Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 1:34 pm

Nije mirno na poslu, od jutros je frka, tek sad imam vremena da zadjem ovde i sad kad je mirno prispavalo mi se.

Koliko znam nije se slagao sa rediteljem i producentom, a ne sa glumcima.

Videla sam da i Caga radi, ko zna koliko jadan slojeva garderobe ima.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 1:54 pm

Našlo te kad će biti frka. Uopće ne misle na tebe i tvoje bavljenje Ibrom da od epizode ravno na posao, bez sna. Zaspat ćeš čim dođeš doma.
A ništa, sad kad je mirno, ti se nečim zaokupi da ne zaspiš tu. 

Pa ne znam. Išla sam pogledati pratili li koga, mislim da jedino Nehir prati. Ali nisam znala s kim se nije slagao od te ekipe. Sad me baš zanima zašto se nisu slagali.

I ja se pitam jadan u kakvim uvjetima radi. Nadam se da je i u seriji trenutno ljeto. I da Ilknur ima milosti. Jer ako ga je vani, po ovom zvizdanu, poslala u čizmama i opet onoj jakni, ima da mu dođe loše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 1:56 pm

Kad se naspavaš gledaš li zadnju epizodu Cukura ili nastavljaš s Rakcijom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 1:57 pm

Svi si navalili na Netflix da ovakve slike sa seta kao i onda kad je počela prva sezona, ah, još najbolje da objave onda kad ja počnem gledati Oguza. Pih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 1:58 pm

Oha. A vidi Ibre. Sportaš godine! naklon Odlična slika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:06 pm

Jesi li još uvijek dojma da Ibro ne zna kuvat?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:09 pm

O, u drugoj su se sezoni za početak prebacili na azijsku stranu. U prvoj je velika većina bila na europskoj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:26 pm

Idem gledati 8.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:27 pm

Ovi su nastavci opet nešto kraći. Ovaj 8. oko sat i četrdeset. To je dobro. Trebalo bi svaki nastavak maksimalno toliko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:42 pm

Ovo je vec preterivanje. S jedne strane Oguz, s druge strane Ibro sa ovakvim slikama, uf beeeee....

Ama slika je savrsena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:50 pm

Posto se frka smirila i imam vremena, evo pisem komentar na epizode da ne zaspim. Yani i na poslu se bavim Turcima. lol!

Nisam se detaljno bavila time, ali koliko sam videla dosao je u sukob sa rediteljem zbog tempa snimanja, svecje islo sporije nego sto je on hteo. Onda je doslo do problema i sa producentom i odlucili su da napusti seriju.

Valjda nije na ovih sto stepeni u cizmama i jakni.

Fragmani Cukura su mi toliko jezivi da uopste ne zelim da gledam epizodu. Odgledacu je naravno, ali prvo Oguz.

Videla sam da su svi navalili, ali Netflix se ne oglasava.

To sam bas htela da kazem, sada je izgledao prilicno spretno u kuhinji.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:56 pm

Stara slika, Arapi su nasli tekst u novinama.

https://twitter.com/AaSema654/status/1006156548220116992?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 2:57 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:24 pm

Danas Ibro tuče na svim frontovima. Vidi da samo ponovno ga počele spominjati pa je zato okačio sliku. I još skrio  išaranu ruku, 

Samo ti piši komentar o Turcima, kad su krivi već što nisi noćas spavala,  neka posluže da te drže budnom. Yani, kompenziraš. 

Meni je baš žao jer mi je ovo uloga u kojoj je Ibro mogao puno puno puno još izvuci, mada, nakon osme epizode, mi je malčice potonula oduševljenost. Nekako je već smanjena njegova minutaža, a uvode se novi zapleti, ljudi. Da ti ne otkrivam. Malo sam se i iznenadila nekim situacijama, pravo da ti kažem. 

Valjda nije u zimskom. To bi bilo pretjerivanje. 

Netflix se nešto malo pritajio, čak nisu toliko ni ostali radnici (a mislim da ovog puta ima i novih) nisu toliko aktivni kao prije.

A ovo je bilo prije. Yani, ono je samo ispalo nespretno. 

Ne znam koja je slika, izbrisano je. Ni koji je tekst.

Ide njemu ovo. Itekako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:31 pm

Znaci smanjili su mu minutazu, onda se od tada znalo da odlazi iz serije. To sam i ocekivala.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:33 pm

A i njemu i Tekinu su smanjili minutažu.  Imali su par akcija, ali ono, da je nešto ekstra puno scena i nije. Tj. drugi su dobivali puno vise prostora no inače. Uglavnom se vrte oko Yavuza i Abija i sad se pojavio još neki lik.


Последњи изменио Poncha дана Mon Jun 11, 2018 4:34 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:34 pm

Ova Birsen se malo previse zanela, cemu ovakvi spojleri. Par sati pred epizodu je rejkla sta ce se desiti u epizodi. Ok nije otkrila imena ali je rekla da ce dve osobe umreti i kako ce umreti. Svi koji gledaju seriju mogu da pretpostave.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:34 pm

Govorim o Cukuru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:35 pm

To nije pošteno sto radi. Netko mrzi spojlere. I što sad?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:35 pm

Skužila sam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:41 pm

Sve sto pise za glumce i projekte je ok i to cenim, jer najpre od nje saznamo, ali pisati radnju serije nema smisla, za to produkcija moze da je tuzi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:44 pm

Pa i ja bih tužila. Jer to nije u redu. 

Nekim ljudima je užitak da ne znaju što ih očekuje i onda im ovo pokvari užitak. Ok, saznala si radnju, ne moraš je objaviti. Napisi čeka nas zanimljiv nastavak i to je to.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:45 pm

Pre svega da kažem, da mi je neko pre godinu dana rekao da će Poncha da gleda ovakvu seriju i to sa ovolikim interesovanjem, mogla bih da stavim ruku u vatru da se to neće dogoditi osim ako Caga nije u glavnoj ulozi. Čak je ni ja nisam gledala koja em volim takve serije, em sam uvek bila Ibrin fan bez obzira što sam ga zapostavila. Ibro tebrik ederim, šta da kažem.

Sada ću da se osvrnem na 6. i 7. epizodu, uz to i na sve ostale, jer kada se gleda ovako maratonski nema vremena za komentarisanje svake epizode pojedinačno.

Serija je stvarno dobra. Prve dve epizode su prva polovina bile malo dosadne, ali druga polovina kad krene akcija su bile dobre, ali ostale sam odgledala bez da mi je i jedan trenutak bilo dosadno. Stvarno je šteta šro se izdešavalo sve što se izdešavalo i što je serija prekinuta, inače imala je potencijal da traje više sezona. Jedina mana su možda sporedni likovi. Trebalo je da se napravi malo šira postava sproednih likova i kesinlikle je Bahadir Ozdener trebao da bude glavni scenarista, a ne savetnik na projketu. Uopšte mi nije jasno kako tako dobrog scenaristu nisu angažovali da piše scenario. Bahadir tako napiše sporedne likove, da kad ih gledaš ne pitaš se gde su glavni. Čovek nas već 106 epizoda vrti u krug jedan neprijatelj odlazi drugi dolazi, ali tako dobro vrti u krug da uvek jedva čekam sledeću epizodu. Proverila sam i kojim je danom serijna prikazivana, išla je ponedeljkom naspram Karadayia koji je tada već ušao u drugu sezonu. Definitivno greška kanala, Karadayi je isto bio akcija/drama, znači ista ciljna grupa gledalaca, i naravno da ljudi neće da napuste seriju koju su već pratili i da pređu na drugu. Plus, serija sa ovako zamršenom radnjom gde se ne zna ko je sa kim, ko je protiv koga, nema šanse da dobije total. I nema dobre ljubavne priče, kliše sa detetom i glavni ženski lik zamrzivač. Žena govori Oguzu i dalje te volim falan filan, a emocija nula. Ne znam da li si gledala scenu Narin i Firata na plaži kada Narin to isto priznaje Firatu, ženi se u glasu, u očima oseti ljubav, a ova kao da najavljuje vremensku progonozu. Dete zapravo uopšte nije bilo potrebno bez obzira koliko je mala slatka i Ibro sa njom. Bolje da se na početku serije sreću posle mnogo godina i da kreće prvo ljutnja, pa flert i obnavljanje veze. Mada sa ovom glumicom je sve to džabe.

Da krenemo od Zenep. Aslim, canim, askim, affet beni, nisam znala da te cenim. Kad ti ponude ženu koja voli do koske, a ti joj tražiš mane i konstantno je zoveš salak, ovako ti uvale Zenep pa sad ti vidi šta ćeš. Dakle, na stranu što mi glumica nije sela, što mi njen glas ide na živce i ima neki iritantan naglsak, da je bar lik kako treba nekako bih zažmurekla na sve to, ali ova Zenep je stvarno sve što ja ne volim. Kao što je Kuzeyeva jedina mana bila Cemre, tako je Oguzova jedina mana ljubav prema Zenep, iskreno rečeno Duygu mi se mnogo više sviđa i bilo bi mi draže da je Oguz sa njom. Ne samo zbog Nehir (ni ona nije ni šta bolja glumica od Selen, samo mi ne ide na živce), nego zato što mi se njen karakter više sviđa. Šta znači morala je da se uda zato što je trudna? Kako je morala, ko je terao? Obrazovana i emancipovana žena nije morala da se uda da bi prala čast i da je ljudi ne bi poreko gledali, prema tome ne razumem to moranje.Čovek za kojeg govoriš da ga voliš do ludila je umro, ti si trudna sa njim i brže bolje ideš da se udaš za drugog i bez srama taj drugi dolazi da te prosi od Oguzovog oca. Sahane yani. I koliko je samo licemerna, prvo joj je Oguz bio za sve kriv, tražila je da se udalji od nje falan filan, čim je saznala za Cetina, odmah je Oguz dobar, nije kriv ni za šta i odmah kod njega na vrata. Ali naravno najgore od svega je što krije dete. Ne znam koliko dugo su mislili da je Oguz mrtav, ali koliko sam shvatila vrlo kratko, jer je Serdar rekao da je saznao da je živ na dan kada se ona udavala, znači kada je saznala da je živ mogla je da mu kaže za dete, a ne tolike godine da laže i njega i dete. Žena govori Oguzu i dalje te volim falan filan, a emocija nula. Ne znam da li si gledala scenu Narin i Firata na plaži kada Narin to isto priznaje Firatu, ženi se u glasu, u očima oseti ljubav, a ova kao da najavljuje vremensku prognozu. Džabe Ibri pogledi i sve kad nema nikakve povratne reakcije.

Oguzova majka mi isto skače po živcima. Žena navalila Duygu pa Duygu znajuči da Oguz voli Zeynep. Šta tebe ženo briga, ne mešaj se. I Zenep govori nije važna sreća, važno je da je on dobar muž, kao da ona zna. A s druge strane puni glavu Duygu i daje joj lažnu nadu. Ne znam šta će da ima od toga ako joj se sin oženi ženom koju ne voli.

Svi ostali su mi manje više jasni, ali Mehmet Rauf mi je rebus. Izgleda kao da radi za državu, odnosno kao da je na strani ovih naših, ali sve vreme imam neki utisak da je povezan sa Yavuzom. I dalje nisam shvatila na kojoj je funkciji. Ako je iznad načelnika obaveštajne službe i sekretara predsedništva, onda bi trebao da bude neki ministar ili tako nešto.

Sve vreme sam čekala sahranu ovih što su poginuli u padu aviona, Yavuz je planirao da napravi haos i da ubije Gurkana, ali ipak su prvo ubacili sahranu Oguzovog oca. Vala u onoj pucnjavi nisam uspela ni da ispratim koje ostao živ ko je ubijen. Pošto je sada Yavuz dobio dužnost, pretpostavljam da će se Okrem povući i da će ostati samo Gurkan i Yavuz da vode rat.

Sada se pojavio i treći krak, Abi. Ovi su na vlasti i hoće da izađu iz koncepta Nato pakta i da stvore imperijalističku državu, Yavuz opet radi kao za državu, odnosno radi za Mossad, ali radi ono što on misli da je dobro za državu i ne preza ni od čega, a Abi je kompletno izdajnik i sarađuje sa teroristima. Ama aslan parcasi Dayi poslao Fazila da bude krtica, a Fazil ga izdao, vay, vay vay, bittin sen Fazil. Bu arada, Dayi i Abbas su mi odlični.

Ona Oguzova igra kao da je sve priznao i odustao od tog posla mi je odlična. Glumci su bili toliko uverljivi da sam samo po logici shvatila da igra igru, inače Oguz je stvarno izgledao kao da je odustao, a za Tekina sam bila sigurna da je poverovao u to. Vala najbolji par u seriji su njih dvojica. Ovako dobar dvojac nismo imali još od Emira i Koraya.

I povla;im ono što sam rekla da jedan glumac retko ima priliku da igra dva legendarna lika u karijeri, da je serija potrajala, Oguz je mogao da bude kao Ferhat, čak možda i da ga zaseni.

Sve u svemu jedva čekam da počnem sa osmom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:46 pm

Poncha ::
Da je išla u iduću sezonu, serija bi imala rejting 2. Gledali bi je jedno na internetu kad nema reklama, a i možeš preskakati.

Najgore mi je kad neka serija ima super rejting i onda producent hoće to do maksimuma da iskoristi pa em unipti seriju, em rejting padne na 2, 3. Tako je bilo sa OBGZ i Poyrazom.

Poncha ::
Što je film toliko pukao? Znala sam da nije gledan, ali bas tako. Umjesto zarade im je dobio poprilične gubitke.
Ne znam kakav je film, ali nekad je bolje napraviti nešto promišljeno, nego film samo da bi bio film.

Niti znam kakav je film niti sam se informisala od gledanosti, ali vidim da već danima pišu o tome.
Problem je pto se mnogo vipe uzdaju u imena, nego u to da naprave dobar film. Imena već dugo ne prave posao ni u serijama ni na filmu, pre svega scenario.

Poncha ::
Hhahhahahah Kad se snimala ova serija?! Koji je period bio?!
Je stvarno, baš su škrti s Ibrom ovdje. Ama nema veze, čak mi toliko ni ne smeta. Zamisli koliko je onda priča zanimljiva.

2014. je snimana serija.
Aj bar nisu bili škrti kad su ga mučili, tu su nam prikazali sve kako treba, ali ovako jako slabo.

Poncha ::
Onda jedva čekam četvrtu. Nadam se da Oguz ipak nije bio toliko govno.

Nije Oguz, Zeynep je.

Poncha ::
Tko je rekao da ima pomoći?

Pa niko, ali nekako je u meni postojala nada, kao nada poslednja umire falan, ama yok, nema nade. lol!

Poncha ::
Definitivno je njihov najgori i nastojim kod njih ništa ne gledati jer znam da neću dobiti točan prijevod. Više sam voljela prijevode ovih manjih timova koji su bili puno točniji. Ali čini mi se da su ovu seriju prevodili samo oni pa nemam izbora. A ioak mi je donekle lakše s ikakvim prijevodom ovaj tip serije.
Vidiš ti, kako ja neću onda imati rupa u kuženju kad oni tako prevedu?
A naćulit ću onda uši ipak, nemam puno izbora. A i ti ćeš me ispraviti ako nešto blebnem.

Misli mda svi imaju bolji prevod od njih. Toliko sam puta videla da ono što pišu nema baš nikakve veze sa onim što likovi izgovaraju. Jedno je ne prevesti svaku reč kako treba, a drugo je promeniti potpuno smisao razgovora. Koliko puta moja mama kaže da je i ona razumela da nisu dobro preveli.

Sad nemaš prevod pa moraš da se osloniš na svoje znanje, to ti je i bolje, tako više naučiš. A šta god ti nije jasno, razjasnićemo.

Poncha ::
Jako je glupa kad je mala u pitanju. I onda kasnije kao zabrinuta za nju. A kraljice, da si stala s mirom, mala bi bila sigurna, možda tužna, ali sigurna. Ovako ih je svih dovela bila u opasnost.

Koliko puta je istakla, ja sam majka, mene ne može da razume niko ko nije majka, kao da niko na svetu nije rodio dete osim nje. Ono laže dete, laže oca deteta i busa se u vgrudi kako je ona majka, stvarno sam oduševljena kako je brizna i požrtvovana.

Poncha ::
Vidjela sam jutros sliku, ali nisam čitala tekst. Reklama će biti vrh. Ja sam u ovakvom nečem htjela I Cagu.

Baš smo pričale da bismo htele reklamu za kola ili satove, ali eto, Kivo je dobio ponudu.

Mrs Bondarenko ::
Ovo je provala decenije.

smeh

Šta da radim, moramo nekako da smislimo kako da ga odvojimo od nje, ovo mi je poslednja nada pre nego što pređemo na drastične poteze. smeh

Mrs Bondarenko ::
A pazi nju, kao da je u detalje gledala Stasa, pa potvrđuje Ponchu.

Ponekad i ja pratim na času. Znam da si se žalila da ga ni jednom nisu skinuli, još te je Poncha zezala kakv je to vojnik kad se ne skida, nešto tako.

Mrs Bondarenko ::
Ah, to njegovo telo, toliko mi je nedostajalo...

Telo je stvarno perfektno.

I dokle si ti na kraju stigla sa Sahsiyetom? Serija se završila, jel planiraš da je odgledaš? Ja ću da odgledam kad zavrpim sa Reaksiyonom.

Poncha ::
Kad ti Ibro naplati ošteti za tvoje nespavanje, plaćaš mi put u Zekeriyakoy da ga mogu izgrliti i da mu kažem da je odličan glumac, yani, toliko ću ga nahvaliti.

Tamam, nema problema, čekam da mi uplati. lol! Pa stvarno nema smisla, koliko noći sam provela budna zbog njega. Hic nema mislosti.

Poncha ::
Možemo mi biti ego fanovi koliko god oni hoće, ali mi smo uvijek poštivali starije kolege i misliš da je Cagi čast raditi s njima. Ovi Boranovi mi pomalo idu na živce.

Ja ne razumem šta je u njihovim glavama, ti glumci su valjda u njihovim očima bolji i od ovih starijih. Da njih nije sramota rekli bi da je Okan ništa u odnosu na Borana. Garantujem da tako misle.


Poncha ::
Saroooooooooooo, ben asik oldum. Ovaj Oguz je vrh. Aman, u ovoj šestoj da ga vidiš. I to oni lijepi mišići bez tetovaža, frizurice bomba, osmijeh, pogled, aman. A s druge stane tako sladak. Aman, aman. Ne vjerujem koliko je dobar i inteligentan. Aman.

Ja lepo rekoh iznad da nema milosti. Stvarno je ekstra lik i definitivno je on Ibrino najbolje izdanje.

Poncha ::
Bu arada, ne znam jesi li primijetila, ali od jučer opet kreću neki članci o drogi. Nemam ih namjeru stavljati ovdje,

Videla sam. Telefonski razgovori su se koristili kao dokaz, kao da to nismo već znali, pa na osnovu toga su ih i uhvatili i na osnovu toga im se sudi. Gunaydin yani.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 EmptyMon Jun 11, 2018 4:59 pm

O, mislila sam krenuti na devetu, ama yok. Idem se sad razvezati. Možda se ti i naspavaß dok ja sve odgovorim. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: