyit i ova nova sa Tubom, prvu sam gledala samo dve epizode i serija je bila smrtno dosadna uprkos predivnom i njemu i Farah, a ovo drugo nisam ni gledala. Tako da skontala sam šta da očekujem od njega, on se zaista posveti glumi, kod filmova razvaljuje i daje maksimum od sebe, usput ako se pojavi neka tako markantna uloga poput Sekiza, ali kad su serije u pitanju, kao da nema neku nameru da se razvija. Moguće i da je zbog Ece, uzela ga je pod svoje od AiM.

Svaka čast Cagi na tome, kad bi svi postavili takav uslov možda bi i uspeli.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyWed Jul 18, 2018 9:42 pm

Koliko bi slika bila savršena da sam umesto ove ja u sredini. lol!


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 WDa-IcqWIIs
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyThu Jul 19, 2018 8:53 am

Ne, nego sebi. lol! Naravno da tebi.

Tu izrezi lice ove i stavi svoje. To ti je trenutno apolustni hit. Fanovi obožavaju to raditi sa svojim miljenicama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 EmptyThu Jul 19, 2018 9:51 am

Saro, ovo je od jučer članak, ali nikako da skuzim što točno kaže.

https://www.haberturk.com/bedelli-askerlikten-yararlanabilecek-unluler-2063638-magazin
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: