Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 3:41 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 3:42 pm

Vidi kako ga je izgrlila.

https://instagram.com/p/BjUrQmrH0Pk/

A on sjedi. Ferhatova romantika do kraja. Sviđa mi se.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 4:01 pm

Poncha ::
Vjerniji on tebi, nego ti njemu. 

smeh smeh smeh

Joj, samo da vam ne uvale srećan kraj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 4:19 pm

Ko ke objavio ovu sliku kuce? Mogli su da stave i ulicu i broj da se niko ko hoce da nadje ne muci.

Esra je objavila neku glupost koja ne znam sa cim ima veze.

https://youtu.be/I_xxQIXHPo0

Ja mislim da je neko sranje ispalo na svadbi, da su se posle jurili oko kuce ili u onoj sumi koja je isto tu i da je ovo slika kad se Ferhat vratio. Plus mu je prljava kosulja, tako da je 99% to posle svega.

Ove slike sa prosnje su odlicne. Asli mogla si da legnes na coveka. lol!

Ja sam odgledala spicu vise puta i odlicna je.

Super je ta slika, a super je i scena, to je ono kada ga Asli uhvati za ruku u restoranu, kada je bila u belom kostimu.

Cagu su posle snimanja trebali da ostave u bioskopu da odgleda ceo film. Izgleda da mu se baya baya svideo.

Meni je Ferhatova romantika uvek bila bolja od svih onih izlizanih fora koje gledamo po serijama.

Bondarenkova, prema informacijama koje imamo, veca je mogucnost da nam uvale srecan kraj nego nesrecan, odnosno logican.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 4:22 pm

Ja cu veceras da gledam uzivo epizodu. Hoces da gledamo zajedno ako si slobodna u to vreme i ako ti tehnicke mogucnosti dozvoljavaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 5:01 pm

HAhhahah Neki lik koji izgleda od tamo. Pojma nemam je li točno. Ako ti treba adresa, samo reci, reci ću ti tko je lik. Hahhahah da se ne mučiš i ideš od kuće od kuće.

Ništa onda me ne zanima ako nema veze s Cagom. 

I ja mislim da je nakon sto se vrati iz tog ganjanje. Ali se baya baya okačio od nju. Nešto ga je dobro potreslo.

Pa i legla je, jer ovo je vise od zagrljaja i naslanjanja.

Meni je špica odlična, kvalitetna, zanimljiva. 

Da. Odlična scena.

Hahahahhaha Možda ga je i odgledao. Vidi ga kako ne trepce okama.

I meni je Ferhatova romantika odlična. Napokon malo van klišeja, napokon zanimljivo, napokon originalom i još to Ibri tako stoji. A Asli salak se buni.

Ajde, ako uspijem umoliti kardesima da mi posudi svoj laptop (da mi ga kad mi treba za pisanje molbi i tome slično) onda i ja gledam live. Ako ne bude udijelio laptop, onda ću se uključivati samo povremeno jer će mi biti jako nezgodno istovremeno gledati i tipkati. Računaj da ja neću gledati sve one koje bih i inače preskakala pa ću za to vrijeme ovdje tipkati. Tamam? 


Ovo je pretpostavljam staro.  Ali koje su ovo glumice i koga glume?
https://instagram.com/p/BjT80kbhze2/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 5:13 pm

Nisam gledala live ima sto godina. Je li po našem u 20:00 nova epizoda?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:06 pm

Bu ne?

https://twitter.com/KanalD/status/1001130993527422976?s=19

Mnogo su lepi, ali vidim ja da cemo mi za kraj gledati romanticnu komediju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:06 pm

Da, ozet se zavrsava u i po nasem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:09 pm

Taman sam htjela isto to pitati. Istim riječima. 

Ne znam, ali ni F od Ferhata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:11 pm

Koliko vidim Asli radi tortu. O zaman i Ferhat će zavoljeti slatko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:16 pm

Gdje su oni bili dosada s ovolikim stvari? Sad su napravili i stripove s njima.

https://instagram.com/p/BjU7taGHxio/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:20 pm

Samo mi jos fali da se petljam sa nekim likom da bih saznala adresu. lol! Polako cu ja od kuce do kuce, ionako ima sta da se razgleda po Zekeriyakoyu.

Izgleda bas potreseno, a ona izgleda uplaseno, to je ta opasnost iz ozeta.

Hahahaha vala u ovoj seriji se stvarno ne zna ko je vise koristio priliku za kontakt, Ibro ili Birce. Kakve bismo tek scene gledali da su bili u rukama pravih scenarista.

Spica je stvarno kvalitetna kao i prvih pet epizoda, zato mi je jos zalije sto su posle dosli u ovo stanje.

Ja iz svega zakljucujem da je Emiru Ibro bio zanimljiviji od Ferihe.

Mene je Ferhat kao lik i njihova ljubavna prica zato toliko i privukla sto su van standardnih pizdarija.
Da, salak Asli reci mi askim, reci mi petunyam, yuru git be, idi kod Sinana neka ti on kaze.

Ako uspes da izvuces laptop uspes, ako ne, dopisivacemo se za vreme reklama. Cilj je da u isto vreme odgledamo da posle mozemo zajedno da komentarisemo i da slucajno ne vidimo kraj ako gledamo posle.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:23 pm

Slatko su preskocili gerizekali scenaristi. Jos u tas ev pre dve epizode je Asli rekla nesto kao da ce da jedu dezert a Ferhat je rekao ti ces sve da pojedes meni nece ostati nista.
A ta tema je bas trebala da se otvori jer je deo Ferhatove traume. Kada su Necdeta ubili on je jeo sladoled.
I bas me interesuje da li ce Ferhat da obuce belu kosulju kao da nista nije bilo ili ce da progovore koju rec o tome.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:32 pm

Sad poslednji dan te stripovi, te nezaboravne scene, a dok je trajala serija nisu ni fragmane na tvu davali kako treba a ne nesto drugo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:33 pm

I bolje ti je. Msilim, itekako imaš što vidjeti po Zekeriyakoyu. Od luksuznih vila, jako lijepih i zanimljivih ljudi (vrh vrhova), setova za neke serije, do krava koje hodaju putem. Hahhah Yani, samo reci ako se izgubiš, da te usmjerimo na točnu ulicu. 
Hhaha 

Bas mi je potresen kad joj je ovako upao u zagrljaj, a njeno lice nije bas vedro i live sretne mladenke.

Ajme sto bi to bilo da su scenaristi bili lakši na peru. Ajme. Sve bi prašilo. 

Kako je meni zao prvih pet epizoda. Ne zbog Ferhata kao Ferhata, jer se on kasnije produbio, nego zbog toga kakve su scene bile i kako je sve bilo toliko kvalitetnije, detaljnije, bolje snimljeno. Odavalo je kvalitetom.
I još Ibro onako dobar.

Hhhha I ja zaključujem. Yani, ja sad Emira još i vise volim. Ah canim benim. 

Ajde da ga vidimo večeras. Nadam se da će koliko-toliko ostati ferhatovska romantika.

Uspit ću galiba. Pitala sam ga nakon sto je došao s plaže i nije rekao da ne može nego promrmjao i spmenuo da ću ga uništiti kao svog. Hahah Yani, ja ću to shvatiti da ga mogu uzeti. Hahahah 
E pa ja bih sigurno saznala kraj da ne gledam live.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:35 pm

Ma canim oni izgleda nisu dobro pratili stare epizode.

I bijelu košulju i ovu majicu iz kuhinje i onu bijelu ispod sakoa. Bas me zanima kako će to se skinuti. 

Zato i kazem. Sad su se sjetili Asfera i serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:44 pm

Au...
Kad vam se završava, da vas posetim i vidim jel' ste žive? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:46 pm

Hahhahahah Nemam pojma. Oko 23:00.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:47 pm

Ferhat uhvatio Julide za kosu i povlačio je po cesti?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 6:58 pm

Vidi Birgorena. S kim on gleda seriju večeras? Je li okupio fanove na caju?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 7:06 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 7:07 pm

Vala Ferhate. Hahah
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 7:08 pm

Ovo smo ja i ove tri gerizekaluse od scenaristkinja. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 EmptyMon May 28, 2018 7:09 pm

Hahhahahaha
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: