Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 4:04 pm

Najviše od svega mrzim da se razbolim leti. suze Užas, nije mi do života. Još mi je danas i nekako bolje, ali juče mi se umiralo.

Poncha ::

Pozivan je lik. :cereeeeek: 
Toliko pošten da ni žensku nije prevario više od 4 godine. lol!

Sad je jasno, gde bi ti tako brzo kliknula sa negativcem. lol! Nego, ovo drugo me podseti na Ezela/Omera. smeh

Poncha ::
Odgledala sam ovo, odlično je.

I zamisli ti oni se redovno ovako svakog meseca ispipavaju. Ja stvarno ne znam dal' su Maks i Olgica nekad gledali ovu predstavu. lol!

Poncha ::
Ja ovom Ibri da dignem spomenik. Znaci, otišao je iz serije, a ja se isplačem za njim u epizodama u kojima ga nema. facepalm

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::

Nego, odgledale smo sve Ibrino sto je bilo za gledanje, sta cemo sad? lol!

E sad mene možete da razumete kad upadnem u krizu jer sam sve Stasovo odgledala i onda moram da repriziram. lol!

Poncha ::

Kad smo Bonadarenkova i ja davno igrale igru pogađanja? Mislim da sam bila stavila i ovu scenu. Ako nisam, onda sam je mislila staviti.

Ne sećam se te scene, mada je moguće da si i to postavljala. Ja se sećam jedne scene koja me je baš iznervirala jer nisam uspela da pogodim omiljeni trenutak, a to je ona kad su Yaman, Mira, Mert i Eylul izašli na roštilj. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 4:19 pm

Gecmis olsun! Znam kako ti je. Pij ako imaš koje antibiotike i miruj. Nemoj razdužiti.

Yani, ne bih ja klikla s negativcem. Ja kliknem samo s pozitivnima koji su malo (više) deli. lol!
Sus ya. Imao je dobru jednu scenu (hoćeš pogledati?) i onda se povukao i to zbog ljubavi. Yani, Sara se strašno bila razočarala. lol!

Ja stvarno ne znam pogledaju li njihovi partneri ovu scenu. Je da je sve nekako estetski, ali ovo je baya baya prisno. Da je Ibro u pitanju svašta nešto bi tu radilo, ali očito je Kozovski profesionalan do krajnjih granica.  

Nemoj se smijati. Isplakala sam se više u ta tri nastavka nego u prethodnih 10 i to zbog njega kojeg nema. Toliko. facepalm
Dođe mi da tučem ovu kozu Zeynep što nije mogao više vremena provesti s kćerkom zbog njene gluposti.
I zbog još puno stvari.

Bondarenkova, merhaba, neredesin sen?! Ti si galiba zaboravila da je nama tako nakon svakog Caginog zadnjeg snimljenog kadra, odnosno prikazane epizode. Jesmo li mi možda vidjele Cagu ima evo i godina dana igdje?!
Ima Ibro još stvari za gledati, ali ti je sve nešto što me ne privlači, nešto kostimirano, staro...
Repriza uvijek postoji, ne kaže se da je ponavljanje majka znanja zaludu. lol! Možda je štogod pomaklo.

Ako nisam, a mislim da jesam, onda sam namjeravala, ali vjerojatno nisam stigla jer si ti slabo pogađala.
lol!  Ne mogu se sjetiti što je to bilo s roštiljem što sam stavila, ali znam da sam bila stavila scenu nakon Agve i da to nisi mogla pogoditi, a to mi je bilo više nego očito.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 4:27 pm

Gecmis olsun canim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 4:53 pm

Evet, to je zdravlje i slicno je tvoj teren, ja sam se plasila sta de biti s telom. lol!

Naravno da cu gledati, tu nema diskusije, nego kazem da je ovo valjda prvi njegov projekat zbog kog nisam uzbudjena. Sve mi je jedno. Naravno ako se ispostavi da je istina praticu sve, ali pre bih neku akciju nego komediju.

Verovatno je kriv.
Mislim da su oni u vezi jos od kada je on glumio u Vatanim sensin, a od pocetka ove sezone je u Cukuru, znaci duze su zajedno.
I meni su lep par. I realno on izgleda mnogo bolje os Borana.

Setila sam se, sa Okanom su obojica saradjivali.

Aha, znaci on je tu jos od prosle sezone. Onda on nije gost. A za Burcin bih i ja volela da bude duze, odnosno svih deset epizoda.
Mrsavi je Saygin Soysal.

Super je bila energija. Ne znam iza kamere, nije ni vazno, vazno je da su ispred kamere bili odlicni.

Nesto danas ne potpisuje. Mozda se danas sebi ne svidja. Posto ova ispod nekih slika stavlja isecke intervjua i u jednom je rekao da se nekad sebi svidja, a nekad se ne svidja. Kivo kaze za sebe da ne misli da je zgodan, Caga da ne misli da je seksi, ovaj se povremeno sebi ne svidja, ja ne znam sta bi oni hteli. Izgleda da zajebavaju muskarce koji izgledaju lose ili prosecno, drugog objasnjenja nema. lol!

Odgledale smo sve sto je bilo za gledanje, sad treba reprizirati samo ne znam sta. SBA ne mogu jos se nisam oporavila od onog glupog kraja, Reaksiyon svakako ne mogu kad znam da ce da umre, Merhamet isto zbog kraja, ostaje mi samo Sadece sen.

Naravno da sam se razocarala, odjebao je zenu kao sto je Duygu zbog one glupace.

Yok, kod Ibre nema profesionalnosti po tom pitanju, on koristi svaku priliku za popkanje. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 5:00 pm

Poncha ::
Prije svega, da ti kažem, potpuno si u pravu. Yani, ja ovu seriju ne bih niti pomislila gledati da u njoj ne glumi Ibro. A kako je meni ovo Ibrino najbolje izdanje fizički, a i vidjela sam par onih isječaka s malom slatkicom, jednostavno sam odlučila odgledati seriju. A kad odlučim i još mi se svidi lik, inteligencija, vještina, snalažljivost, pokeraška faca, osjećajnost, kako da odustanem od lika?! Yani, oduševio me. Tako spretan s pištoljem, tako vješt, tako fizički utreniran, tako uvjerljiv u tuzi, tako sladak s malom, tako jebozovan u trenerici, otkrivenog vrata... uglavnom. Vjerujem mu kad ima pištolj u ruci i špagete.
Ibro, vala stvarno aferin! Uspio si me navući da odgledam akciju i da uživam u liku.

Kad bolje razmislim ni ja ovu seriju ne bih gledala da nema njega. U EDHOu ima politike, ali samo u meri da kvari planove Hiziru i da dolaze stalno novi neprijatelji koje šalju strane obaveštajne službe, ovde ima previše politike za moj ukus. Sad mi dođe baš drago što je onda nisam odgledala, jer mi ne bi ostalo ništa njegovo što bih mogla da pogledam. Ali Merhamet bi mi odlično legao da nisam gledala.

Poncha ::
Možda je kriv dan i sve ostalo, ali ovo je mogla biti kvalitetna serija od jedne sezone koja bi ušla u one pamtljive za vjekove. S dobrim rjeginihom da su neke sitne nedostatke doradili. Da su eventulano bile bolje glumice, barem Zeynep, i da je bila bolja priča, tko zna gdje bi im bio kraj, jer su odličnu akciju imali.

Znaš kako, serija je meni generalno dobra, ali nešto fali. Kao da imaš brašno, so, kvasac, vodu, a ne može nikako da ti ispadne dobar hleb. Tako i ovde nešto fali da bi bilo potpuno. Ljubavna priča i glumica su definitivno falinka, ali fali još nešto. Kao da fali duša, likovi koji će da unesu neku toplinu u seriju. Malo je hladna atmosfera.

Poncha ::
Meni je ona neviđena glupača. Cijelo vrijeme to hoću reći. Kad se udala, ja sam mislila da je Oguz napravio nešto strašno i bio baš govno kad je već otisla i udala se. Ni tad je ne bih pravdala, ali možda bih je razumjela. Ma što govorim, ne bih!

Ja sam bila ubeđena da je Oguz zasrao stvar, pogotovo kad je rekla da je verovala pogrešnoj osobi.
Pošto smo ti i ja uvek na muškoj strani, naročito kad volimo glumca i lik, ne bismo je pravdale, ali možda bih mogla da pokušam da je razumem, iako teško zato što se udala, to mi je najgore što lik može da uradi. Ali nije mi bilo ni na kraj pameti da je ona stopostotno kriva za sve.

Poncha ::
Ovako kod mene ima ogroman minus. Znači, on je poginuo, kako je mislila, a ona se “morala” udati. Čuj morala. Tko te tjerao, ženska glavo? Što mlada doktorica se nije mogla sama brinuti za dijete?! Ako nije imala financijskih sredstava, sigurna sam da bi je širokih ruku dočekali Oguzovi roditelji, koji su je držali kao kćer, i pomogli joj. Sve i da je ne vole, mala im je dio Oguza. Sigurna sam da bi obožavali malenu, a da ni njoj ne bi ništa falilo. Udala se za čovjeka kojeg ne voli nakon smrti voljenog čovjeka, laže malenu o ocu. Oguzu nije cijelo vrijeme rekla, ni kad se vratio. Nije imao pravo znati? Na ove sam stvari alergična. I sad, umjesto da kaže, opet je odlugovlacila. Čak je prije i starome rekla na samrti.

Ma gde nije imala sredstava, čak i da nije, što kažeš, mogla je da ode kod njegovih, naravno da bi je prihvatili. Ali izabrala je lakše, da se uda i da laže, a ne da se bori. Samim tim je loša majka, slabić koji nije u stanju da se bori za sebe i za svoje dete, a ni za ljubav. Pritom ona ni u jednom trenutku ne oseća krivicu, nego krivi Oguza, jer je opet tako lakše, ne suočiti se sa sobom i sa svojom savešću, nego sve prebaciti na druge. A najviše me je raspizdela rečenicom morala sam da se udam da bih rodila njegovo dete, šta to znači? Gde piše da žena ne može da rodi dete neudata?

Poncha ::
Što se tiče glumice - nula! Bensu je bar lijepo gledala Cagu. Ova ni da pogleda Ibru kako treba. Ma ni milo, a kamoli kao da ga želi. Yani, ekstra je pokazala veliku ljubav. Ibro nije sam mogao puno. Eno u šestoj, legao joj je na grudi, a ona što... Promašen je slučaj ova glumica.

Bensu je netalentovana, ali Bensu nije ovako hladna, plus je dobra u ljubavnim scenama, ova žena je led ledeni. Pored Ibre koji je živa vatra oni stavili ovaj zamrživač, resmen smrtni greh.

Poncha ::
Ja bih bila za Duygu, jer mislim da ona zbilja voli Oguza i sviđa mi se kako voli, ali yani, kad je ovo moje čudo zaljubljeno u Zeynep, što ću. Ne mogu navijati ni za nju. Ali ona je baš simpatičnija od ove.

Duygu voli nesebično i ne očekuje ništa za uzvrat, čak smatram da je Oguz poprilično nepavedan prema njoj.

Poncha ::
I meni su svi vise-manje jasni, ali mi je on nepoznanica. Je li se on kojim slučajem sreo u 6. ili 7. s Abijem? Netko je bio došao kod njega u kancelariju, ali nisam upamtila facu.

To sam propustila, odnosno ne znam da li je bio Abi, tada se tek bio pojavio, pa ni ja nisam zapamtila facu. Ali ako radi za nekoga pre će biti da radi za Abija nego za Yavuza.

Poncha ::
Čak je i Tekin mislio da ga je ovaj prešao. Zapravo, bez obzira na to što kaže, mislim da je povjerovao. Ali ovaj pilavci je vjerovao Fatihu.

I ja sam pomislila da je Tekin poverovao da ga je Fatih izdao, ali nisam sigurna.

Poncha ::
A i to su prikazali kako bi bili uvjeljivi. Jest da su ga mogli i češće skidati, ama. Ne žalim se.

A kad nikada nije kući pa da ga prikažu kako se presvlači ili tušira, uvek neka akcija i jurnjava.

Poncha ::
Nisam ja ljuborna na Kivu. Zbilja mislim da je Kivo kralj reklama. I drago mi je što ih snima i sve su mu odlične.

Naravno da nismo ljubmorni na Kivu, samo kažemo da bismo volele da Caga tako nešto reklamira, inače nemam nikakvu sumnju da će Kivo biti odličan.


Poncha ::
Slikaj uplatnicu kad plati. Ili bar javi da spremim kofere, ipak se osjećam pomalo uključenom u to tvoje provođenje vremana s Ibrom
Zbilja nema milosti. Da me se pitalo i pustilo, odgledala bih svih 10 Ibrinih u komadu.

Ako mi ne odgovori nisam te ja terao da me gledaš, javljam ti da spakuješ kofere. lol!
Deset epizoda nije puno ako se uzme u obzir da sam ja imala maratone i od po 30 sati u komadu. Ali sad radim pa nemam mogućnosti da 30 sati gledam u ekran.

Poncha ::
Najbolje izdanje! Ok super mi je fizički i garderobom i kao Firat i kao Ali Nekdet i kao Ferhat (osim zadnje trećine), ali ovdje je apsolutno top. Ova frizura mu cok cok dobro stoji. Ni premsav, ni širok.

Ja više volim ovako kao da kažemo mangupski stil nego odela i kravate kao Firat, tako da mi je ovde dobro obučen. A što se izgleda tiče, stvarno je top, sve je kako treba.

Mrs Bondarenko ::
Neverovatno nešto da dopuste da glavni glumac napusti seriju malo pred sam kraj. Šta se tu tačno desilo?

Ibro se posvađao sa rediteljem i producentom i odjebao ih. A koliko vidim ni Nehir nije bila baš zadovoljna čim je i ona ranije otišla iz serije.

Mrs Bondarenko ::
Ne znam šta da radim. Planirala sam krajem juna da opalim maraton, ne verujem da ću pre stići, a i Stas mi je opet uleteo i poremetio planove.
Kad ti završavaš sa Reaksiyonom? I jel' ćeš gledati ove epizode bez Ibre?

Ja sam planirala da odgledam za vikend. Do tada ću da završim sa Reaksiyonom. Odgledaću i te epizode posto ih ima samo tri.

Mrs Bondarenko ::
Sarooooo, gde su kolažiiiiii?????

Znam da sam obećala, nemoj da me ubiješ, samo da ove nedelje odgledam sve ove serije što su mi ostale i posle toga ću da napravim. Vidiš da ni ne spavam normalno, danju idem na posao i spavam, noću gledam serije.

Poncha ::
Jesi vidjela njega? On ima 24 i njemu super. Jedino što fizički nije sposoban kao da ima 24.

Meni je taj glumac ekstra smešan. I u EDHO mi je bio odličan i mnogo mi je bilo žao kad su ga ubili.

Poncha ::
Taj razgovor njih dva i Tekin style mi je odlično. Tekin je opasan, a Oguz dobrica. Tko bi rekao?!
Mogla bi mi malo taj dio napisati što su točno govorili.

Tekin je kao zavodnik, Oguz sedi i čeka Zenep. facepalm

T: Brate, nemoj pogrešno da me shvatiš, nešto ću da te pitam. Kakva je istuacija između tebe i te Zenep?
O: Kako?
T: Vi ste se u prošlosti voleli, u redu, to smo shvatili, ali žena je sada udata, ima dete.
O: Jesi li ti nekada bio zaljubljen?
T: Nisam, hvala Bogu. smeh
O: I nemoj. Nemoj ni slučajno. Ako se jednog dana zaljubiš, razumećeš me. Ljubav ne sluša reči. Ako je ona sa drugim i ako si ti sa drugom, da prođu i godine ne možeš da je izbaciš iz sebe. Ruku možeš da isečeš i da baciš nju ne možeš.
T: Baš si preterao. Slušaj sada, objasniću ti Tekin style. Ja sam kao minibus šofer. Na jednoj stanici pokupim mušteriju, zadovoljim je i na sledećoj stanici je pustim da izađe. Svi zadovoljni. Tekin style.
O: U taj minibus uđe neko, pogleda te u retrovizoru i tako te tresne da nećeš znati za stanicu, isprevrtačeš se na ravnom putu nećeš ni primetiti.

Poncha ::
Je li ti vidiš kako dayi zapali pare. Pa ja ne vjerujem. Trebao Abbas uzeti nešto, skriti u džepove pa nam poslati.
Mogao je, ako ništa, dati za godinu dana najma vole u Zekeriyakoyu.

Da smo uzele samo onu jednu paletu mogle smo da kupimo pola Zekeriyakoya i da provedemo ostatak života šijunirajući. smeh
Poncha ::
Mene ovaj Ibrahim samo odbio od serije. Previše mu daju prostora, ako se mene pita. Jeziv mi je. I facim, i glasom i postupcima.
Mislila sam da mi je Cetin odvratan, ali ovaj...

Cetin je odvratan, ali on nije ovoliko sveprisutan kao ovaj.

Poncha ::
A kad su to oni lijepe vijesti stavili u prvi plan? Čim je ovakav naslov 80% ljudi će kliknuti da vidi o čemu se radi.

Ako je to što se neko onesvestio bitnije od prihoda koji su skupili u dobrotvorne svrhe, onda stvarno ne znam šta da kažem.

Poncha ::
Ali ne znam zašto. Ovdje nije trebalo puno, ali poneka scena po epizodi i eto. Malo da unesu nešto lijepog.
Ja zbilja ovdje nisam očekivala neki veliki ljubavnu priču, ali par odličnih scena bi bile vise nego dovoljne da razbiju jurnjavu i akciju.
To sam isto mislila. Tekin ovakav da nema nikoga. Mogao je bar nešto u Tekin style...

Naravno da neće biti po ne znam koliko scena ljubavnog para po epizodi i da neće sve da se vrti oko njih, to je za ljubavne serije, ali nije ni potrebno, ne moraju da imaju ne znam koliko zajedničkih scena da bi se napisala lepa i smislena ljubavna priča. Naročito što se njih dvoje nisu tek upoznali kao Sarp i Melek, imaju prošlost i emocije koje već postoje, samo je to trebalo dobro obraditi.

Poncha ::
Oni su ciljali na to da će Duygu imati utjecaja na Oguza i Zeynep. Ali onda su napravili da sazna da je Ceren Oguzova kći i onda je i otišla. Jer bili su počeli s onom starom i njenim pametovanjem.

Duygu je imala mnogo manje uticaja na radnju nego što bi trebalo. Osim što je krila Zenep i bavila se njenim slučajem, ništa drugo nije radila. I uopšte me ne čudi što je Nehir otišla iz serije, verovatno nije bila zadovoljna likom i scenarijem.

Poncha ::
Ah Ibro. Yani? Hoćeš reći da trebam na duži period reći hoscekal Ibri?!

Malesef canim, ako nema novog projekta na vidiku, narednih godinu dana samo po koja slika i to je to.

Poncha ::
Ima da ga nađeš i nagovoriš da uzme igrati Arasa. Ja ću Cagu nagovoriti za Atesa. Ne znam koji će biti teži zalogaj, ako ne uspijemo, mijenjamo se.

Teži zalogaj je Caga zato što ima projekat i dok se taj projekat ne završi ne verujem da će prihvatiti neku tv seriju, a Ibro bi ovaj naš scenario prihvatio. Ali treba prvo ubediti Kerema Cataya da da pare. lol!

Poncha ::
Stvarno je ovdje bila salak. Ali oduševilo me u sceni Emir kad je rekao da je jako želi i to jako dugo. I još je ovako gleda, ali da će čekati. Kako može biti ovako meden.

Da je gledao neko ko ne zna pomislio bi da ima traume od silovanja. Možeš misliti ima traume od bele spavaćice. Folirantkinja. Sve je to bila fora da bi mogla da se vrati nevina u podrum.
Sva sreća da je ta serija bila tada, ja sada na bih mogla da podnesem da je gledam toliko epizoda.

Poncha ::
Nisam te pitala. Što kažeš na ovo ponovno spominjanje Cage za film Cema Yilmaza? Pusta se neka imena spomnju još.

Ako se ispostavi da je istina, imena su odlična. Još samo nisuglumice objavili, ali meni je sve to pod velikim znakom pitanja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 5:01 pm

Šta mi gledamo? Počeli smo da gledamo jedno, a sada gledamo nešto sasvim drugo. Nažalost, scenaristi nisu dorasli da pišu ovakvu temu i potpuno su se izgubili su svemu. Otvaraju stalno nove priče, uvode nove likove, a usput zaboravljaju šta su prethodno pisali. Ti moraš da znaš da objasniš i onome ko nikada nije čuo za obaveštajnu službu čime se ti ljudi bave i i šta je cilj ove serije, odnosno šta je cilj ovih tajnih jedinica, šta nameravaju da urade Gurkan i Oktem, a šta Dayi. Ali dok ni to nisu razjasnili kako treba, ubacili su Abija i Ibrahima. Ustvari, samo što su ubacili Abija, nisu razvili ni njegovu priču, hop evo ga Ibrahim, više se ne bavimo ni padom aviona, ni osvetom zbog koje je Oguz ušao u celu priču, ni zadatkom koji imaju Oguz i Tekin, bavimo se Ibrahimovom osvetom za mučenje u Sibiru. Poprilično haotična situacija u kojoj se više ne zna ni ko je došao ni ko je pošao, zapetljali su se ko pile u kučine. Čekamo sahranu vojnika, tu je trebao da nastane haos, ali yok, to više niko ne spominje, koliko dana je prošlo, oni ih još nisu sahranili, čekamo da vidimo kakvu ulogu u svemu ima Mehmet Rauf, od njega ni traga ni glasa već dve epizode. Stvarno se više ne čudim rejtingu, ovo je teško pratiti. Cilj je bio da nas nateraju da mozgamo šta ko gde kako, ali nemam više ni volju da mozgam kad ništa ne ide onako kako je trebalo. Odgledala sam već devetu epizodu, oni likove nisu još razvili, umesto što ubacuju nove, bolje da su se pozabavili sa onima koji su već tu. Osim Oguza i Tekina (a ni oni nisu razvijeni kako treba) za koga god da kažu da je izdajnik ne bih se iznenadila. Toliko nikoga ne poznajemo. Duygu, jednog od glavnih likova su ubili, mi ništa nismo saznali o njoj osim da je zaljubljena u Oguza i da je vojni tužilac. Kada sam gledala SBA, ja sam nakon maratonski odgledanih 13 epizoda znala sve o svim likovima i mogla sam da izvučem psihološku analizu svakog, o Ferhatu sam mogla da napišem roman, sad da me pitaš da pišem o Oguzu i Tekinu, više od nekoliko rečenica ne mogu da napišem. I vojnici i policija i obaveštajci imaju porodice i privatni život, i oni jedu, piju, zabavljaju se, ama yok, taj deo je potpuno preskočen i to je velika mana, nema onih običnih životnih scena koje bi začinile radnju. Ne razumem šta su mislili da će da urade sa ovako nedorađenim scenarijem, sećam se da je ova serija najavljivana maltene kao Fatih, dosta je uloženo u marketing, očekivali su da će da naprave novu Kurtlar Vadisi, ali za to je potrebna velika scenaristička veština, a ne samo dobra reklama i da serija bude visokobudžetna.

Ja psihopate volim, čak volim teške psihopate, ali ne ovako sirovo, bez duše, bez boje, a ovaj Ibrahim je baš takav. Psihopata je klizav teren i za scenaristu i za glumca, može da ispedne ili legendarno ili totalni fijasko, što je po meni ovde slučaj. I Kenan Birkan je bio teški psiho, ali Haluk je od njega napravio lik za pamećenje. Plus u ovoj seriji već ima takav lik, Yavuz. Yani, Ibrahim je za mene lik koji može samo da me odbije od serije. Bio je na zadatku, uhapšen je, Dayi ga nije spasio i sada mi gledamo njega u glavnoj ulozi kako se sveti, sahane yani, ja sam ionako samo čekala kada će da se pojavi neki takav lik. Kada su ostali likovi i njihovo pristustvo postali toliko nebitni da je u prvi plan izašla Ibrahimova osveta. Šta god uradili Yavuza ne mogu da opravdaju niti da ga prebace na pozitivnu stranu, čovek je ubio 20 vojnika, znači da je državni izdajnik, tačka. I kako je taj čovek postao legenda obaveštajne službe, nešto je morao da uradi da bi postao ime o kome svi pričaju, ali zašto bi nam to prikazali, hic gerek yok.

Oguz i Telin su dešifrovani, ali su kao nastavili sa zadatkom, međutim sad nema zadatka sad su se udružili sa Yavuzom. Resmen haos, ne možeš više da uhvatiš radnju ni za glavu ni za rep. U sledećoj će Oguz da umre, onda će Tekin da se sveti za njega i za Duygu i bitti. Živo me interesuje šta će Zenep da radi, onda bez Oguza više nema nikakvu ulogu, a nije je imala ni dok je on bio.

Nisu se čak potrudili ni da daju Zeynep koliko toliko logično objašnjenje zašto se udala, ponavlja kao papagaj da bih rodila dete morala sam da se udam. Čak i da je tako, a krajnje je nelogično, šta si onda radila nakon što si saznala da je Oguz živ, što mu onda nisi rekla.

Iskreno rečeno, i Onur Tan me je iznenadio, čovek u EDHOu razbija, ali ovde ko zna da glumi glumi, ko ne zna ne glumi, pušta glumce da rade šta hoće. Ja drugačije ne mogu da objasnim Zeynepine scene. doduše u EDHOu svi znaju da glume osim par nebitnih, pa nema takav problem kao ovde. Ali Selen je toliko loša da ja ovo nisam videla, Bensu je bila katastrofa, ali kod nje je bar postojao trud koji se video, a kod ove nema ni truda, ravna linija.

Možda sam previše kritički nastrojena, ali očekivala sam više od scenarija.

Ibro je u devetoj epizodi otišao iz serije. Akcije falan ok, ali ovo nije ono što sam navikla od njega, čovek je u fazonu samo da se završi pa da idem. I scenaristi i on su isključili Oguza iz priče, tu je, a ustvari nije. Ona scena kada je saznao za dete je mogla da traje koji minut duže, saznao je, pitao zašto, ona dala svoj glupi odgovor, kratka scena sa malom i gotovo. Ibro je inače u emotivnim scenama kralj, ali u ovoj sceni je bio ispod njegovog standarda, prosto nije bilo ni vremena za bilo kakv bolji performans, jer je scena napisana kao da su ih jurili, sve u par minuta. Ja mislim da je jedan od razloga tog sukoba što su i glumci očekivali od serije više (ne mislim na rejting), tako da je moguće da je i to razočarenje povećalo napetost.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 5:06 pm

Poncha ::
Gecmis olsun! Znam kako ti je. Pij ako imaš koje antibiotike i miruj. Nemoj razdužiti.

Sara Ulusoy ::
Gecmis olsun canim.

kisic  kisic
Ponchita ne mogu da mirujem, moram da radim. suze

Poncha ::
Yani, ne bih ja klikla s negativcem. Ja kliknem samo s pozitivnima koji su malo (više) deli. lol!
Sus ya. Imao je dobru jednu scenu (hoćeš pogledati?) i onda se povukao i to zbog ljubavi. Yani, Sara se strašno bila razočarala. lol!

Kakvu dobru scenu? Aj da vidim, možda me zaintrigira. lol!

Poncha ::

Ja stvarno ne znam pogledaju li njihovi partneri ovu scenu. Je da je sve nekako estetski, ali ovo je baya baya prisno. Da je Ibro u pitanju svašta nešto bi tu radilo, ali očito je Kozovski profesionalan do krajnjih granica.  

Prisno nego šta. Da je profesionalan - jeste, ali baš me zanima da li daje sebi oduška na probama. lol!
A, vidi ove fotke iz Hamleta. he-he

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 CYN3a9Tl2PQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Ysxbwu6Yi24

Poncha ::
Nemoj se smijati. Isplakala sam se više u ta tri nastavka nego u prethodnih 10 i to zbog njega kojeg nema. Toliko. facepalm
Dođe mi da tučem ovu kozu Zeynep što nije mogao više vremena provesti s kćerkom zbog njene gluposti.
I zbog još puno stvari.

Pa ti si stvarno hit. lol! Mislim, i ja sam mazohista, ali ti si prešla rekord. lol!
Šta, ubili su ga?

Poncha ::
Bondarenkova, merhaba, neredesin sen?! Ti si galiba zaboravila da je nama tako nakon svakog Caginog zadnjeg snimljenog kadra, odnosno prikazane epizode. Jesmo li mi možda vidjele Cagu ima evo i godina dana igdje?!
Ima Ibro još stvari za gledati, ali ti je sve nešto što me ne privlači, nešto kostimirano, staro...
Repriza uvijek postoji, ne kaže se da je ponavljanje majka znanja zaludu. lol! Možda je štogod pomaklo.

Među javom i međ snom. lol! Preformulisano na 21. vek - među antibioticima i među braćom Rusima. smeh

Poncha ::
Ako nisam, a mislim da jesam, onda sam namjeravala, ali vjerojatno nisam stigla jer si ti slabo pogađala.
lol!  Ne mogu se sjetiti što je to bilo s roštiljem što sam stavila, ali znam da sam bila stavila scenu nakon Agve i da to nisi mogla pogoditi, a to mi je bilo više nego očito.

Kad se opet budemo igrale, sad ćeš imati više materijala. Garant ćeš i Ibricu ubaciti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 5:40 pm

Evo deo onog prvog pisma, upućenom 80-godišnjem sebi, u video formatu.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 6:29 pm

Oha. Imam materijala za šest dana za odgovaranje. Hadi idem redom. Ako nešto preskočim slučajno, neyse, nema veze. Ako napišem hijeroglife i milijun pravopisnih greška također, snađite se. lol!

O zaman da počnem.

lol! evet, zdravlje je moj teren. Dobro su rekla. Meni je najvažnije da je Caga zdrav. Ali, čista bi laž bila da nisam baš mislila kako bi se razvuklo ono lijepo Cagino tijelo i koliko bi mu trebalo vremena da se vrati u fit izdanje. Yani, nije da mi je teško palo što do filma nije došlo ma koliko se ja pripremila za njega.

Ja definitivno nisam Uzbuđena, meni se tu ništa ne sviđa, ni vrsta, ni osoba čiji je film, ni ostala postava. Ali pratit ću zbig Cage isto kao da se radi o najzanimljivijem mi projketu.

I meni Kubilay izgleda bolje od Borana. Mali je sladak. I njih dvoje pašu.

Oha, pomalo. Već smo na tri glumca. Penje se broj. lol! Ček, i ona što je glumila Ruyu je u AFK-u je glumila neki lik u Merhametu, poginula je umjesto Firata. Yani, eto četvoro zasad. lol! Ovo mi je sad prošlo kroz glavu.

Saygina ću opet zaboraviti. Tom čovjeku nikad nisam zapamtila ime. Mogu ga jedino zvati SS, ali nije Serenay.

Meni su ispred odlicni. Zbilja, tako da me uopće nije briga kakvi su bili kad se kamere ugase. Ispred energični, kompaktni.

Zajebavaju turske muškarce, nema druge. Ili su jako skromni.

Ja sam danas malo Ferhatovih klipova odgledala, ali nemam živaca za cijelu seriju. Relaciju isto samo klipove, ne mogu cijelu seriju.

Da ki napravimo listu turskih salakuša?!
Ova bi zauzela visoku poziciju. lol!

Jedi li ti ogledala ono što je Bondarenkova stavila? Da je Ibro ono odradio, odradio bi maestralno. On mi je turski glumac kojem bih ja prvom dala tu scenu da odradi. Ali... Ibro bi imao problema s hidraulikom, ušima...

————————————————

Za moj ukus ima previše politike. Previše je meni toga svega što mi ne sjeda. Da nije Ibre ne bih gledala, a najjače od svega, nastavila sam gledati i kad nema Ibre. Djeluje apsurd.

Meni fali ljubavna priča, malo nježnih scena koje će razbiti akciju bas kad je to potrebno, malo ohladiti od politike koliko je to moguće, malo vise unijeti humora koji bi kod nekih likova prošao. Abbas je bio na dobrom pitu, Tekin je imao svojih provala... Bilo je prilika za nekim sitnicama više “unijeti duše”. Mada da je kompletna ženska postava bila bolja imale bi donekle dušu, jer bi je dobili u ljubavnim scenama.

Ja sam se bojala da je on kriv i da ju je namjerno ostavio, prevario. Nešto tako. Kad je koza rekla da je vjerovala kome nije trebala. Čak sam se bojala da ću se naljutiti na Oguza. A na kraju ona sama za sve kriva.

Ja isto nisam skužila zašto je ona to morala. Po zakoni čega morala?!
Glupača.

Definitivno velika greška. Stvrno razmišljam da bi Turci kad rade seriju trebali razmisliti o audiciji, ako ništa barem kad spajaju partnere. Pa da vide tko bi s kim kliknuo. Ovdje su, kad su već imali dvije glumice, mogli napraviti test s kojom će Ibro bolje kliknuti i onda odabrati tko će igrati koju ulogu.
Meni zbilja ne ide u glavu kako su mogli pored vatre staviti led.

Apsolutno se slažem. Oguz je nepravedan prema Duygu. Jako.
Ali je na kraju umro zbog želje da osveti njenu smrt. I aj odgledaj to do kraja da napišem još jednu rečenicu.

To za Abija će ti biti i dalje pa ćeš vidjeti. A i meni još pojašnjavati.

Ja sam bila uvjerena da je Tekin pomislio da ga je ovaj prešao i izdao.

Ti je meni mana. Trebali su akciju i jurnjavu osvježiti malo ovim, kako da kažem, prizemnim stvarima, svakodnevnim. Tipa Oguzovo pravljenje večere. Čisto da vidimo da su i oni ljudi.

Gdje ću ja biti ljubomorna na abija. Ja mu želim puno reklama i para.
Bu arda, ima li Kivo koju reklamu?

Ako ti odgovori da te nije on tjerao, reci mu da ne govori gluposti i ne zavodi u kameru. I neka se ne izvlači.
Ja sam imala serija koje sam odgledala za par dana. Zadnje sam tako odgledala HBT. Imala sam pametnijeg posla kojeg mi se apsolutno nije radilo i u par dana sam sve odgledala epizode. Doslovno dan-noć.

Ja privatno ne volim to ukočeno, ali kad je neki lik na TV-u onda može, pogotovo ako netko dobro nosi kao Ibro odijela. Ali mangupski stil je odlično. I Ibro je odličan.

Abbas je do kraja u ulozi pa ćeš još uživati u njemu. Meni bi možda bio i smješniji da sam svaku njegovu razumjela.

Sagol, sagol, sagol, sagol.
A uljepšala si mi dan s ovim prijevodom. naklon Obožavam Tekina, ali Oguz :cereeeeek: . I onda vozača Tekina nismo vidjeli ni s jednom putnicom. Ayip. Vaki čovjek pa ništa. Ayip.

Ma canim, šta špijunirati? Bile bismo glavne tamo, zvali bi oni nas i mi njih u goste.

Meni je Cetin prisutniji nego što ni trebao. On i Ibrahim bi po meni prvi letjeli iz serije koliko ih smisliti ne mogu.

Je, ali da je dobrotvorna utakmica se zna, a da se netko srušio ne zna. Nažalost, loše vijesti i tračevi su uvijek u prednosti pred nečim lijepim.

Meni je jedna od većih mana serije u kompletu što nije ljubavna priča bolje razrađena. Jer da je odmah bi imali jednu dimenziju serije, ljudskiju.

Imala je svakako manje utjecaja nego što je mogla i trebala imati kad su već s njom i Oguzom petljali. Ali imala je barem donekle do sedmog nastavka, a u osmom su je ubili. Mene ni ne čudi što Duygu nije bila zadovoljna scenarijem. Vjerojatno je mislila da će biti jedno, a ispalo je sasvim drugo.

tuzni

A da mi to napravimo kao film, možda bi onda pristao i Caga? Jer ako ovo s Netflixom se pokaze jako uspješnim, tko zna u koliko ćemo mi sezona ići.

Dobro je da smo AFK odgledale mlađe i s većim živcima.

———————————


Dobro da si ovo napisla. To je ino što sam ja htjela reci kad sam spomenula da ki se čini kao da neki drugi vjetrovi pusu od osme epizode.
Ja samo čekam da odgledaš zadnju epizodu i objasniš mi sve.

Da ne pisem sad ništa što bi ti moglo otkriti kraj, ali živo me zanima tvoja reakcija kad odgledaš sve ovo.

Kako ne, Zeynep je margarin svakom kolaču, Vegeta svakom jelu. Vidjet ćeš.

Postajem alergična na to što Je Zeynep krila od Oguza Ceren.

Ja nsiam očekivala vise jer ovakve serije ne pratim, ali s obzirom na prvih šest epizoda, očekivala sam i nastavak puno bolji, a nije bio onakav kakvim sam ga očekivala.

Ibro je u devetoj bio na pola snage. Po mom mišljenju. A on i na pola snage je bolji od xy glumaca kad se daju sto posto.
Isto kao i ti, vjerujem da su glumci očekivali više.











Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 6:38 pm

Bondarenkova, zar nisi mogla na bolovanje? Koliko imaš još do kraja? Kad kod vas završava nastava?
Ajde, drži se onda.

Evo scena, ali nećeš odgledati. lol! Na 3:30.

Sad zamisli kad je ti najvatrenija scena u seriji koliko imamo ljubavi.

Ne vjerujem da da sebi oduška na probama. Ne djeluje mi takav.
Ali zato je u sceni pravi.
Odlične su ove slike.

Evet, ubili su ga.
A mazohist sam. Kako neću kad ga spomenu. Ah be, Oguze.

To ti je gadna kombinacija, biliyorum. Možda ja i gadnije kad su antibiotici plus Turci.

Da mi se da zafrkavati s ovim YT točno bih ti rekla da igramo. I naravno da bi ti gledala Ibru kao što sam ja Stnaka trebala. Ali zeznuto je ovako jer ono što bih ja stavila nema scena, a tko će kopati po epizodama i tražiti scene.

Bilo mi je pismo draže u pisanom prevedenom izdanju. lol! Nemon shvatiti osobno.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 6:53 pm

Saro, vidim ima ih koji žele.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 7:17 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 7:23 pm

Ovi na setu Potectora igraju košarku, i to set radnici. Cijeli dan snimaju. A Caga, mogao je i on malo poučiti ove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 7:40 pm

Ma kako da ne. Bas je skužio Oguzovu igru.



Ah. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 9:04 pm

Nisam mogla zbog one stoke od mog direktora. Završavamo 20-og.

Odgledala sam scenu. Baš pristaju fizički jedno drugom, on i Nehir.

Čekaj, i kako sam ja ovo tvoje da shvatim? Kažeš da ti je odličan u tim scenama, a gore Sari pišeš da je Ibro to dobio da radi, odradio bi maestralno. lol!
A, Sara što nije pogledala scenu će da mi plati. lol! Neurađen domaći opraštam, ali ovo stvarno nema smisla, još će da iskritikuje scenu ako bude gledala, kakva je. lol!

Logika nula, glavni glumac i druga glavna glumica im otišli iz serije, a oni nastavili bez njih da bi pregurali 3 epizode. facepalm

Ma razumem te, pa isto je sa mnom. Nema izdvojenih scena koje bih ti davala i onda bih tačno izvlačila iz filmova.

Aaaaa, znala sam da ćeš ovo reći. Šta sad ne valja - njegov ruski, mimika, glas, šta? lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyWed Jun 13, 2018 9:07 pm

Dobar je ovaj klip Ibre i Berenke.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 2:09 am

Ma ne spominji ga/ih. Znam da je gadno sad na kraju ići na bolovanje, ali ako čovjeku nije dobro, nije dobro, mogla si bar dan, dva uzeti. Uglavnom, da ne duljim, izdrži do vikenda.

Bolje nego on i ova druga.

Kozlovski je scenu odradio odlično i profesionalno, koncentrirano. To mislim. I onda sam prebacila na naše, i Ibro bi je odradio savršeno (on mi je turski glumac koji bi je najbolje odradio), ali pri tome bi se kod Ibre javili neki znaci ljudskosti. lol! Ne znam što tu nisi shvatila. Mora da je do ovog tvog stanja.

Ne znam bi li ona iskritizirala scenu, ali ja bih rekla da je za moj ukus pretjerana koliko god da je to sve estetski napravljeno. Nisam sigurna koliko bi mi bilo ugodno gledati dok je toliko ljudi oko mene.

Ona je otisla još prije njega dva nastavka. Prema tome, logika im je očajna. Očito je bilo svakakvih problema i neslaganja na setu, ali po scenariju, od polovice se vidio da to nije ono što su na početku zamislili. Zato me baš i zanima Sarino mišljenje kako bude odmicao svaki nastavak dalje koji bude odgledala. Ako uopće dođe do kraja.

To je problem. Ovi Turci dosta toga pozatvaraše i obrisaše i onda bih trebala kopati i tražiti minute, a to mi se zbilja ne da.

Pa u principu mi Kozlovski uopće nije napet za gledanje i slušanje. Pogotovo tog ruskog. Draže mi je bilo pročitati što je to napisao. lol!



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 2:14 am

Saro, eno Ibro opet kampira. Je li Mihre ima duge rukave ili je i ona istetovirala ruku?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 2:49 am

Uf, sad mi se uopste ne gleda ova epizoda kad znam sta ce da bude.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 2:58 am

Ono sto je izaslo sa kampovanja je izgleda stara slika. U Marmarisu je.

https://www.instagram.com/p/Bj-_MNCF6rC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=12iyqz6l6dabz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 4:33 am

placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko

Placem. Najtuznije mi je bilo kada su krenuli flashbackovi.

A Tekin sa upaljacem. naklon
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 4:38 am

Zasto Duygu i Oguz nisu sahranjeni sa ceremonijom i zastavom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 6:35 am

Tako se ni meni nije opraštalo s Ibrom i Oguzom. Pa se nisam uspjela oprostiti ni nakon 13.

Ah taj Marmaris. Vidjela sam, Ibro u noćnom izlasku u Marmarisu. Bu arada, Aj, sad kad je već na ljetovanju, bit će koja slika.

Tekin je vrh. Zato sam ja i više puta spomenula kako volim Tekina. A kako je Oguz tek glupo otišao, ide mi na živce Cetin i Ibrahim. Nisam znala da je Oguz doslovno ubijen.

Ne znam zašto nisu sahranjeni s ceremonijom. Ali što se čudiš kad nisu pokazali ni onih nesretnih 22 vojnika?  Jedino što su im prikačiti one bedževe s turskom zastavom. Ali bar su pokopani jedno pokraj drugog.

Do koje si scene stala s 11. Pretpostavljam da si opet u šetnju išla. A ove daljnje epizode možeš prestati gledati i u pola.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 6:37 am

Nisam znala da postaje i Hazbur fanovi.
https://instagram.com/p/Bj-8PK5lwOT/

Bas me zanimalo zašto se Hazalka ovako smije, što je rekao...
https://instagram.com/p/Bj-9gPxnHAN/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 EmptyThu Jun 14, 2018 7:47 am

Mislim da Protectora jutros snimaju na sudu. U tom slučaju možda uspijemo zaključiti tko završi u zatvoru na kraju sezone. I zanima me tko je advokat. Možda Burcin?! Ona mi izgleda kao netko tko bi mogao doći u toj ulozi.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: