Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:03 pm

Bilje da svašta ne kažem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:05 pm

Moze jedno glupo pitanje. Koja je ovo pjesma?

https://instagram.com/p/BiwfK9gntgb/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:07 pm

HAHAHHAHAHAhah svašta ljudi gledaju. 

https://twitter.com/tweety_caty/status/995992599239503873
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:11 pm

Ima tu dosta njih koji ga nisu pre pratili pa ne znaju kakav mu je glas. Ali su valjda toliko usli u seriju da ne mogu da razdvoje Ibru i Ferhata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:12 pm

Vjerojatno. Ljudi kao i ja. Da nisam njuškala Ibru ksksv je bio prije i ja bih sad bila maksimalno iznenađena glasom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:15 pm

Kad coveka mesecima spajas sa drugom i vredjas mu zenu naravno da ce tako nesto namerno da kaze i da zastiti zenu, svaka mu cast. Trazili ste, gledajte.

Hahahahaha ljudi svasta gledaju, a mi kao ne gledamo.

Uf, ta pesma mi je poznata, seticu se.

Aslin pogled.

https://twitter.com/kararancay/status/996026696947130369?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:17 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:18 pm

Bas tako. Beka im ga zabio Ibro.

Hahah Zato ja i kažem. Da nismo samo mi.

Izludit ću dok se ne sjetim. A sve mi se čini neka iz Medcezira. 

Aslin pogled je sve. A yani i Ferhatu se nešto uši počeše crvenjeti... i oko vrata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:18 pm

Lijepi su. Ali mi Ferhat nešto zamišljen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:26 pm

Sjetila sam se. Uf be. Točno sam se mislila da mora biti neka vezana za Cagu.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:33 pm

Ove Femir odnosno Emir slike su super. Emir se udubio u film, Feriha kao i obicno namrgodjena. Kakvo njeno reklamiranje, ova faca je stalno bila prisutna, odbijala me je i od gledanja serije u kojoj je ona glavni lik, a ne od filma.

Fethat je rastrzan izmedju ovoga sto mu govori i Namika, tako da ja tu ne ocekujem neku romantiku bez obzira na crvene usi.

Da, i meni je izgledalo kao da je iz Medcezira. Dobro si nasla inace bih se ceo dan ubila razmisljajuci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:41 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:45 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:48 pm

Ali kako se Caga, koji je početnik, uspio udubiti da dok on gleda izgleda film zanimljivo, a Hazal dok gleda u ekran izgleda kao da joj je muka. Ili su htjeli reci da Feriha nije oduševljena nekim bitkama, možda joj je bilo strašno... U što čisto sumnjam jer ne žele sebi antireklmu...
Meni izgleda kao da Hazal ili je dosadno ili prevrce ocima. A zapravo je ona ovdje trebala biti opuštenija od Emira.dobro su rekla, kao i obično namrgođena. 

Aha. 
Onda se ovdje crvene samo Ibri uši, ne i Ferhatu. 

Ne volim to kad mi je nešto poznato i nikako se sjetiti odakle, a nema rijeci da po tome mogu otkriti. Iznerviran se. Ali toliko me vuklo na Medcezir i na Cagu da sam ukucala u YT - Medcezir sarki - i onda mi izbacilo neke pjesme. U prvu koju sam ušla, nije bila ta i onda sam krenula na iduci video, Yamanov i Miron prvi ples. I gol. To je to. 

Ah, a onda sam pogledala i to i iduću Kenanovi pjesmu kad su bili u kolu i skakali. Ja sam skroz zaboravila da je Sedef uhvatila buket pa ga poslije bacila dalje i uhvatila ga Tugce, a ona dva brata se pogledavaju. A Eylul ostala kao popisana, nije ona uhvatila. 
Stvarno sam zaboravila neke stvari.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:49 pm

Stvarbo sto je ovo. Jezivo mi je na groblju. Ali sam vidjela da snimaju na Necdetovom grobu danas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:52 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:53 pm

Jeste bilo snimanje na Necdetovom grobu, ali ovo nekoga sahranjuju. Pored ovog groba je svez grob i ova lutka je bila uvijena u beli carsaf. Yani neko ce umreti u sledecoj. Da snimaju zadnju mislila bih da je Ferhat, ali ovo je snimanje 31.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:54 pm

Sve zavisi koliko se vezem za seriju. Nije sad bas kao da mi se zavrsava deo u zivotu, ali neko vreme osetim neku prazninu, jer sam navikla da pratim svake nedelje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:57 pm

Da. Nekoga pokapaju. Uf. Ne znam vise. 

Ja znam da sam nakon Medcezira bila nekako sve nikakva. Icerde sam recimo podnijela vise-manje ok. Je mi nedostajalo neko vrijeme, ali me nije pogodilo. S Medcezirom sam valjda duže patila. 
A ostale glumce i serije sve već nekako lako pregrmili. Čudno mi bude dan, dva, tjedan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:57 pm

A molim te, baci pogled na komentare. Nadam se da nisam razumjela ništa. 

https://instagram.com/p/Biwnf_UH6fe/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 4:59 pm

Mislim da nista nisu hteli da kazu, Hazal je gledala film i reagovala na scene, ali nama u tom trenutku nije prikazano sta oni vide, tako da su reakcihe besmislene. Verovatno je bila scena neke butke i secenja glava.

Hahaha kako da procenimo da li su crvene usi Ibri ili Ferhatu? lol!

Dobro je da si nasla, da se sad ne bavimo i time.

I ja sam neke stvari iz MCa pozaboravljala, dugo nisam gledala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 5:05 pm

Moguće. Znaš da se Feriha boji takvih scena... Još od onda kad su gledali film strave u prvom Emirovim stanu. Hhahah Ajde da ja opravdam Ferihu, samo zato što je Ibro u pitanju. Da ne ispadne da je Ibro los. 
Ma moguće da su njima samo i fragi za film pustili, a oni buljiti u ekran. 

Yani, lako. Ako bude seksa ili pipkanja, ljubljenja, onda jednom i drugome. Ako ne bude, onda samo Ibri. 

Hahhaha I ja kažem. Ne bih mogla sad uz Ferhata se baviti traženjem pjesama. 

Bas sam pozaboravljala dosta toga. Tako tih detalja. i Selima koji je zavezao kravatu oko glave, ali toga sam se odmah sjetila, svih onih koji su kao ludi skakali na pjesmu. Sad mi se čini da je pola ekipe bilo uživljeni sto je Kenan došao na set.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 5:06 pm

Komentari su sule2

Cinjenica je da mu je SBA donela vise fanova, ali sta znaci proslavila ga je Birce. Ko je bila Birce pre ove serije? Glumila je u nekoliko tralala serija. Ali cak i da je tako, sta sad treba da kaze, ne volim svoju zenu, volim Birce zato sto nam je serija popularna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 5:07 pm

Eto. Nadala sam se da nisam skontala, a ovo još i gore. Odustajem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 EmptyMon May 14, 2018 5:16 pm

Ovaj sto radi fragije nJvakjuje bomba bolum?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: