Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 1:27 pm

Dodela nagrada je odlozena za 29. jun. E jebi ga, a ja sam taman pripremila kokice za sutra i cekala haos. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 1:59 pm

Ovo je bas lepo, kao nagrada za prvo mesto bice posadjeno drvo u njegovo ime.

https://twitter.com/pigmelaf/status/991258441586003969?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 3:31 pm

Užasan je rejting. Nadam se samo da su na vrijeme upozoreni da im je kraj i da ne ubrzaju nego ga koliko-toliko smisleno napišu. Nema mjesta za nepotrebne stvari i gluposti. 

A stvarbo Birce. U nedjelju je bio problem što ljudi idu na piknik, a danas kao mnogi set radnici ne mogu na piknik. Bolje joj je da šuti. Što se samo ha prvi maja može ići na piknik i u sumu. Djeluje glupo. 
Oha. Je lj to došla ona na red za pljuvanje? Nešto je sitno bila načela kod Beyaza, ali izgleda stala je ljudima na žulj. Da km to ne smeta sad kad je njen ćelavi došao na set pa im uništila vjenčanje?

Yuh. Kako odgođena nagrada? Ali je super ovo za drvo. Sviđa mi se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 3:33 pm

Vidim da je Sarp Akkaya lajkao ovaj Bircin tweet.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 4:57 pm

Hoće li ista biti od one komedije za koju su spominjali Barisa i Cagu?

https://www.gecce.com.tr/haber-aras-bulut-iynemli-ile-baris-arduc-ayni-filmde-mi-rol-alacaklar
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 8:49 pm

Poncha ::
Yani. S ovim prvim pasusom se apsolutno slažem. A i to će za I tu biti dobro.
Potrošiti veš puno struje dok budes gledala seriju iz frizider. Lad bude zimi išlo uzdi na balkon, a u ovo vrijeme se drži frižidera.

Nema veze, ako će Ibro da glumi zavodnika, neće mi biti žao da platim struju. lol!

Poncha ::
Ma nema šanse da su poslije one scene legli spavati. Nema šanse. Odlično su napisale scenu. Što jest jest. A i Ibri je idraduo svij duo posla i njihova kemija svij.

Ja se samo pitam kada je Ferhat uspeo toliko da napreduje, do pre par epizoda nije znao gde ruku da stavi, sad je došao do toga da hipnotiše Asli.
I pitam se šta se njima desi tokom seksa, svaki put jedno od njih misli da je greška, ali stalno greše. lol!

Poncha ::
Ali kako se grlica opet usrao ujutro kad je mislio sa je otidla.

Normalno kad ga je svaki put napustila dok je spavao.
Nego, kada je Ferhat stigao da obuče majicu i pantalone i da se vrati u krevet. Hajde majica ok, ali mogao je bar pantalone da skine da ne vidimo da je kompletno obučen.

Poncha ::
Slažem se da je ta replika bila moćna. Čak sam je i ja razumjela. I rekao joj je odlično.

Dobra je bila i ona ’Ferhati seviyorum diyo, onunla olurum diyo, onunla atese atlarim diyo’.
Poncha ::
Oha, oha. Tamam. Ne smijem ništa reci. Vidiš da je pustio Asli, pakiraj stvari i hajde tamo. Nemoj da ti Vildan ga preotme.

Diyosun? Tamam, Saraspor geliyo. lol! Usput, koji je rezultat? Mislim da Aslispor vodi, Ferhat je zabio nekoliko golova Vildan u ime Aslispora.

Poncha ::
Što se mene tiče be trebaš ti o epizodu, možeš se zadržati i na Ibri u Ferhatu, odnosno na komentaru o Ibri i Ferhatu, da me pogrešno ne shvatiš.

Nekako imam želju da te pogrešno shvatim i da se zadržim na Ibri i Ferhatu.

Poncha ::
Yuh yani tebe. Pa kud skačeš preskakati scene s Ferhatom. Ayip. I tu je bio Ibro odličan.

Tu ću morati Ibri slepo da verujem da je bio odličan, ne mogu to da gledam.

Poncha ::
Jedi li vidjela kako je koza Vildan pokušala namjestiti i izmanipulirati scenu za Ferhata i Ozge. Točno koristi malu gdje može i ne može. Lijepo joj je Ferhat rekao. A jesi li vidjela kako je izdala Asli da se nešto dogovara s Dildizom?
Vildan je zbilja u svim granicama pretjerala, a ova Julide je i dalje u toku sa dvojine. Nisu je naprašili još iz serije.

Ma Vildan dete i ne zanima, da je zanima ne bi pokušala samoubistvo pred detetom, nju zanima da manipuliše Ferhatom, ali ne može. Ferhat kaže samo finansijska pomoć i sigurnost, ništa više od toga. Ali je dobro zajebao kada je rekao da je Asli njegova heroina i da je za njega savršena.
Vildan ništa od toga ne bi radila da je Julide ne nagovara. A nije mi jasno kako se Julide isplati da se Ferhat i Asli rastanu i da Asli ode odatle, jer će i ona da ode. Šta, radi za Vildaninu sreću?
Gde da oteraju Juju iz serije, Vildan, Juju, Ozge donose rejting, pre njih jje bio 5,6,7, sad je 2.
A to 5,6,7 je bilo dok su AsFer bili zajedno, onda su ih rastavili pa je bio 4, sad su odlučili da je 3 mnogo pa su ih opet rastavili.

Poncha ::
Asli bih ja dala za pravo da želi otići zato što je želi biti s Vildan u kući, ali meni je nekako ostalo da njoj vise smeta Ferhatova laž nego Sana činjenica da treba živjeti s Vildan i Ozge. Jer ona je bez problema bila i svim svrhama s Ozge. Uglavnom, slažem se da s pravom želi otići i tu joj dajem za pravo, ali svaku rečenicu u kojoj nabije na nos Ferhatu nešto što nema veze s njim ili što ga optužuje da kako joj je mogao lagati mi dižu kosu na glavi. Bak nje svetice.

Sada ću pokušati da budem objektivna (moja objektivnost će na kraju najverovatnije prevagnuti na Ferhatovu stranu, ali bar sam pokušala lol!).
Asli je mnogo trpela i mnogo toga žrtvovala za tu ljubav. Ferhatu je samo ubirao plodove te ljubavi, a Asli je podnosila sve loše strane. Niko ne može da kaže da nije tako, jer jeste. Asli je tu ljubav izgradila na temelju koji nije postojao, sav trud je uložila ona, a Ferhatu su trebali vekovi da se odluči za najmanji korak. Ferhat ništa nije žrtvovao, naprotiv, Asli je samo dobro donela u njegov život. Bilo je i njemu teško, ne kažem, ali sam je kriv za te teškoće, nije ih prouzrokovala ona. Bilo je momenata kada ga je povredila, ali čak i u tim momentima je poslednju reč imao on, da je malo spustio nos iz oblaka, mogao je to mnogo bezbolnije da reši. I sada da je spustio ego, da nije primenjivao Ferhatovsku taktiku i da je pogodio prave reči, da nije mislio da će sa par ljubavnih igrica, seksom i cvećem da reši stvari, nego da je rekao ono što Asli stvarno želi da čuje, opet bi ona ostala uz njega. Jer, uvek je ostajala, uprkos svemu, uprkos svima, nije odustajala. To je ono zbog čega ona ima kredit kod mene i zbog čega ne mogu da je otpišem bez obzira što pravi kardinalne greške. Naravno, razlog je i to što Ferhat nije svetac, i što često napravi takve greške da ona i kad nije u pravu, bude zbog njegovih grešaka. Ali Asli više nije ona Asli s početka, posle toliko borbe izgubila je snagu i energiju i vreme je da on počne da se bori za njih. To hoće da vidi i Asli, a hoću da vidim i ja.
Kad pogledamo drugu stranu medalje, odnosno poslednji događaj, ne može se reći da je Asli baš potpuno u pravu. Ferhat je njoj rekao istinu, nije prošlo ne znam koliko meseci ili godina, rekao joj je ubrzo nakon što je saznao. Usput smo mi sve vreme gledali koliko je njega izjedalo to što laže. Kod nje to nismo videli. Da, u početku kada je tek saznala, ali posle toga je bila uverena da radi pravu stvar i da ga time štiti. Nije se zadržala na tome, nego je i sada pokušala da ga zavara tako što je pustila Yusufa i opet sebe vidi kao da je u pravu, jer to radi za njegovo dobro. Kad već tako misli, onda treba i njemu da da za pravo, i on je nju lagao za njeno dobro. I nije mi jasno zašto im uvek potrebu da laže. Prvo je lagala za abortus, sada ga gleda u oči i laže da ga ne voli. Ok, to je radila vrlo neuverljivo i Birce je to dobro odglumila, ali čemu potreba da se laže. Kao što ne onda mogla da kaže nisam abortirala, ali neću da budem sa tobom, tako sada može da kaže, volim te ali neću više da živim sa tobom, ne mogu da ti oprostim i gotovo. Uz to je dva dana pre toga je stajala pred njim kao hipnotisana, i kakav smisao onda ima ovo seni sevmiyorum. Prvi put ga je napustila, pre se vratila nego što je otišla, drugi put mu je rekla ne želim da te volim, to je bila greška, ali je opet očekivala da je on vrati, sad odlazi, masal bitti, seni sevmiyorum falan, ali ipak pita bitti mi. Šta ga pitaš, kad si već odlučila i rekla da je gotovo, okreni se i idi. Time sao potvrđuje moju teroiju da odlazi da bi se vraćala, odnosno da bi videla njegov trud. Mada, za to ne mogu da je krivim, svesna je ona koliko on nju voli, ali želi da vidi da se bori za nju, to mi je razumljivo.

Poncha ::
Što se tiče odvođenja, ja mislim da bi je i odveo čim se Yusuf oporavi. Zar nije i spomenuo tokom epizode da su in u Asli obitelj? Ili sam ja tako shvatila. Što je sve, pa i između redaka, odgovorio Dildizu, Namiku, Vildan?

Poncha ::
Što se tiče puštanja, možda griješim, ali mislim da je nije pustio zbog toga što je Asli htjela otići nego zato što je Asli pustila Yusufa da ode. Njenu je Vildan rekla za razgovor Dilsiza i Ali, on je skužio da se ovaj probudio i da mu je Asli pomogla. Barem je moj takav dojam.

Da, rekao je Dilsizu da će da odu odande i da su Asli i beba njegova porodica. Ali to je rekao Dilsizu, nije rekao Asli.
Ferhat je sve vreme pokušavao nju da odvrati od odluke, na kraju je rekao tvoja odluka se nije promenila, nije ni moja, ali posle joj kaže, idi, nemoj da gubiš vreme. Imam utisak da iza toga idi stoji neki plan. Ne verujem da joj je zamerio to što je saznao od Vildan da ga je lagala, više mislim da je pustio da ode da ne bi bila prisutna u celom haosu, jer je svestan da će saznati nešto vezano za Namika i da će izbiti rat u kući. Pretpostavljam da ćemo videti neki flasback ili ono sat vremena ranije, jer Ferhat je vrlo smiren dok priča sa njom, ne optužuje je što ga je lagala, samo je pušta da ode, to mi je čudno i ne liči na njega da to tako smireno prihvati, ako nema neki drugi plan.

Poncha ::
E ne znam je li to zato što se krug zatvara ili su samo slušale želje fanova koje vole takvog Ferhata. Ali, yani, koliko god bih ludjela da mene zatvori, što da kažem?

Mene vala ne bi imao potrebe da zatvara, gde bi me ostavio, tu bi me našao. lol!

Poncha ::
Yeter je već nešto je uzela pod zub, pogotovo otkako zna zašto je Hulya dobila otkaz. Malo joj je i zaprijetila.

Najgore od svega mi je što scenariste ne možeš da uhvatiš ni za glavu ni za rep, pa ne možemo da znamo da li neke scene pišu samo da bi napisali ili je to otvaranje nove priče. Zato ne znam da li je ono što je Yeter saznala i to što je uzela Jale na zub početak njihovog rata ili samo tako napisane scene. Ako je početak rata, onda julide ne može nigde odatle, samim tim i Asli ostaje, bilo bi besmisleno da ona ode, a da ova ostane. A ako odu Stvarno ne znam šta će biti, jer je scenario toliko skoncentrisan na onu kuću da svako ko ode odande je udaljen od mesta događaja. Naravno, ukoliko u sledećoj Ferhat ne sruši kuću do temelja ako sazna istinu.


Poncha ::
Možda mi se i privida.

Misliš na ovo?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Untitled

Čini mi se da je samo tako senka pala u tom trenutku, jer na početku scene to nema, a vidi mu se cela ta strana.

Poncha ::
Ja sam nešto sitno odspavala, ali Ibro je definitivno osoba koja razbije san. To san primijetila od one epizode kad je pao prvi seks. Prije toga sam uspjela nakon epizode zaspati, ali sad, san yok.
Mislim da sam nešto i sanjala Ibru, ali ovaj put se ne mogu sjetiti sna.

Hahahaha, gde su Ibro i seks u kombinaciji, tu nema spavanja. smeh
Bez obzira na Ibru, ja sam se vezala za AsFer, iako gledamo gomilu gluposti, događaji među njima me interesuju,uzbudljivi su mi i moguće je da pod tim utiskom posle ne mogu da zaspim. A i kasno gledamo. Dok odgledam epizodu bude tri sata. Kad smo gledali Icerde, gledali smo uživo i do 11 već završimo epizodu, onda smo komentarisale par sati i išle na spavanje u neko koliko toliko normalnije vreme.

Poncha ::
Zato sam ja rekla da je bolje da šutim. Samo ti još vise guram Ibru. A i ti kad ti je potreban asistent da uočiš neotkrivene dijelove Ibre. Ti si se vezala uz određene dijelove tijela koje je sad malo zapustio pa ti ja moram kazivati da je nešto ipak i dalje neusporediva kategorija.

Yooo, nije bolje da ćutiš, bolje je da mi otvoriš oči. lol! Vidiš da sam bila slepa kod očiju i da sam bila prestala da pratim ovakvog čoveka. Stvarno sam salak. lol!

Poncha ::
Sad će Ibro, ne brinem se ja za njega. On je radnik i sportski čovjek.
Samo što mislim da on sebi dozvoli nekad period u kojem nabije kilograme. I mišićnu masu. Tako mi djeluje po slikama. Pitanje je ima li volje skidati kile.

Skinuće on to brzo kad se završi serija i kada bude imao vremena da se posveti sportu. Nije to puno kilograma, malo mu je samo otišlo u stomak.

Poncha ::
Ajde, glumcu još nekako i mogu vjerovati da mu je samo posao. Njima je takav sklop u glavi. Mada i to mi je ponekad upitno jer ipak s likom i partnerom proživljava neke osjećaje uzivljujuci se u lik. Ali kad je u pitanju glumčeva privatna partnerica njoj to ljubljenje, bez obzira koliko se govorilo da je to samo posao, nije lako prihvatiti. Vrijedi i obrnuto.
Ipak osoba s kojom si izmjenjuje dodire i svašta nešto s drugima. A glumci su ljudi od krvi i mesa, normalno da će im proraditi štošta.

Ima kada im je samo posao i kada na tome ostane, ali tada retko ima neke posebne hemije, kada je u pitanju ovako luda hemija, definitivno ne verujem da ne postoji privlačnost. Ne mora ništa među njima da bude i naravno da nema ništa, oboje su zauzeti, Ibro očigledno voli svoju ženu, ali ipak taj elektricitet je više nego očigledan i ne može da se sakrije. Plus ima ovoga što ti kažeš, uživi se u lik i da bi preneo emociju mora da oseti ljubav lika prema toj osobi.

Poncha ::
Tako je. Zato se ja ne volim buniti previše. Zato se ja nisam bunila na Duygu toliko. Ona mi bar nije vadila mast, a nije da nije mogla. A vidiš kako Bondarenkova nema sreće. Zalila se na koliko-toliko normalnu Irinu, a sad ne zna kud će od Aurike koja na par profila stavlja slike uz prigodne tagove.
Ali ti bi nadmašila sve. Mogu te zamisliti. Sjebala bi Ibri karijeru. Ostali bi mu samo oni zadrti fanovi, yani, ovi koji mu preko svega prelaze. Kao ja. Mene se ne bi riješila. I ovi koji nisu isključivo fanovi serijskog para.
Mogla bi to s Ibrom napraviti, ali ne znam bi li ti prošlo s Cagom.

Vadila bi nama Duygu mast, nego ne može. Po tom pitanju sam uverena da je Caga isključiv i da postoje pravila koja moraju da se poštuju, a to je da se ne iznosi privatni život u javnost.
A Mihre ne radi ništa, koliko sam videla, ne postavlja slike sa njim često, čak postavlja vrlo retko. Na kraju je žena i ugasila profil.
Ja bih sigurno postavljala češće. lol! Šalu na stranu, da sam na mestu tih žena nikada ne bih otvorila profil, uopšte ne bih imala živce za neke tamo fanove i njihove gluposti. Čak bih se za vreme projekta trudila da budem što dalje od fanova.

Poncha ::
Ne znam što je. Ja san prvo promislila da je neki ljubavni ugriz. Pusti mene. Znaš mene i moju maštu.
Da je ugriz, odnosno šljiva, bilo bi pokriveno korektorom i puderom, kao što pokrivaju tetovaže, ali čak i da se vidi, videlo bi se u ostatku scene, a ne samo tu.

Poncha ::
Kad izlazi ovaj Vanity Fair? Ja sam očekivala danas pregršt slika. Yuh, razočarala sam se.

Nisam danas nešto posebno u toku zbivanja kod Turaka. Je li izašao?

Poncha ::
Kako se Ibri crvene uši dok gleda Asli u sise i govori njenom srcu.

Poncha, molim te, ne gleda je u sise, nego u srce. lol!
Njegove uši su stvarno mesto zločina.

Poncha ::
Užasan je rejting. Nadam se samo da su na vrijeme upozoreni da im je kraj i da ne ubrzaju nego ga koliko-toliko smisleno napišu. Nema mjesta za nepotrebne stvari i gluposti.

3, 4 epzide su dovoljne da se sve raspetlja, toliko valjda imaju. To je taman do kraja maja, tu je i kraj sezone.

Poncha ::
A stvarbo Birce. U nedjelju je bio problem što ljudi idu na piknik, a danas kao mnogi set radnici ne mogu na piknik. Bolje joj je da šuti. Što se samo ha prvi maja može ići na piknik i u sumu. Djeluje glupo.

To je valjda pokušala da se opravda za onaj dan jer je i tada dobila puno kritika, ali vrlo nespretno je to pokušala. Bolje da nije spominjala nikakav piknik. Što se mene tiče, baš me briga, ionako nisam imala nameru da joj budem fan, niti da je pratim posle ove serije, ukoliko ne upadne u neki projekar koji hoću da pratim, ali oni koji su je dizali u zvede i govorili koliko je ona prefinjena, kvalitetna i savršena, a Ibro je nekvalitetan i nesavršen, sad su dobili odgovor. Njega su onoliko vređali, nije reč rekao, ona ih je odmah blokirala i zatvorila na instagramu komentare, znači da je proradila sujeta.

Poncha ::
Oha. Je lj to došla ona na red za pljuvanje? Nešto je sitno bila načela kod Beyaza, ali izgleda stala je ljudima na žulj. Da km to ne smeta sad kad je njen ćelavi došao na set pa im uništila vjenčanje?
Zapravo, nisam videla da su je danas pljuvali zbog ćelavog, ali da su nakostešeni već danima zbog ćelavog, jesu.

Ja ne mislim da je pohvalno ni ono od nedelje ni ovo sada, definitivno je počela da joj pada maska, ali isto tako ne mislim da ljudi treba sebi da daju za pravo da toliko kritikuju. Ako ti ne odgovara, prestaneš da je pratiš i gotovo. Nije ona klinka, nego žena od 34 godine, ne trebaju joj ničiji saveti, valjda sama zna šta radi i sama je odgovorna za svoje postupke.
Plus to što je rekla, nema nikakve veze ni sa serijom, ni sa fanovima.

Poncha ::
Yuh. Kako odgođena nagrada?

Do tada će se završiti serija i onda haos neće biti u punom sjaju i neće biti toliko povoda za haos došli ili ne. Yani, ništa od zabave.

Poncha ::
Vidim da je Sarp Akkaya lajkao ovaj Bircin tweet.

Sarp i ona su dobri, on joj je bio partner u Evli ve Ofkeli.

Poncha ::
Hoće li ista biti od one komedije za koju su spominjali Barisa i Cagu?

Ako je ovo istina, onda verovatno ništa od filma sa Cagom. Sumnjam da će Baris snimiti dva filma ovog leta i to oba sa muškim partnerima.

Kad smo već kod toga, šta bi sa onom dobrotvornom košarkaškom utakmicom? Ima li nešto o tome?



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 10:57 pm

Ha. Kažeš ako Ibro glumi zavidnika, ja ću uredno platiti hlađenje usred zime? Ajde Ibro, nemoj se ti opterećivati što ćeš izbiti koji dinar vise iz Sarina džepa. Slobodno ti glumi zavodnika, a ona će plaćati račune. A i ti ćeš tlzarsdizi jer će takva serija sigurno biti dobro pridana. Žene vole površne stvari. 

E stvarno. Kad je uspio toliko napredovati? Valjda kad se je prepustio Asli i kad je ona brzopotezno udijelila koji lijek odmah poletio. Sad ne samo da zna kud će s rukama, nego ih u pravo vrijeme postavlja na mjesto gdje treba. Znao je on i prije galiba kako treba, ali sad se tek osjeća opusteno. 
To je zato što nema pištolja. Pa ima potrebu nešto raditi drugi s rukama. 
A yani, što da ti kažem. Prvi put je Ferhat mislio da je greška, sve ostale pute je to Aslina teza. Koju naravno ni ona  ni on ne slušaju. Jer ne bi ponavljali greške. 

Pa da. Zato se i usrao. Pogotovo kad seks padne, a da su prije nešto kao posvađani. 
Nakon svakog prikazanog seksa, a da se baš zna da je bio, netko ode. Prvi put on odveden u zatvor, a drugi put ga ona ostavi u kućici, a sad ode iz krevet, a prije mu je rekla da odlazi. Što je drugo mogao misliti nego da je opet nakon seksa nestala. 
Yani, canim, da ti ja dan i za to objašnjenje. Koje naravno nije točno, ali da ga imaš. Ibro je obučen zato što je nakon seksa, kad je Asli zaspala,  otišao proviriti Yusufa. Onda se vratio k Asli i usuško se pokraj. Zato se ona ustala prije njega. 

Saraspor, ti si izgleda profitirala i ušla u prvu ligu. Ne daj se. Ne znam koliki je rezultat. Rekla sam ti ja da će Ferhat igrati za Aslisoor, ali ne znam koliko je ipak Vildan za yvuldsndoor uspjela zabiti golova. Moguće da je čak zabila j par autogolova s onim što je govorila o Asli. A i Asli sama sebi zabija usto. 

Znam ja da ti imaš želju mene pogrešno shvatiti, ali bas zato da ti ne dan previše krila i prevelik posjed ovih bolje me shvati dobro. 

Hahaha. Dobro onda slijepo vjeruj Ibri. Ja iako mu vjerujem l, ne želim izgubiti koju sekundu. Yani, preživit  ću sve. 

Ja stvarno ne znam kako da objasnim Vildanino ponašanje s Ozge. Nekad mislim da je voli, nekad mislim da ne, nekad da je samo koristi. Cijelu seriju je Vildan zapostavljala to dijete i pola serije je bila pijana, s djetetom se bavila Zeynep i čak Handan. Vildan u onim scenama što je i imala s malom ni nije nešto previše majčinski bila nastrojena. Ali Ajde da ne komentiram za ono prije kad je mala bila u seriji samo spomen. Sad kad zna da je mala kćerka nje i čovjeka kojeg voli, ona umjesto da prigrli to dijete još i vise jer je ipak to nešto njeno i Ferhatovo, da se bori za njih dvije da stanu na noge i da se riješi Cuneyta, ona koristi neke glupe igrice kako bi bila bliže Ferhatu. Totalno pogrešno. Samo će Ferhata udaljiti od kćerke. Čime vidiš da joj njie stalo do malene. A to da se pokušala ubiti malih ispred očiju mi je toliko strašni da ne želim komentirati. 
Isplati se Julide to kad je dosla s ciljem da se Ferhat i Aslu razvedu. Ona bi svakako otisla s Asli koja bi je uzdržavala. U onoj kući ionako zna da ne može na dulji period biti. Mislim da joj nije toliko napeta kuća koliko to da Asli uništi život. 
A glupa Vuldsn je u svemu skuša jer joj odgovara. 
E pa super ksd je njima važniji niži rejting i Vildan, Ozge i Julide od nečega zanimljivih, tipa Asfera, kvalitetnijeg scenarija i boljeg rejtinga. 

Dobro si ti ovo pokušala i lijepo si sve napisala. Asli je definitivno veći teret i sve u vezi njih preuzela i držala na sebi. I uzela je kreditora. Koji je kod mene izgubila OŠ kasnije se nekako pokrpala, ali onda sad opet ne znam što bih rekla jer me ipak na kraju razočala. 
Sve joj ratlzumihrm i opravdavam u situaciji s Vildan, osim toga da Ferhatu jao glavnu zamjerku vidi laž, ne uvažava njegove razloge za laž, a pri tome i Sana kaže njenu onnsjvecij kaži njegovih života i za ne falit još pokušava spriječiti na sve načine, radeći njemu iza leđa, istinu. I to nije prvi put. Bude puta je to pokušavala. Uključujući i zaustavljanje Yigita da mu kaže. Razlozi ovakvi ili onakvi. Sebi ih opravdava, a Ferhatu ih ne uvažava. 
A on, zbilja, trebao je njoj reci jako stvari stoje i tko mu je prioritet, a ne Dilduzu. Da je Vildsn rekao to da. 
To što ona njemu laže da ga ne voli, on zna da kaže. Ali i ona sa svojim gluostima. 
I ja mislim da ona odlazi da bi je on vracao. Što drugi. Još mu govori reci mi razlog zašto bih ostala. Je li tako nejako? 
Samo čeka da je zadrži i napravi nešto. Kad je rekla da odlazi i on je pustio odmah neka nevjerica u ocima. 

Moguće da iza Ferhatove odluke da je pusti stoji neki plan, jer što kažeš previše je on miran. Ali nekako mislim da je mirno puštanje  povezao  s Yusufom, a ne samo time da on Asli pustio jer je to njena želja. Nešto tu ima. Ako je to puštanje da bi zaštitio Asli od mogucih sranja  koje će nastati to je ok. Znaci da je plan napravio. 
Ali ne znam kako mu nije prošlo kroz glavu zašto bi Asli to napravila? Zašto bi pomogla čovjeku kojeg on ne želi ubiti nego izvuci informacije od njega? Koji motiv Asli ima da pomogne tim čovjeku, jer on je Asli rekao što želi od Yusufa?
Ne mislim nužno da joj je zamjerio (jer po riječima njegovim ne djeluje), ali bi me čudilo da nije razmislio zašto je to Asli napravila.
Ali on ne govori ni da je vidio oporavljenog Yusufa. A Asli se ponaša kao da ne zna da Yusufa nema. 
Nešto je tu čudno. 

Kad me već povlačis za jezik, ja bih se naljutila na njega što ni ne vjeruje da se neću ni pomaknuti kad me zatvara.

Stvar k vise ne znam je li scena napisana s razlogom ili sa popuni prostor. Ali Yeter je u par navrata zauzela stav prema Julide i polako je doista. Ako je ne uspije izbaciti iz kuće, vjerojatni će se Yeter baviti njime. Jer drugačije nemaju kako pisati Yeter scene. 

E to. Nisam znaka što je to. A vidjela san u ovoj sceni i u onih kad Asli odlazi na pregled u bolnici, a Derhat je zaustavlja. 

Mene nekako Ferhat sam po sebi odnosno Ibro najviše razbudi. A je zapravo do ovoga što kažeš. Počnemo seriju gledati jako kasno, dok odgledati, prokomentiramo bude zora. Onda se i dodatno razbudim. Icerde vi komentirali rano i uspjeli sve zaključiti do dva sata, a ovamo još i gledamo do tog doba. 

Saksksin. Prestala su pratiti čovjeka za kojeg kažeš da je najseksipilniji čovjek na svijetu. Što bi bilo da je neprivlačan? 
Ništa. Onda ću ti biti tu kai desna ruka ako odustaješ opet od Ibre. 

Na ti je samo par kila i koja dodatna vježba. 

Da. Fanovi često osjete ksd postoji elektricitet između partners. Zato se i javljaju te fanatične grupe para. 
Nije da i mom okolo prođe nezapaženo. 

Vadila bi ona, vadila itekako, ali nje mogla, slažem se. Mislim i ja da se s Cahim UN-a da nema nikakvih privatnih stvari u javnost. Pa kako ti drago. 
Šalim se i ja. Ne bih ni ja ništa stavljala. Nemam  običaj stavljati slike. A kome treba gnjev fanova. 

Ma znam da nije. Pusti mene i što mi je prošlo kroz glavu kad sam vijela. Samo sam eto pitala da li vidiš nešto var da ne umišljam da mu nešto na vratu je. Pa makar i sjena. 

Nisam ni ja popodne gkedaja bas. Do onda kad sam pratila, nije ništa bilo. 

Ajde ne brani ga. Gleda u siisu, ne u srce. Srcu samo govori i sluša ga. 
Uši ga odaju. Možda je njenu teško se koncentrirati na scenu. 

Dobro. Taman je toliko i potrebno. 

Bolje bilo da se nije pokušala pravdati. Kad je već zasrsla bolje da se nije petljala u to. Djeluje kao egocentrična i sebična. 
Ma meni je ona uvijek djelovala kao neka koja previše priča, da pametuje i misli da je iznad. 
Eto. Ibro ne valja, Birce valja. I što sad sad ksd ih je blokirala? Eto im. 

Ja je nisam nikako ni pratila. Da ti ovdje ne staviš ne bih ni znala. Jedino sam vidjela da je Sarp lajkao jer njega pratim pa mi je izišlo da se Saro sviđa tweet. 

Da, izostat će zabava uz kokice. Gotova serija, nema sranja. 

Ne znam je li istina. Ti sam danas slučajno vidjela. 

Za dobrotvornu akciju ne znam ništa. Ta koja je bila spominja jer Ella da se stripu, ako se ne varan, ali je li poslije bilo što ne znam. Ima zatvoren profil, ali valjda bi ovi koji prate javili da nešto je. Mislim da se nije ništa spominjalo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 11:00 pm

Kaže meni Twitter preporučeno za vas. 

https://mobile.twitter.com/bestofcu/status/991361600211779584
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyTue May 01, 2018 11:23 pm

I to sa jezikom. Twitter te je odlicno upoznao.

Ah, jedna od najlepsih Femir epizoda. Ali naravno unisteno uzivanje time sto smo znali sta ce biti na kraju epizode. Od te serije mi je ostalo i dan danas krivo sto Femir ni jedan momenat nisu bili potpuno srecni, a ni mi opusteni. U najlepsim scenama im je uvek nesto visilo nad glavom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 12:30 am

Gledam EDHO. Preko dvadeset minuta traje scena cela porodica sedi uvece kod kuce za stolom i pricaju u prazno. Hizir podjebava Meryem, ona i svi ostali njega, bukvalno prazna scena, ali ja sedim, gledam ih i smejem se. Jer, bolje da gledam prazan razgovor glavnih glumaca, nego Jale, Lale kako trce za intrigama. Bolje da se u epizodi nista ne dogadja, nego da se dogadja ono sto ne zelim da vidim. Zato ce nekima sutra da bude rejting 7 u 101. epizodi, a nekima je 2.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 1:14 am

Aaaaa ovi napravise od ovog lika Ferhata.Doktorka i krimos, on je godinama voli, ali to nikako da joj kaze, izdaleka je prati i posmatra, ona mu trazi da ostavi pistolj, cak ga je pitala i sen benden ne istiyosun, on njoj izleci me falan. Yuh be Bahadir, nije valjda da prepisujes iz SBA? Kamo srece da oni prepisuju od tebe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 7:30 am

Hahaha Ma je li vidiš? Kako je Twitter znao za Cagin jezik?! Pa mislim stvarno. 

Bas. Totalno uništeno s krajem. 
I meni je naviše žao što Femir od početka serije do zadnje epizode nije imao jednu epizodu, jedan period u životu kad su potpuno sretni, bez ikakvih laži (ako nije nešto s Ferihom, onda je s Emirom), bez ikakvih sranja koja im se spremaju. Jesu oni bili sretni što su zajedno, ali uvijek je nešto bilo tu. Šteta. I to mi je pored onih sranja na kraju serije najveći nedostatak svega. Zaslužili su barem jedan period u životu, par epizoda sreće. 

Ja volim te scene u kojima se ne događa ništa, a životne su, svakodnevne. Često zanimljive u serijama. S vremena na vrijeme donesu nešto seriji. Naravno da u svakoj epizodi nećeš gledati to, ali ovako dobro dođu. 

Hahahhhh Kažeš i u EDHO-u ima jedan Ferhat? Pa ti si htjela Ibru u seriji, dobila si kakvog takvog Ferhata. Mada nisam sigurna da taj tvoj Ferhat liči našem Ferhatu i da je ovako dobar kao naš. 
Ali što kažeš, pištolj i rečenica su isti. 


Ipekina druga knjiga izlazi u 8. mjesecu. I radnja se širi van Instanbula, ako sam dobro shvatila ovako što sam preletjela pogledom preko teksta. 
Je li to temelj za novu sezonu Netflixa? 
http://m.karar.com/hayat-haberleri/kaptan-amerikaya-siki-rakip-yavuz-837576
Kad uhvatiš vremena baci pogled je li ima što korisno za nas pa kaži.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 12:05 pm

O Ilknur se sjetila malo objaviti. Nije davno Cagu, nadam se da opet neće osvanuti Duygu. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 9_F60_A8_A0-_E446-4_B14-92_A2-7_D7_A44987_C16
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 12:18 pm

Ja uvijek kasnim,baš kad sam se oduševila što bi Sara bila kao Aurika lol! kad ona danas to
demantira.
Poncha,ne brini za greške,meni je razumljivo sve što pišeš,mene samo brine Ibro :DD:da ne bi
zanemarila Cagu zbog njega,a kako vidim i twitter je to prepoznao i pokušava te vratiti na pravi put
ili je možda Mihre intervenirala,pokušava se riješiti novih
Ono neki dan je ispalo tako bar meni zanimljivo,jer sam prvo pomislila na tebe i dođem
ovdje a ti napisala post prije par minuta.
Od SBA sam se nešto ohladila,ali pročitam većinu onoga što pišete.Redovno gledam samo Cukur
iako su mi i oni zadnjih par epizoda dosadnjikavi,još uz to svi nešto smještaju meni najdražem liku..
Ovo mislim da nisam ovdje pisala,ali kad ste se već dotakli Ferihe,jedna od meni dražih scena je ona iz 30 ep.kad je otjerala onu ženskicu što ju je Emir doveo..ona je meni takav lik trebala biti..borac.Vidim
da su ove Argentinke i Hazal "slučajno srele" kezz
Ovi razgovori za stolom koje spominjete ,meni su čak najdraži dijelovi iz MC-a,a u AFK razgovori Emir
Koray...

Ja najviše volim kad je Sara ljuta,kao neki dan na fanove"koji ne znaju šta znači čekati drugu sezonu" :DD.Meni je Kerem tako tako,poludim svaki put kad netko napiše on je došao iz Amerike,ma nemoj
pa što nije tamo napravio karijeru.Znate da ja volim SS,pa mi je i on podnošljiv.

Ispada da su meni draža ova događanja i pisanja oko serija nego same serije kezz Baš sam površna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 2:48 pm

Ajme kakav je ovo rejting. Fatiha su na vreme završili. Survivor izgleda najviše uticao na SBA i UTC, valjda imaju istu grupu gledalaca.

Hahahaha, mi mislili twitter poznaje Ponchu, kad ono Mihre umešala prste. Ne može da odbrani Ibru od žena, počela je da muti i po twitteru. smeh

Meni je najgore što su uništili poslednje tri epizode. Rejting je bio odličan, nije bilo potrebe za dodatnim intrigama, mogao je Emir da napusti klub i te tri epizode da budu srećni. Gledaoci su to zaslužili, ali scenaristi su nam uvek sve zagorčali. Kakve smo snove imali kada smo čuli da će biti samo Femir epizoda, a šta su nam dali. Par zatvoren u stanu, noževi, igle, ušivanja. Fatih je ionako smanjio budžet do maksimuma seriji sa rejtingom 9, nabili su ih bili u onaj TEM studio i sve se tu događalo, bar su za tu epizodu mogli da se otvore i da ih pošalju na neko lepo mesto, recimo Antalija ili Bodrum. Ali yok, iako nisu bile primorane rejtingom, scenaristkinje su uvek jutrile neke intrige i sranja.

Ne, pa u epizodi je bilo drugih događanja (doduše bila je malo prazna epizoda), i ne gledamo stalno to, ali sam se začudila kad sam videla koliko scena traje, bukvalno petina epizode je otišla na tu jednu scenu (EDHO epizode traju ispod dva sata), a ja nisam rekla jao što su dosadni, promenite. Odmah sam se setila SBA i stalnih preskoka sa scene na scenu, stalno neka akcija, nešto mora da se dešava, niko se nije setio da napiše običnu scenu iz svakodnevnog života porodice i da da gledaocima predah.

Yok, nije dobar kao naš Ferhat svakako, ni glumac naravno da nije Ibro, ali volim tog lika, psiho je. To je onaj što sam ti stavljala scenu, što je bacio onog lika sa terase.

Ovaj intervju ću posle da pročitam pa ću ti reći da li ima nešto korisno za nas.

Valjda neće, samo nam Duygru fali, ionako Cage nigde nema posle Rima.

Hahahaha Veronika, yok, to sam se šalila. Ja kako imam kratak fitilj, fanpvi bi me izludeli i nastao bi rat. Na kraju bi mi dočli na kuću da me linčuju. smeh

Neće Poncha ni zbog koga zanemariti Cagu, merak etme. Caga je uvek prvi i njoj i meni.

I mi smo se ohladile od SBA, svi su, ali eto gledamo zbog Ferhata, Ibre, AsFera i bude nam zanimljivo da ovde tračamo o tome. Meni je draže da posle epizode ovde ćaskam sa Ponchom, nego sama epizoda.

Cukur sam odgledala sve epizode sa kojima sam bila u zaostatku, osim poslednje. Nije mi više zanimljivo kao pre. Mislim da su trebali da ostanu na jednoj sezoni kao sa Icerdeom. A i ja sam našla da mi omiljeni lik bude negativac i onda se nerviram što ne može da pobeđuje.

Hahaha bebisim, to je bila dobra scena. I taman su upli u lift, krenula Feriha sa ogledalom, mi se ponadali, ali Emir je spustio i otišao kući.
To i jeste bio problem sa Ferihinim likom kasnije, što su je potpuno promenili i nije bila ono što je trebala da bude. A scenaristkinje su do kraja bile iste, uništile su lik koji su same stvorile.

Vala Keremovi fanovi su me toliko izludeli da sam i njega potkačila ni krivog ni dužnog. Stvarno su jedna od iritantnijih fan grupa.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 3:00 pm

Oha. Gomila fanova je zvala kanal i rekli su im da serija ide u drugu sezonu. Nadam se da su im to rekli da ih skinu s vrata jer stalno zivkaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 5:49 pm

Ay bu ne? Bittim, eridim, gittim...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 DcM9fXLWkAENk_p
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 5:57 pm

Mislim da me trenutno najviše interesuje ovaj deo fragmana.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 QIqUdY
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 6:01 pm

Vero, ma pusti, izludit ćemo mi Saru La će postati nova Aurika. I dok bude kacila slike s I Rom, pusta mi Cagu. Ne može polagati pravo na Cagu, a biti zakonita Ibrina i izluđivati fanove. 

A. Ne brini ti da će meni Ibro smijeniti Cagu. To nimalo. Caga je moj po i u svemu. A Ibro je za mene ipak kategorija viša. 
Ja recimo uopće ne pratim ništa fan stranica Ibrinih, niti na Twitteru niti na instagramu, pratim jedino Ibru i gledam seriju i eto prosvrljam po onom što mi preporuče na instagrsmu. Uglavnom čekam da Sara me obavijesti.  A Cagu sve živo i neživo pratim. Od njega do prijatelja. Na svih njegovih u okruženju. 
Yani, imaš pravo. Čula Mihre kako se ponio Ibro prema meni i da me tako ispipao i izgrlio da mi odmah poslala Cagu na vrata. Imaš ti pravo. Hahhahahha 
Pa ja bih i Cagi da ga vidim rekla da sam sanjala Ibru, yani, znate da ja Cagi nikad ne bih slagala. 

Ja ti ni sad ne mogu opisati oduševljenje kad sam tako rano ujutro vidjela da je napokon osvanuo i to u lijepom i dobrom izdanju. Volim vidjeti Cagu sretnog pa tko god bio uz njega. Tim vise što san pretpostavila prije spavanja da bi mogao tamo. 

Kako se nećeš ohladiti od SBA kad je serija ne sranje, nego sranje na kvadrat. Ali znaš mene. Kad se uz nekoga vežem i to nekog koga sam u lošem zavoljela onda ja to izguram do kraja. Pogotovo što nakon Cage imam glumca koji dopire do mene svojom mimikom, glasom, pokretom. A uz to i jako ugodan oku. 

I meni je draga ta scena bila. Jer je tu Feriha pokazala kako se bori za Emira. I treba se tako boriti za onakvu ljepotu. Inače su mi te epizode svađe bile odlučene. I najiskrenije s obje strane. 

Bas mi je drago da si ti napisla ovo “slučajno”. To je meni prva misao bila kad san pročitala kako su napisale za Cagu. Kao znamo mi da tamo izlazi, ali nismo se nikako nadale da ćemo ga sresti. Je, kako da ne. Platile ste večeras masno i sjedile u subotu navečer tamo samo zato što Caga voli to mjesto. Ok, možda zbilja imaju novca i htjele su izići na to mjesto, ali otišle su u nadi da će ga sresti. A onda su i Hazal srele. Lijepo kaži, ciljale smo na mjesta na koja zalaze i našli ih. 
Ali nemam ništa protiv što su našle one koje su željele, ali reci lijepo da ste se dobro pripremile i nadale da ćete ih na tim mjestima sresti. 
Što je meni super da su ih našli. To znaci da onaj tko želi može doći do njih ako se potrudi imali i ima vremena posjećivati setove i razna mjesta. 

I meni su najdraži upravo ti razgovori bili u Medceziru i razgovori Koraya i Emira (ja Koraya smatram Emirovim  obitelji jer Emir obitelj nije imao). I upravo mi je falilo puno dijaloga Enis i Ferihe. Onih razgovara, obiteljskih scena. 
U Medceziru su mi super bili Serezovi, okupljeni, kako se međusobno šale, podbadaju, spremaju večeru... 

Hahhahahah Našu Saru je jako teško naljutiti. A Bondarenkovu još i teze. 
Gadno je osobama koje su njima na žulj stale. 
Da. I što onda kad je došao iz Amerike? Što se nije tamo dokazivao kao glumac? Iako mislim da ima neki projekt u Americi, nešto je snimao. 
Caga je iz Turske pa će doći do Amerike. Ne zato što je tamo se školovao, nego što će dospjeti tamo. Evo prvi korak je Netflix. 
Znam da voliš Serenay i neka njih zajedno. Znam da je ona u jednom razgovoru ili intervjuu nešto nahvalila Kerema. 
A Serenay ti izgleda spominju za Cukur? Ti san naslov neki vidjela. Možda sad dobiješ novi omiljeni lik kojem neće smještati. 

Ti površna? A što smo nas dvije? Te  kako se neko obukao, koliko kila ima, radi li hidraulika, je li frizura ovakva ili onakva, je li svaki mišić na mjestu i slično. Onda red radnje u seriji, vise pljuvacina po svemu i svačemu. Onda opet red glumaca i njegovih fanova. 
Ali pa ovo i jest oko serije zanimljivo vise nego sama radnja. Pogotovo kad radnja postane dosadnija. 

Vidiš kako je lijepo s nama komentirati, dođi češće.




Saro. UTC vise uopće ne znam o čemu se radi tako da ne mogu komentirati rejting i kvalitetu serije, ali ako ne ide, ne ide. Očito je Survivor uspješniji i zanimljiviji ljudima u ovoj ciljanoj publici. 

Hahhaha pa hvala Mihre na poklonu onda. Da je vidim točno bih joj osobno zahvalila na tome što je javila Twitteru što će mi preporučiti. Ali mene Mihre onda dobro stalka kad em mi je poslala Cagu, em jezik, em u ovoj odjeci i na bicikli. Yani, Mihre, odličan ti je ukus. Imaš Ibru za nuža, a poznaješ i divnog Cagu u najboljem izdanju. Reci ću te Ibri da gledaš okolo što ima ba Twitteru. 

Zato što su glupi, zato su i uništili zadnje tri epizode. Meni je Feriha u tim epizodama toliko ogadila lik da mi je kad se vratila bila ogavna. Ali mislim da su namjerno to napravili da bi gledatelji lakše podnijeli nastavak serije. A zeznuli su se. I nama uništili zadnje tri epizode. 

To znaci da je dobro napisana scena. A kad je scena dobro napisana, odglumljeno i režirana onda nije dosadna. A za to treba imati znanje. 

A onaj što je bacio kroz balkon lika. Yuh. I ostavi li pištolj zbog doktor hanim? 

Kako nema Cage? Prvo se pojavio u La Boomu gdje su ga ove uhvatile, a onda je osvanuo i na setu. Galiba će skakati po krovovima. Ali poslije Rima se bio malo povukao. To jer je bio ovaj lik iz Amerike u Istanbulu. Barem ja vidim poveznicu s njegovim dolaskom i odlaskom i odsustvom Cage od svugdje. Garant su bile neke zabave u Caginih kući. 

Hahhahahahab Ima kratak fitilj. Mene fanovi ne bi mogli iznervirati da su njih dva pored mene. Ne bih imala kad misliti o njima i njihovoj ljubomori. 

Kako bih ja Cagu zanemarila? 

Definitivno mi je zanimljivije komentirati nego gledati. Da sama gledam, nisam sigurna bih li nastavila. Možda bih ja ostala od serije. Od svega ostalog što sam počela gledati sam odustala. 

Hahahahhaha mIvi Asfer manijakalni fanovi će mene ubiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 6:01 pm

A ti je izsao fragi. Idem vidjeti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 6:05 pm

Uf ya. Kakav je ovo fragi? Sve se saznalo? 

Ferhat ponovno uzeo pištolj? Što li će s njim? 
Uf. 

Što li Asli govori Vildan? Još će joj dati argument u ruke da ide Ferhatu reci da je Asli sve znala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 6:23 pm

Ferhat Aslan is back!

Svi smo toliko čekali da se Ferhat promeni, da ostavi pištolj, a trenutrno je opšte oduševljenje što je ponovo uzeo pištolj. U mojim očima trenutno Ferhatu bolje stoji pištolj nego Asli, mnogo mi je napetiji. Tako da, Aslicim, kusura bakma, ama gider misin? lol!

Fragman mi se sviđa, bez obzira što nema ni jedne AsFer scene.

Pre svega, šta će ova salak Asli opet tamo? Zar ona nije otišla? U prvoj sceni je u onom stanu, ali posle opet u kući. Ja sam verovala da ću moći da ga izlečim, ali verovala sam u laž. Zar mu u prošloj nije rekla da se vrati životu pre nje?Masal bitti, her sey bitti? Šta sad hoće? Uf Asli, dosadna si, ideš mi na živce.

Mislim da Ferhat nije saznao da mu je Namik otac, ali da je ubio Necdeta je saznao. Kad se pogleda u kakvom je stanju u sceni sa Yigitom, siz bana napstiniz lan scena is loading.
Ali ton glasa niye bana tek kelime etmedin.

Vildan sen iyice delirdin artik. Šta znači imala bih šansu kod Ferhata da Asli nije trudna? Ti imaš šansu da budeš sa Ferhatom isto kao i ja što imam šansu da budem sa njim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 6:27 pm

https://twitter.com/Marleey_Sarfati/status/991713397917052929?s=19

I da, kome Asli kaze saznace se velika laz? Nadam se da nije toliko glupa da otkrije Vildan da zna nesto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 6:35 pm

Vratio se deli. 

Hahahhahahaha Osuevljenija je što Ferhat ima pištolj u rukama nego da ima Asli u rukama. Yani, Ferhat je to. 

Ni ne treba biti. Ona je otisla, sad neka razbija stvari po kući. Ali izgleda da se ona prije vratila nego otisla. 
Ona mu je rekla pa zaboravila što mu je rekla. 
Pa i je dosadna. 

Aha. Onda nije sve saznao nego samo ono što mu je Yusuf mogao reci. 

Ton glasa je ekstra. 

A za Vildan ne znam vise što reci. Skroz je prolupala. 

A meni se učinilo da je to rekla Vildan, ali ako je rekla njoj, onda je blesava. Možda razgovara s Yeter ili Yigitom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 EmptyWed May 02, 2018 6:49 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: