Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptyFri Jul 13, 2018 6:31 pm

Tamam, ja cu sad da pocnem da gledam pa koliko stignem, a racunam da cu sutra da zavrsim pa cemo onda da komentarisemo.

Tabi, gde smo mi tu si i olaylar. lol!

Hajde sve, ali Kerpeten prica engleski. lol!
Ne svidja mi se, ne volim sinhronizaciju, narocito ne sinhronizaciju Tuncela Kurtiza, fora je u njegovom to u glasa, nacinu izgovora, a to se sad gubi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptyFri Jul 13, 2018 7:53 pm

Ja ne podnosim sinkronizaciju. Glas uvijek ima čar.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptyFri Jul 13, 2018 8:33 pm

Još se nisam oporavila od raspleta... Jedva čekam tvoju reakciju na kraj, a naravno i kompletan komentar na seriju. Jedva čekam da krenemo da diskutujemo. jupi
Ovu seriju svakako moram ponovo gledati, zaista me je oborila s nogu.

Ovo mi se ništa ne dopada, sinhronizovali su Tuncela Kurtiza. durica
Kerpeten i engleski... smeh Jedino donekle odgovara Cengiz.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Fri Jul 13, 2018 9:28 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptyFri Jul 13, 2018 8:34 pm

Inače, ponovo gledam Ezela. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptyFri Jul 13, 2018 10:39 pm

Mihre kakve su ovo plocice na stomaku, zena mi je nabila komplekse.

Trenutno gledam 8. i bas me interesuje kraj, drago mi je da sam uspela da ga ne saznam toliko dugo. Nadam se samo da je kraj originalan, to je jako vazno za ovakvu seriju.

Ja razmisljala da krenem da repriziram Ezela, ali sam se odlucila za Poyraza, to ni jednom nisam reprizirala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptyFri Jul 13, 2018 11:12 pm

I ja sam se maksimalno trudila da zaobilazim sve moguće informacije vezane za seriju kako ne bih saznala kraj. Neću ništa da ti spojlerišem, ali kraj je originalan, ja sam ostala oduševljena. Daje pravi pečat celoj seriji. naklon

Ezela nisam reprizirala od pretprošlog leta, samoj sebi sam rekla ako ga sad opet ne odgledam, nisam ništa uradila tokom leta. lol!
I neverovatno mi prija. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 5:53 am

Ovaj yandex je genijalan... Otkrila sam neki sajt koji analiza detaljno svako ime. Recimo, piše mi da su mi ljubavne veze sa Stanislavima i Danilima osuđene na propast, dok se sa Maksimima i Romanima moje ime odlično slaže. lol!
I generalno mi je karakter totalno pogođen, bukvalno svaki opis predstavlja mene, kao da sam čitala o sebi.

Tako da koja hoće, mogu da joj prevedem analizu njenog imena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 8:05 am

Saro, pusti pločice. Eno i Basak dobila kilo pa se Kivo ne buni, a za Cagu da ne spomnjem. Sakin ol, rahat ol! lol! Kakvi kompleksi, nema od toga ništa. Ali, jebaji ga, žena ide u teretanu, na ova skijanja s njim, drže jedno drugo dobro u formi...

Yani, Bondarenkova, hoćeš reći da ipak nisi odustala od Romana? Tamam. Samo što ta dva s kojima se ti slažeš meni i nisu nešto. I onda ništa od Stnaka i Kozlovskog?! Nema vise njih!?

I vidim da si gledala Ezela cijelu noć. Ili pred zoru kad si se vratila iz izlaska. Yani. Opet ćeš tek sad ići spavati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 9:10 am

Je li Roman ovaj najnoviji svaca?

Za ovakve plocice treba da umres u teretani, jos malo ce nadmasiti Ibru.
Sakinim, rahatim, i previse. lol!
Ama ako ce Ibro da dodje da me drzi u formi, aktiviracu se. lol!

Od pretproslog leta? Pa bilo je vreme, sigurno si vec zaboravila koji im je redosled reci u recenicama. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 9:12 am

Kalve su sad ovo izmene na twitreru? Na timeu mi se prikazuje ko je sta lajkao od onih koje pratim. Mrzim te izmene koje uvek donesu nesto sto mi ne odgovara.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 9:59 am

Je. Roman ti je ovaj najnoviji, koji bi mogao ući na listu, tako ga je najavila. Ali ima ženu i dijete. A i Maksim je oženjen.

Pa i ja kažem. Ako Ibro aktivira i motivira, ja sam isto odmah aktivnija. Razumijem te! lol!

Primijetila sam već neko vrijeme da mi lajkanja, ali samo pojedinih osoba, pojavljuju na timeu. Nije valjda sad od svih.


Bu arada, jesi li vidjela novi vijest iz Sabah Gunaydina? Ono s pecanjem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 4:56 pm

Nema veze i ona je udata. lol!

Yani, Mihre je u pravu, motivacija je jako bitna. Ah Ibro da samo znas koliko dobrih dela mozes da ucinis. lol!

Meni je odjednom navala lajkova. A najbolje sto se ljudi koje pratim medjusobno lajkaju pa vidjam jedan tweet po vise puta.

Videla sam. Komedija. Obojica su na setu, ali oni znaju da su na pecanju, cak znaju i kakve poruke salju jedan drugom. Garan tu im poslali ss, jer obojica obozavaju novinare i jedva cekaju da objave neku glupu vest o njima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 5:03 pm

Krecem sa gledanjem, imam jos 4 epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 7:05 pm

Ibro, ako mu propadne karijera glumca, može ići za trenere. lol! Bio bi veći red za njegove termine u teretani.

Ajme, onda će to biti zbunjoza teška ako svi krenu s lajkovima i sve budu postavljali. Neću se uopće moći snaći na Twitteru. Glupost. Zasad još nisam primijetila veći broj takvih lajkanja.

Ne znam je li mi jače to da su njih uspjeli naći vrijeme za pecanje ili da novinari znaju koji su sadržaja poslali u porukama. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 8:01 pm

Poncha ::
Yani, Bondarenkova, hoćeš reći da ipak nisi odustala od Romana? Tamam. Samo što ta dva s kojima se ti slažeš meni i nisu nešto. I onda ništa od Stnaka i Kozlovskog?! Nema vise njih!?

Aaa yok artik, ja od Stasa nisam odustala i kad je on odustao od mene, a sad ću da odustanem kad mi sajt tako rekao. lol!
Kozlovskom samo mogu da dozvolim da bude sa Olgicom jer nije fer da ja njega koristim, a on bude sam, ali ne odustajem ni od njega. lol!
Meni je iskreno žalije da Lizi otmem Maksa, jer su mi njih dvoje mnogo dragi zajedno, a i već sam joj uzela bivšu ljubov. lol!

Poncha ::
I vidim da si gledala Ezela cijelu noć. Ili pred zoru kad si se vratila iz izlaska. Yani. Opet ćeš tek sad ići spavati.

smeh
Ne znam dal' primećuješ koliko ovo sve liči na roditeljsko isleđivanje kad se vratiš kasno kući. lol!
Ali, sve si u pravu - bila sam u provodu, posle gledala Ezela, onda vam pisala poruku. Šta da radim kad mi se poremetio bioritam, kad mi se spava u neko normalno noćno vreme, tad ne mogu da zaspim.

Sara Ulusoy ::
Nema veze i ona je udata.  lol!

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::
Krecem sa gledanjem, imam jos 4 epizode.

Ayiiii cok heycanlim. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 8:34 pm

Sve sam shvatila. Stanko, bez obzira na zauzetost, on je tvoj. I njega ti nije žao rastaviti od, nazovimo je žene, i nju hic ne prihvaćaš. Kozlovskog isto ne prepuštaš, njega dijeliš sa ženom mu (znam da nije oženjen), ali poštuješ da ne bude sam. S Maksijem nešto mutiš, ali njega ipak prepuštaš više ženi jer su ti oni jako dragi. Yani, on je u kategoriji - gledaj, ali ne diraj. A za Romana još nisi odlučila je li na listi ili nije baš zbog žene, inače ti je napet već na slici. Tamam.

Ah be, kizim. Opet ti meni da sam anne. Yuh. lol! Više bih voljela da sam sve promašila. Ali kad te poznajem godinama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 8:50 pm

Saro, mislim da mi i on malo fali. Ali on se bar javi svako malo.

https://www.instagram.com/p/BlNu4XDhItB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1g74b04rr701a
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 9:11 pm

Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah, umireeeeeeeem, Poncha kraljice!!! naklon  smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Ovako ni ja sama ne bih umela da definišem svoje odnose sa svima njima. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 10:15 pm

Ostalo mi je jos sat vremena i prosto mi je zao da odgledam, a opet jedva cekam da odgledam postaje jako uzbidljivo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 10:54 pm

Joj, razumem te, isto je bilo sa mnom. Ali, prosto ne možeš da izdržiš da ne vidiš kraj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 10:55 pm

Ova serija je turskoj TV industriji osvetlala obraz posle dužeg vremena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 11:35 pm

Vrh, vrh, vrh!!!!!!!!!!!! Odusevljena sam!!!!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 11:35 pm

veseljko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 11:36 pm

Znala sam! Čekam komentar. kokice
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 EmptySat Jul 14, 2018 11:36 pm

Iskreno receno, nisam ocekivala ovako mocan kraj, cak sam sve vreme strahovala da kraj ne sjebe celu seriju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: