Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:12 pm

Hhahah Saro, sad i ti imaš miljenicu. I ja sam tako rekla i vidi je sad. Isporoziva me. 

Da. Započeli su i onda završavaju naglo. Nisi joj ni dali priliku i udarili su dan kad već svaka publika ima svoje. 
Nisam gledala niti imam pojma o čemu se radi, samo onako kažem. Ne znam koja je po redu Yusufova koja mu se naprasno ukida. Nije da je dobar glumac, ali opet. A i on, bolje mu je da se drži ljetnih.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:13 pm

Sara Ulusoy ::
Ako necu biti lincovana, reci cu da je ovo bas lepa zena. Ovaj tvoj Stanko s konja na magarca.

smeh smeh smeh

Poncha, ma zezam se, razumela sam te ja odavno.
Jel' me zezaš? Od svih, samo sa njom? molimmmm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:14 pm

Kakav izdajnički forum imam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:16 pm

Pa jedino nakon neke slike koju si bila stavila s njom mi se učinilo da ima nešto, a zapravo je i bilo među njima. Zato. Znam da mi se svidjela neka slika s njim, plakat ili što već. Ili je tu sliku imala na instagramu. 

Ove ostale su mi vise manje iste s njim. Jedino možda ona koja je glumila Veru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:17 pm

Imaš realan forum kad nisu u pitanju Caga i Ibro kad samo Sara i ja u pitanju, možda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:19 pm

A i tu je Sara objektivna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:19 pm

Sećam se te slike, to je bio kolaž scena iz Zlatnog kaveza. To je postavila kad su raskinuli, i dan danas joj stoji ta slika na profilu. rolleyes
Jeste Poncha, i u seriji je prštala hemija na sve strane, baš se osetilo da su bili zaljubljeni. Jesi sad srećna? durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:22 pm

Može biti da je to bilo u pitanju. Nisam sigurna. Znam da si nešto bila nezadovoljna oko te slike, a meni bas onda su se učinili lijepim. 

Nisi ti kemijom bila zadovoljna i nisi je voljela. Yani, nisam sretna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:24 pm

A, k'o za baksuz, njihov klip mi je imao najviše pregleda na yt. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:25 pm

Hahahhahahahhajahhana
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:26 pm

Aj evo ti nešto od tvog novog Rusa. Sad je jedna Caginica lajkala. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 DbkibqeUQAAQC4a?format=jpg&name=small
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 9:41 pm

Ayyy spasiba. kisic
Od mog novog Rusa... smeh

Glasam za Getsbija. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Ali i Džek. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:19 pm

Pa zar nije dijelom Rus?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:21 pm

Jeste. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:27 pm

Hahaha Poncha uspela si da izvuces priznanje iz nje. topić
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:35 pm

Poncha ::
Uglavnom, ja san odgledala cijelu epizodu bez preskakanja. I to je išlo otprilike ovako uživala sam u svim scenama i kojima je Ferhat i Asferu i onda sam se iznervirala toliko kad bi u scenu ušle Vildan i Julide da su mi se toliko smučile i da mi se htjelo prekinuti. Nezgodno mi je na mobitelu preslatki scene jer ako idem, onda se dogodi da preskočim nešto bitno. Toliko mi je šteta da su najbolje Asfer scene isprekidane ovim glupacama, odvratim likovima. Koliko mi je Vildan nekad bilo žao, sad je ne mogu smisliti, a Julide kako se tek izvukla za sve pa to je strašno. Još će Asli sad osjećati grižnju i svugdje za sobom vući ovu Julide.

I ja sam planirala da odgledam epizodu bez preskakanja, međutim kad vidim Julide ruka mi refleksno krene da preskočim. Zato sam samo malo gledala scene za koje mislim da bi mogle da budu važne. Lik je stvarno katastrofa, gore nema, ali da je bar glumica dobra, recimo da je neka zlobnica kao Ceyda Ates, ne bi mi bila toliko nepodnošljiva. Ceyda je sve nas navela da volimo Hande.

Sa Vildan su stvarno preterali, hajde saznali su za Ozge, ali Vildan zove Ferhata gde si šta si, što se ne javljaš, šalje poruke kao da joj je on muž. Trebali su to ludilo malo postepenije da prikažu, ipak se ta žena pre tri epizode radovala Aslinoj trudnoći, a sada je došla u takvo stanje da bi ubila Asli.
A najneverovatnije mi je Ferhatovo strpljenje u celoj toj priči. Ni jedan Ferhat nema toliko fitilja i toliko strpljenja da trpi te gluposti. Ozge ok, ali ko je Vildan.

Poncha ::
Ne mogu reci da sam ljuta na njega, jer nisam. Ne mogu reci ni da me razočarao, jer nije. Jednom svojom bolnom facom, misao koja mi je prošla kroz glavu (ovo ti, Ferhate, nije trebalo.) kad je Ferhat “optužio” Asli sam u trenu zaboravila kad je on onim tonom i izrazom lica rekao da je Ozge njegova kći. Sjetila sam se opet kad je to spomenuo Yigitu.
Očekivala sam i nakon fragija da će reci jer sam tako osjetila u Ibrinom glasu i pogledu. Pojma nemam zašto.
Zašto je otišao, ne znam. Zašto nije htio Asli reci da je tek saznao ni to ne znam. Što je očekivao da će Asli napraviti, isto ne znam. Ali razumijem da je htio otići bratu.

Ja sam se šokirala kada je onako odjednom izbacio iz sebe to da mu je Ozge ćerka. Stvarno mi je drago što je rekao, jer Ferhat nije neko ko laže i bilo bi glupo da je to nastavio pa da je Asli saznala od nekog drugog.
Istina, ti si sve vreme govorila da misliš da joj je rekao. Prešla si na viši nivo, stvorila si telepatiju sa Ibrinom glumom. smeh
Ja mislim da je otišao jer misli da će Asli posle ovoga otići. Ferhat ne zna da se izvini, ne zna da moli, ne zna da je ubeđuje da ostane, može samo da naredi. I sam je svestan da je to Asli mnogo povredilo i odlučio je njoj da prepusti odluku. Ali trebao je bar da kaže da je i on skoro saznao, sada Asli može da pomisli da je sve vreme lagao.

Poncha ::
Ostale scene Asfera su mi toliko divne da nemam nikakvu zamjerku. Definitivno jedan od najprirodnijih parova i jako dragih. Baš ih volim. Ibri nije nikakav problem odglumiti nikakvu scenu koja mu se napise, i uz dužno poštovanje svim fanovima koji su okrivljavali Mihre, očito su govorili gluposti. Ibro je toliko buljio u Birce, yani Ferhat u Asli, da ju je naprosto gutao pogledom. A izljubio ju je isto. Ono kad su jeli jagode, Ej pa on ju je cijelu izljubio. U baru su toliko fenomenalni bili, izgleda da Ibro uživa u zavođenju. I stoji mu.
Yani, što da kažem, meni je Ferhat veliki cerek. Yani... i Ibro.
Kad je išao naručiti pjesmu, Uf be. Naš romantični dečko je ipak romantičan. A sve kao nije.
Omililo se Ferhatu voljeti.

Parovi koji su toliko prirodni mogu da se nabroje na prste jedne ruke. I posle fanovi pričaju kako nisu u dobrim odnosima. Ljudi koji nisu u dobrim odnosima ma koliki profesionalci bili ne mogu onako prirodno da odrade ljubavne scene. Ma i od Mihre su napravili vešticu, koliko god se ja zezam kako mu je dozvolila ovo, kako mu je dozvolila ono, meni njih dvoje izgledaju kao opušten par.
Ibri su stvano oči igrale kao na zejtinu, skenirao je pogledom, o ljubljenju i pipanju da i ne pričam.

Za pesmu sam se iznenadila, uopšte nisam očekivala. To je ono što sam i pre rekla, daje nam se utisak da život ide u seriji i kada mi ne gledamo. Mi nemamo pojma kako, ali Ferhat zna koju pesmu Asli voli i poznaje je više nego što mi mislimo.

Poncha ::
Scena u bijelom mi i nije sjela unatoč divnom Ferhatu i Asli, ali generalno nemam zamjerku. Nije mi sjela jer mi je djelovala kao da od lijepih trenutaka s tom bebom neće biti bas zato sto su Ferhata obukli u bijelo i što je sve djelovalo bajkovito. Baš kao što je taj san, ali ne znam čiji, prekinuo zvuk telefona i Ferhatova kći i pokušaj samoubojstva.

Ako je u pitanju metafora u Birgorenovom stilu, on ih je obožavao, ovo što kažeš bi moglo da se ostvari, da san bude prekinut kada je najlepše.
Mislim da je Aslin san, pre nego što je počela scena ona je bila u kadru, odnosno bili su oboje, ali akcenat je bio na njoj.

Poncha ::
Što se tiče scenarija s Ozge, ja sam već u prošloj izgubila nadu. Toliko mi sve ide na živce da ne znam vise što bih rekla.
Misliš da će ići na sretan kraj i Vildan u ludnici, a dijete ostane s Ferhatom i Asli? Ne sviđa mi se.

Šta znam, to sam pomislila kada sam videla da je Asli legla sa Ozge. I njoj je to privikavanje na dete. A Vildan je svakako zrela za ludnicu. Nadam se da neće biti takav kraj.

Poncha ::
Hulya bi mogla nastradati jer je Julide nešto poprijeko gleda. To mi se isto ne sviđa. Uzdam se u Dilsiza.

Valjda neće toliko da preteraju, Hulyu svi vole. Najbolje da onda sve poubijaju da bi Julide ostala.

Poncha ::
Ali naravno, Ferhat je ostao živ. Ili je ovaj zadnji čas odustao od pucanja u Ferhata ili je ipak Yigit odnekud osvanuo i spriječio snajperistu. Mada, ako ne snajperist pogodio lika, Ferhat bi trbao posumnjati u Namika. Ma trebao bi posumnjati i ovako ili onako. Kraj je blizu.

Ferhat bi svakako trebao da posumnja u Namika ako snajperista pogodi ovog lika. Mislim da su Ferhata i ubacili u celu priču da bi on, a ne Yigit otkrio istinu.
Možda bi Dilsiz mogao da smakne snajperistu, Ferhat mu je rekao nešto u bolnici, ali nismo čuli šta. Možda da prati onog lika sa kojim se sastao.

Poncha ::
Ma da je bio sve epizode ovakav, ne znam što bih. Tko bi ga mogao ovako neodoljivog gledati. Ahhah
Dobro ova Birce izdrži pored njega takvog.

Kad pogledaš onog Bircinog ćelavog Cana i Ibru, stvarno i ja se pitam kako izdrži. lol!

Poncha ::
Hahahhahah a tko se ne bi smijao kad ga je vidio takvog. Koji kralj. Misliš da su ovdje dobili prostor za improviziranje?

Ja sam počela naglas da se smejem kada sam to čula. A išli su oni po scenariju, mislim izgovarali su ono što piše, ali gluma njih dvoje mi je više izgledala kao zajebancija, nego kao ozbiljno odrađivanje scene. Kako god, mislim da su se dobro zabavili dok su snimali.

Poncha ::
Vidim da bira različite uloge. I on i Caga. A i jednom i drugom stoje zavodnici. Vidiš da ja ni Emira nisam preboljela, a Caga imao toliko uloga. A Firata nisam gledala, sad mislim da i bolje. I u ono scena što sam vidjela me oduševio. A i Ferhat i kad ne zavodi, zavodi. Yani. Ibro i Caga imaju to nesto.

Firat Kazan je za mene bio i ostao najseksi čovek na svetu. Ibro mislim da ti to novim likom možeš da prevaziđeš. Izazivam te da prevaziđeš. lol!
Cagu takođe izazivam da prevaziđe Emira i da mi na drugo mesto stavi nekog novog lika umesto njega.

Poncha ::
Kako to da Asli nije otisla? Još ću se i začuditi.

Mene od Asli više ništa ne može da začudi. Posle Julide, sve je moguće.
Hajde poverovala je u onu priču da kurvala zato što su joj bile potrebne pare za majku, kako ne pomisli što se sada petlja sa Namikom. Ništa, ova je prolila nekoliko suza, prosula glupu priču i Asli je progutala. Toj ženi su stvarno zakržljale moždane ćelije u poslednje vreme. Uvek je bila naivna, ali ovo je preterano.

Poncha ::
U čemu je ovo Birce?!

U nekoj užasnoj odeći.

Poncha ::
Izgleda da je startao s radom i treći redatelj. Ispalo je točno ono što su odmah na početku pisali da će se mijenjati redatelji.

Znamo li ko je treći reditelj?

Poncha ::
Kad vidim Ferhata ovakvog kao što si stavila na linku, ja mu sve postotnim, zaboravim, i htjela bih biti pored njega.

Ima nas više koje bismo htele da budemo pored njega. Ti bi naravno da ga zagrliš, ja nemam tako nevine namere. smeh

Poncha ::
I smijem li pitati jedno glupo pitanje. Zašto je Ibro držao ruku u džepu? U baru?

U tom trenutku se valjda setio da igra Ferhata, a ne samog sebe. lol! to je bio pravi Ferhatovski potez.

Poncha ::
Aha, našla sam gdje snimaju Birce i Ibro danas. Ako je to točno.

https://instagram.com/p/Bh9CVF0l9Gv/

Šta li tu snimaju? Ja sam mislila da su kod Jigita, pozadina mi je tako izgledala.

Poncha ::
Ideš. Prestat ću pisati.

Olmaz oyle sey!

Poncha ::
Da. Započeli su i onda završavaju naglo. Nisi joj ni dali priliku i udarili su dan kad već svaka publika ima svoje.
Nisam gledala niti imam pojma o čemu se radi, samo onako kažem. Ne znam koja je po redu Yusufova koja mu se naprasno ukida. Nije da je dobar glumac, ali opet. A i on, bolje mu je da se drži ljetnih.

Show uopšte nema tolerancije za serije, odmah ukida kao i ovi veliki kanali. A imaju samo jednu uspešnu seriju.
I ja mislim da je najbolje da se drži letnjih, on i jeste za serije tog tipa gde nije potrebna neka posebna gluma.
Samo ne razumem zašto kanali započinju serije u aprilu na kraju sezone. Mogli su da sačekaju mesec i po da se završi sezona.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:43 pm

Cok begendim. Bas lepo napisano, bez propustanja malih detalja koje svi fanovi znaju. Ne pise nista novo, ali simpatican tekst.

https://twitter.com/noluyotv/status/987194209793912832?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:47 pm

Sad sam ponovo pogledala scenu sna. Zasto bu salak Asli Ferhata i bebu vidi u belom, a sebe u sivom?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:48 pm

Aaaaa yeter artik! Ceo dan se drogiram AsFerom, odoh da gledam 100. epizodu EDHOa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:51 pm

Cagatay yaaaaa. Tek sada vidim da ovde vezuje pertlu. lol!

https://twitter.com/nadinelo6/status/988793257839775744?s=19
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:54 pm

Sara Ulusoy ::
Hahaha Poncha uspela si da izvuces priznanje iz nje. topić

Priznala sam ja to odavno, samo ti nisi redovno pratila na časovima. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:56 pm

https://twitter.com/AdigePsase_bibo/status/988883336780308480?s=19

Aslinda bu salak Asli je od Ferhata u snu napravila baya baya dosadnog coveka. 'Sen ne yuksek sesle konusuyosun Aslicim'.
Aslicim dedi. Yok, yok, beyaz Ferhat falan istemiyorum ben.

Sad stvarno odoh. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyTue Apr 24, 2018 10:58 pm

Aha, ja sam mislila da si sad prvi put priznala. Kusura bakma, to mi je profesionalna deformacija jos od srednje skole da ne pratim na casovima. lol!
Narocito na casovima ruskog.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyWed Apr 25, 2018 12:28 am

smeh smeh smeh
Canim, ti si zaboravila da ja predajem istoriju. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 EmptyWed Apr 25, 2018 9:15 am

Hahhhah Mah, i to je teškom mukom rekla. Koliko god imala klipova i nakon duljeg vremena još uvijek najviše pregleda ima s Irinom i Stankom. 
Bondarenkova, a i ti si zaboravila da Sara nije ni jednim predmetom od ta dva nije bila oduševljena, plus ovog tvog nije ni voljela profesoricu. 



Ma ja bih preskakala vrlo rado, i pokušala sam, ali onda omaknem pa opet ne želim nešto preskočiti. Ionako u zadnje vrijeme gledan samo jednom pa ako mi promakne još nešto uz jezičnu prepreku ne mogu sve shvatiti. Zato se patim i gledam bez preskakanja. 
Lik je odvratan. Sapunicastiji lik i jeftiniji izgled lika (a možda je i do glumice) ja u turskim serijama još nisam gledala. Njeno ponašanje, govor, karakter lika. Iritantno nešto. 
Da je netko kao Ceyda bilo bi bas dobro. Hande je bila zlobnica sa stilom. 

S Vildan koja je inače bila labilan karakter su sprijateljili ovu Julide koja joj Non-stop nešto savjetuje. Srećom pa ne znam koje joj je sve gluposti rekla. Ali ona je ta koja puni glavu već ionako psihički lošoj Vildan. Čini ni se da je Vildan i otišla po nagovoru ove. 
Kad je počela zivkati Ferhata, smučilo mi se. A lijepo joj je sve rekao. 
Zašto je pak on tako smiren, E to ne znam. Djeluje mi kao da Ferhat odjeća krivnju kad je Vildan u pitanju, a s obzirom na to da zna da ova i nije psihički najstabilnija i da joj je dovoljno teško što je tražio od nje da ne smije reći za Ozge dok Asli ne rodi nekako je želi držati na oprezu i oku. 
Mislim da se ne radi o strpljenju, jer Ferhat nema strpljenja s njom, vidimo kako reagira čim ga hvata za ruku ili nešto počne, nego je stvar opreza. A Ferhat je uvijek bio oprezan. Osim kad se spetljao s Vildan, hahah. Da ironija bude bolja. I kad je u pitanju bilo da spasi one koje voli. 
Dok sa samom Ozge je Ferhat i dalje dosta suzdržan i zatvoren. Ono kad je rekao da je Ozge njegova kći mi možda i prva njegova reakcija na to da mu je Ozge kći. A ono kad ju je dobio i krevet, je li ono bio rekao da je on tu? Kad je mala tražila mamu. Ali svejedno se pokupio i prije nego li ju je stavio u krevet. 

I meni je drago što joj je baš on rekao. Još da nije prije toga njoj rekao da se ova luda zbog nje pokušala ubiti, gdje bi mu bio kraj. Ali mislim da se kasnije ispravio i da su ini, Ferhat i Asli, Vildanin problem. Ili mi se tako učinilo, neyse. Ali lijepo mi je to rekao. Hebem ti Ibru ovakvog. S kojom boli i glasom, izrazom lica i vratom, pokretom je to rekao. 
Yani, canim, sus be. Još mi samo treba da se s Ibrom povežem kao i s Cagom. 
To i ja mislim da je Ferhat pustio Asli da odluči. Tako mu je i Yigit rekao. Može on pustiti dok se sam ne smiri, a onda ćemo vidjeti. 
Ali u pravu si, Ferhat niti zna se ispričati niti zna moliti za oprost. Bit će zanimljivo vidjeti što će dalje. Osim ako Asli, bez ikakve potrebe za objašnjenje ne ostane uz njega, jer Asli ionako svima prelazi preko svega. Salak. 
Da. Trebao joj je reci da je saznao nedavno i to od Julide. Mislim da bi Asli onda i shvatila otkad traje ovo šaputanje Ferhata i Vildan koje je muči. 

Ma pusti ti to. Mi se s Mihre zezamo, ali zapravo su meni Mihre i Ibro tako lijep i skladan par. Yani, vidiš koliko sam objektivna. Meni Ibro pored nje djeluje kao da je naši miru luku i skladan par. Baš pristaju. Barem ovako na izgled. 
Da. Ibro je bas skenirao pogledom. Ja mu samo gledam kako mi ide pogled po Birce i kako se zabulji u neku točku njenog lica ili dekolte. I gleda. Točno mu vidiš kako mu se pogled cakli, uši crvene. Neki dodiri. Kako ju je preklopio na krevetu kad je otela jagode. U tim scenama se osjeti povjerenje Birce i Ibre da odrade scene. Ili prošli put kad ju je hvatao da ne nasrne na Cuneyta pa nije birao za što hvata. Ili kad joj okrene vrat. Točno onako prirodno odrađene scene. Nema biranja gdje će uhvatiti. 

Mislim da Ferhat zna koja je Aslina omiljena pjesma još od onda s početka kad je upao u stan i čitao dnevnik, pretresao po njenim stvarima. I kako prije nije imao prilike biti romantičan, sad je iskoristio priliku. On je tada dosta saznao o njoj, ali vjerojatno je i ovo što kažeš da se neke stvari odvijaju nama iza očiju. Ja uvijek ima dojam da Ferhat dobro poznaje Asli jer je promatra stalno i upija sve što ima veze s njom. 
Mada sama si sebe pobila kad si rekla da vidimo koliko je Ferhat nježan muž kad se Asli začudila njegovom poljupcu pred sobom. Haha 
Sjetila sam se da su imali na početku neku scenu u autu kad je namjerno puštao Asli neku pjesmu, a ona gasila radio jer ju je pjesma podsjećala na Sinana. 

Onda ne Aslin san. To mi nije bilo najjasnije čiji je. Ali ona uvijek misli na Ferhata koji nije crn pa ima i to logike. A i totalno je napravila dosadnim Ferhata. Bolje bilo da je umjesto Aslicim rekao doktor, ovo Aslicim umjesto doktor mi dođe kao sprdnja.
Ali definitivno je san bajka. Jer sad kad je i Ozge tu, ovo Aslino je neostvarivo. Uvijek će i ozge biti tu. 

Dobro si rekla. Nakon ovog sna k privikavanja Asli na Ozge je počelo. Što ja znam. Nadam se, ako i dođe do toga da se Asli brine za Ozge, Ozge neće u jednom trenutku početi kriviti Asli za Vildan. 

Nadam se da se neće riješiti Hulye. Bilo bi šteta. Ali mi se učinilo da je Julide skužila da je porijeko Hulya gleda. 

I ja mislim da bi Ferhat trebao posumnjati. To meni ide uzbFerhata i razočarat ću se ako ne posumnja. 
J ja sam se pitala što Ferhat hoće od Dilsiza kad nam nisu prikazali. Vidiš to bi moglo biti to. 

Hahhahah canim, grozna si prema Birce. 
Vidiš da zato i njen počeo dolaziti na set kad su počele ove scene i kad si Ibro da oduška. 

I meni djeluje njihova gluma kao neka zajbancija. Ok, pročitali su tekst, ali način na koji su odglumili kao da je prepušteno njima, a ne pod palicom strogom redatelja. Ne znam zašto imam taj dojam. Kao da je bilo puno vise prostora kad su snimali, nije kao ostale scene. Sve to u baru mi je bilo drugačije. A i Birce mi je izgledala kao da je umjesto soka bila nešto žestice. 

Eto, kad si tih njih dvojicu izazvala, hajde da vidimo hoće li prihvatiti izazov. Ja sam iz njih i uz ponudu. 

Ma Asli stvarno pretjeruje u toj svojoj naivnosti i dobroti. Ne mogu vjerovati kako ju je ova lako obrlatila. I još uspjela nabiti Asli osjećaj krivnje neki. 

Znamo tko je treći redatelj. Pisala je Ranini odmah onaj dan kad su bili u Rimu. 
Gonenc Uyanik https://www.instagram.com/gomench

http://www.ranini.tv/haber/30914/1/cagatay-ulusoy-netflixin-ilk-turk-orijinal-dizisini-uluslararasi-bas

Ali kad ga vidim. Pa pogle ga samo. Ubija me Ibro sa svojim emocijama. Zašto je tako uvjerljiv? U boli ubija. 
Zar i ti? 
Ben sustum. 

Aha. Znaci Ibro se u sceni sjetio da je ipak Ferhat, a ne Ibro. Yani... Hahahah

Nemam pojma što tamo snimaju noti što bi trebalo tamo biti. 

Ali vidiš li ti koliko sam ja gluposti natipkala? 

Da. Show mi je očajan kanal. Ne dopusti seriji ništa, a počinje prikazivanje u najglupljim mogućem terminu. I to serija koje će se teško izboriti za publiku. 
A brate mili i produkcija koja je odlučila sad krenuti sa snimanjem toga tipa serija.
A i Yusuf. Kao da ne zna da će teško proći s nekom serijom koja mu nije komedija. Realno. Simpatičan mi je, ali brate s glumom nema nikakve veze. U ljetnim još i može nešto zbog pitke price. 

Ja volim ovakve tekstove gdje je na okupu sve o Cagi. 

Zašto Asli sebe vidi u sivom ne znam. 

I jesi li se iznervirala opet zbog žena koje nagovaraju oni jednu da oprosti bivšem mužu?

Ah, Saro, be. Tek sad vidiš? Ja sam taj video toliko izlizala ono jutro nakon predstavljanja. Ne samo da vezuje, nego i popravlja mikrofon, prtlja po rukama, valjda su mu se oznojile, vrti nogom, razgibava zglob, izmiče noge... yani vrpolji se cijelo vrijeme, nervozni moj. Baš me zanima je li ista čuo ovoga što je govorio prije njega. 

Hahahhahah Yani, em ga je obukla debelo, a nije tako hladno, em ga je napravila dosadnim. Em mu patike nije obukla bijele. Stvarno, Asli. A mislila sam da nemam zamjerke ni na jednu Asfer scenu. 



I vas dvije. Kad je ovo Hazal igrala s EAD-on? Tj. u čemu? Ja sam galiba ili znala pa zaboravila ili nisam ni znala. Ali ona izljubi sve Turke koji na nešto lice, osim Ibrice. 
https://instagram.com/p/Bh8BkDYlxrg/
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: