Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 2:44 am

Nema teorije da je preziveo, video je Cuneyta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 2:46 am

Tako se i meni čini.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 3:46 am

Asli se na kraju saplela u mraku...

Prva polovina epiyode mi je bila odlična. Čak mnogo iznad očekivanja. Mislila sam da će tas ev da zbrzaju i da će cela epizoda biti otmica. Ali nisu, odužili su i scene su bile odlične, prirodne. Ono što je Asli rekla je istina, oni trebaju da ostanu tamo, tamo im je dobro, čim se pomašaju sa ljudima nastane problem. Ali Ferhat mislim stvarno, ona mu kaže seni cok seviyorum,on ništa, čak sam očekivala da će kao Yaman da kaže tesekkur ederim. smeh Najzad su se probudili zajedno i zagrljeni, takvu scenu sam baš htela.

Ayhan je veći psiho nego što je izgledalo. Da Namik vidi njen performans sa snajperom odustao bi od Ferhata. lol! Oduševila me je. naklon
Usput smo videli i da se Azad ne razlikuje od Namika, kako je Namik napravio ubicu od sina, tako je i Azad od ćerke. Ama Azada i dalje volim sve dok se ne ispreči Ferhatu na putu.

Cuneyt mi je celu epizodu bio koma, umirala sam od smeha sa njim. Iznenadio me je, napravio je stvarno dobar plan, ali narcisoidnost ga je na kraju sjebala. Mislim nije, plan je uspeo, samo da je glupi Cem imao pancir, plan bi pukao samo tako. Ali koliko treba da budeš glup da pred nekim uličnim klošarima koji rade otmice za hiljadu lira pričaš o milionima dolara. I ako u onom koferčetu ima više od milion, ja nisam Sara. Što bar nisu stavili u neku putnu torbu.


Ferhat je pacijent koji najbrže deluje na terapiju u istoriji medicine. Za jednu noć se čovek preporodio. Ali najbolji mi je bio kada je Handan krenula da ga provocira. Hteo je da joj pokaže kako bi Ferhat kojeg je ona htela da izvuče iz njega reagovao. Još joj kaže kada sam tvom sinu uperio pištolj u glavu pomerila si se, jel da te ne isprska krv. smeh
Scena Abidin i Ferhat mi je bila odlična, tu su mi krenule suze kada je pitao da li je obukla venčanicu.

Drugi deo epizode mi je bio manje zanimljiv, ali nije mi bio dosadan. Hajde bar je Birgoren smislio logčan zaplet da sumnja ne padne na Namika. Plašila sam se da će Ferhat i Yigit ispasti idioti ako ne posumnjaju, jer osim Namika ne postoji drugi čovek koji bi oteo Asli i Ozgura. Ali napravili su da je Ozgur otet zbog otkupa, a Asli slučajno jer je videla otmicu.

Suna mi je kao i uvek bila dobra kada je rekla Yigitu da je Namik postao njegova opsesija. Što je istina. Koliko je Ferhat izgubljen u crnom, toliko je Yigit izgubljen u belom. Namik nije neki ulični diler droge sa kojim može tako da se razgovara. Ipak nisu u Švajcarskoj nego u Turskoj. A glupi Yigit umesto što je ko šta radi pretio Namiku i privodio ga bez osnova, trebao je da ćuti, radi i sakuplja dokaze. Čovek je hladno zvao telefonom Namika i pretio mu, šta je on, tužilac ili mafijaš. Koji tužilac zove osumnjičenog telefonom da mu preti? Podcenio je Namika. Eto savci bey, tako te na kraju dovedu na noge da im ljubiš ruku.

Tamam, Namik je negativac, ali mi smo osuđeni na njega, on mora da bude tu do kraja serije. Da budem iskrena meni je draže da gledam ovakvog Namika, nego onog iz prethodnih epizoda. Nije uverljivo da postane glup i beskoristan čovek koji se bavi samo ženama. Od takvog lika ne može da se napravi dobar zaplet. Ovako je bar harizmatičniji. I ako treba da biram, pre bih inteligentnog i lukavog Namika, nego Yigita koji ne zna gde udara. A da ću mrzeti Namika, to svakako. Verovatno ću se već u sledećoj epizodi pokajati za ove reći.

YigFer aski beni oldurecek. Aman Allahim, takvu ljubav turske serije nisu videle, prevazišli su i Eysan i Ezela. Zahvaljujući prevelikom animozitetu koji osećam prema Yigitu, ja u to ne mogu da se uživim ni pored Ferhata i Ibrine sjajne glume u tim scenama.

Cem... Dok je bio živ nismo imali koristi od njega, nadam se da nećemo imati štete od njegove smrti. Njegova uloga sa bacim, bacim, bacim, canimin ici nije imala nikakve koristi za zaplet. Ugur je Semin muž, svakako da su njih dve planirale nekako da ubace Cema u celu priču,ali kad je Birgoren preuzeo scenario videlo se da ne zna šta će sa njim. Razvlačio ga je po epizodama sa minimalnom minutažom dok nije našao priliku da ga se reši. Pošto su ovi sa foruma cele nedelje pričali o tome, bilo mi je u glavi da bi moglo nešto da mu se desi, čim sam videla kako mu se Asli suprotstavila, znala sam da je kraj. Samo sam se plašila da se ne ostvari pretpostavka ovih sa foruma da kaže Asli kao poslednju želju da napusti Ferhata. Sva sreća nije.

Evet, Aslicim, prednost tog sveta je samo zgodan muž, sve ostalo je karanlik, ti to nikada nisi shvatila. Život ti je pokazao na najsuroviji mogući način. Sada stani iza svog izbora i snosi posledice. Ako sad krene sa savešću, moj brat je umro, ja sam mu se suprotstavila, tražio je da te ostavim bla, bla bla, ispljuvaću je najstrašnije. Isto važi za Ferhata ako krene sa istom pričom. Asli sada nema više nikoga osim Ferhata, ostala je sama, biće mi drago ako oboje budu toga svesni.

Za koju epizodu evo su majka i sestra. Čak bi Ferhat mogao da ih nađe da Asli ne bude sama. Ali ja nešto ne mislim da ćemo od te majke i sestre imati koristi. Od žene koja je ostavila decu i otišla u nepoznatom pravcu ništa dobro ne može da dođe. Te dve će garant biti lovci na pare i ima da se uhvate za Ferhata.

Kad rekoh pare, Ferhat Aslan nema pet miliona dolara??? Yok artik. Ne zvuči logično, ali hajde zažmurićemo.

Kokošinjac neću ni da komentarišem, ono je jezivo. Ali Vildan mi se sve više sviđa. topić

Yeter se ipak vraća u Emirhan vilu, pih, ja sam htela YetAz.


Režija je odlična. Oh be, najzad smo progledali. Bolje je sada bilo nego u prošloj epizodi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 6:23 am

Asli se je saplela u mraku, ali je svjesno njega izabrala. Neka o tome vodi računa i dalje. Za onaj mrak treba imati dobre živce. Ako misli da nema neka što prije ode, a ne poslije kad bude usred ničega. Kad ne bude imala živaca za živjeti samostalno i kad već Ferhat ne bude ni tamo ni ovamo.

Da nije bilo prve polovine epizode, ja bih vatru počela rigati. Ovako je odličan prvi dio pokrio sve što mi se ne sviđa u drugom dijelu.
Scene su bile toliko dobre da se ovome nisam iskreno nadala. Njih dvoje su mi bili kao par od puno zajedničkih godina, a Birce i Ibro kao da su to oni. Da sam jedna od onih fanova koji spajaju parove glumaca, rekla bih da ovi ne glume. Eto, toliko su mi bili prirodni i djelovali realno.
Hahaha kako sam mogla očekivati da ćeš to komentirati... hahaha
Meni je drago da nije rekao. Bilo bi mi malo previše da je. Ali očekivala sam neku rečenicu tipa eywallah ili nešto slično u tom tonu. Je li on uopće išta rekao ili sam ja umislila?
Ma Asli se napila kao deva. Da se nije napila tko zna kako bi dalje išlo. Onako nikako da dođe do Ferhatovog teritorija, kreveta. Ali ajde, buđenje je bilo odlično. Ovakvog Ferhata je vrijedilo vidjeti i njeno ušuškavanja uz njega kad se nije htjela ustati.

Ne znam kako sam Ayhan uspjela zaboraviti. Pa ona ne da je psiho, ona je sposobnija od bilo koga. Tad sam ja pomislila da njoj možda Azad ne šalje onu poruku jer očito je ne pošteđuje od sranja. Da je čeliči i šalje na Namika.
Azad mi je zasad ok. Koliko god da je stalker i psiho ima mi dozu elegancije, humora, poštovanja prema sugovorniku. Tako da dok ne dirne Ferhata, neka mu bude.

Meni je Cuneyt u par navrata bio smiješan, ali koliko smiješan toliko još više odvratan. U tom glumcu ima nešto da je on meni kao karikatura. Njegov pokret, hod, kao da mu je u dupetu štap... njegova minika...
Plan mu generalno nije bio loš, ali je pao na njegovom izvođenju kad je mislio da su ovi toliko glupi. Ajde da je onom debelom pokušao nešto muljati, ali vidjelo se da ovom i ne može. Cuneytova greška je što sebe diže u nebesa ima previsoko mišljenje o sebi, a druge podcjenjuje. Ispalo mu je dobro jer je i Cem na njegovom nivou inteligencije.
Što je najgore plan je generalno uspio jer nitko ne sumnja na Namika, jedino je problem što je Namik zbilja ostao bez para. Ovako bi mu se kasnije opet vratile, a on ispao junak. Cuneyt je ljiga. Zaradio je neke bodove kod Namika ovim.
Mene jedino zanima što su oni mislili s Asli kasnije. Nisam to razumjela u onom razgovoru.

Kad je doktor dobar i pacijent se može brzo oporaviti. Ključna je dobra terapija, a Asli je ovoga puta ipak pogodila dobru dozu. Dosad je samo pokušavala pogoditi, ali je našla mjeru. Dosta je da ga pogleda i vidiš kako Ferhat podilazi.
Meni je scena za stolom bila odlična. Nisam ni imala pojma da joj je Ferhat rekao zašto je odstupila od stola... koji kralj. A scena Abidina i Ferhata mi je još bolja. U jednom trenutku mi se činilo kako mu je drago da ga nisu poslušali i da je imala vjenčanicu. Tako mi je bilo lijepo kad je pitao za nju i gledao slike. Onako zadivljeno svoju sestru princezu. Baš dirljiva scena.

I općenito sve scene ovog novog Ferhata su mi bile odlične.

Meni je drugi dio epizode bio zamoran. Ne radi otmice koliko jer mi je tog licemjerstva puna kapa. Najbolje mi je Ferhat reagirao - Dat ćeš pare, trebaju, spremi ih... Nikakve molbe i druge gluposti... Autoritativno se postavio.
Ok, jasno mi je da njih dva nisu posumnjala, iako ja bih. I zato sam ja rekla da je opasno da Ferhat ne sazna da su ih pokušali ubiti tamo. Ali Azad je trebao jer je znao što je bilo dan prije. Ne ide mi u glavu da odmah nije reagirao, preslušao snimke, upratio krivca. Ono cvijeće još uvijek je u uredu, ako se ne varam. Valjda i dalje snima.

Yigit je glup. To smo ustanovile. On zbog svoje opsesije ne radi posao onako kako treba. Što ti kažeš, pogubio se on u svom bjelilu.
Jedino dobro mi je bilo što ga je Namik naučio lekciju, ali čak sam i ja u jednom trenutku htjela da ne poljubi oni ruku. To s tom rukom mi je izazvalo takvu mučninu da ti opisati ne mogu.

Ok, sad je Namik ispao karizmatičniji, ali ja ga ne mogu vise gledati u kadru. Uživam jedino kad ga Ferhat postavi na mjesto i zaprijeti mu. Lik mi je odvratan.

Meni su Yigit i Ferhat i dalje dobri. Ali zbog Ferhata, ne ovog pametnjakovića. Yigit dođe kao i Asli u onom kupatilu.

Za Cema mi je djelovalo kao da i prije ne zna gdje bi s njim pa mu uvalio Ebru. A kasnije vise nije bilo nikakvog smisla njegovom liku. Ja, za razliku od ovih, nisam mislila da će umrijeti. I sad vidim da sam glupa jer mi je bio znak još kod one svađe s Asli. Ali ja sam samo mislila kako mi je žao što Asli nije nekako burnije reagirala na to da je i od Ferhata tražio isto. Doduše, nisam ni sigurna je li ona dobro shvatila što je Cem htio reći Ferhatu. Ali sam tu očekivala neki Aslin ispad i pitanja Ferhatu...

Uopće ne znam kako će Asli sad reagirati. Nadam se da neće opet kod oboje početi neka odustajanja. Iako, da ti pravo kažem, ne bi me čudilo. Ali očekujem tvoje pljuvanje po kome bilo. Reagirat ću samo ako bude potrebno... Haha

I ja mislim da će ih vratiti. Pitanje je samo koliko će se one razlikovati od ostatka kokošinjca.

Vildan je odlična. Bravo za nju. Pogotovo kad ušutka Idil. Iako me zanima kako bi reagirala da sazna za Cuneyta i Gulsum. To mi je u ovom nastavku onako zvonilo cijelo vrijeme.

Ja to nisam shvatila vraća li se ili ne. Razumjela sam dio da se ne petlja oko Idil, ali ne gdje će ostati. Očekivala sam od Yeter da možda potrazi Azadovu pomoć. Umjesto Namika. Stari joj je ionako zadnji put rekao da njemu čini dobro ako mu dopusti da joj pomogne. Dakle, ne bi valjda traži ništa zauzvrat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 7:33 am

Svaki put ignorišem logičke greške, kad bih krenula da pričam o njima ne bi bilo kraja, ali ove tri moram da spomenem.

Prva, ono što sam juče rekla za Yamaca, sad važi i kod Ferhata. Tamam, shvatili smo da je inteligentan, ali postao je vidovit. Ortkud je on znao da su oteli Ozgura i da su Asli uzeli kao bonus? Kada je naišao video je samo da uguravaju Asli u kola.

Druga, scenarista piše i već u sledečoj sceni zaboravi šta je napisao. Cuneyt je rekao da su oteli Ozgura i Asli i da će Asli da ubiju kao nesrećnim slučajem. Zašto su je pustili? Zar ne bi bilo logičnije da je Asli nekako uspela da pobegne, nego da je onako puste? Zašto su je onda oteli? I kada su odustali od njenog ubistva?

I traća najapsurdnija. Kako Ferhat može da nema pet miliona dolara? To je nemoguće, kosi se sa svakom logikom. Samo vozni park i onaj stan vrede bar milion. Čovek koji nema bar pet miliona nema vozni park od pet luksuznih automobila. Bukvalno napisana scena samo da bi morali da odu kod Namika.

Ja greške gutam zato što volim glavne likove i par pa imam razlog da gledam, ali kako ovo gutaju obični gledaoci ne znam.

Zašto se ovaj čovek trudi da piše akciju i mafiju kad ne zna. Neka bar pogleda neku epizodu neke akcione serije pa neka prepiše.

A ovog Cuneyta ne znam ko da ubije. Ne znam šta bi mi pričinilo veće zadovoljstvo. Vildan? Gulsum? Ferhat? Najbolje Ferhat, pošto Asli neće sigurno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:00 am

Ja nisam ni primijetila da je Ferhat znao da je Asli samo kao bonus. Meni se činilo da je pretpostavljao jer da je netko imao namjeru oteti Asli ne bi vukao Ozgura. Ali nisam obraćala pozornost niti razumjela što govori. A kasnije kad su Asli pustili mi je imalo smisla da se vodi tom računicom. Mada mi je žao što ni u jednom trenutku nije posumnjao u Namika kad zna na što je sve dosad bio sposoban. Iako ovo nije bio Namikov plan, svjedno. Pogotovo kad je već prije znao da je Yigit upozoravao Namika. Veća je meni zamjerka to.

Eto. A meni cijelo vrijeme rupa u glavi i mislim se što je Cuneyt zapravo htio i zašto je pustio Asli i kakav im je to plan? Od toga da će ubiti Asli, završili na sasvim stotom. Meni sve to kao takvo nije imalo smisla.

A to da Ferhat nema tu lovu kod sebe mi je apsurd. Uvijek sam mislila da on ima para, ali sve i da nema da može povući iz firme koliko mu treba. Aute, stanove, vikendice ima. A sad ništa gotovine nema. I da nije on sam mogao povući te pare mi nije jasno. Malo glupo.

Gutam greške jer ima u seriji nešto što mi se sviđa. U suprotnom, nema šanse.

Rekla sam ti ja odmah čim je došao da ovaj scenarist ne zna pisati krimi i akciju. Sve je tako traljavo. On je vise za dramu i trebali su mu dovesti nekoga kome krimi ide ako su htjeli nastaviti u tonu krimi priče.

Ne znam tko će presuditi Cuneytu. Mislila sam da će stradati od ženske ruke, ali nisam sigurna. Bila bih se okladiti na Gulsum prije, ali kako je krenulo mogao bi i Ferhat i Abidin. Vildan trenutno ne gnjavi pa ni nije opcija zasad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:07 am

Je li im ovo pao rejting?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:20 am

Kako me živcira kad hoću tražiti nešto po tagu, a same gluposti nalazim. Svašta. Ne znam gdje mi je gore kad tražim. Twitter ili instagram.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:25 am

Asli nije shvatila ko je Ferhat, o tome se radi. Ja sam to napominjala stalno, od prve epizode. Ok, Ferhat je opasan i namunjen lik iz serije sa izgledom Ibrahima Celikkola i mi padamo na njega, ali od takve nevolje se bezi glavom bez obzira. Asli je sve to olako shvatila. Isla je sa njim u akcije, koliko puta su oteti, zapaljeni, zasipali ih kisom metaka i na kraju mu kaze nemoj da poneses pistolj. Znaci nju je ljubav oslepela i taj deo njen mozak nikako nije mogao da prihvati. A Cema je ubio Ferhatov nacin zivota, samo oni to jos ne znaju.Zato kazem, sama je izabrala, imala je vise prilika da ode.
Ovo je veliki udarac, njoj je Cem bio sve, brat, najbolji drug, otac... Nadam se stvarno da ce Ferhat biti uz nju i pomoci joj da to prevazidje. Ako sad pocne sa starim tripovima o karanliku, yuh.
A za nju ne znam sta da ocekujem, ili ce da ode zato sto je to bila poslednja Cemova zelja (ali ce kao i uvek brzo da se vrati) ili ce da nadje utehu u Ferhatu.
Ali svakako da ce ovo oboje da ih razori.

Slazem se, tacno se vidi da se odlicno slazu i da odlicno saradjuju. Scene su bile bez ikakvog ustezanja, kao da gledamo pravi par. Meni su najbolji bili u onoj sceni kada joj je oduvao siske i ujutru kad su se probudili. Ona se zakacila ko hobotnica za njega.
Ne znamo da li je nesto vise bilo u toku noci, s obzirom na astronomske kazne, necemo ni ubuduce znati, bice ostavljeno nasoj masti na volju

Evet, Azad baba je fini gospodin senzualne duse. Jos pamti kakav caj pije Yeter i kada je isla u prodavnicu dok su bili u Bolu.

Bez diskusije da je Cuneyt serefsiz broj jedan, ali mi je smesno koliko je nesposoban i koliko sve uprska, a pritom umire od samopouzdanja.

Pa glupa Handan je provocirala, ali ne znam sta je htela da postigne. Mogu da zahvale Asli, stari Ferhat bi napravio masakr za stolom.

Posle scene sa Abidinom, a i posle Cemove smrti, ocekujem emotivnu scenu Gulsum i Ferhata.

Meni je novi Ferhat ekstra. Besni i sve, ali ipak uspeva koliko toliko da se kontrolise. I sto je najvaznije prihvatio je najzad da budu normalan par. Ali kako to uvek ide u serijama, tolika sreca nikada ne sluti na dobro.

Scena u kojoj Namik prlja jos jednog cistog coveka je svakako bila mucna i glumac je to odlicno odradio. Koliko je Namik cistih zivota zaprljao ne zna se broj. Ali Yigit me i dalje nervira. lol! Ako se on kao tuzilac ne pouzda u policiju nego u Namikove prljave pare, onda je ovo cena njegove gluposti.

Mislim da Asli nije shvatila sta je Cem hteo da kaze Ferhatu. Rekao je samo nisi me razumeo, tako nesto, Asli je to mogla da shvati kao da misli na prethodne razgovore. Kako je Cem bio planiran za odstrel nije bilo potrebno da ulazi u detalje.
U toj sceni mi se svidelo kada je Ferhat stao iza Asli. Ali kratko je trajalo, odmah je usao u kola.

Ne znam zasto je Namik zvao Yeter da se vrati. Da li ima neki plan ili prosto ne moze bez nje.
Ja sam za to da cela Ferhat ekipa napusti tu kucu, ali scenarista ocigledno ne zna kako da pise scene nekim likovima ako ne zive svi zajedno. Inace uopste nije logicno sto Ferhat tu i dalje zivi.

Kada je bila ona Ferhatova scena u kolima gde place i zamislja Yeter, Namika i Asli, stekla sam utisak da se on plasi da to detaljno istrazi i sve izvuce na povrsinu. Kao da je svestan da ce se tada sve raspasti.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:27 am

Ab je pao. To sam i ocekivala sa ovolikim logickim greskama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:33 am

Ferhat ne da nije posumnjao u Namika, nego je rekao Yigitu da se Namik ne bi usudio to da uradi. I on pocenjuje Namika.

Kazem, scenarista je od Ferhata napravio nekoga ko nema prebijene pare da bi Namika ponovo ubacio u igru. Resenja su mu i dalje krajnje glupa.

Sto je najgore ne znaju ni Sema i Eylem da pisu krimi i akciju, videli smo u KPA, a one su osmislile projekat.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:34 am

Na tagu SBA na twitteru samo gluposti i mozes da nadjes. Ja tag ne citam, samo udjem da vidim da li ima nesto novo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:37 am

Cen je definitivno umro, snimaju sahranu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:43 am

Mene cudi kako nije i vise pao rejting s obzirom da kanal prosle nedelje samo sto nije rekao nemojtw da gledate.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 8:46 am

Nije Cemov grob, fanovi su napravili fotosop.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 9:48 am

Aman. Ti ovo garant hoćeš da ja kažem nešto o Asli, a da je samo ne pljujem. Hahah A opet bih je mogla popljuvati iako je bas kužim.
Aj da onda i kažem. Ja bih kao i ona pala na Ferhata vjerojatno. I to momentalno. Dosta ga je pogledati, ali bih vjerojatno pobjegla (ali bih li ostala živa onda ne znam). Sve dok se pored njega ne bih osjećala sigurnije nego bez njega. E tada...
Šalu na stranu. Asli je od početka netko tko vjeruje u bajke i priče. I ona kao takva, kad je vidjela kroz što je sve prošao i da u njemu ima zakopane dobrote, misli da će ona, dobra vila, njega okrenuti na pozitivnu stranu. Da će predvladati ona dobrota. Misli da moze sve kad ga je uspjela slomiti i par puta zaustaviti u naumu. To joj je dalo krila i dokle god ne vidi da ono u sto se upetljala nema veze samo s Ferhatovim karanlikom, nego načinom života i mafijom koja im diše za vratom, neće biti svjesna u sto se upustila. Ona je trebala izići iz bajke onda kad ju je on ostavio na aerodromu. Ali sto ćeš kad je nju pukla akcija u glavu...
I mislim da si dobro rekla. Nju je ljubav oslijepila. Jer da nije, ona bi prihvatila da je Ferhat izabrao biti s one strane zakona. I onda ima dvije opcije. Ili ga takvog podržati i voljeti, uz ove promjene sto se tiče odnosa s njom i s rodbinom, ili ga ostaviti da bude tamo gdje je i bio. Ne može i ne smije od njega zahtijevati da ostavi pištolj.
Ja čak mislim da su svjesni da je Cema ubio Ferhatov način života. Barem je Ferhat toga svjestan ili bi trebao biti.
A Asli treba izići iz bajke zalijepljena ljubavlju. Ona se pomirila s Ferhatovim mrakom, ali nije s Ferhatovim okruženjem.
Sad ako ga napusti kad je Cem umro, nije da ne bih mogla shvatiti njene motive. Mogla bih. Ne samo zato što je to Cemova želja, nego zato što ju je strah. Ako se sad ne osvijesti i vidi Ferhatovo okruženje, poslije nema pravo prigovarati. Ne može tražiti da se povuče kad su svi u glibu.
Malo sam na oprezu. Ako Ferhat misli da će Asli biti sigurnija bez njega, ne znam. Zapravo i bila bi ako to znaci da će je Namik ostaviti na miru... ali... Voljela bih da je ne pusti samu. Što će ona sad sama?
Malo mi je čudno što se odmah odmakao iz onog tunela/prolaza gdje je Cem upucan. Odmah je izišao i pustio Asli samu. Voljela bih da je to jer ju je htio ostaviti da se oprosti s bratom...
Ali ajde da ih pustim da me iznenade, da povučem sto sam rekla.

I meni su te dvije scene bile bas najbolje. Oduševljena sam njima. Uopće se ne trebaju ljubiti da vidiš koliko su blizu jedno drugog. Jos i uvjerljiviji su ovako.
Stvarno ne znamo. Ali sve mi se čini da nije bilo ništa vise, nego su zaspali jedno uz drugo sto prije nisu nikada.

Bas je gospodin. Ok, malo me strah njegovog pojavljivanja od svugdje, ali nekako je džentlmen. A to sto je pak psiho, druga je priča. Za razliku od Namika nekako mi je manje ljigav.

Ne možeš vjerovati kako je samouvjeren Cuneyt. Ali to ga i održava na životu. Mislim da nije smiješno bilo bi žalosno.

Napravio bi Ferhat sranje bez da trepne da nije Asli u njegovom životu.
Bas me zanima koliko će im ovo pokvariti planove o normalnom paru.

Mislim da su htjeli reci da kad je život tvog djeteta u pitanju tako lako prelaziš na prljavštinu i da ćeš zbog djeteta napraviti sve, poniziti se, moliti pomoć od nekog koga smatraš neprijateljem. Ali svakako me ta scena izbacila iz takta.

Misliš da nije. Žao mi je onda. Jer bih voljela da zna čemu je sve njen brat kumovao.
Meni se svidjelo sto je Ferhat izašao i stao iza Asli tako da zna ona da ima podršku, ali mi je ipak drago, zapravo još draže, da se maknuo kasnije jer je to između brata i sestre pa se on tu ni nema sto miješati. Dopustio ju je da sama misli, radi i govori sto osjeća. Ni Asli se previše ne bi trebala miješati u njegov odnos s braćom.

Meni Namik nije jasan. Prvo je izbaci, sad jedva dočeko da je tu.

Da. I meni se čini da je Ferhat svjestan da će se srušiti sve.

Ni mene ne čudi pad rejtinga u AB.

Eto, meni to ne ide u glavu. Može Ferhat biti samouvjeren koliko hoće, jer mu to stoji, ali ne mogu vjerovati da on koji nanjuši na kilometar je ovako podcijenio Namika. Od Cuneyta sam navikla na sampouzdanje, ali od Ferhata sam očekivala barem dozu sumnje, opreza. Ma makar da onako usput, možda da i ne misli, upozori Namika da se nada da s ovim nema veze.

Shvaćam. Ovo je jedini način bio da Namika opet vrate u igru i pokažu sposobnim. Mene i dalje čudi da nitko nije pitao Azada pare. Mislila sam kad mu je Ferhat rekao za problem da će pokušati drugačije riješiti. Da će se stari sam upetljati i bez pitanja.

Ni njih dvije ne znaju, ali ni ovaj se nije iskazao. Očekivala sam od muškog malo vise i bolje da će to.

Nisam mislila na SBA tag nego na Cagu.

Ajme fanova i njihovih fotošopova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 10:06 am

Znam da novinari neće moći zaći u Umutovo novo mjesto, ali zbilja očekujem da će netko upratiti Cagu na otvaranju Seta za koji dan.

Ionako su već tamo bili, promovira se naveliko, ali očekujem da će biti otvaranje u stilu kao i lani rođendana La Booma.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 10:21 am

Znam da je nebitno, ali da prokomentiram poslugu.

Ova Hulya je bas odana Ferhatovima. Odlična je. Uvijek tu za njih. Voli i ona Ferhata. A kako je zadnji put spriječila Dilsiza da ne odbrusi ili naskoci na Cuneyta.
Za Zeynep sam mislila da je Handanin potrcko, ali vidim da se trudi biti dobra i s ostalima. Dobra je prema Gulsum.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 11:04 am

U čemu ovo Hazal sudjeluje? Bome ona se dobro probila. Otkako je u BH, svugdje je.

I o čemu se ovdje radi? Tko su ovi koje je Esra upratila?

http://www.staff22.com.tr/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 11:10 am

Ovo je neka skola glume.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 11:13 am

Gledala sam malo tko to vodi. Vidim jednu dosta ovih sto pratim prati. A jedan od likova je onaj Gokhan ili kako se već zove Kivin prijatelj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 12:32 pm

Samo je ti pljuj, ne samo nju nego koga hoćeš (osim zaštićenih zakonom lol! ), sve dok ne odustaješ od serije zbog Asli sikinti yok.

Ja u stvarnom životu mislim da ne bih pala na Ferhata. Ja se takvih tipova i oružja plašim. Imala sam prilike da upoznam takve ljude ali sam ih se uvek klonila da ne bih prošla kao kolateralna šteta nekog atentata na njih. Naravno niko od njih nije izlgedao kao Ferhat. E sad kad bih bila prinuđena da živim sa Ferhatom, ne znam šta bi bilo. Ne volim da tvrdim nešto, jer nikad ne reci nikad. Mada kad bolje razmislim, haklisin galiba, ono kad zamislim sebe u dvadesetak kvadrata svaku noć sa Ferhatom, neizbežno je. Stoji i to da ona nije svojevoljno ušla u taj svet, silom je uvedena. U krajnjem slučaju, ja njoj uopšte ne zamram što se zaljubila u njega, srcu ne može da se naredi, zameram joj nešto drugo. Uslovno rečeno zamram, ne zameram joj ništa, čak se divim načinu na koji voli jednog takvog čoveka. Previše je u oblacima, previše veruje u bajke, previše je dobronamerna u tom prljavom svetu, nije realna. Toliko je zaslepljena da ne vidi da joj je život otišao iz ruku. Pre Ferhata je imala posao, brata, prijateljice, ništa to više nema, ima samo njega.
Ona se nije pomirila ni sa Ferhatovim mrakom, a kamoli sa okruženjem. Samo misli da jeste. Od svog tog mraka uhvatila se za tračak svetlosti i pokušava da ga izvuče na površinu. To jako cenim kod nje, sa toliko strpljenja se bori da mu pomogne. Recimo ja sam u početku toliko bila protiv da ga promeni, ta pomisao me je odbijala od serije, meni je u tom trenutku njegov mrak bio jako privlačan. Ali sada shvatam da ona njega uopšte ne menja, Namik ga je promenio, ona samo pokušava da spasi što se spasiti može. Još kad vidim koliko je srećan i koliko mu prija ta promena.

Za mene je ovo osetljiva tema za komentarisanje zato što ja nemam ni brata ni sestru, tako da ne mogu u tolikoj meri sa njom da stvorim empatiju, mogu samo da zamislim kako se oseća. Naročito zato što joj je Cem bio više od brata i znam da su inače sestre jako vezane za braću.

Ukoliko Asli ne bude imala želju da se udalji od Ferhata, nikako nisam za to da je ostavi samu. Čak i osobe sa kojima je bliska Gulsum i Suna su povezane sa njim. Mislim da ću se prvi put ozbiljno naljutiti na njega ako ne bude čvrsto stajao uz nju. I neka je odvede negde iz one ludnice bar u tom periodu, neka idu u tas ev, stan bez vrata, Cemovu kuću, u kuću njenog oca, bilo gde. Zamisli kad Handan sad krene, pa Namik, pa Idil.

To što su se on i Yigit odmakli od nje kada je Cem upucan tumačim upravo tako, da su je ostavili nasamo sa njim, ionako ne mogu ništa da urade. Ali Ferhat je to, nikad se ne zna, možda je osetio krivicu i odmah tutanj.

Ja sam tek u ovoj epizodi shvatila da mi zapravo prvi put gledamo njihove ljubavne scene. Stalno su zajedno, imali su dobrih scena, ali su ustvari sve vreme bili u bračnoj seks kombinaciji, nisu bili par. Bilo je dosta lepih detalja, kako ga je zagrlila kada je nosio u krevet, pa onda kada ga je mazila po licu, a on se prvi put nije pomerio, ujutru kada je poljubio u čelo, kada joj je govorio kalk i igrao se sa njenim uvetom, baš sam se oduševila. Još više sam se zagrejala za njih dvoje. Još samo da počnu da se drže za ruke.Slažem se da su sve te scene bile bolje nego da su se ljubili.

Meni Azad uopšte nije ljigav. Glumcu moram da čestitam, u Poyrazu nisam mogla očima da ga vidim, bio je gori od Handan i Namika zajedno, a ovde nisam ni u jednom trenutku osetila da je to isti čovek. Ali svakako da nije ni malo bezopasan i da ko zna koliko planova i zamki sprema.

Cucu (tako Cuneyta zovu na forumu i uvek mi bude smešno) nas izgleda neće u skorije vreme poštedeti svog pisustva. Sa kim će Namik onda da smišlja gnusne planove.

Ja ne bih imala ništa protiv da je Yigit stvarno bio primoran da se obrati Namiku. U tom sličaju bih se i pored toga što ga ne volim sažalila na njega. Ali on je imao drugu mogućnost.

I da zna i da ne zna ne bi se ništa promenilo. Da je otao živ naljutila bi se, ali pošto nije, oprostila mu je. Ne, nisam mislila da je trebao da se meša. Kada je Asli već završila razgovor sa Cemom i kada su stajali jedno naspram drugog Ferhat se pomerio od kola i stao iza Asli, ali se odmah okrenuo i ušao u kola.

Ferhat bi trebao da posumnja u Namika to bez daljnjeg. Ako i jeste, videćemo u sledečoj epizodi.Ali Ferhat misli da se Namik njega plaši. I plaši ga se, činjenica je da se Namik pred njim pretvori u mumiju i da ima hrabrosti samo da mu radi iza leđa.

Cagin tag je tek pun gluposti.

To sa poslugom je promenio Birgoren, u početku je Zeynep bila Handanin potrčko, a Hulya Yeterin.
Hulya je meni super, baš joj je bilo žao kada je Ferhat završio u zatvoru i kada su se AsFer rastali. I volim nju i Dilsiza. Imaju kratke scene, ali posle Handan i Idil budu osveženje.
Jedino što u meni uvek postoji mrvica sumnje da bi Hulya mogla da bude Sahinova prava ćerka. Možda i lupam, nemamo nikakve dokaze, čak ni razloga da sumnjamo, ali eto.


Znači otvara se Set. Valjda će biti nešto. Novinari ne, ali postavljaće slike gosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 4:43 pm

Yani... Mogu pljuvati samo te ne smijem ostaviti samu s tim luđacima. Ok, onda ćemo zasad tako, nemam namjeru odustajati sve dok su njih dvoje ovako dobri.

Plašim ih se i ja. Ne volim oružje nikako. Ja se petarda bojim. Inače sam kukavica. Ali sam padala na nestašne koji su dobri u duši.
Zato ja i kažem da bih pobjegla (i bih pa kud puklo) od Ferhata i da bi me vjerojatno i ubio. Ali kad sam već tu gdje jesam... I još kad bih saznala da se krije ispod garda nježno dijete. Hm. Ako bih i pobjegla nakon početnog stanja, ovakvi Ferhat bi me vezao. Iz toga razloga volim i razumijem Asli i želim joj da uspije s njim i da on bude sretan. Prvenstveno to želim za njega.
Ja od prvog nastavka tvrdim da ona vjeruje u bajke i da je to njena najveća mana. Previše je dobra za svijet u kojem se našla.
Nije mi jasno zašto je digla ruke od svega zbog Ferhata. Od posla i bavljenja onim sto voli se tako lako predala. Odlazi u bolnicu kad joj se da. Nekako mi je trebala biti odlučnija s poslom kao i u prvim epizodama. Kod nje mi je bila super ta njena želja i ljubav prema poslu.
Ja sam mislila da se pomirila s Ferhatovim mrakom. Tako mi je barem djelovalo.
Mislim da se uhvatila tog jer je vidjela da Ferhat reagira, a i svi joj govore da se Ferhat promijenio zbog nje, da je prije bio drugačiji. A vidi da se i on sad želi mijenjati. Pomalo, ali se želi promijeniti. I tek sad i može nešto poduzeti, prije joj je bilo uzaludno.
Meni se sviđao ludi Ferhat, ali mi je odličan i ovaj zbunjeni. Çok ga volim. Zato sam ja da se nađe balans između ta dva, odnosno sa svima po zasluzi.

Ja imam brata koji mi je najvažniji. Mogu se naljutiti na njega, može raditi gluposti, može sto hoće, ali mu oprostim i prije nego se zakačim s njim.
Ukratko, ja i kardsim smo isti kao Caga i brat. Uvijek se sjetim njegovog intervjua, zapravo vise njih, kako govori o Atalayu. E pa za mene vrijedi sve isto, jedino je razlika u godinama kod njih dva za godinu veca, ako sam im dobro zapamtila.

Ako bude imala želju da se udalji od Ferhata i tog svijeta kriminala, a Šzo da se radi. Ja i to razumijem. Poštenije mi je i to, nego da Ferhata pokušava odvući i tko zna što pa mu kasnije nabijati nešto na nos. Ako shvati da nije za karanlik, onda lijepo neka ode. Manje ću se ljutiti nego da ga ostavi kad Ferhat bude na pola puta. A od njega bih voljela da je ne ostavi samu vise osim ako ona to ne bude htjela.
Bilo bi dobro da se ne vrate u vilu.

Nadam se da su se zato makli. Zbilja. Ferhat mi je bio malo čudan. Trebam to ponovno odgledati.

Predivni su bili u ovoj epizodi. Najljepše scene. Nježne. Meni ništa vise ne nedostaje kod njih. Ovako su mi upravo odlični.

Onda neka Azada sve dok ne dira Ferhata. A čini mi se da i Yeter godi pažnja. Jedino je Ayhan tu sad nešto sumnjičava, a koliki je psiho... Uf.

Cucu... hahahhahahahaha Još mu i tepaju. Jao meni. Poludjet ću od njega.
A Namik je isto budala kad ga Cuneyt može motati oko malog prsta. A ovaj mu samo prijeti u prazno. Svaki put mu padne na foru. I svaki put ga uvuče u nešto iz čega se mora sam kobeljati. Što će sad ako policija uhvati ona dva, a oni kažu da je Cuneyt za sve kriv. Neće, ali kažem pretpostavku. Opet će sam trebati čistiti za njim.

Htjela sam da zna. Ne mora se naljutiti, ali čisto da pita Ferhata je li zato htio rastavu.
Ja sam primijetila da se maknuo, ali ne i u kojem trenutku.

Znam da Ferhat misli da ga se Namik plaši jer mu je vise puta pokazivao pištolj. Ali voljela bih da mu je ipak prošlo kroz glavu i ta pomisao.

Užasano je sto sve kače pod njegovim imenom. Ne znam kakav mi je sadržaj gori od goreg. Otežava mi pretraživanje zanimljivih stvari.

Da. On je promijenio. Ok, za Hulyu je oduvijek nekako bila da je privrženija Ferhatovim, tj. Yeter, ali u zadnje vrijeme mi je odlična s brigom za Ferhata, Gulsum, Asli. Ona je tužna kad nema Ferhata.
A to da je Sahinova kći sam ja i mislila na početku dok se nije pojavila Ebru. I odgovarala bi po godinama.

Ako se ne varam, otvara se 26. Sad hoće li to biti jedino otvaranje ili će za izabrane biti koji dan ranije, nisam sigurna. Ali svakako da su ovi najbliži tamo već i bili i vidjeli novo ruho restorana. Očekujem u Umutovom stilu otvaranje. Zapravo sva njegova mjesta su mi slična. A od ljudi koji zalaze očekujem neku sličicu, video. Ili bar od Basturka neku glupost napisanu u novinama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 4:58 pm

Jesu li ovo Ibro i Birce dobili nagradu nekog fakulteta?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyTue Feb 20, 2018 5:08 pm

Da, u Trbzonu. Prica se da ce da idu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: